Bitcoin Forum
May 10, 2024, 08:26:00 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: adwithcoin.com -Türk Girişimi - Bitcoin Lotosu - Büyük Ödül - Bitcoin ile Reklam  (Read 3130 times)
adwithcoin (OP)
Newbie
*

Activity: 44
Merit: 0

View Profile WWW
September 20, 2016, 01:47:36 PM
Last edit: October 29, 2016, 04:38:37 PM by adwithcoin

Merhaba,

Sizlere Nisan 2016'dan beri yayında olan adwithcoin adlı sitemi tanıtmak istiyorum.

adwithcoin basit olarak kripto paralar ile reklam verilebilen (şimdilik sadece Bitcoin) ya da bu reklamlarda yer alan websitelerini ziyaret ederek kripto para kazanılabilen bir platform.

Ücretsiz Bitcoin kazanmak için tek yapmanız gereken açılış sayfasında Bitcoin cüzdan adresinizi girmeniz ve karşınıza çıkan siteleri ziyaret etmeniz. Gezmiş olduğunuz siteleri her gün 1 defa ziyaret etme hakkınız bulunmaktadır. Ayrıca arkadaşlarınıza da referans linkiniz ile paylaşım yaptığınız takdirde, referans linkiniz üzerinden yapacakları kazançlarda %50 kar paylaşımı yapıyorum. Kazançlarınız 0,0001 BTC (100 bit) ve üzeri olduğunda, ilgili haftanın ödeme listesinde otomatik olarak kazancınız gönderilmektedir.

Reklamverenler ise adwithcoin Advertise sayfasında ziyaret edilmesini istedikleri website adresini, ziyaretçi sayısını ve ziyaretçi başına tekliflerini girerek reklam verebilmektedir. En düşük teklif bedeli 0,000002 BTC (2 bit) olup, örneğin bu fiyat üzerinden websitenize (ya da başka sitelerdeki referans sayfalarınıza) 1.000 ziyaretçi sadece ortalama 4 TL civarı bir fiyata satın alınabilmektedir.

YENİ: Reklamverenler her 0,002 BTC'lik reklam satın alımlarında bir adet çekiliş hakkı kazanmakta olup, ayda 2 defa yapılan çekilişte büyük ödül kazanma şansına sahip oluyorlar. 4 TL gibi bir ücretle hem sitenize (ya da referans kazanmaya çalıştığınız site linkine) 1.000 ziyaretçi gönderebilir, hem de kazanacağınız çekiliş hakkı ile büyük ödülü kazanabilirsiniz.

adwithcoin Nisan 2016'da yayına başladığından beri ziyaretçilerine sorunsuz olarak ödeme yapmakta olup, projeyi yeni fonksiyonlarla birlikte daha da geliştirebilmem için reklamverenlerin katkılarını bekliyorum. Kendi websitenizi tanıtmak, ya da yatırım yapmış olduğunuz diğer Bitcoin sitelerindeki referans sayfalarınıza ziyaretçi çekmek için adwithcoin 'u deneyebilirsiniz.

Projemi reklam vermeden doğrudan desteklemek isterseniz, BTC cüzdan adresim:
19YDMMPqXN2gkhzeNZ3RQrnAAD5sHvpFGn

Hepinize ilginiz için teşekkür ederim.
1715329560
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715329560
Reply with quote  #2

1715329560
Report to moderator
1715329560
Hero Member
*

Ignore
1715329560
Reply with quote  #2

1715329560
Report to moderator
"In a nutshell, the network works like a distributed timestamp server, stamping the first transaction to spend a coin. It takes advantage of the nature of information being easy to spread but hard to stifle." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715329560
Hero Member
*

Ignore
1715329560
Reply with quote  #2

1715329560
Report to moderator
1715329560
Hero Member
*

Ignore
1715329560
Reply with quote  #2

1715329560
Report to moderator
1715329560
Hero Member
*

Ignore
1715329560
Reply with quote  #2

1715329560
Report to moderator
redhack
Legendary
*

Activity: 1858
Merit: 1015

View Profile
September 20, 2016, 01:58:15 PM

Neden bu zamana kadar Türkçe bölümünde tanıtım yapmadınız? Smiley
Siteyi denemek için girdim ancak ilk çıkan reklamda ayrı pencereye geçmem isteniyor. Linkte de Hashocean refi var. Bu reklama tıklamak istemiyorum ancak bir sonraki reklama geçiş tuşu bulamadım. Böyle bir seçenek olmasını isterdim.
adwithcoin (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
September 20, 2016, 02:03:31 PM

Neden bu zamana kadar Türkçe bölümünde tanıtım yapmadınız? Smiley
Siteyi denemek için girdim ancak ilk çıkan reklamda ayrı pencereye geçmem isteniyor. Linkte de Hashocean refi var. Bu reklama tıklamak istemiyorum ancak bir sonraki reklama geçiş tuşu bulamadım. Böyle bir seçenek olmasını isterdim.

Bir müddet sistemdeki eksiklikleri gidermek ve gözlemlemek için beklemeyi tercih ettim Smiley  Artık zamanı geldiğini düşündüm ve Türkçe bölümünde tanıtmak istedim.

Hashocean sitesi zannedersem yakın zamanda kapandı fakat reklamverenlerin yaptıkları ödemelerin karşılığı olan hitleri sağlamak zorunda olduğum için bu reklamları yayından kaldırmak gibi bir müdahalede bulunmuyorum.

Eğer tıklayıp ayrı pencerede açarsanız 60 saniye sayacı geri sayıp dolacak ve bitcoin kazanacaksınız.

Ardından diğer siteye geçebilirsiniz Smiley
redhack
Legendary
*

Activity: 1858
Merit: 1015

View Profile
September 20, 2016, 02:06:31 PM

Ben ayrı pencerede açılmak zorunda bırakılan tüm reklamları izlemeden pas geçmek istiyorum. Dediğim gibi Skip Ad şeklinde bir buton yapmak mümkün mü?
Penguen
Hero Member

Activity: 714
Merit: 500

View Profile
September 20, 2016, 05:40:07 PM

Bence güzel olmuş. Sade ve göz yormuyor. 3 reklamdan sonra ertesi gün gelin dedi. Reklam veren arttıkça sanırım reklam sayısı da, kazancıda artacak. Ama bu siteler başka reklam sitelerine reklam vererek yayılır ve güçlenir. Bu forumdaki insanlar çoğunluğu trader olduğu için pek ilgi görmez diye düşünüyorum. Reklam aldığınız sitelere de siz reklam verince kazancı olur mu, bilemiyorum.
kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1000

View Profile
September 20, 2016, 06:32:40 PM

Sade ve kullanışlı bir site olmuş ancak az reklam olmuş sanırım buda sitenin yeni yeni toparlanmasındandır yakın zamanda reklamlarda çoğalırsa kayda değer kazançlar verebilir şimdiden tebrik ederim umarım site sizinde beklentilerinizi karşılar.
adwithcoin (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
September 20, 2016, 06:55:25 PM

Ben ayrı pencerede açılmak zorunda bırakılan tüm reklamları izlemeden pas geçmek istiyorum. Dediğim gibi Skip Ad şeklinde bir buton yapmak mümkün mü?

Aslında reklamlar çoğunlukla aynı pencere içerisinde açılıyor. İstisnai olarak bazı websiteleri aynı sayfa içerisinde ziyarete izin vermediği zaman, zorunlu olarak ilgili siteyi yeni bir pencerede görüntülemek gerekiyor. Daha geniş bir reklamveren kitlesine ulaşmak için bu özelliği hayata almak gerekliydi. Belirttiğiniz reklamı atla (skip ad) fonksiyonu, yeni pencerede açılan reklamları görüntülemek istemeyen ziyaretçilerimiz için bir çözüm olabilir. Fakat böyle bir çözümün de reklamveren açısından negatif etkileri olabilir, reklamveren websitesine ziyaretçi akışını yavaşlatma ihtimali sözkonusu olabilir. Benzer geribildirimler gelecek olduğu takdirde konuyu değerlendireceğiz.
adwithcoin (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
September 27, 2016, 05:46:36 PM

Bu haftanın ödemesi az önce gerçekleştirilmiştir.

txid: 32796bd4858d7ed344404f4e3c1a0267569a092c22bf6feac8f3d6ee55b0ad71

Reklamverenlerin sitemize desteğini bekliyoruz.

Teşekkürler.
Nboramir
Sr. Member

Activity: 538
Merit: 250

View Profile
September 27, 2016, 05:57:23 PM

Reklam izleyerek para kazandıran siteleri bolca ziyaret eden biri olarak btc kazandıran bir siteyi bizden birinin yapmış olması beni çok memnun etti hemen de kullanmaya başladım zaten umarım zamanla reklam oranı da artar hem sizin hem bizim beklentimizi karşılar. Hayırlı olsun.
adwithcoin (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
September 28, 2016, 05:15:00 AM

Reklam izleyerek para kazandıran siteleri bolca ziyaret eden biri olarak btc kazandıran bir siteyi bizden birinin yapmış olması beni çok memnun etti hemen de kullanmaya başladım zaten umarım zamanla reklam oranı da artar hem sizin hem bizim beklentimizi karşılar. Hayırlı olsun.

Değerli yorumlarınız için çok teşekkürler Smiley
tempo7
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
September 28, 2016, 06:18:54 PM

sahibinin türk olduğu bir proje olduğu için faucetler az kazandırsada bende şuandan ıtıbaren kullanmaya baslıyorum. umarım ıstedınız noktaya gelırsınız, hayırlı olsun..
adwithcoin (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
September 28, 2016, 08:02:53 PM

sahibinin türk olduğu bir proje olduğu için faucetler az kazandırsada bende şuandan ıtıbaren kullanmaya baslıyorum. umarım ıstedınız noktaya gelırsınız, hayırlı olsun..

Desteğiniz için çok teşekkürler.

Daha fazla reklamverene ulaşmak ve ziyaretçilerimizin de kazançlarını arttırmak için çalışmalarımız sürmektedir.
nasituygun
Legendary
*

Activity: 952
Merit: 1006

View Profile WWW
September 29, 2016, 05:57:09 AM

Tebrik ederim arkadaşım.Normalde faucetlere girmesemde sırf sana destek olabilme adına hergün gireceğim.İnş reklamların ve reklam verenlerin artar başarılı olursun.Bol kazançlar dileğimle.

▄▄███████████▄▄
     ▄██▀▀           ▀▀██▄
   ▄█▀   ▄▄█████████▄▄   ▀█▄
  █▀  ▄███████▌ █▌ █████▄  ▀█
 █▀  ██  ██         ▀█████  ▀█
▐█  ██▀▀█████   ▄▄▄   █████  █▌
█▌ ▐██▄▄████▌  ████   █████▌ ▐█
█  ███  ████        ▄███████  █
█▌ ▐█▀▀████▌   ▄▄▄  ▀██████▌ ▐█
▐█  █▄▄████   ████   ▐█████  █▌
 █▄  ████           ▄█████  ▄█
  █▄  ▀████  ███  ██████▀  ▄█
   ▀█▄   ▀▀█████████▀▀   ▄█▀
     ▀██▄▄           ▄▄██▀
        ▀▀███████████▀▀
bitcore.
...The Future Is Now...
▄▄▄▄▄▄▄▄    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄

██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
                 ▄▄██
 ▄██████████████████████▄
█▀         ▄▄██▀▀   ██  ▀█
█▄     ▄▄██▀▀        ██  █
█▀█████████████████████████▄
█                          ▀█
█                           █
█              ▄████▄       █
█             ██▀  ▀██      █
█            ▐█▌    ▐████████
█             ██▄  ▄██      █
█              ▀████▀       █
█▄                         ▄█
 ▀█████████████████████████▀
.
iOs
Android

██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███               ███
▐██   ▐█▄   ▄███▄   ██▌
██▌    ███▄██████▀  ▐██
██▌    ▐████████    ▐██
▐██     ▐██████     ██▌
 ███   ▀█████▀     ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███       ▄███    ███
▐██       █████     ██▌
██▌       ███       ▐██
██▌     ███████     ▐██
▐██       ███       ██▌
 ███      ███      ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███         ▄▄█▌  ███
▐██      ▄▄█████    ██▌
██▌   ▄████████     ▐██
██▌  ▐████████      ▐██
▐██    ▀▀████       ██▌
 ███     ▀██       ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀
Website
ANN
Block Explorer
acemibtc
Sr. Member

Activity: 456
Merit: 261

View Profile
September 29, 2016, 08:56:51 AM

Sistem ptc sitelerinin atası gibi ama böyle daha iyi olmuş üyelik derdi vs.yok. Kullanıcı sayısı arttıkça reklam veren çıkar illaki. Kullanıcı sayısı arttırmak içinde ref sistemi ekleyebilirsiniz veya reklam verebilirsiniz.
Düzeltme
Sistemde ref sistemi varmış.
nasituygun
Legendary
*

Activity: 952
Merit: 1006

View Profile WWW
September 29, 2016, 09:02:34 AM

Sistemi deneme açısından siteye giriş yapıp wallet adresimi girdim.çıkan sayfadaki linke tıklayınca hashocean çıkıyor ve hataya düşüyor.Bendemi sorun var yoksa sistemdemi anlamadım.hashocean kapandı diye hatırlıyorum.reklamından herhangi bir kazanç olacakmı?

▄▄███████████▄▄
     ▄██▀▀           ▀▀██▄
   ▄█▀   ▄▄█████████▄▄   ▀█▄
  █▀  ▄███████▌ █▌ █████▄  ▀█
 █▀  ██  ██         ▀█████  ▀█
▐█  ██▀▀█████   ▄▄▄   █████  █▌
█▌ ▐██▄▄████▌  ████   █████▌ ▐█
█  ███  ████        ▄███████  █
█▌ ▐█▀▀████▌   ▄▄▄  ▀██████▌ ▐█
▐█  █▄▄████   ████   ▐█████  █▌
 █▄  ████           ▄█████  ▄█
  █▄  ▀████  ███  ██████▀  ▄█
   ▀█▄   ▀▀█████████▀▀   ▄█▀
     ▀██▄▄           ▄▄██▀
        ▀▀███████████▀▀
bitcore.
...The Future Is Now...
▄▄▄▄▄▄▄▄    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄

██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
                 ▄▄██
 ▄██████████████████████▄
█▀         ▄▄██▀▀   ██  ▀█
█▄     ▄▄██▀▀        ██  █
█▀█████████████████████████▄
█                          ▀█
█              ▄████▄       █
█             ██▀  ▀██      █
█            ▐█▌    ▐████████
█             ██▄  ▄██      █
█              ▀████▀       █
█▄                         ▄█
 ▀█████████████████████████▀
.
iOs
Android

██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███               ███
▐██   ▐█▄   ▄███▄   ██▌
██▌    ███▄██████▀  ▐██
██▌    ▐████████    ▐██
▐██     ▐██████     ██▌
 ███   ▀█████▀     ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███       ▄███    ███
▐██       █████     ██▌
██▌       ███       ▐██
██▌     ███████     ▐██
▐██       ███       ██▌
 ███      ███      ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███         ▄▄█▌  ███
▐██      ▄▄█████    ██▌
██▌   ▄████████     ▐██
██▌  ▐████████      ▐██
▐██    ▀▀████       ██▌
 ███     ▀██       ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀
Website
ANN
Block Explorer
acemibtc
Sr. Member

Activity: 456
Merit: 261

View Profile
September 29, 2016, 09:04:00 AM

Sistemi deneme açısından siteye giriş yapıp wallet adresimi girdim.çıkan sayfadaki linke tıklayınca hashocean çıkıyor ve hataya düşüyor.Bendemi sorun var yoksa sistemdemi anlamadım.hashocean kapandı diye hatırlıyorum.reklamından herhangi bir kazanç olacakmı?
Reklamdan kazanç var 60 saniye dolduktan sonra next yazısını tıkladığınızda kazancınız yansıyor. Şuan sitede 4 reklam var.
adwithcoin (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
September 29, 2016, 10:50:50 AM

Tebrik ederim arkadaşım.Normalde faucetlere girmesemde sırf sana destek olabilme adına hergün gireceğim.İnş reklamların ve reklam verenlerin artar başarılı olursun.Bol kazançlar dileğimle.

Çok teşekkür ederim değerli yorumlarınız için.
adwithcoin (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
September 29, 2016, 10:54:28 AM

Merhaba,

Reklamverenlerin ödemiş oldukları ücretin karşılığı olarak site kapansa da siteye ziyaretçi göndermeye devam ediyoruz ve bitcoin kazanabiliyorsunuz.

Bahsettiğiniz site aktif olduğu zamanda aynı pencere içinde site görüntülenmesine izin vermiyordu, o yüzden sayfada çıkan mesaja tıklayarak yeni pencerede açabilirsiniz.

"Click here to display it in a new window and start the countdown." yazan kısımdaki linke tıklayabilirsiniz.

Sayaç otomatik olarak ilerlemeye başlayacaktır.

Teşekkürler.

torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
September 29, 2016, 03:35:52 PM

bu olatlardan para kazanmak imkansıza yakın tirilyon reklam tıklıcan anca Cheesy
ama türk girişimci olarka umarım başarılı olursun hocam ...
adwithcoin (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
October 01, 2016, 07:01:46 AM

bu olatlardan para kazanmak imkansıza yakın tirilyon reklam tıklıcan anca Cheesy
ama türk girişimci olarka umarım başarılı olursun hocam ...

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

Farklı uygulamalar ile reklamveren sayısını arttırmayı hedefliyoruz. Aktif reklam sayısı yüksek seviyelere ulaştığında ziyaretçi kazançları da aynı doğrultuda artacaktır.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: