Bitcoin Forum
May 04, 2024, 10:10:15 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: EMC2 de yukarı hareket var  (Read 1266 times)
ekiller (OP)
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
September 20, 2016, 02:36:11 AM

EMC2 de pump var sanırım yeni başladı
1714817415
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714817415
Reply with quote  #2

1714817415
Report to moderator
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, but full nodes are more resource-heavy, and they must do a lengthy initial syncing process. As a result, lightweight clients with somewhat less security are commonly used.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
ekiller (OP)
Legendary
*

View Profile
September 20, 2016, 01:39:54 PM

Bu coin geceden beri in çık yapıyor, al sat yapıyorum. yüksek girilir mi sizce  buna ? Sanki patlayacak gibi bir his var içimde . Trolboxtada öyle konuşmalar oldu. Geceden beri kazandırdı bana , hayırlısı bakalım.

Not : Poloniex ten bakıyorum
Penguen
Hero Member

Activity: 714
Merit: 500

View Profile
September 20, 2016, 01:57:42 PM

alım satım dalgasında hareket ederseniz bütün coinler kazandırır. Terste kalmadığınız sürece. Hacmi düşük coinlerin her zaman patlama riski vardır. dikkatli olmak lazım.
ekiller (OP)
Legendary
*

View Profile
September 20, 2016, 02:03:42 PM

alım satım dalgasında hareket ederseniz bütün coinler kazandırır. Terste kalmadığınız sürece. Hacmi düşük coinlerin her zaman patlama riski vardır. dikkatli olmak lazım.

Düşünce alıyorum, yükselince satıyorum. Tek bildiğim bu işte Smiley  Sanırım düşeceği kadar da  düşmüş zaten daha fazla düşemiyor, birkaç saat yada dakika ara ile yükseliyor düşüyor.  Daha ötesini anlamıyorum ben. işin ustası sizsiniz.
Penguen
Hero Member

View Profile
September 20, 2016, 02:51:09 PM

estağfurullah ne hocası bizden olsa olsa çirak olur. O da işe alırlarsa  Roll Eyes
Bonzai
Sr. Member

Activity: 350
Merit: 250

Presale Starts on 30th of November

View Profile
September 21, 2016, 04:15:16 AM

Yukarı yönlü hareket eden her coin için ayrı bir konu açmayı düşünüyormusun? Bence aşağı yönlü hareket eden her coin içinde bir konu açmalısın.  Böylece forumu daha kolay kirletebilirsin.
ekiller (OP)
Legendary
*

View Profile
September 21, 2016, 08:00:00 AM

Yukarı yönlü hareket eden her coin için ayrı bir konu açmayı düşünüyormusun? Bence aşağı yönlü hareket eden her coin içinde bir konu açmalısın.  Böylece forumu daha kolay kirletebilirsin.

Evet düşünüyorum,
Seni ilgilendirmez. Büyüyüp moderatör olursan benim gibileri şutlarsın.
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
September 21, 2016, 08:26:39 AM

Evet düşünüyorum,

Bonzai kardeşime katılıyorum. Zaten teknik analizleri yaptığımız doyurucu bir konumuz var. EMC2'ye ya da her hangi bir coine ana konu olmayacaksa yeni konu açmanın anlamı yok. Adam da haklı olmasına rağmen sen de sert tepki vermişsin, bence yazdığını bir gözden geçir. Kiss
ekiller (OP)
Legendary
*

View Profile
September 21, 2016, 04:49:42 PM

Evet düşünüyorum,

Bonzai kardeşime katılıyorum. Zaten teknik analizleri yaptığımız doyurucu bir konumuz var. EMC2'ye ya da her hangi bir coine ana konu olmayacaksa yeni konu açmanın anlamı yok. Adam da haklı olmasına rağmen sen de sert tepki vermişsin, bence yazdığını bir gözden geçir. Kiss

Kardeşine söyle  o zaman öyle imalı, imalı laf sokmaya çalışmasın. Adam gibi söylerse ona göre cevap yazılır.  Alternatif Kripto paralar bölümünde, Ekran kartı fan arızasından tut, poollar, ekran kart tavsiyesine kadar bir çok konu açılmış. Birkaç sayfa geriye git bak . Sonra benim açtığım konunun onlara nazaran içlerinde  buraya en uygun olduğunu anlarsın.   Bu bölümün böyle olmasının sorumlusu ben değilim.   Yazdığımı yeniden gözden geçirdim sen isteğin için ve bu konunun açılacağı yerin burası olduğuna karar verdim.  Ha bir derdiniz varsa moderatöre söyleyin konuyu değiştirsin yada taşısın.
olcaytu2005
Legendary
*

View Profile
September 21, 2016, 05:57:24 PM

Yahu emc2de yukari hareket var demissin. Bu coin zaten 2 hafta once science coin pump haftasonunda yiyecegi pumpi yedi. 50 volume olan coinlerdeki %100 artis bile iplenmeyecek bir artis. Poloniex dump and pump coin konusu ne ise yariyor o zaman? O konu nicin var. Bi isi yanlis yapmissin, bu da soylenmis, hem de kibarca. Uzatmanin, inat etmenin ne anlami var dostum?

Hayir attigin ilk postta bi bilgi, analiz, veri, degerlendirme olsa neyse diyecegim.
ekiller (OP)
Legendary
*

View Profile
September 21, 2016, 08:27:29 PM

Yahu emc2de yukari hareket var demissin. Bu coin zaten 2 hafta once science coin pump haftasonunda yiyecegi pumpi yedi. 50 volume olan coinlerdeki %100 artis bile iplenmeyecek bir artis. Poloniex dump and pump coin konusu ne ise yariyor o zaman? O konu nicin var. Bi isi yanlis yapmissin, bu da soylenmis, hem de kibarca. Uzatmanin, inat etmenin ne anlami var dostum?

Hayir attigin ilk postta bi bilgi, analiz, veri, degerlendirme olsa neyse diyecegim.

Ben konuyu açtığım sırada pump yeni başlamıştı başındaydı ve BTC bastım güzelde kazandım. " iplenmeyecek bir artis" dediğin kaç para bastığın ile alakalı.  0.001 Basarsan iplenmeyecek artış tabi . ben 9.5 BTC bastım  .  Buda beni heyecanlandırdı  geldim burada insanlar ile  paylaşayım dedim belki  işi bilen birileri de bakar  analizini yapar  basar  kazanır. 

Daha önce  aynı şey NAUT ta da  başıma geldi.  Analizciysen , tekniksen bilmem ne  yap analizini yaz burada millete faydalı olsun. Benim yaptığım şeye değil ne niyet ile yaptığıma bak. Belki birilerine faydalı olur diye yaptım, siz gelmişsiniz burada  laf cambazlığı yapıp konuyu gereksiz  yere uzatıyorsunuz. 

Önceki postumda sana cevabını verdim sana zaten oku anla meseleyi uzatma artık. Siz yazdığınız için konu 2 de bir  gereksiz yere yukarıya çıkıyor, oysa ki bu anlık bir bildirimdi. ve zaman geçmişti üzerinden,  siz hortlattınız, anladın ?
Bu konunun bir teknik analiz olmadığı, benimde analizci olmadığım hem başından beri belli  hemde  yukarıda yazmışım zaten . Oku, anla .  O kadar.
olcaytu2005
Legendary
*

View Profile
September 21, 2016, 08:49:33 PM
Last edit: September 21, 2016, 09:17:58 PM by olcaytu2005

Yahu ben ne diyorum sen ne diyorsun. Yeni konu niye açtın, bunu zaten tartıştığımız güzel bir konumuz var diyorsun. Bana ne kadar bastığını, analiz istediğini vs. anlatıyorsun. Neyse artık daha yeni konu açmazsın her alım yaptığın coin için. Fazla heyecan panik yaptırır piyasada, dikkat et. Kiss

HOCAM 20 EYLÜLDE EMCDE 30 BTC HACİM VAR, NASIL 9.5 BTC ALDIN DA SATTIN. AKLIM HAYALİM ALMIYOR.  Roll Eyes
Penguen
Hero Member

View Profile
September 21, 2016, 08:50:31 PM

sayın ekiller konuyu kitleyin yada silin dediğiniz gibi gereksiz uzamış konu.
ekiller (OP)
Legendary
*

View Profile
September 21, 2016, 09:41:53 PM

Yahu ben ne diyorum sen ne diyorsun. Yeni konu niye açtın, bunu zaten tartıştığımız güzel bir konumuz var diyorsun. Bana ne kadar bastığını, analiz istediğini vs. anlatıyorsun. Neyse artık daha yeni konu açmazsın her alım yaptığın coin için. Fazla heyecan panik yaptırır piyasada, dikkat et. Kiss

HOCAM 20 EYLÜLDE EMCDE 30 BTC HACİM VAR, NASIL 9.5 BTC ALDIN DA SATTIN. AKLIM HAYALİM ALMIYOR.  Roll Eyes

Ohooo senin bi derdin bitiyor diğeri başlıyor.  Şimdi de sana  hesap mı vericez.   Al

Demek senin kafanın almadığı şeyler de oluyormuş.  Sus artık, bana da ne yapacağımı burada sen söyleyemezsin, konu açarım yada açmam. İşine bak sen. Madem çok forumcu birisisiniz kardeşinle sen, aşağı düşmüş konuyu niye hortlattınız ? Madem sizi rahatsız ediyor  söyleyin moderatör silsin. Rüzgar estirmeyin burada.

O dediğinizi  nereden yapıcam ?  Adamın içine yara oldu benim açtığım konu. Liseli muhabbeti yapıyor, cıvık cıvık bide öpücük atıyor şekilsiz.
olcaytu2005
Legendary
*

View Profile
September 21, 2016, 09:55:59 PM

O grafikteki spike'ı siz yapmışsınız. Pump yapmaya mı çalıştınız bilmiyorum, ama burada konu açmanız sanki elinizde kalan coinleri satmaya çalışmanız gibi geldi. Yine de iyi düşünelim. Geçmiş olsun. Aceleci panik alımı yapmamak lazım. Sabrınız varsa satmayın, emc üç-altı ayda bir pump yer.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
September 22, 2016, 06:27:04 AM

HOCAM 20 EYLÜLDE EMCDE 30 BTC HACİM VAR, NASIL 9.5 BTC ALDIN DA SATTIN. AKLIM HAYALİM ALMIYOR.  Roll Eyes

Ohooo senin bi derdin bitiyor diğeri başlıyor.  Şimdi de sana  hesap mı vericez.   Al

Demek senin kafanın almadığı şeyler de oluyormuş.  Sus artık, bana da ne yapacağımı burada sen söyleyemezsin, konu açarım yada açmam. İşine bak sen. Madem çok forumcu birisisiniz kardeşinle sen, aşağı düşmüş konuyu niye hortlattınız ? Madem sizi rahatsız ediyor  söyleyin moderatör silsin. Rüzgar estirmeyin burada.

O dediğinizi  nereden yapıcam ?  Adamın içine yara oldu benim açtığım konu. Liseli muhabbeti yapıyor, cıvık cıvık bide öpücük atıyor şekilsiz.
resmen kendi kendinize coini pumplamıssınız. Yazık olmuş bence tutmaya devam edin ole yada bole baska biri daha pumplayacak. minimum zararla cıkarsınız. gecmiş olsun
Pages: [1]
  Print  

Jump to: