Bitcoin Forum
May 04, 2024, 07:25:46 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: turkce yorum yazilabilecek imza kampanyalari varmi  (Read 219 times)
colemankaan (OP)
Member
**

Activity: 116
Merit: 10

TEND, TOKENISING LUXURY ASSETS

View Profile
December 28, 2017, 01:16:29 PM

Benim ingilizcem yorum yazabilecek kadar iyi degil turkce yorum yazabilecegim imza kampanyalari varmi

1714850746
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714850746
Reply with quote  #2

1714850746
Report to moderator
1714850746
Hero Member
*

Ignore
1714850746
Reply with quote  #2

1714850746
Report to moderator
"I'm sure that in 20 years there will either be very large transaction volume or no volume." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714850746
Hero Member
*

Ignore
1714850746
Reply with quote  #2

1714850746
Report to moderator
1714850746
Hero Member
*

Ignore
1714850746
Reply with quote  #2

1714850746
Report to moderator
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
December 28, 2017, 07:39:32 PM

Hemen hemen her kampanyada hangi bölümlere atılan postların geçerli olup olmayacağı belirtiliyor. Bir çoğunda ise Türkçe bölümünde yazdığınız postlar işe yarıyor.
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
December 29, 2017, 04:00:10 AM

Çoğu imza kampanyası Off Topic (Konu Dışı) hariç Local'de atılan postları sayıyor. İmza kampayasının konusunda zaten tüm bilgiler yazıyor. Hangi postların sayılacağı hakkında , nelelerde post yazılması gerektiğini. İmzaya girmeden kesinlikle incelemen lazım.
Airdrop Picker
Member
**

Activity: 98

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
January 01, 2018, 06:17:59 AM

genel olarak ben de aynı konudan müzdaripim şu sıralar. akhce kampanyası da dondurulmuş ben hala çıkamadım bekliyorum öyle. akche tekrar aktif olana kadar gir çık yaptığında dahi haftalık bountyleri gönderen bir kampanya bulsak da girsek

Payitaht
Member
**

Activity: 182

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
January 01, 2018, 06:24:05 AM

Artık yavaş yavaş imza kampanyalarının bittiğini görüyoruz.Yüksek yatırım toplayan projelerin bazıları forum üzerinde bounty kampanyası bile düzenlememeye başladılar.Qash,Bread bunlara örnek verilebilir.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
bmirror83
Newbie
*

Activity: 100
Merit: 0

View Profile
January 19, 2018, 04:34:36 AM

airdroplar da epey azaldı bir iki ay önceye göre. ilerde eskisi gibi olmasa da, sahte hesapların da önüne geçmek için biraz daha zorlaştırılmış şekilde yeniden canlanabilir diye düşünüyorum.
SodaLimon
Newbie
*

Activity: 47

View Profile
January 19, 2018, 03:47:57 PM

bunlarda bize denk geldi öyle desenize
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1482

View Profile
January 19, 2018, 04:12:15 PM

Çoğu imza kampanyası Off Topic (Konu Dışı) hariç Local'de atılan postları sayıyor. İmza kampayasının konusunda zaten tüm bilgiler yazıyor. Hangi postların sayılacağı hakkında , nelelerde post yazılması gerektiğini. İmzaya girmeden kesinlikle incelemen lazım.

Hangi çoğu kampanya kabul ediyormuş? Kampanyaların yüzde 80i altcoin bölümüne mesaj ister. Genelde her yere mesajı kabul edenler post başı stake veren ya da haftalık değil total post sayısına bakan kampanyalar. Onlar da genelde bi şey vermiyor.
Türkçe kampanya arayacağınıza İngilizcenizi geliştirin, hayat boyu kullanırsınız. Ne biliyim bountyden gelen parayla kursa falan gidin.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
dumrul88
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

View Profile
January 19, 2018, 04:30:04 PM

Hangi çoğu kampanya kabul ediyormuş? Kampanyaların yüzde 80i altcoin bölümüne mesaj ister. Genelde her yere mesajı kabul edenler post başı stake veren ya da haftalık değil total post sayısına bakan kampanyalar. Onlar da genelde bi şey vermiyor.
Türkçe kampanya arayacağınıza İngilizcenizi geliştirin, hayat boyu kullanırsınız. Ne biliyim bountyden gelen parayla kursa falan gidin.

işte bu konuda katılıyorum arkadaşa. kendim içinde bi ders olmuş oldu.
Madara1
Full Member

Activity: 457
Merit: 101

View Profile
January 19, 2018, 04:31:06 PM

Her projenin imza kampanyasında kendi kuralları var. Haftalık kaç post atman gerektiği. Posttaki karakter sayısı en az ne kadar olacağı, nereye yazılıp yapılmayacağı belirtirler. Local e yazmayın derse bu kendi ülkenin dilinde takıldığın bölüm demektir.yani bu durum sitedeki genel bölümdeki yerlerde yazılacak bu da ingilizce yazacak demektir.
drogbacrash1
Member
**

Activity: 392
Merit: 13

View Profile
January 19, 2018, 04:59:11 PM

Ben çoğu kampanyada Türkçe yorum yapıyorum. İmzalardan gelmeyen olmadı yani ingilizcem yetmez o kadar yoruma... bilgilendirici yorumlarla ilerliyorum hep D:
0xxxxxx0
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
January 19, 2018, 05:14:39 PM

Bounty kampanyasında söylüyor Joy token var mesala
Bezirhane
Newbie
*

Activity: 14

View Profile
March 31, 2018, 10:00:05 PM

Hocam şimdi imza kampanyalarının alt kısmında konuyla ilgili kurallar yazıyor. Yerel dillerin kabul edildiği imza kampanyaları var. Örneğin Joytoken yerel dil kabul ediyor.
oguzhangazi
Member
**

Activity: 308

View Profile
April 01, 2018, 09:15:23 PM

Arrtık çoğunda nerde yazarsan yaz modundalar. mesela şuanki katıldığım proe burayıda off topicleri de sayıyor. bakmak lazım ama çoğu kabul ediyordur
xXBEVOXx
Full Member

Activity: 266
Merit: 100

https://cryptassist.io

View Profile
April 11, 2018, 04:18:22 PM

Kampanya şartlarında yazıyor arkadaşım. Orada hangi konulara saydığını,  Nerelere atacağını belirtiyor. İngilizcen kötüyse  çeviri yoluyla anlayabileceğin şekilde bakabilirsin kabul edenlere. 

Pages: [1]
  Print  

Jump to: