Bitcoin Forum
May 06, 2024, 04:13:55 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: 🍇 ◣BBR◥ Boolberry🔷 RUNE SÜRÜMÜ🔷 Blokzinciri Geliştirme Şirketi[Polo/Bittrex]  (Read 636 times)
t2yax (OP)
Sr. Member

Activity: 462
Merit: 250

Arianee:Smart-link Connecting Owners,Assets,Brands

View Profile
September 22, 2016, 02:24:00 PM
Last edit: September 26, 2016, 02:28:31 PM by t2yax

Neden iki Boolberry konusu var ?

Boolberry geliştirmesine yeni bilgilerle devam ettiğimizden beri,tıpkı yeni web siteleri,yeni tanıtım yazıları,yeni indirmeler gibi,son geliştirmeler hakkında bilgi alışverişi yapmak,tartışmak için kendi self-modere alanımıza ihtiyaç duyduk.

Biz 2 yıllık Boolberry konusunu yeni bilgiler paylaşmak için modere eden,kaybolmuş geliştiricinin yeniden ortaya çıkacağına güvenemezdik.Bizim orjinal geliştirici tarafından kontrol edilen boolberry.com'a erişimimiz yok ve bizim daha çok kişiye ulaşmak için eski twitter hesabına da erişimimiz yok.

O konu boolberry topluluğu ve destek için kullanılıyordu,fakat blokzinciri geliştirme şirketinden gelen tüm son geliştirmeler bu konuda paylaşılacak.

Boolberry RUNE SÜRÜMÜ nedir ?

Biz Boolberry RUNE SÜRÜMÜNÜ duyurduğumuzda Boolberry projesinde aktif geliştirici yoktu.İstemcimiz şu anda tamamen CryptoZoidberg'in ve Boolberry.com'un Boolberry istemcisi ile uyumlu.Biz tüm aktif geliştirmeleri bu istemcide yapacağız.Biz CryptoZoidberg ile işbirliği yapmaya açığız ve kendisinden gelen katkıları kabul ediyoruz.

Sonuç:

Boolberry cryptonote protokolünü kullanan bir kriptoparadır.Boolberry 2014'te tam olarak sunuldu bunun ardından 2015'in ortalarında geliştirme durdu ve 2016 sonlarında açık kaynak kodlu Boolberry projesinin sahipliği Blokzinciri Geliştirme Şirketi tarafından alındı ve Boolberry Blokzinciri Geliştirme Şirketi tarafından son cryptonote güncelleştirmeleri ile modernize edilecek.

https://github.com/BlockchainDevelopmentCompany/boolberry

Boolberry'nin AEON,Monero ve diğer cryptonote ağlarından avantajı halihazırda grafiksel kullanıcı arabirimine sahip olması ve kendi blokzincirini işlem gizliliğini korurken küçük ve ölçeklenebilir tutacak harika küçültme algoritmasına sahip olmasıdır.

Bizim sürümlerimiz ağa Boolberry v.X.X.X-RUNE olarak rapor edilecek, bu altyapı diğer Boolberry düğümlerine paralel ve uyumlu.

Hi folk

FYI: i've been contacted by 1blockologist user in the skype, he claim that he want to develop BBR.
At the moment i have no idea who is that person and what he intend to do actually.  

Let's see if his work gonna be helpful.

Zoidberg.

kaynak: https://bitcointalk.org/index.php?topic=577267.msg16189155#msg16189155

=========================
Blokzinciri Geliştirme Şirketi hakkında

Organizasyon 2014'te kolay anlaşılamayan kriptoparaları anlama hedefi ile oluşturuldu.Biz toplulukların farklı kriptoparalar hakkında objektif fikirlerden aciz olmasından hoşlanmıyoruz,insanların bir kıymeti desteklemesi veya diğer bir kıymeti saymaması gibi.Bizim fikrimize göre bu güçlü, daha sağlam rekabet için kriptoparanın tüm ağlarındaki bütün yeniliklerinin tüm diğer ağlara neredeyse eşit oranda uygulanmasına zarar veriyor

Blokzinciri Geliştirme Şirketi farklı kriptopara ve kriptovarlıklar ile ilgili derin anlayışa onları daha iyi hale getirmek ve Carl Icahn, Bill Ackman ve George soros gibi aktivist girişimcilere daha değerli kılmak için sahip olmak istiyor.Araştırmamızdan bilgi avantajı elde ediyoruz ve bazen aktivist geliştirici rollerini kriptovarlığın değerini arttırmak için alabiliyoruz.

Biz Boolberry'i değeri hafife alınan bir varlık olarak değerlendiriyoruz ve sahipliğini şu anda kendi kamu rolümüzde alıyoruz.

Boolberry Özellikleri

Orjinal Başlama Zamanı:  17 Mayıs 2014 16:00 GMT
Algoritma:  Wild Keccak (Blokzinciri temelli PoW özeti)
Block Jenerasyonu:  2 dakika
Para arzı:  ~18,450,000
Premine:  0%
Varsayılan P2P Port:  10101
Varsayılan RPC Port:  10102

Tartışma
Reddit: /r/boolberry
Ödüller

Araştırma kağıdının Çince çevirisi için 200 BBR,Çince kriptopara QQ,Wechat grubu ve 8btc.com ayrıca 200 BBR

PAID TO btc2nxt - Duyuru postasının Çince çevirisi
PAID TO Obscurium - Duyuru postasının İspanyolca çevirisi
PAID TO ShooterXD - Duyuru postasının Portekizce çevirisi
PAID TO Davide72 - Duyuru postasının İtalyanca çevirisi
PAID TO bitvalak - Duyuru postasının Endonezce çevirisi

ÖDÜL VE GELİŞTİRME FONUNA KATKIDA BULUN:
BBR 1Cv4vnSqasdDN3fmVii6SMedjg2deD1SnKkMcVa3juPx3HGxCFTMnitX4y2YSKYbT9DGeKHxYHkLxjH 1W9R5YdRYEPbLHPR

XMR 44LL6piaxpP4EQyGCueuNiVqxrFsGdaddivpJ6ZQTsophkCyhgtKddKYSwdHboKPnaNshLTnyr4ar7r sUAXB79KBJBLEFJS

BTC 1AxtCkHSHpDqBrLzhVSjcxJUnSNMqNxC9X

Araştırma Kağıdı

BASIN BÜLTENİ: Boolberry Opportunity & Roadmap Paper

arianee
• • • ━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
Smart-link Connecting Owners, Assets And Brands
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━ • • •
Discord
Telegram ⊐●⊏ Reddit
Twitter ⊐●⊏ Instagram
Medium ⊐●⊏ Linkedin
Every time a block is mined, a certain amount of BTC (called the subsidy) is created out of thin air and given to the miner. The subsidy halves every four years and will reach 0 in about 130 years.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
September 22, 2016, 02:28:35 PM

Ponzi / scam / piramit / vurkaç coinlerinden bir tane daha  Grin
en son polodaki pump oyunlarında bu coinide kullanmışlardı sonra milletin kafasına çaktılar

1heisenberg
Member
**

Activity: 74
Merit: 10

View Profile
September 23, 2016, 12:30:19 PM

baktılar bir trend var ...
sal eşeği çayıra Smiley  hayır bu hep böyle mi sürecek çok merak ediyorum. Classic vs. falan yetmedi mi bu vurgunlar.
beyinsi
Hero Member

Activity: 742
Merit: 501

View Profile
September 23, 2016, 11:47:53 PM

Ethnin karlılığı düşünce, yeni coin arayışlarımdan birinde  bu boolberry'nin madenciliği nasıl diye 1-2 ay önce araştırmak istedim, cüzdanını kurdum, gayet güzeldi("copy-paste, değişkenleri değiştir, isimleri editle, çak bitcoin-qt'yi, qt için tema/görsel değişikliğine de gerek yok.. yeni coin hazır.." şekilde değil gibime gelmişti cüzdanı görünceuğraşılmış,emek verilmiş bir coin gibi gelmişti bana,tabi uzman değilim)

2014 te çıkmış,fiyatıda yerlerdeydi, 2cent idi (2ay kadar önce), baya bi ugraştım, madenciliğini tam çalıştıramadım, madenciliğide beceremeyince biraz borsadan alıp tutayım diye düşündüm, onuda yapmadım.

Anons sayfasını okudum, millet bıkmış fiyat yerlerde hiçte hareket yoktu, geliştiriciside ortalıkta yokmuş, fiyat düşük diye geliştirici uğraşmıyormuş coinle herhalde.. hatta geliştirici ekibi için donate kampanyası açmışlar, geri gelsin coini ilerlesin diye birazda toplamışlardı sanırım

sonra bir anda (15-20gün sonra)poloda coştu benim baktığımda 3700 sat idi adeti. 24700 sat olmuş şimdi. fiyatı da fırlayınca yeni dev ekibi oluşmuş sanırım,
nasituygun
Legendary
*

Activity: 952
Merit: 1006

View Profile WWW
September 29, 2016, 05:14:21 PM

Bu coin niye durup durup pump yiyor ilk pumpta bende bunları okumuştum arkadında durulmayan bir koin diye ama ozaman alsaymışım en az 3 kat kar edecektim ama mutlaka çakacaklar milletin kafasına gibi geliyor

▄▄███████████▄▄
     ▄██▀▀           ▀▀██▄
   ▄█▀   ▄▄█████████▄▄   ▀█▄
  █▀  ▄███████▌ █▌ █████▄  ▀█
 █▀  ██  ██         ▀█████  ▀█
▐█  ██▀▀█████   ▄▄▄   █████  █▌
█▌ ▐██▄▄████▌  ████   █████▌ ▐█
█  ███  ████        ▄███████  █
█▌ ▐█▀▀████▌   ▄▄▄  ▀██████▌ ▐█
▐█  █▄▄████   ████   ▐█████  █▌
 █▄  ████           ▄█████  ▄█
  █▄  ▀████  ███  ██████▀  ▄█
   ▀█▄   ▀▀█████████▀▀   ▄█▀
     ▀██▄▄           ▄▄██▀
        ▀▀███████████▀▀
bitcore.
...The Future Is Now...
▄▄▄▄▄▄▄▄    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄

██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
                 ▄▄██
 ▄██████████████████████▄