Bitcoin Forum
May 08, 2024, 09:07:12 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Telefonumda Kullandığım Bitcoin Uygulamaları - Video  (Read 4348 times)
techman (OP)
Legendary
*

Activity: 1020
Merit: 1027

View Profile
September 23, 2016, 11:23:05 AM

Merhaba arkadaşlar,

Telefonumda kullandığım bitcoin uygulamalarını bu videoda tanıttım.

Sizde kullandığınız Bitcoin uygulamalarını yorum kısmında belirtirseniz memnun olurum, birlikte yeni uygulamalar keşfedebiliriz.

https://www.youtube.com/watch?v=dN8DmQm-Uvk

1715159232
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715159232
Reply with quote  #2

1715159232
Report to moderator
The forum strives to allow free discussion of any ideas. All policies are built around this principle. This doesn't mean you can post garbage, though: posts should actually contain ideas, and these ideas should be argued reasonably.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
September 23, 2016, 02:02:25 PM

Eline sağlık hocam,

Ben cüzdan olarak Blockhain kullanıyorum.
Bu işin bir anlamda kaynağı olarak görüyorum orayı.
Uygulaması da güzel.

Ama sahipleri kim merak ediyorum. Satoshi ile bağlantısı var mı acaba

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
nasituygun
Legendary
*

Activity: 952
Merit: 1006

View Profile WWW
September 23, 2016, 06:45:01 PM

Benimde tek kullandığım blokchain wallet şuanda poloniexte kısayol olarak duruyor hariiicinse önceden btctürk vardı ama malum artık işlem yapılmıyor bende sildim

▄▄███████████▄▄
     ▄██▀▀           ▀▀██▄
   ▄█▀   ▄▄█████████▄▄   ▀█▄
  █▀  ▄███████▌ █▌ █████▄  ▀█
 █▀  ██  ██         ▀█████  ▀█
▐█  ██▀▀█████   ▄▄▄   █████  █▌
█▌ ▐██▄▄████▌  ████   █████▌ ▐█
█  ███  ████        ▄███████  █
█▌ ▐█▀▀████▌   ▄▄▄  ▀██████▌ ▐█
▐█  █▄▄████   ████   ▐█████  █▌
 █▄  ████           ▄█████  ▄█
  █▄  ▀████  ███  ██████▀  ▄█
   ▀█▄   ▀▀█████████▀▀   ▄█▀
     ▀██▄▄           ▄▄██▀
        ▀▀███████████▀▀
bitcore.
...The Future Is Now...
▄▄▄▄▄▄▄▄    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄

██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
                 ▄▄██
 ▄██████████████████████▄
█▀         ▄▄██▀▀   ██  ▀█
█▄     ▄▄██▀▀        ██  █
█▀█████████████████████████▄
█                          ▀█
█                           █
█              ▄████▄       █
█             ██▀  ▀██      █
█            ▐█▌    ▐████████
█             ██▄  ▄██      █
█              ▀████▀       █
█                           █
█▄                         ▄█
 ▀█████████████████████████▀
.
iOs
Android

██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███               ███
▐██   ▐█▄   ▄███▄   ██▌
██▌    ███▄██████▀  ▐██
██▌    ▐████████    ▐██
▐██     ▐██████     ██▌
 ███   ▀█████▀     ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███       ▄███    ███
▐██       █████     ██▌
██▌       ███       ▐██
██▌     ███████     ▐██
▐██       ███       ██▌
 ███      ███      ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███         ▄▄█▌  ███
▐██      ▄▄█████    ██▌
██▌   ▄████████     ▐██
██▌  ▐████████      ▐██
▐██    ▀▀████       ██▌
 ███     ▀██       ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀
Website
ANN
Block Explorer
Bonzai
Sr. Member

Activity: 350
Merit: 250

Presale Starts on 30th of November

View Profile
September 23, 2016, 08:34:39 PM

Blockfolio, zTrader ve xapo kullanıyorum.  Al sat için zTrader çok iyi kullanımı kolay.  Fiyat takipleri için Blockfolio yeterli.
paraavcisi
Newbie
*

Activity: 11
Merit: 0

View Profile
September 26, 2016, 06:06:01 AM

android olarak önerebileceğiniz bir cüzdan var mı? bir tane denedim alım adresi sürekli değişiyor. sabit adresli bir cüzdan yok mu?
acemibtc
Sr. Member

Activity: 456
Merit: 261

View Profile
September 26, 2016, 04:46:07 PM

Ztrade gibi alarm özelliği olan ücretsiz andorid uygulaması var mı? Ztrader ücretsiz versiyonda sadece 2 alarm eklemeye izin veriyor.
emrek
Sr. Member

Activity: 409

View Profile
October 03, 2016, 12:36:47 PM

Ztrade gibi alarm özelliği olan ücretsiz andorid uygulaması var mı? Ztrader ücretsiz versiyonda sadece 2 alarm eklemeye izin veriyor.

Play store den indireceğiniz Bitcoin checker ile, takip ettiğiniz coinleri seçip, ℅ olarak ayarladığınız kadar arttığı veya düştüğünde alarm veriyor.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▄▄▄███████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▀▀▀████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

INTRODUCING WAVES
ULTIMATE ASSET/CUSTOM TOKEN BLOCKCHAIN PLATFORM

★ Hero/Legendary Member:
arancra
Sr. Member

Activity: 448

View Profile WWW
October 04, 2016, 01:25:08 PM

Uygulamalar çok güzel, de, bir de telefonların şarj sorunsalına çözüm bulabilsek =)

▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄
                     ▄▄▀▀ ▄▄▄█▀▀▀▀▀█▄▄▄ ▀▀▄▄
                   ▄▀ ▄▄▀▀             ▀▀▄▄ ▀▄

▄▀          ██  ██       ▀█▄ ▀▄
    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄██▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
  ▄█████████████▄▄███████▀███████████████▄ █████████ ███████████████
▄████████▀█████████████▀  █████    ▀██████   █████        █████
    █████  ▀██████████▀   █████    ▄█████▀   █████        █████
    █████    ██████████   ██████████████▄    █████        █████
    █████  ▄██████████▄   █████    ▀██████   █████        █████
    █████▄█████████████▄  █████    ▄██████   █████        █████
    ████████████▀▀███████▄███████████████▀ █████████      █████
    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀     ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██▀▀██▀▀▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀      ▀▀▀▀▀
                             ██  ██       ▄█▀ ▄▀
                       ▀▄▄             ▄▄▀▀ ▄▀
                          ▀▀▀█▄▄▄▄▄█▀▀▀ ▄▄▀▀
                                ▄▄▄▄▄▀▀▀

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│
acemibtc
Sr. Member

Activity: 456
Merit: 261

View Profile
October 10, 2016, 06:41:20 PM

Play store den indireceğiniz Bitcoin checker ile, takip ettiğiniz coinleri seçip, ℅ olarak ayarladığınız kadar arttığı veya düştüğünde alarm veriyor.
Teşekkürler indirip deneyeceğim
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
October 11, 2016, 06:06:21 PM

bitcoin al sat yapmak için işlemlere kapalı olan btctürk borsasının uygulamasını mı kullanıyorsun?
nasıl oluyor o iş anlatsana biraz .d
techman (OP)
Legendary
*

View Profile
October 11, 2016, 06:38:19 PM

bitcoin al sat yapmak için işlemlere kapalı olan btctürk borsasının uygulamasını mı kullanıyorsun?
nasıl oluyor o iş anlatsana biraz .d

İşlemlere kapalı olabilir fakat BTCTurk'de çalıştığım için iOS 10 güncellemesi üzerinde çalışıyordum Smiley

gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
October 12, 2016, 02:51:45 AM

Bitcoin ve altcoinlerin fiyat takibini nasıl yapıyorsun?  Sürekli uygulamayı mı kontrol ediyorsun yoksa alarm mı kuruyorsun?
Bu arada paylaşım için sağolasın.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
techman (OP)
Legendary
*

View Profile
October 12, 2016, 08:20:58 AM

Bitcoin ve altcoinlerin fiyat takibini nasıl yapıyorsun?  Sürekli uygulamayı mı kontrol ediyorsun yoksa alarm mı kuruyorsun?
Bu arada paylaşım için sağolasın.

Merhaba, belirlediğim fiyat aralıklarına alarm kuruyorum telefonumdan, çok haraketli günlerde ya da günlük al sat yapıcaksam Apple Watch kullanıyorum, Crypto Pro uygulaması 3 tane coini ekranda aynı anda gösterebiliyor.

Bunun dışında evde 2 tane monitör sadece fiyat takibi için devamlı açık duruyor.

gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
October 12, 2016, 12:21:28 PM

Merhaba, belirlediğim fiyat aralıklarına alarm kuruyorum telefonumdan, çok haraketli günlerde ya da günlük al sat yapıcaksam Apple Watch kullanıyorum, Crypto Pro uygulaması 3 tane coini ekranda aynı anda gösterebiliyor.

Bunun dışında evde 2 tane monitör sadece fiyat takibi için devamlı açık duruyor.

Cevap için teşekkürler dostum. Sen olayı aşmışsın artık.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
brainpans
Member
**

Activity: 91
Merit: 10

View Profile
October 17, 2016, 07:59:17 PM

Eline ağzına sağlık. Gerçekten yararlı bir paylaşım Smiley

Hayta_seko
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
November 23, 2016, 03:49:17 PM

Ben de BTC Türk kullanıyordum ancak işleme kapanında bitcoinlerim yabancı bir cüzdanda kaldı. Bitcoinlerimi Türkiye'deki banka hesabıma TL olarak gönderebileceğim başka bir uygulama yok mu? Biraz acamiyim aradım bulamadım.
emrek
Sr. Member

Activity: 409

View Profile
November 29, 2016, 01:04:38 PM

Ben de BTC Türk kullanıyordum ancak işleme kapanında bitcoinlerim yabancı bir cüzdanda kaldı. Bitcoinlerimi Türkiye'deki banka hesabıma TL olarak gönderebileceğim başka bir uygulama yok mu? Biraz acamiyim aradım bulamadım.
Btc yi Koinim e aktarıp orada satarak banka hesabınıza aktarabilirsiniz.
Veya forum da Btc alıp satan kişiler var.
Hiç biriyle bu güne kadar alışverişim olmadı.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▄▄▄███████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▀▀▀████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

INTRODUCING WAVES
ULTIMATE ASSET/CUSTOM TOKEN BLOCKCHAIN PLATFORM

★ Hero/Legendary Member:
mkapital13
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
January 02, 2017, 08:46:35 PM

. Elinize sağlık , teşekkürler .
faaty
Sr. Member

Activity: 574

View Profile
January 07, 2017, 09:37:07 AM

güzel video teşekkürler
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
January 10, 2017, 07:03:49 AM

Alp gercekten bu isi hakkiyla yapanlardan, kendisini tebrik ediyorum, uygulamari yukledim simdi, mobilden cok fazla islem yapmiyorum ama bulunsun
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: