Bitcoin Forum
May 24, 2024, 07:02:57 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][KMD][dPoW] Komodo ICO - Zcash Zero Knowledge Privacy Secured by Bitcoin  (Read 12388 times)
bircoin
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 251

Presale Starting May 1st

View Profile
February 02, 2017, 04:41:31 PM

Gire gire https://cryptox.pl/ exchange e girmiş. Siteden hiç birşey anlamadım. Daha iyi bir exchange bekleyeceğim.

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
INVESTA████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
ikm
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
February 02, 2017, 08:35:44 PM

Gire gire https://cryptox.pl/ exchange e girmiş. Siteden hiç birşey anlamadım. Daha iyi bir exchange bekleyeceğim.

burayı ben Bytesball dan biliom ben Smiley değişik bir excahnge sitesi html5 kullanmışlar sanırım Smiley menüleri oynaya biliyorsun
ama bende daha iyi bir borsa bekliyorum bu coinden zartlak zartlak yerlere giriyorlar
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
February 03, 2017, 01:23:53 PM

imza kampanyasından bilgisi olan var mı? aq ico çıkardılar saldılar sanırım ne kadar KDM gelcek imzandan merak ediyorum
komodoplatformda imza ile ilgi sorulara cevap vermiyoru ki başka kdm den ödül bekleyen var mı?
yada almış olan varmı varsa bi tarif ederse süper olur
dewilboys
Sr. Member

Activity: 476

View Profile
February 03, 2017, 01:28:10 PM

Arkadaşlar bunun olayı ne öyle hangi coine baksam komodo ile ilgili birşey çıkıyor. Supernet , btcdark vs . bu coinlerin bununla ne alakası var ki ?
ikm
Sr. Member

Activity: 420

View Profile
February 04, 2017, 12:53:01 PM

Arkadaşlar bunun olayı ne öyle hangi coine baksam komodo ile ilgili birşey çıkıyor. Supernet , btcdark vs . bu coinlerin bununla ne alakası var ki ?
btcd swap yapıyor süpernette cüzdan oluşturdular orlardan öğrenmen doğal yada duyman elinde btcd varsa ya satcan yada KMD olarak swap yapman lazım
torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
February 04, 2017, 02:51:33 PM

arkadaşlar imza kampanyasına katılanlara duyurulur dağıtım başladı bana geldi ama beklediğimden az geldi
908 tane gönderdiler listede  0,093 küsür btc almam lazımdı ben  KMD istedim ama  gelimce geleni hesapladığımda 0,091 gibi bişey yapıyor
ödeme alanlar kontrol ederse iyi olur. yüzde 25 bonus vericeklerdi KMD olarak alanlara sanırım yüzde 25 göndermediler
tabi hangi kura göre gönderildi oda ayrı bişey kuru yüksekten verdilerse kazıklandık gibi geliyor
bircoin
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 251

Presale Starting May 1st

View Profile
February 04, 2017, 05:47:02 PM

Komodo tam bir sürüngen( yılan ) hikayesine döndü bi bitmesi gitti . İyi bir borsaya giremedi daha. https://coinmarketcap.com/ bile giremedi.

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
INVESTA████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
torikan
Hero Member

View Profile
February 04, 2017, 09:25:42 PM

Komodo tam bir sürüngen( yılan ) hikayesine döndü bi bitmesi gitti . İyi bir borsaya giremedi daha. https://coinmarketcap.com/ bile giremedi.

kesinlikle katılıyorum. ama adamlar işinde de iyi gerçekten emek hacıyorlar gönderilen bountynin hesaplamısını yaptım doğruymuş mesela Cheesy
neden saşma sapan borsalara girdiklerini bende anlaman veremedim açıkcası
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
February 04, 2017, 09:29:49 PM

kesinlikle katılıyorum. ama adamlar işinde de iyi gerçekten emek hacıyorlar gönderilen bountynin hesaplamısını yaptım doğruymuş mesela Cheesy
neden saşma sapan borsalara girdiklerini bende anlaman veremedim açıkcası

Gerçekten ilgili ve başarılılar, daha iyi bir noktaya geleceğine inanıyorum.

şimdilik https://www.coinexchange.io/ ve  https://www.cryptopia.co.nz/ borsalarındalar poloya da gireceklerine eminim.

Bakalım beklemedeyiz
temmuz
Sr. Member

View Profile
February 05, 2017, 09:07:25 AM

imza dan gelen ödüllerde dağırtıldı artık bu başlık yokoluşun eşinine yaklaştı anlaşılan Smiley
burdaki konuşmalar birgeçmiş olarak kalıcak anca belki bir pump olursa ozman bir şekilde forumun karanlık köşelerinde
bunu sadece borsa görmüş neden yükseliyor bilen varmı diye yazacak bir kullanıcı sayesinde tekrar ışık görücektir.
bende artık bu başlıkla fazla işim kalmadığından hatıra için son  post atarak KMD ailesinden uzaklaşıyorum . Cheesy
vincetcm
Hero Member

View Profile
February 05, 2017, 10:15:39 AM
Last edit: February 05, 2017, 03:19:04 PM by vincetcm

imza dan gelen ödüllerde dağırtıldı artık bu başlık yokoluşun eşinine yaklaştı anlaşılan Smiley
burdaki konuşmalar birgeçmiş olarak kalıcak anca belki bir pump olursa ozman bir şekilde forumun karanlık köşelerinde
bunu sadece borsa görmüş neden yükseliyor bilen varmı diye yazacak bir kullanıcı sayesinde tekrar ışık görücektir.
bende artık bu başlıkla fazla işim kalmadığından hatıra için son  post atarak KMD ailesinden uzaklaşıyorum . Cheesy

Benim daha işim bitmedi, ben güncellerim Smiley

Bu arada imzalardan ne kadar KMD geldi ve bunları ne yaptınız?
torikan
Hero Member

View Profile
February 05, 2017, 04:28:56 PM

benyazmıştım 908 tane gönderdiler cüzdan da duruyor bu sevileri çok düşük ben bunu polo yada bitterx girene kadar satmayı pek düşünmüyorum.
öyle beklicem hedefim 3x yapmadan satmamak yoksa ico girmemin mantığı yok olmazsa yapacakda bişey yok iyi gördüğüm bi proje çıkarsa satar ona girirerim
şu dönemde işe yararda bişey yok. piyasa çok durağan
sezyumx
Hero Member

Activity: 686

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
February 06, 2017, 05:54:00 AM

Sonunda marketcap a girmiş https://coinmarketcap.com/currencies/komodo/ .

torikan
Hero Member

View Profile
February 06, 2017, 01:54:19 PM

Sonunda marketcap a girmiş https://coinmarketcap.com/currencies/komodo/ .

vay be çılgın bir haber o kadar zarlak exchange sitelerinden sonra burada görünür de oldu Cheesy
arkadaş bide event düzenlemişler en çok hacim yapanana ödül vermeklermiş Cheesy çıldırmamak elde değil bu piyasada duyulsa millet götüyle güler
ana konuya daha bakmadım ama çocukça bir durum olmuş. koca coin hacim yapmak için böyle bişey yapcak da millet oo çok hacimli alalım mı dicekler
onu dicek adam zaten 10 bilemedin 20 kişi olur sanki 2X yaptırabilecek bişey
torikan
Hero Member

View Profile
February 06, 2017, 04:11:31 PM

KMD hakkında söylediklerimi geri aldım aq 0,0002095 an iti bariyle 0,00019 5 btc alıcı geçti  şuara baya bir alım yapıyorlar
projeye eklenecek bişeyler mi duyurdular bu salak alım satım ödülü böyle bir artış yaptıramaz bence bi haber çıktı ama inceleyemedim şu ara yükselişi izliyorum ço khoşuma gidiyor Cheesy
temmuz
Sr. Member

View Profile
February 06, 2017, 08:05:53 PM

KMD bugün 3X yaptı dün gün sonundan itibaren. şuanda bile 2X durumunda daha ne olur acaba çok merak ediyorum
0,0003 satabilen olmuki acayip heycanlı oluyor araştıran varsa olabilecek hedef nedir
ben nacizane çöyle bir  teorim var  Polonun elinde bulunan BTCD leri swap yaptığında bu ipneler Komodoyu listelerlerse birde ordan vurmayı düşünmüşlerdir.
belkide yakın zamanda poloniex giriş yaparsa toplamda bir 5X görürmüyüz olursa araba alcam aq Cheesy
torikan
Hero Member

View Profile
February 07, 2017, 07:47:43 AM

KMD bugün 3X yaptı dün gün sonundan itibaren. şuanda bile 2X durumunda daha ne olur acaba çok merak ediyorum
0,0003 satabilen olmuki acayip heycanlı oluyor araştıran varsa olabilecek hedef nedir
ben nacizane çöyle bir  teorim var  Polonun elinde bulunan BTCD leri swap yaptığında bu ipneler Komodoyu listelerlerse birde ordan vurmayı düşünmüşlerdir.
belkide yakın zamanda poloniex giriş yaparsa toplamda bir 5X görürmüyüz olursa araba alcam aq Cheesy

şuanda göremicez geri çektiler bende 5X satış vercektim vaz geçtim bakalım borsalara çok güvenmiyorum
vincetcm
Hero Member

View Profile
February 08, 2017, 11:30:45 AM

şuanda göremicez geri çektiler bende 5X satış vercektim vaz geçtim bakalım borsalara çok güvenmiyorum

bittrex.com te satışa çıkacak, cüzdan eklenmiş ama aktif değil, bakımda görünüyor
dnz gns
Sr. Member

Activity: 434

View Profile
February 08, 2017, 11:39:24 AM

bu iyi haber o zman belki bi kalıcı bir pump gelebilir. sonuçta şuanda cüzdanını sorun olduğundan bittrex göndeririler
temmuz
Sr. Member

View Profile
February 08, 2017, 04:52:11 PM

komodoyla baya bir oynamaya başladılar düşüp yükseliyor. bittrexte elinde btcd swap yapıcak anlaşılan bittrexse girme olay sanırım bundan ibaret özellikle ekleme değil.
cünzdanın durumuna bakayım dediğimde yandaki bilgilendirmede dikkatimi çekti. düz mantık yürütürsek aynı durum elinde Btcd olan diğer borsalar içinde geçerli olacaktır.
yani polodada işleme başlama olayı olur kesinlikle ama 1 yıl süre var polo bu süreyi bekler mi bilmem. ayrıca 6  ay sonra yapılan swap ile şimdiki arasında kur farkı ne olur.
karlımı zararlı mı orasıda ayrı bir soru işareti bakalım bittrexte işleme başlasında hareketlenme olur. bende dahil birçok kişi öyle acayip borsalara yüklü para göndermeye çekiyor.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to: