Bitcoin Forum
May 29, 2024, 11:11:41 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Synereo Türkiye Projesi  (Read 2056 times)
synereoturkiye (OP)
Newbie
*

Activity: 6
Merit: 0

View Profile
September 22, 2016, 11:24:21 PM

Synereo , varolan kripto ve blockchain dünyasını tamamen değiştirmek üzere yola çıkan bir proje bildiğiniz gibi  .

Kısaca Merkezi Olmayan ve Dağıtık Sosyal Ağ , olarak tanımlayabilsekte , Synereo bunun çok daha ötesinde olan bir proje . Bu farkı temelinde yer alan  Blockchain 2.0 teknolojisyle ve de Rholang dili ile , varolan projelere çeşitli açıdan üstünlük sağlayan ve de onların eksik hatalı yönlerini temelinden bünyesine almayarak , bunlara getirilecek çözüm temelli teknolojiyi barındırarak , son yılların en başarılı projesi olma yolunda  çalışmalarına devam etmektedir .
Synereo Türkiye Proje Ekibi olarak ta , biz Synereo nun tüm bu özelliklerini Türk kullanıcılarına tanıtmak ve en önce ve doğru kaynaktan ve kanaldan ulaştırmak ve onların Synereo nun tüm faydalarından yararlanması için bir çalışma başlattık .

Projemize  https://synereoturkiye.com/ adresinden ulaşabilirsiniz .

Projemiz şu anda destek olmak isteyen kişilerin maddi - finansal desteği ve bilfiil çalışma katkılarıyla ilerlemektedir .

İlk Hedefimiz projemizi anlatan siteyi en kısa sürede hazırlamak , ilgili tanıtım ve reklamları yaparak mümkün olduğunca çok , konuyla ilgilenen kişiye ve üyeye ulaşmak , bu aşamadan sonra Synereo ekibinden maddi ve manevi destek sağlayarak projemizin üst hedeflerine ulaşmak için çalışmalara devam etmek ve Synereo projesinin Türkiyedeki ilk ve en önemli başvuru noktası olmak .
( Bu hedefler arasında Master full node kurulması , Synereo üzerinde uygulamalar geliştirmek yer almaktadır )
Ayrıca Projemizin bu aşamasına gelindiğinde gerek Synereo ekibinden , gerekse yurt içi büyük yatırımcı ve destekçilerinden maddi kaynak sağlayarak proje sürecinde finansal ve çalışma desteği verenlere hakettikleri maddi karşılığı fazlasıyla vermek en elzem ve  önemli hedeflerimiz arasında yer almaktadır .
Bu süreçte takdir edersiniz ki çeşitli harcamalarımız olmaktadır .Bu nedenle aşağıda yer alan wallet adreslerinden dilediğiniz coin türünü seçerek bize destek verebilirsiniz .

Bu desteği sağladıktan sonra , eğer projeye çalışmanızla da katkı sağlamak isterseniz bize yapabileceğiniz katkıyı ayrıca belirtmenizi de önemle rica ederiz .     

Synereo Türkiye Proje Ekibi

Synereo Türkiye Finansal Destek için wallet adreslerimiz :

BTC : 1Zxvu5FNFoCqGWMfqYy22Dr4RXx3YQxJe
AMP : 1CneayJBsE1g99oSZM6e6ZMyRuPCCwpLVh
ETH : 0x08eb13943c462964bb9e91aaf96bec28f4c65d7f
ETC : 0xb9d9e853fa9265936e18b55b1b7c40b3fe204164
bytrislasis
Member
**

Activity: 118
Merit: 10

View Profile
September 23, 2016, 12:30:28 AM
Last edit: September 23, 2016, 12:48:31 AM by bytrislasis

Synereo , varolan kripto ve blockchain dünyasını tamamen değiştirmek üzere yola çıkan bir proje .

bu kısımdan önce değiştirmeniz gerken bence web sitenizdeki WP script, 
blockchain dünyasını değiştirecek  kişi veya kişiler önce özgün yazılımını yapıp güzel bir süsleme yapmalı,
kim bu ekip ? sadece yardımmı toplar ?  yardım yerine, yemek ısmarlasak olmazmı, ayran söylesek falan ? tantuni vb...

ayrıca bu nedir diye bir tıkladım sadece ?
https://www.synereoturkiye.com/synereo-nedir/

ama foss pardon boşşş sayfa çıktı ?

alttaki bağış adresleri doğrumudur ?  bunlarda sağdan soldan kopyala yapıştır olmasın ?

nedense böyle şeylere hala bazı arkadaşlar inanıyor....  böyle projemi olur Cheesy

ekipteki arkadaşların listesi nerede ?

siz kimsiniz ? amaçlarınız hedefleriniz neler ?

çeşitli harcamalarınız olmuş ? hosting ücreti yıllık 2 TL  wordpress script free,  elle tutulur bir harcama pek yok ?

off daha çok şey yazarımda uykum geldi iyi geceler...

Bu tarz projelere 1 yıllık düşünerekmi çalışma yapıyorsunuz ? domain 1 yıllık ?
Domain Creation Date: 10-sep-2016
Domain Expiration Date: 10-sep-2017

Büyük projeler hosting ile olmaz diye düşünüyorum Root yetkisi olması şart
Name Server: DNS1.NAMECHEAPHOSTING.COM
Name Server: DNS2.NAMECHEAPHOSTING.COM

ayrıca hosting ip adresinde şu siteler var
http://www.donjives.net
http://marketingmagician.net

şuradan kontrol edebilirsin.
http://www.yougetsignal.com

dağılın beyler :  bu adam interaktif sülün osman

bende başlatıyorum ZKB açılımı | zekeriya beyaz | arkadaşlar aşağıdaki adreslere biraz gönlünüzden kopanları gönderin.  zekeriya hoca ile proje üzerinde çalışıyoruz. hatta 3-5 btc attılar bile.  sizde atın la bişiler...  tutarsa tutar, tutmazsa zaten unutulur gider.

adres : 551224AQ2334745AQ4488AQ86689AQ

ödeme bildirimi yapın buradan özel mesaj atın ben bakarım gelmişmi diye Smiley))))

synereoturkiye (OP)
Newbie
*

View Profile
September 23, 2016, 01:11:22 AM

zaten amaç senin gibileri internet ortamından temizlemek . veya internet ortamını senin gibi kişilerden temizlemek . bu nedenle daha fazla şey yazmayacağım söylediklerine .
synereoturkiye (OP)
Newbie
*

View Profile
September 23, 2016, 01:19:31 AM

yukardaki trol arkadaş gibi saçma yorum yapmayıp önce projeyi tanıyıp anlamaya çalışarak katkıda bulunmak isteyenler için kısa bir açıklama yapayım .

Ben Proje sahibiyim - Proje lideriyim . şu aşamada projeyle ilgili kimsenin ön plana çıkmaması için , bundan herhangi bir reklam amaçlı fayda sağlamaması için isim belirtilmedi .
Burda önemli olan isimlerin öne çıkması değil , projenin öne çıkmasıdır .

Bu proje amatöre ruhla , gönüllülük mantığıyla yapılan bir projedir . Evet ekibimizde şu aşamada web site tasarımından anlayan biri yok ve para verip web sitesini profesyonelce tasarlayacak finans kaynağımız da yok , ancak bu ilerlememizi engellemeyecektir ve ilerde bu imkanlara sahip olmayacağımız anlamına da gelmez bu durum .

Olumlu yaklaşarak projeye destek olmak isteyenler olursa ekip olarak  seviniriz , ancak aksi olduğunda lütfen yukardaki arkadaş gibi saçmalamayın . projeye en azından pozitif eleştirilerinizle katkıda bulunun .Burası bir tartışma , polemik ortamı değil , bu ihtiyaçlarınızı lütfen başka yerde veya diğer postlarda tatmin edin .

burada konu synereo dur ve synereo nun Türkiyede gönüllü olarak tanıtımının  yapılmasıdır .
peteycamey
Legendary
*

Activity: 1184
Merit: 1017

View Profile WWW
September 23, 2016, 02:39:06 AM

synereo nedir? amacı ve özelliği nedir hiçbirşey anlamadım.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
September 23, 2016, 05:58:42 AM

siteniz acılmıyor. yazdıklarınızdan birsey anlasılmıyor. daha acıklayıcı birseyler yazabilirmisiniz? neden size yatırım yapalım?
kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1000

View Profile
September 23, 2016, 08:27:19 AM

nasituygun un açtığı synereo 2. fon toplama ile bir alakanız varmı yoksa niçin aynı ismi seçtiniz ?
synereoturkiye (OP)
Newbie
*

View Profile
September 23, 2016, 10:21:58 AM

site acılıyor
anlamadıgınız tam olarak nedir direk sorarsanız cevaplayayım
nasituygunla alakam yok . aynı isim derken ? acmıs oldugu fon toplama linkini gonderirmisiniz . bu fondan haberim yok sanırım sadece amp yatırım yaparak kazanc saglama uzerine bir fon , bu proje ise daha farklı bir proje .

daha yolun başındayız destek olmak isteyenlerle yol alacak bir proje synereoturkiye projesi  ( finans ve çalışma desteği ) .
1heisenberg
Member
**

Activity: 74

View Profile
September 23, 2016, 12:21:13 PM

yatırım yaparsak bizim bu işten çıkarımız ne olacak , onu da geçtim finansal destek adı altında , btc ve eth yi anlarımda diğer scam ler ne alaka ?
bytrislasis
Member
**

View Profile
September 23, 2016, 05:48:46 PM
Last edit: September 23, 2016, 06:10:39 PM by bytrislasis

Edit.....

Dolandırılmayın sadece dikkat edin arkadaşlar....
Penguen
Hero Member

Activity: 714
Merit: 500

View Profile
September 23, 2016, 05:58:45 PM

Ne kadar stresli bir forumuz arkadaş ya !!!!!
synereoturkiye (OP)
Newbie
*

View Profile
September 23, 2016, 06:36:28 PM

ya bu forumda bir tane duzgun adam yok mu arkadaslar ? heisenberg diyor btc eth digerleri scam . hangisi scam amp ve etc mi scam ? sen bi aynaya bak kendin scam olmayasın dostum Smiley biri seni fena scamlemis galiba . bi doktora gorun .

burada dolandırıcılık yok arkadaslar . dolandırıcılık arayan diger postlarda sansını denesin .

bu ciddi bir proje ve ciddi olmayanlar yorum da yapmasın bu post bu ziyaret bile etmesin .

bu gibi yatırımlarda hicbir kar garantisi yoktur bu kar garantisi ni arayanlar cesitli ponziler var onlara yonelsin . dao size ne kar garantisi verdi ? ha ancak basarılı olsaydı kar ederdiniz o ayrı . ethereum da lisk de vermedi hicbir garanti ama ilk yatırımı yapan karla cıktı o ayrı .

tabi bu tam olarak bahsettigim projeler gibi bir proje degil . ancak bunda da kar edilecek . ana amac olmasa da dogal olacak sonuc kar olacaktır hedeflenen amaclara ulasıldıgında .
kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1000

View Profile
September 23, 2016, 08:19:36 PM

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1624574.0

açılan bu konudan bahsettim anladığım kadarıyla sizde bu adamların yürüttüğü projeyi türkiyede yürütmeyi düşünüyorsunuz.
beyinsi
Hero Member

Activity: 742
Merit: 501

View Profile
September 24, 2016, 12:16:01 AM

Synereo, omni üzerinden çalışan bir asset. bu tokeni pek bilmiyorum ama kardeşim o site ne öyle. insan biraz özenir, bu siteyle mi yatırım alacaksınız

--
ilk mesajı okuyunca, aklıma 1-2 ay önce steem 4.5$'lara fırlayınca türeyen steem turkiye,forumu,projesi yapıyoruz diye ortalığa çıkan arkadaş/arkadaşlar geldi aklıma. o pek rağbet görmemişti,steem'de çakılınca konu yok oldu gitti.. Aynı kişi/kişiler olabilirmisiniz acaba? Smiley

Sizin efsanevi lideriniz, ulu kişi, forumun ençok sevilen/sayılan üyesi kriptopara 'la bir alakanız olabilir mi? yoksa sen o musun?
1heisenberg
Member
**

Activity: 74

View Profile
September 24, 2016, 06:00:25 AM

ya bu forumda bir tane duzgun adam yok mu arkadaslar ? heisenberg diyor btc eth digerleri scam . hangisi scam amp ve etc mi scam ? sen bi aynaya bak kendin scam olmayasın dostum Smiley biri seni fena scamlemis galiba . bi doktora gorun .

burada dolandırıcılık yok arkadaslar . dolandırıcılık arayan diger postlarda sansını denesin .

bu ciddi bir proje ve ciddi olmayanlar yorum da yapmasın bu post bu ziyaret bile etmesin .

bu gibi yatırımlarda hicbir kar garantisi yoktur bu kar garantisi ni arayanlar cesitli ponziler var onlara yonelsin . dao size ne kar garantisi verdi ? ha ancak basarılı olsaydı kar ederdiniz o ayrı . ethereum da lisk de vermedi hicbir garanti ama ilk yatırımı yapan karla cıktı o ayrı .

tabi bu tam olarak bahsettigim projeler gibi bir proje degil . ancak bunda da kar edilecek . ana amac olmasa da dogal olacak sonuc kar olacaktır hedeflenen amaclara ulasıldıgında .

Evett , şu ana kadar  hiç , yatırım toplayan birinin bu kadar saçma cevap verdiğini görmemiştim. Herhalde bu da bu topraklara özgü.  "Kendi görüşünü savumak için bir başkasınınkine saldırmak."
Evet etc de , amp de , eth de ... ve altcoinlerin hepsi scam. Btc nin geldiği noktadan nemalanmak isteyenlerin çıkardıkları saçmalıklar .Bir para birimi olarak btc yeterli iken binlercesi scam dir. Eth yi anlarım dememin sebebi , talep miktarinin digerlerine gore daha yuksek olmasiydi.
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
September 24, 2016, 02:49:47 PM

Bu konuyu acan kesinlikle "Kriptopara" denen troll. Yazilarindan anladim.
Bir cümleyi bitirdikten sonra bosluk bırakıp nokta koyuyor. İnsan alışkanlıklarından vazgecemez.
Yakalandın kriptopara .

ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
September 24, 2016, 02:53:50 PM

Bir cümleyi bitirdikten sonra bosluk bırakıp nokta koyuyor. İnsan alışkanlıklarından vazgecemez.
Yakalandın kriptopara .
Sherlock holmes detected.
Yine iyi geliştirmiş kendini daha iyi cümle kuruyor.
yussuf89
Legendary
*

Activity: 1792
Merit: 1030

View Profile
September 24, 2016, 04:27:20 PM

Yakalandın kriptopara .
Onun ben de farkındaydım da, keşke demeseydin onu burada Smiley
Şimdi boşluksuz yazmaya dikkat edecek, yeni hesap açınca farkedemeyeceğiz onun olup olmadığını
bytrislasis
Member
**

View Profile
September 24, 2016, 08:34:35 PM

birde bana trol diyor...
senin kullandıgın wp script'e sayısız plugin yazmışlığım var
programlama üzerine 700 adet videolu görsel setim var
lan böyle adamlar bizi keriz yerine koyuyorya zoruma gidiyor arkadaş....
neyse konuşmuyorum artık ya...  birşey dediğimiz zaman insanları uyardıgımız zaman trol oluyoruz aslında benim takıldıgım yer R10  buradada yardım edelim diyoruz işte.....
twn
Legendary
*

Activity: 1204
Merit: 1011

View Profile
September 24, 2016, 08:43:22 PM

Neyse kriptoparaysa zararsız en azından. Dolandırıcı diilmiş
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: