Bitcoin Forum
September 28, 2021, 02:44:09 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 22.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... 62 »
  Print  
Author Topic: [ANN][BOUNTY] Akche Projesi - Akche, Türkiye'nin Dijital Parası  (Read 23931 times)
Kubra Dam
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 644
Merit: 271


View Profile
October 29, 2017, 04:23:01 PM
Last edit: January 16, 2018, 09:20:40 PM by Kubra Dam
 #1

AKCHE PROJESİNİN BOUNTY KAMPANYASININ DETAYLARI SAYFANIN ALT KISMINDA BULUNMAKTADIR!


“Akche, Türkiye’nin Dijital Parası”
Akche Nedir?

Akçe, Osmanlı Devleti zamanında basılan ve kullanılan gümüş para birimidir. Akche ise erişmesi ve kullanması kolay dijital para birimidir, yani dijital Akçe!

Akche, kısa ve uzun vadeli planları ile Türkiye’de dijital para kullanımını yaygınlaştırmak ve yerli projelere destek olmak amacıyla pazara iddialı giriyor! Türkiye’nin Dijital Parası sloganıyla başlangıçta Waves Platform üzerinden kullanıma sunulan Akche, önce Türkiye devamında Global Pazara açılacaktır. Yakın zamanda kendi borsası yayına geçtikten sonra Waves platformdan bağımsız gerçek bir dijital para olarak varlığını sürdürecektir.

Global piyasalarda akılda kalıcılık açısından isim olarak "Akche" tercih edilmiştir. Akche ile ilgili isim, logo, blokzinciri ve dijital para alanları dahil tüm telif hakları Akche Soft-Tech olarak şirketimiz bünyesindedir.Akche Projesinin Ana Fikri

Akche Projesi, elinde ciddi proje olan ama yatırıma ulaşmakta güçlük çeken girişimlere formalitesiz ve şeffaf bir şekilde fonlama sağlanmasını amaçlıyor.

Ön incelemeden geçen projeler için web sitemizde proje maliyeti ve proje detayları hakkında tartışmaya açılır. Tartışma ve oylama sonucu çoğunluk tarafından onaylanan projeler için halka arz (ICO) duyurusu yapılır ve belirlenen tarihte dijital varlık satışı başlar. Bu satıştan elde edilecek gelir proje sahibine aktarılır.

Böylece proje sahibi formaliteye boğulmadan hızlıca yatırımını alır. Ayrıca, proje forumda tartışılacağı için proje sahibinin tıkanacağı noktalarda yatırım sahipleri önerilerle doğru kararlar alınmasını sağlayabilir veya yanlış yapılan yerlerde uyarılar yapabilir.

Proje sahibi doğru uyarılara uymak zorunda çünkü %51 çoğunluk karar aldığı takdirde projesinin fonlaması çöpe gidebilir. Projenin başarısına bağlı olarak da elinde dijital varlık bulunan yatırımcılar kazanç elde eder.

Akche-Soft’a gelen her proje için ayrı bir halka arz düzenlenir ve satışa sunulur. Projeye özgün hazırlanacak internet sayfasında, tartışma bölümü, yatırım yapmak isteyenler için projenin dijital cüzdan adresi ve proje bilgileri yer alır.Rezerv Kasa ile Ana Para Güvencesi

Akche’ye ve projelere yatırım yapılan dijital paralar ile döviz ve Türk Lirası cinsinden fiziksel paralar karşılığında şirketin “rezerv kasasına” dijital para, döviz ve TL aktarılacak, bu rezerv parayı şirket sözleşmesi gereği, %20 proje payı hariç, ortaklar dahil hiç kimse çekemez-kullanamaz.

Yatırımlar rezerv kasada tutulacağından olası problemlerde yatırımcıların ana parası korunacaktır.


Rezerv Kasa İşleyişi

Rezerv Kasa; platforma yatırılan parayı ve yatırımcıyı güvenceye alma işlemidir. Fonlanacak projenin cüzdan adresine Akche aktaran birisi eşzamanlı olarak Waves platform üzerinden bir dijital para ve/veya para birimi üzerinden yatırım yapmış olacak ve yatırılan tüm paralar projenin cüzdan hesabında şeffaf olarak gözükecek. Böylece yatırımcıların para girişlerine bağlı olarak çok yönlü olarak Akche paritesi oluşacak.


Borsada İşlem

Halka arz işlemleri başlamadan önce Akche, kendi borsası üzerinden işlem görebilen bir dijital para statüsüne kavuşmuş olacak. Orta vadede yurtdışı dijital para borsalarla anlaşma yapılacak ve Akche’nin bu borsalarda işlem görmesi sağlanacak. Ancak, proje başlangıcından itibaren, Waves Platform üzerinden Akche/BTC, Akche/Waves, Akche/ETH, Akche/LTC ve Akche/zCash pariteleri ile Akche alımı yapılabilecek. Kısa vadede, Waves Platformu üzerinde Türk Lirası geçidi aktif hale geldiğinde, doğrudan TL ile Akche alımı mümkün olacak.

Akche Dijital Para Dağılımı

Toplam Akche sayısı 79 Milyon 814 Bin 871 adettir.

Borsada işlem gören dijital varlıklar aşağıdaki oranlara dağılacaktır.


Proje Yatırım Payları

• %20 Akche Soft-Tech
• %40 Proje sahibi
• %40 Piyasa

NOT:Projeye para yatıran herkes yatırdığı tutar oranında halka arz sürecinde ilan edilen “proje şirketine” dolaylı ortak olur. Böylece başarılı projelerde projenin satışından elde edilecek tüm gelire de ortak olur.Resmi bitcointalk hesabına mesaj atmak istediğinizde lütfen AKCHE adresine ulaşınız.

Akche projesinin bounty programı Kubra Dam tarafından yönetilecektir.AKCHE PROJESİNİN BOUNTY PROGRAMINA HOŞ GELDİNİZ!


AKCHE BOUNTY KAMPANYASI BÜTÇE DAĞILIMI

Yaklaşık 8 hafta sürecek olan Akche bounty kampanyası boyunca toplamda 100.000 adet Akche katılımcılara dağıtılacaktır.

 • Akche İmza Kampanyası - Toplam bütçenin %45'i yani 45.000 adet Akche.
 • Akche Twitter Kampanyası - Toplam bütçenin %35'i yani 35.000 adet Akche.
 • Akche Blog, Makale ve Video Kampanyası - Toplam bütçenin %10'u yani 10.000 adet Akche.
 • Akche Telegram Kampanyası - Toplam bütçenin %6'sı yani 6.000 adet Akche.
 • Akche E-mail Bülteni Kampanyası - Toplam bütçenin %2'si yani 2.000 adet Akche.
 • Akche Slack Kampanyası - Toplam bütçenin %2'si yani 2.000 adet Akche.

NOT: Waves platformuna yabancı olan arkadaşlar için Waves cüzdan adresi oluşturmayla ilgili bazı notlar konunun sonunda paylaşılmıştır.AKCHE İMZA KAMPANYASI (TOPLAM 45.000 AKCHE)

Bu kampanyada Akche imza kodlarını ve avatarını profilinize koyun ve forumdaki aktiviteleriniz karşılığı ödüller kazanın.

Kurallar


 • İmza kampanyası katılımcıları aktif üyeler olmalıdır.
 • Katılımcıların seed'leri kendilerinde bulunan WAVES cüzdan adresleri olması gerekmektedir.
 • Rütbenize uygun olan imza kodu ve avatarın yanında personal text'i de profilinize yerleştirmelisiniz.
 • Katılımcıların ödül kazanabilmesi için haftalık minimum 10 yapıcı post atması gerekmektedir.
 • Sadece imza ödülü kazanmaya yönelik olduğu bariz, kısa ve anlamsız post'lar sayıma dahil edilmeyecektir.
 • Bitcointalk'un Türkçe bölümü dışındaki yabancı bölümlerde atılan post'lat sayıma dahil edilmeyecektir.
 • Atılacak post'lar için bir kıstas oluşturması adına minimum 100 karakter sınırı vardır.
 • Eğer rütbeniz artarsa bunu başlık altından yazmalısınız.
 • Katılımcıların kampanyanın sonuna kadar aktif devam etmeleri gereklidir. [/b]
 • Haftalık post periyodu Türkiye saati ile her pazar 23:59'a kadardır.
 • Full Member ve üzeri üyelerin avatar giymesi zorunludur.

Oranlar

 • Jr. Member : Haftalık 0.5 Stake
 • Member : Haftalık 1 Stake
 • Full Member : Haftalık 1.5 Stake
 • Senior Member : Haftalık 2 Stake
 • Hero : Haftalık 2.5 Stake
 • Legendary : Haftalık 3 Stake

Avatar Linki: https://i.hizliresim.com/ZO3l5V.pngPersonal Text: "Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

Akche İmza Kampanyasına Katılmak İçin Buraya Tıklayınız.

Akche İmza Kampanyası Listesini Görmek İçin Buraya Tıklayınız.

AKCHE İMZA KODLARI

JR. MEMBER


Code:
[center][url=http://akche.org][b]╔═══ AKCHE, Türkiye'nin Dijital Parası ═══╗[/b][/url]
[b][url=http://bit.do/akche]╚═══════════ ▣ ANN ▣ ════════════╝


MEMBER


Code:
[center][url=http://www.akche.org/]╔═════════════  [font=century gothic][size=10pt][b]AKCHE ❱❱ Akche, Türkiye'nin Dijital Parası[/b][/size][/font]  ═════════════╗[/url]
[url=https://t.me/Akche]▣╠═════════ ▣ [font=comic sans][i]Telegram[/i][/font] ▣[/url][url=https://bit.ly/akcheslack] ▣ [font=comic sans][i]Slack[/i][/font] ▣ [/url][url=https://www.facebook.com/dijitalakche] ▣ [font=comic sans][i]Facebook[/i][/font] ▣ [/url][url=https://twitter.com/DijitalAkche] ▣ [font=comic sans][i]Twitter[/i][/font] ▣ ═════════╣▣[/url]
[size=9pt][url=http://www.akche.org/]╚════  ◉ [b]Website[/b] ◉ [/url] [url=https://bitcointalk.org/index.php?topic=2332494.0] ◉ [b]ANN Thread[/b] ◉ [/url][url=https://bitcointalk.org/index.php?topic=2332494.msg23725863#msg23725863] ◉ [b]Bounty Thread[/b] ◉ [/url][url=http://www.akche.org/AkcheWhitepaper_V2.0.pdf] ◉ [b]Whitepaper[/b] ◉  ════╝[/url][/size][/center]

FULL MEMBER


Code:
[center][url=http://www.akche.org/][color=#1C67FC]╔═════════════   [font=century gothic][size=10pt][b][color=#1230A6]AKCHE ❱❱ Akche, Türkiye'nin Dijital Parası[/color][/b][/size][/font]   ═════════════╗[/color][/url]
[color=#1C67FC]▣╠══════════ [url=https://t.me/Akche][color=#1230A6] ▣ [font=comic sans][i]Telegram[/i][/font] ▣[/color][/url][url=https://bit.ly/akcheslack][color=#1230A6] ▣ [font=comic sans][i]Slack[/i][/font] ▣ [/color][/url][url=https://www.facebook.com/dijitalakche][color=#1230A6] ▣ [font=comic sans][i]Facebook[/i][/font] ▣ [/color][/url][url=https://twitter.com/DijitalAkche][color=#1230A6] ▣ [font=comic sans][i]Twitter[/i][/font] ▣ [/color][/url] ══════════╣▣[/color]
[size=9pt][color=#1C67FC]╚═ [url=http://www.akche.org/][color=#1230A6] ◉ [b]Website[/b] ◉ [/color][/url] [url=https://bitcointalk.org/index.php?topic=2332494.0][color=#1230A6] ◉ [b]ANN Thread[/b] ◉ [/color][/url][url=https://bitcointalk.org/index.php?topic=2332494.msg23725863#msg23725863][color=#1230A6] ◉ [b]Bounty Thread[/b] ◉ [/color][/url][url=http://www.akche.org/AkcheWhitepaper_V2.0.pdf][color=#1230A6] ◉ [b]Whitepaper[/b] ◉ [/color][/url] ═╝[/color][/size][/center]

SR. MEMBER


Code:
[center][table][td][tt][size=2px][color=#808080]▄██████████▀▀█████████████████████▄
████████▀  ▄███████████████████████
██████▀  ▄███████▀  ▀██████████████
█████   ▄███████▀    ▀█████████████
████   ████████▀  ▄▄  ▀████████████
███   █████▀▀█▀  ▄██▄  ▀█▀▀████████
███   █▀▀   ▄▀  ▄████▄  ▀▄   ▀▀████
███   ██████▀  ▄██████▄  ▀█████████
███   █████▀  ▄████████▄  ▀████████
███    ▀███  ▄██████████▄  ████▀ ██
████    ▀██▄▄████████████▄▄███   ██
█████     ▀█████████████████▀   ███
██████▄      ▀▀█████████▀▀    ▄████
████████▄                  ▄███████
███████████▄▄          ▄▄██████████
▀█████████████████████████████████▀[/color][/size][/tt][/td]
[td][url=http://www.akche.org/][size=23pt][font=Georgia][b][color=black]AKCHE[/color][/b][/font][/size][/url][/td]
[td][size=2pt][tt][color=#1C67FC]   [color=#1230A6]████[/color]
██ [color=#1230A6]████[/color]
██ [color=#1230A6]████[/color]
██ [color=#1230A6]████[/color]
██ [color=#1230A6]████[/color]
██ [color=#1230A6]████[/color]
██ [color=#1230A6]████[/color]
██ [color=#1230A6]████[/color]
██ [color=#1230A6]████[/color]
██ [color=#1230A6]████[/color]
██ [color=#1230A6]████[/color]
   [color=#1230A6]████[/color][/color][/tt][/size][/td]
[td][url=http://www.akche.org/][size=12pt][font=century gothic][b][color=#1230A6]Akche[/color][/b][color=black], Türkiye'nin Dijital Parası[/color][/font][/size]
[i][font=Verdana][size=8pt][b][color=#808080]──────────────────── 29 Ekim 2017[/color][/b][/size][/font][/i][/url][/td][td] [/td]
[td][center][color=#1C67FC][size=8pt][font=arial]╔═  [url=http://www.akche.org/AkcheWhitepaper_V2.0.pdf][b][color=#1230A6]WHITE PAPER[/color][/b][/url]  ═╗
▣╠══ [url=https://bitcointalk.org/index.php?topic=2332494.msg23725863#msg23725863][color=#1230A6][b]BOUNTY[/b][/color][/url] ══╣▣
╚═   [url=https://bitcointalk.org/index.php?topic=2332494.0][color=#1230A6][b]ANNTHREAD[/b][/color][/url]   ═╝[/font][/size][/color][/center][/td][td] [/td]
[td][size=2pt][tt][color=#1230A6]██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██[/color][/tt][/size][/td][td] [/td]
[td][url=https://t.me/Akche][size=2px][tt]

                  ▄▄██▄
              ▄▄█▀▀  ██
          ▄▄█▀▀      █▌
      ▄▄█▀▀   ▄▀    ██
 ▄▄▄█▀▀    ▄█▀     ▐█
██      ▄██▀       █▌
 ▀▀██▄███▀        ██
     ██▀▀█▄▄▄     █▌
      █▄  ██▀▀▀█▄██
       █▄█▀
[/tt][/size][/url][/td][td] [/td]
[td][url=https://bit.ly/akcheslack][size=2px][tt]
[color=#00CED1]             [color=yellow]▄██▄[/color]
     [color=#7CFC00]▄[/color]      [color=yellow]▐████[/color]   ▄▄
   [color=#7CFC00]█████[/color]     ██████████
    [color=#7CFC00]████[/color]█████████████▀
 ▄████████████▀[color=yellow]████▌[/color]
██████████     [color=yellow]▀████[/color]    
 ▀▀   [color=#7CFC00]█████[/color]     [color=yellow]█████[/color][color=#FF1493]█████[/color]
      [color=#7CFC00]▀████▌[/color][color=#FF1493]▄████████████▀[/color]
    [color=#FF1493]▄▄▄███████████████▌[/color]
   [color=#FF1493]██████████▀[/color]    [color=yellow]▐████[/color]
    [color=#FF1493]▀▀▀[/color]  [color=#7CFC00]████▌[/color]     [color=yellow]▀▀▀[/color]
         [color=#7CFC00]▀███▀[/color][/color][/tt][/size][/url][/td][td] [/td]
[td][url=https://www.facebook.com/dijitalakche][size=2px][tt]
[color=#1C67FC]       ▄▄▄▄▄▄
    ▄████████
    █████▀▀▀▀
   ▐████
   ▐████
████████████
████████████
   ▐████
   ▐████
   ▐████
   ▐████[/color][/tt][/size][/url][/td][td]  [/td]
[td][url=https://twitter.com/DijitalAkche][size=2px][tt]
[color=#1E90FF]▄                 ▄████▄▄    ▄
▀██             ████████████▀
 ████▄         █████████████▀
 ▀████████▄▄   █████████████
█▄▄█████████████████████████
 ██████████████████████████
   ▀██████████████████████
    █████████████████████
     ▀█████████████████▀
       ▄█████████████▀
▄▄████████████████▀
   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀[/color][/tt][/size][/url][/td][/table][/center]

HERO/LEGENDARY


Code:
[center][table][tr][td][tt][size=2px][color=gray]▄██████████▀▀█████████████████████▄
████████▀  ▄███████████████████████
██████▀  ▄███████▀  ▀██████████████
█████   ▄███████▀    ▀█████████████
████   ████████▀  ▄▄  ▀████████████
███   █████▀▀█▀  ▄██▄  ▀█▀▀████████
███   █▀▀   ▄▀  ▄████▄  ▀▄   ▀▀████
███   ██████▀  ▄██████▄  ▀█████████
███   █████▀  ▄████████▄  ▀████████
███    ▀███  ▄██████████▄  ████▀ ██
████    ▀██▄▄████████████▄▄███   ██
█████     ▀█████████████████▀   ███
██████▄      ▀▀█████████▀▀    ▄████
████████▄                  ▄███████
███████████▄▄          ▄▄██████████
▀█████████████████████████████████▀[/color][/size][/tt][/td]
[td][url=http://www.akche.org/][size=23pt][font=Georgia][b][color=#fff][glow=gray,2,300]AKCHE[/glow][/color][/b][/font][/size][/url][/td]
[td][size=2pt][tt][color=#1C67FC]   [color=#1230A6]████[/color]
██ [color=#1230A6]████[/color]
██ [color=#1230A6]████[/color]
██ [color=#1230A6]████[/color]
██ [color=#1230A6]████[/color]
██ [color=#1230A6]████[/color]
██ [color=#1230A6]████[/color]
██ [color=#1230A6]████[/color]
██ [color=#1230A6]████[/color]
██ [color=#1230A6]████[/color]
██ [color=#1230A6]████[/color]
   [color=#1230A6]████[/color][/color][/tt][/size][/td]
[td][url=http://www.akche.org/][color=#fff][size=12pt][font=century gothic][b][glow=#1230A6,2,300]Akche[/glow][/b][glow=#1C67FC,2,300], Türkiye'nin Dijital Parası [/glow][/font][/size]
[i][font=Verdana][size=8pt][b][glow=gray,2,300]──────────────────── 29 Ekim 2017[/glow][/b][/size][/font][/i][/color][/url][/td][td] [/td]
[td][center][color=#1C67FC][size=8pt]╔═ [url=http://www.akche.org/AkcheWhitepaper_V2.0.pdf][b][color=#fff][glow=#1230A6,2,300]WHITE PAPER[/glow][/color][/b][/url] ═╗
▣╠══ [url=https://bitcointalk.org/index.php?topic=2332494.msg23725863#msg23725863][color=#fff][b][glow=#1230A6,2,300]BOUNTY[/glow][/b][/color][/url] ══╣▣
╚═  [url=https://bitcointalk.org/index.php?topic=2332494.0][color=#fff][b][glow=#1230A6,2,300]ANNTHREAD[/glow][/b][/color][/url]  ═╝[/size][/color][/center][/td][td] [/td]
[td][size=2pt][tt][color=#1230A6]██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██[/color][/tt][/size][/td][td] [/td]
[td][url=https://t.me/Akche][size=2px][tt]

                  ▄▄██▄
              ▄▄█▀▀  ██
          ▄▄█▀▀      █▌
      ▄▄█▀▀   ▄▀    ██
 ▄▄▄█▀▀    ▄█▀     ▐█
██      ▄██▀       █▌
 ▀▀██▄███▀        ██
     ██▀▀█▄▄▄     █▌
      █▄  ██▀▀▀█▄██
       █▄█▀
[/tt][/size][/url][/td][td] [/td]
[td][url=https://bit.ly/akcheslack][size=2px][tt]
[color=#00CED1]             [color=yellow]▄██▄[/color]
     [color=#7CFC00]▄[/color]      [color=yellow]▐████[/color]   ▄▄
   [color=#7CFC00]█████[/color]     ██████████
    [color=#7CFC00]████[/color]█████████████▀
 ▄████████████▀[color=yellow]████▌[/color]
██████████     [color=yellow]▀████[/color]    
 ▀▀   [color=#7CFC00]█████[/color]     [color=yellow]█████[/color][color=#FF1493]█████[/color]
      [color=#7CFC00]▀████▌[/color][color=#FF1493]▄████████████▀[/color]
    [color=#FF1493]▄▄▄███████████████▌[/color]
   [color=#FF1493]██████████▀[/color]    [color=yellow]▐████[/color]
    [color=#FF1493]▀▀▀[/color]  [color=#7CFC00]████▌[/color]     [color=yellow]▀▀▀[/color]
         [color=#7CFC00]▀███▀[/color][/color][/tt][/size][/url][/td][td] [/td]
[td][url=https://www.facebook.com/dijitalakche][size=2px][tt]
[color=#1C67FC]       ▄▄▄▄▄▄
    ▄████████
    █████▀▀▀▀
   ▐████
   ▐████
████████████
████████████
   ▐████
   ▐████
   ▐████
   ▐████[/color][/tt][/size][/url][/td][td] [/td]
[td][url=https://twitter.com/DijitalAkche][size=2px][tt]
[color=#1E90FF]▄                 ▄████▄▄    ▄
▀██             ████████████▀
 ████▄         █████████████▀
 ▀████████▄▄   █████████████
█▄▄█████████████████████████
 ██████████████████████████
   ▀██████████████████████
    █████████████████████
     ▀█████████████████▀
       ▄█████████████▀
▀▀███████████████▀▀
[/color][/tt][/size][/url][/td][/tr][/table][/center]AKCHE TWITTER KAMPANYASI (TOPLAM 35.000 AKCHE)

Twitter kampanyasında, resmi Akche twitter hesabını takip edin ve ödüller kazanın.

Kurallar


 • Twitter hesabınız orijinal ve aktif olmalıdır.
 • Twitter ödül kampanyası için herhangi bir forum rank kısıtlaması yoktur.
 • Arkadaşlar kesinlikle haftalık raporlama yapmanız gerekmiyor konu başlığının temiz kalması için. Sayımlar otomatik olarak yapılacak.
 • Katılımcıların seed'leri kendilerinde bulunan WAVES cüzdan adresleri olması gerekmektedir.
 • Audit kontrolü yapılacaktır, bu bağlamda bot takipçili hesapların kampanyada yer alması anlamsızdır.
 • Twitter ödül kampanyasının temelde 3 şartı bulunmaktadır.
 • 1-) İlk olarak Akche projesinni resmi twitter hesabını takip etmelisiniz: https://twitter.com/DijitalAkche
 • 2-) Katılımınızdan sonra Akche hesabından atılacak tweet'lerin hepsini retweet'lemeniz ve beğenmeniz gerekmektedir.
 • 3-) Haftada en az 1 tane Akche projesi ile alakalı kendi yazacağınız bir tweet atmalısınız ve orada #akche #dijitalpara hashtag'lerini kullanmalısınız.
 • Kampanyaya katılabilmek için minimum 300 takipçi sınırı bulunmaktadır.

Oranlar

 • 100 - 300 arası takipçi, haftalık 3 stake
 • 300 - 500 arası takipçi, haftalık 5 stake
 • 500 - 1000 arası takipçi, haftalık 10 stake
 • 1000 - 2000 arası takipçi, haftalık 15 stake
 • 2000 üzeri takipçi, haftalık 20 stake

Akche Twitter Kampanyasına Katılmak İçin Buraya Tıklayınız.

Akche Twitter Kampanyası Listesini Görmek İçin Buraya Tıklayınız.AKCHE BLOG, MAKALE VE VİDEO KAMPANYASI (TOPLAM 10.000 AKCHE)

Bu kampanyada Akche projesiyle alakalı yazılı ve görsel şekilde özgün içerikler üretip internette yayınlayın ve ödül kazanın.

Kurallar


 • Makale ve blog tarzı yazılı içerikler en az 500 kelime uzunluğunda olmalıdır.
 • Blog/Makale/Video ödül kampanyası için herhangi bir forum rank kısıtlaması yoktur.
 • Katılımcıların seed'leri kendilerinde bulunan WAVES cüzdan adresleri olması gerekmektedir.
 • İçerikler özgün olmalıdır, kopyala yapıştır tarzı içerikler kabul edilmeyecektir.
 • Yazılı yayınlar Akche resmi web sitesine ait 1 link ve Akche ANN başlığına ait 1 link içermelidir.
 • Youtube videolarında video tanımı kısmında Akche resmi web sitesine ait 1 link ve Akche ANN başlığına ait 1 link bulunmalıdır.
 • Bir kişi toplamda en fazla 3 farklı içerik ile katılım sağlayabilir.
 • İçerikler ekip üyeleri tarafından değerlendirilecektir.

Oranlar

 • İçeriklerin kalitesine göre stake paylaşımları yapılacakır ve bu kampanya sonunda olacaktır.
 • Temel kalitede içerik = Toplamda 10 stake.
 • Orta kalitede içerik = Toplamda 50 stake.
 • Üstün kalitede içerik = Toplamda 100 stake.
 • İçerikler ekip üyeleri tarafından değerlendirilecektir.

Akche Blog, Makale ve Video Kampanyasına Katılmak İçin Buraya Tıklayınız.

Akche Blog, Makale ve Video Kampanyası Listesini Görmek İçin Buraya Tıklayınız.AKCHE TELEGRAM KAMPANYASI (TOPLAM 6.000 AKCHE)

Akche Telegram kampanyasında, resmi Akche Telegram kanalına katılmalısınız.


Kurallar


 • Şu adreste bulunan Akche Telegram kanalına katılmasınız: https://t.me/Akche
 • Telegram ödül kampanyası için herhangi bir forum rank kısıtlaması yoktur.
 • Katılımcıların seed'leri kendilerinde bulunan WAVES cüzdan adresleri olması gerekmektedir.
 • Akche bounty kampanyası bitene kadar Telegram kanalında kalmanız gerekmektedir.
 • Kampanya sonunda katılımcılar tek tek kontrol edilecektir.
 • Multi hesapla katılım gibi durumlardan kaçınmanız gerekmektedir.

Oranlar

 • Telegram kampanyası için ayrılmış olan toplam 6.000 Akche, Telegram katılımcıları arasında paylaştırılacaktır. Bounty başlığı açılmadan önce Telegram kanalına zaten katılmış olan katılımcılara da formu doldurup kampanyaya başvurmaları durumunda normalin 2 katı kadar Telegram kampanyası ödülü verilecektir.

Akche Telegram Kampanyasına Katılmak İçin Buraya Tıklayınız.

Akche Telegram Kampanyası Listesini Görmek İçin Buraya Tıklayınız.AKCHE SLACK KAMPANYASI (TOPLAM 2.000 AKCHE)

Akche Slack kampanyasında, resmi Akche Slack kanalına katılmalısınız.


Kurallar


 • Şu adreste bulunan Akche Slack kanalına katılmasınız.
 • Slack ödül kampanyası için herhangi bir forum rank kısıtlaması yoktur.
 • Katılımcıların seed'leri kendilerinde bulunan WAVES cüzdan adresleri olması gerekmektedir.
 • Akche bounty kampanyası bitene kadar Akche Slack kanalında kalmanız gerekmektedir.
 • Kampanya sonunda katılımcılar tek tek kontrol edilecektir.
 • Multi hesapla katılım gibi durumlardan kaçınmanız gerekmektedir.

Oranlar

 • Slack kampanyası için ayrılmış olan toplam 2.000 Akche, Slack katılımcıları arasında eşit olarak paylaştırılacaktır.

Akche Slack Kampanyasına Katılmak İçin Buraya Tıklayınız.

Akche Slack Kampanyası Listesini Görmek İçin Buraya Tıklayınız.AKCHE E-MAIL BÜLTEN KAMPANYASI (TOPLAM 2.000 AKCHE)

Akche e-mail bülteni kampanyasında, resmi Akche web sitesinin en alt kısmında bulunan e-mail listesine abone olmalısınız.


Kurallar


 • Resmi Akche web sitesinde sayfanın en altında bulunan e-mail bültenine abone olunuz: http://www.akche.org/
 • E-mail bülten ödül kampanyası için herhangi bir forum rank kısıtlaması yoktur.
 • Katılımcıların seed'leri kendilerinde bulunan WAVES cüzdan adresleri olması gerekmektedir.
 • Katılımcı listesinde e-mail adresleriniz diğer insanlar tarafından görünür olmayacak.
 • Kampanya sonuna kadar e-mail bülten aboneliğiniz devam etmelidir.
 • Katılımcılar kampanya sonunda tek tek kontrol edilecektir.
 • Multi hesap ve hile tipi girişimler kesinlikle programdan diskalifiye edilecektir.

Oranlar

 • Akche e-mail bülteni kampanyası için ayrılmış olan toplam 2.000 Akche, kampanya katılımcıları arasında eşit olarak paylaştırılacaktır.

Akche E-mail Bülten Kampanyasına Katılmak İçin Buraya Tıklayınız.

Akche E-mail Bülten Kampanyası Listesini Görmek İçin Buraya Tıklayınız.WAVES CÜZDANI İLE İLGİLİ BAZI TALİMATLAR


WAVES CÜZDAN ADRESLERİYLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME

DİKKAT: Lütfen Akche bounty kampanyasına katılırken borsalara (exchange) ait Waves cüzdan adreslerinizi kesinlikle kullanmayınız!
Ödüllerinizi alabilmeniz için doldurulan formlarda https://waveswallet.io adresinden açmış olduğunuz ve seed'leri sizde bulunan WAVES cüzdan adreslerini kullanmanız gerekmektedir.WAVES CÜZDAN ADRESİ OLUŞTURMAK İÇİN BASİTÇE ŞU ADIMLARI TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

-İlk olarak https://waveswallet.io adresine gidiniz.
-Ekranın sağında çıkan NEW ACCOUNT butonuna tıklayınız.
-Sonrasında karşınıza gelen pencerede alt tarafta bulunan I UNDERSTAND butonuna tıklayınız.
-Ekrana gelen WALLET SEED penceresindeki kelimeleri kopyalayıp güvenli bir yere kesinlikle kaydediniz ve başkalarıyla paylaşmayınız. ADDRESS kısmında gördüğünüz olan şey sizin diğer insanlarla paylaşabileceğiniz WAVES cüzdan adresinizdir. Not ediniz. NAME kısmında herhangi bir isim yazabilirsiniz veya boş bırakabilirsiniz, zorunlu değil. Son olarak da PASSWORD VE REPEAT PASSWORD yazan yere belirleyeceğiniz güvenli bir şifre girip REGISTER butonu ile işlemi noktalıyorsunuz.


1632840250
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1632840250

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1632840250
Reply with quote  #2

1632840250
Report to moderator
1632840250
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1632840250

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1632840250
Reply with quote  #2

1632840250
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
1632840250
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1632840250

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1632840250
Reply with quote  #2

1632840250
Report to moderator
1632840250
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1632840250

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1632840250
Reply with quote  #2

1632840250
Report to moderator
1632840250
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1632840250

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1632840250
Reply with quote  #2

1632840250
Report to moderator
AKCHE
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 56
Merit: 0


View Profile WWW
October 29, 2017, 04:28:55 PM
Last edit: November 08, 2017, 08:18:37 PM by AKCHE
 #2


Yaklaşık 8 hafta sürecek olan Akche bounty kampanyası boyunca toplamda 100.000 adet Akche katılımcılara dağıtılacaktır.

 • Akche İmza Kampanyası - Toplam bütçenin %45'i yani 45.000 adet Akche.
 • Akche Twitter Kampanyası - Toplam bütçenin %35'i yani 35.000 adet Akche.
 • Akche Blog, Makale ve Video Kampanyası - Toplam bütçenin %10'u yani 10.000 adet Akche.
 • Akche Telegram Kampanyası - Toplam bütçenin %6'sı yani 6.000 adet Akche.
 • Akche E-mail Bülteni Kampanyası - Toplam bütçenin %2'si yani 2.000 adet Akche.
 • Akche Slack Kampanyası - Toplam bütçenin %2'si yani 2.000 adet Akche.
mstfprcn
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 700
Merit: 553View Profile
October 29, 2017, 04:38:45 PM
 #3

Türkiye için çok önemli bir proje ve içinde yer almaktan dolayı mutluyum.

Allah utandırmasın, vira...
onurgozupek
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1050
Merit: 395


https://twitter.com/onurgozupek


View Profile WWW
October 29, 2017, 04:42:11 PM
 #4

Türkiye'den, güvenebileceğiniz bir dijital para çıkarmak için yola çıkan bir projede bir araya geldik. İlk adımı bugün atıyoruz.

BtcTurk | PRO'ya yeni eklenen kriptoparaları biliyor musun? Üstelik Bitcoin ve TRY çekim ücreti yok https://pro.btcturk.com
MrtShn
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 21
Merit: 0


View Profile
October 29, 2017, 04:42:38 PM
 #5

Az önce Twitterden gördüm #Akche hashtag, ordan girdim ve forumda ilk postu atmak ta buraya nasipmiş.

Türkiyenin ihtiyacı vardı buna. Kolay gelsin, başarılar!

afmfk
Member
**
Offline Offline

Activity: 271
Merit: 12

XMONETA ICO


View Profile
October 29, 2017, 04:45:05 PM
 #6

Hayırlı olsun. Takip edeceğiz.

huzurkan
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1050
Merit: 522


Proof-of-Stake Blockchain Network


View Profile
October 29, 2017, 04:47:08 PM
 #7

Neden Türkiye’nin de bir dijital parası olmasın diye forumun ileri gelenlerinin de olduğu bir ekiple bu yola bugün çıkıyoruz. Yolumuz uzun ama biz bu işi başaracak güçteyiz. Hayırlı olsun.


             ,gaaaaaaaagaaaaaaaaaaaaagaaaaaaaag,
           ,aP8b    _,dYba,       ,adPb,_    d8Ya,
         ,aP"  Yb_,dP"   "Yba, ,adP"   "Yb,_dP  "Ya,
       ,aP"    _88"         )888(         "88_    "Ya,
     ,aP"   _,dP"Yb      ,adP"8"Yba,      dP"Yb,_   "Ya,
   ,aPYb _,dP8    Yb  ,adP"   8   "Yba,  dP    8Yb,_ dPYa,
 ,aP"  YdP" dP     YbdP"      8      "YbdP     Yb "YbP  "Ya,
I8aaaaaa8aaa8baaaaaa88aaaaaaaa8aaaaaaaa88aaaaaad8aaa8aaaaaa8I
`Yb,   d8a, Ya      d8b,      8      ,d8b      aP ,a8b   ,dP'
  "Yb,dP "Ya "8,   dI "Yb,    8    ,dP" Ib   ,8" aP" Yb,dP"
    "Y8,   "YaI8, ,8'   "Yb,  8  ,dP"   `8, ,8IaP"   ,8P"
      "Yb,   `"Y8ad'      "Yb,8,dP"      `ba8P"'   ,dP"
        "Yb,    `"8,        "Y8P"        ,8"'    ,dP"
          "Yb,    `8,         8         ,8'    ,dP"
            "Yb,   `Ya        8        aP'   ,dP"
              "Yb,   "8,      8      ,8"   ,dP"
                "Yb,  `8,     8     ,8'  ,dP"  
                  "Yb, `Ya    8    aP' ,dP"    
                    "Yb, "8,  8  ,8" ,dP"
                      "Yb,`8, 8 ,8',dP"
                        "Yb,Ya8aP,dP"
                          "Y88888P"
                            "Y8P"
                              "

Free TON

PEER-TO-PEER MULTY-BLOCKCHAIN SYSTEM
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▬▬▬▬TON SURF - OFFICIAL WALLET ▬▬▬▬

        ▄███████████████████▄
        █████████████████████
▄█████  █████████████████████
██████  ████             ████
███     █████████████████████
██████  ████             ████
██████  █████████████████████
███     █████████████████████
███████ ▀███████████████████▀
▀███████▄▄▄▄▄▄▄       ▀████
  ████▌                 ██ 
  ▐██▌                     
   █▌
TELEGRAM
FORUM
WIKI
krhnrhn
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 462
Merit: 306View Profile
October 29, 2017, 04:47:34 PM
 #8

İnandığımız bir projede bir araya geldik. Türkiye nin dijital parası için ilk adımı attık. Soru, görüş ve eleştirilerinizle bu projeyi geliştireceğiz.
Pe55iMySTiC
Member
**
Offline Offline

Activity: 107
Merit: 10

am I back ?


View Profile
October 29, 2017, 04:51:12 PM
 #9

Ölene kadar unutmayız 29 Ekimde faaliyete geçmenizi. Başarılı olmanız dileğimle. Takipteyiz...

Eleştiri değil ama Ekip>Danışmanlar>  Cyber Security  biraz eleştiri alabilir gibi durmuş... Ha derseniz ki resmi bir firmadı anlarım ama o zamanda fotoğraf uymamış...
mhanbostanci
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2408
Merit: 1412


View Profile WWW
October 29, 2017, 04:53:47 PM
 #10

Türkiyenin dijital parası için herkes üzerine düşeni yapmalı yapacak. İmece ruhu ile hep birlikte güzel işlere imza atacağız inşallah.
Hayırlı uğurlu olacağına inanıyorum.
MrtShn
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 21
Merit: 0


View Profile
October 29, 2017, 04:54:10 PM
 #11

Ölene kadar unutmayız 29 Ekimde faaliyete geçmenizi. Başarılı olmanız dileğimle. Takipteyiz...

Ben de saate takıldım yalnız: duyuru saati de 19:23 ! İnce hesaplar yapılmış...
Pe55iMySTiC
Member
**
Offline Offline

Activity: 107
Merit: 10

am I back ?


View Profile
October 29, 2017, 04:56:01 PM
 #12

Ölene kadar unutmayız 29 Ekimde faaliyete geçmenizi. Başarılı olmanız dileğimle. Takipteyiz...

Ben de saate takıldım yalnız: duyuru saati de 19:23 ! İnce hesaplar yapılmış...

Bende 22:23 yazdığından onu farkedemedim Smiley bi gol daha Smiley bunu da unutmayız harika Cheesy
yenivera
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 602
Merit: 256View Profile
October 29, 2017, 04:56:11 PM
 #13

Akk akche kara gün içindir Cheesy

Sloganınız bu olsun Smiley)

░░░░░░▄▄▄████████▄▄▄
░░░░▄████████████████▄
░░▄████████████████████▄
████████████████████████
▐████████████████████████▌
██████████████████████████
██████████████████████████
██████████████████████████
▐████████████████████████▌
████████████████████████
░░▀████████████████████▀
░░░░▀████████████████▀
░░░░░░▀▀▀████████▀▀▀
.Defi for You.
defi.com.vn

   

 

Learn how to become your own bank and
implement a private investment strategy

   

 
  ▄▄                    ▄▄
█      Pawn | Sell     
           Services
      Buy   | Rent
     █
  ▀▀                    ▀▀

   

 

yenivera
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 602
Merit: 256View Profile
October 29, 2017, 04:56:55 PM
 #14

Ölene kadar unutmayız 29 Ekimde faaliyete geçmenizi. Başarılı olmanız dileğimle. Takipteyiz...

Ben de saate takıldım yalnız: duyuru saati de 19:23 ! İnce hesaplar yapılmış...

Bende 22:23 yazdığından onu farkedemedim Smiley bi gol daha Smiley bunu da unutmayız harika Cheesy


Adette nüfusla orantılı sanırım Cheesy benim de dikkatimi bu çekti Smiley))

░░░░░░▄▄▄████████▄▄▄
░░░░▄████████████████▄
░░▄████████████████████▄
████████████████████████
▐████████████████████████▌
██████████████████████████
██████████████████████████
██████████████████████████
▐████████████████████████▌
████████████████████████
░░▀████████████████████▀
░░░░▀████████████████▀
░░░░░░▀▀▀████████▀▀▀
.Defi for You.
defi.com.vn

   

 

Learn how to become your own bank and
implement a private investment strategy

   

 
  ▄▄                    ▄▄
█      Pawn | Sell     
           Services
      Buy   | Rent
     █
  ▀▀                    ▀▀

   

 

AKCHE
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 56
Merit: 0


View Profile WWW
October 29, 2017, 04:59:51 PM
 #15

Adette nüfusla orantılı sanırım Cheesy benim de dikkatimi bu çekti Smiley))

Akche, TÜİK verilerine göre 2016 yılı Türkiye Cumhuriyeti'nin nüfusu kadar üretildi.
MrtShn
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 21
Merit: 0


View Profile
October 29, 2017, 05:00:44 PM
 #16

Ölene kadar unutmayız 29 Ekimde faaliyete geçmenizi. Başarılı olmanız dileğimle. Takipteyiz...

Ben de saate takıldım yalnız: duyuru saati de 19:23 ! İnce hesaplar yapılmış...

Bende 22:23 yazdığından onu farkedemedim Smiley bi gol daha Smiley bunu da unutmayız harika Cheesy


Adette nüfusla orantılı sanırım Cheesy benim de dikkatimi bu çekti Smiley))

Bingo! http://www.tuik.gov.tr/PreHaberBultenleri.do?id=24638

2016 Türkiye nüfusu 79.814.871 kişi!
frtmr
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 616
Merit: 108View Profile WWW
October 29, 2017, 05:01:16 PM
 #17

Bu tarz projeler görmek güzel. Takipteyim ico veya presale olacaksa projeye destek vermek isterim.
nekominer
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 476
Merit: 102


CAT.EX Exchange


View Profile WWW
October 29, 2017, 05:06:36 PM
 #18

Projeyi hazırlayan ekibe başarılar diliyorum global olarak iyi bir iş çıkarmanız dileğiyle.

AKCHE
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 56
Merit: 0


View Profile WWW
October 29, 2017, 05:07:17 PM
 #19

Ben de saate takıldım yalnız: duyuru saati de 19:23 ! İnce hesaplar yapılmış...

Türkiye'nin dijital parasını, Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluş yıldönümünde 19:23'te duyurmayı uygun gördük... Hafızalarda yer edinmek istiyoruz...
Zz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1820
Merit: 1077


View Profile
October 29, 2017, 05:07:58 PM
 #20

vay arkadaş Smiley
kimler kimler var projede:
popüler isimler görüyorum:

Erkan ŞEN - Yatırım ve Danışmanlık
Taha YAYCI - Teknik Danışman
Burçak ÜNSAL - Hukuki Danışman
Ayşe ÖZDOĞAN - Teknik Danışman
Eylem ALTUN - Proje Danışmanı
Huzur KANDEMİR - Moderatör
Onur GÖZÜPEK - Yazılım Danışmanı
Murathan BOSTANCI - Teknik Danışmanı
Yılmaz SATTI - Girişim Analisti
Kadir MON - Teknik Danışman
Korhan ORHAN - Teknik Danışman
Abdulkadir ŞİŞMAN - Yazılım Danışmanı
Mustafa PERÇİN - Ön İnceleme Danışmanı
Mert ÇAVDAR - İletişim Sorumlusu
Sinan KOÇ - Proje Danışmanı
Evren IMER - Pazarlama Analisti
Cyber Security - Sistem Güvenliği


Başarılar dilerim.
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... 62 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!