Bitcoin Forum
May 07, 2024, 06:23:51 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3  All
  Print  
Author Topic: Çocukluktaki mahalle anılarınız...  (Read 1688 times)
rikudou (OP)
Hero Member

Activity: 714
Merit: 500

Alenktrik Teknikeri

View Profile
October 03, 2016, 06:46:37 PM

Arkadaşlar herkezin bir anısı olduğuna eminim mesela benim cocukluk aşkım vardı o zamanlar ilkokul 4 yada 5 e giderdim hep onun geçmesini beklerdim kapıdan ama gel gelelim bir türlü karşısına geçmeye cesaretim yoktu en son karar verdim ders çalışma bahanesini bulup kendimi onların kapıya attım.
Dışarı cıkınca da tüm aklımdakileri unutup sadece ders kitabı isteyebildim Sad ne üzücü değilmi sonra onun kitabı alıp içine sevdiğim onla alakalı herşeyi yazdım ve ona verdim yine kitabı belliki okumuş sonra bidaha benle konuşmadı hiç, ne oyun oynayabildik ne bişe gel zaman git zaman orta okula geldik ama tüm arkadaşlarım o zamana kadar onla çıktı bir ben cıkamadım.
Kara bahtım gibisi yoktur ama sonra intikam aldım.
Tüm kızları etrafıma topladıım sonunda oda gelmişti yanıma benle ilgilenmeye başladı bu zamana kadar benii farketmeyen o farkedilir olmuştum bir anda sevineyimmi üzeleyimmi karar veremiyordum.
Biraz da özgüvenim artmıştı zaman içinde bende ilgilenir oldum ama eski aşk yoktu bende sadece intikam duygusu vardı orta 3 te çıkmaya başladık peşimden koşturuyordum artık.
Ve sordum neden benimle ilgileniyorsun artık, eskiden sana kitap vermiştim saf duygularımla aşkımı yazdığım, senden bir karşılık beklemeden, ama sen bana tavır aldın bidaha konuşmadın.
>Ne oldu şimdi
Cevap veremedi
O zaman cocuktum korkmuştum şimdi korkmuyorum,
Ama şimdi ben korkuyorum herkezin oldun en son bana geldin şimdi s... git sadece dedim içimdeki ateşi söndürdüm..
çok ağladı bir yandan üzüldüm ama haketmişti... hiç unutmuyorum o anıları.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
1715106231
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715106231
Reply with quote  #2

1715106231
Report to moderator
1715106231
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715106231
Reply with quote  #2

1715106231
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
mmmtr
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
October 03, 2016, 08:38:09 PM

Valla benimde çocukluk anılarım hef saflıklarla doludur ama best of the saflığım diyebileceğim şu olayımdır : 3 kafadar ölen bir kuş için defin işlemleri yapmışlığımız ve sadece fatiha dan oluşan bir cezane namazı kılmışlığımız vardı Cheesy
Defloration
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
October 03, 2016, 10:09:21 PM

Valla benimde çocukluk anılarım hef saflıklarla doludur ama best of the saflığım diyebileceğim şu olayımdır : 3 kafadar ölen bir kuş için defin işlemleri yapmışlığımız ve sadece fatiha dan oluşan bir cezane namazı kılmışlığımız vardı Cheesy
Bu saflık değil sizin kalbinizin temizliğidir. Ölen bir kuşu çöpe atmaktansa onu defnetmişsiniz ve dua okumuşsunuz. Siz gerçekten kötü insan olamazsınız çocukken neyseniz şimdide osunuzdur.  Smiley
sammys
Hero Member

Activity: 1111
Merit: 525

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
October 04, 2016, 07:27:35 AM

Hiç unutmam maç yapıyoruz çift kale kaledeyim sürekli gol yiyorum abi bi mahalleli abi az gol yemek istermisin diye sordu bende çoçukluk hayalperestliği ya totem gibi bişey gösterecek sanıyorum süper bir kaleci falan olucam gibisinden ama abi şu taşları oynat yerinden demesiyle gerçek hayata dönmüştüm Cheesy

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
.YoBit AirDrop $.|.Get 700 YoDollars for Free!.🏆
mutlu
Member
**

Activity: 62
Merit: 10

View Profile
October 19, 2017, 08:25:57 PM

bende anlatayım bi anımı Cheesy bir gün bisiklet biniyom bizim mahalede bitane çocuk bana taş atı tekerime yeni almışım zaten bisikleti kızdım yapma dedim çocukta mal mal gülüyo bak dedim snei ezerim bikletle çocuk tabi kaldırımda oturdugundan ezerim yani ki nitekim ezdim Cheesy ben ezerim seni atma diyince bu bidaha atı hadi ezde görelim dedim sonra işte çocugu ezdim ayalarının üstünden geçtim Cheesy alahtan bişey olmadı ama çok ağlamıştı Cheesy:D
BattleWings
Member
**

Activity: 98

View Profile
October 19, 2017, 10:25:28 PM

Bigün toplandık arkadaşlarla mahallede maç yapıyoruz dizler kanlanmış leş gibi terlenmiş pislik içerisindeyiz . Akşam salçalı ekmekler yenmiş babadan alınan bozukluklarla dondurmalar yenilmiş takılıyoruz . Ordan piçin biri ortaya bi fikir attı . '  Kim daha yukarıya diker ' diye atladı amk . Bizim mahalledede en yüksek bina 5 katlı onu geçmeye çalışıyoruz . biri atıyo3.kata biri atıyo 4.kata kadar aldım topu var kuvvetimle bi diktim 5.katın camını kırdım . Üstünede park halındakı arabanın tepesine geldi  siktiğim topu ve tepesini çökertti . (arabada eski halli birşeydi ) . Bunun üstüne mahalle ayaklandı camı kırılan komsu bir yandan arabasının alarmı öten amca bi yandan asağı geldı babamda evden cıktı bı yandan kulağımı sıkarak adamlarla konustu ve bir miktar para girdi .
Sonrada evde babamdan sağlam bi dayak yemiştim . buda böyle bi anımdır
oinokhoe
Member
**

Activity: 140

View Profile
October 19, 2017, 10:36:32 PM

bisikleti evde pateni terasta sürerek hiç bir mahalle anımın olmaması Sad
zonefloor
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
October 20, 2017, 09:59:04 AM

Bizim çocukluğumuzda mahelle kültürü vardı hep beraber saklambaçta oynadık futbolda oynadık eve girmezdik camdan annemizden elinden salça ekmek alır akşama kadar sokakta olmak için can atardık. Şimdiki çocuklar böyle büyümüyor ve bizim zamanımızda etraftada bu kadar şerefsiz sapıkta yoktu.. Bizde anı bol fakat zamane çocukları varoş semtler harici bunları yaşayamadan büyüyor ve bu çok yazık.
Risotto
Full Member

Activity: 238
Merit: 100

View Profile
October 20, 2017, 06:06:22 PM

bizim evin tam karşısında bomboş kocaman bi arazi vardı yada ben çok ufak olduğumdan o arazi bana bomboş gelirdi. mahallede biz oraya gitmeyelim diye büyükler bize orada yılanlar var derlerdi. yine de caymaz oraya keşif yapmaya giderdik. bir gün yine oralarda gezerken (6 7 yaşında vardım yoktum) ölü bi fare buldum minik sevimli bişeydi. bizim paleler çok korktular filan iddaaya girdik ben fareyi kuyruğundan tutar sallarım sallayamazsın zırvasına. tuttum bu fareyi kuyruğundan 2 tur çevirdim attım. bi de güzel mezar yaptım buna çiçek filan da diktim. sonra benim kuzen babama söyledi amca bu fareyi elledi diye. babam da veba olcan başımıza diye dayak attıydı.
belhanda
Full Member

Activity: 196

View Profile
October 20, 2017, 06:12:15 PM

küçükken topumu patlatan çocuğun babasının arabasına bisikletimle çarpmıştım. kapı içeri doğru girmişti. sonra hırsımı alamayıp 5 kişi çocuğu dövmüştük
erdemyolcu
Member
**

Activity: 94

View Profile
October 20, 2017, 07:03:52 PM

3 kişi erik çalarken yakalandık ama ne hikmetse tek dayağı ben yedim Smiley çok güzel günlerdi, hele aksama kadar sokakta oynamalarımız...

❘|❘ NEUFUND — Re-Imagine ICOs  ❘|❘ JOIN THE ICBM | JOIN THE DISCUSSION
izmirligencforvet
Full Member

Activity: 210

View Profile
October 20, 2017, 07:28:41 PM

yere çöp attım diye esnaftan dayak yemiştim bi keresinde.

klavyemaus52
Full Member

Activity: 571
Merit: 113

View Profile
October 20, 2017, 07:56:05 PM

Küçükken hep evcilik oynardık ben ev olurdum  Grin
temurmelik46
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
October 20, 2017, 09:08:29 PM

Şimdi bu soruyu görünce aklıma çocukluk yıllarımda tatlı simit sattıgım gunler geldi aklıma bir simit satınca ne kadar mutlu oluyordum benim için en güzel şey kendi emeğinle kendi paranı kazanmak oldugunu o zamanlar anlamıstım Cheesy
bitcointaas
Newbie
*

Activity: 12

View Profile
October 21, 2017, 04:40:35 PM

İlkokul öğretmenimle aynı mahallede oturuyordum bir akşam arkadaşlarla öğretmenimin meyve bahçesine girdik ve ağaçlara çıkıp elma topladık sonra öğretmenim bahçeye geldi herkes kaçtı ben yakalandım utancımdan 2 gün okula gidemedim  Angry
myigitcoin
Member
**

Activity: 233

View Profile
October 21, 2017, 04:44:22 PM

bisikletten düşüp kafamı yarmıştım annemden saklayıp kan durana kadar saklanmıştım sonra bisikletimi düştüğüm yerde bir yere saklamıştı sakladığım yeri unutup üç hafta bisikletimi araştım Cheesy
fosforlucorap
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
October 21, 2017, 06:04:34 PM

ablam bana artistlik yapıp bisiklete arkama atla gezdiriyim seni demişti.düşeriz dedim süremezsin dedim dinlemedi ve sonuç hüsran olmustu.ben üstümde ablam ablamın üstünde bisiklet yapıstık yere kalkamıyoruz zırlıyoruz falan Cheesy sonra yardımımıza geldiler eve kadar götürdüler tatsız bir anıydı Cheesy:D
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
October 21, 2017, 06:10:30 PM

benim çocukluk anılarım genelde futbol ve bilya oynamakla geçmiştir ha birde atarim vardı tabi Cheesy çocukluğum en güzel kısmıda bu atariyle geçmişti 5 tl ye kaset alırdım 99999 in 1 toplamda 200 oyun anca olurdu ama süper zevkliydi abi
PinkBlue
Full Member

Activity: 616

View Profile
October 22, 2017, 08:24:50 AM

Küçüklüğümde en çok yaşlı teyze ve amcalara vergi iadesi için fiş doldurmakla geçti yaz yaz bitemezdi  Grin
DebelenenBocuk
Member
**

Activity: 84

View Profile
October 22, 2017, 04:03:08 PM

90 lı yılların çocukluğunu yaşayan bilir . Cipslerden çıkan tasolar vardı . Arkadaşlarla kapışırdık biriktirirdik . Bir kere ortada duran poşetteki tasoların kaybolduğunu gördük . Arkadaşlarla dedektifçesine toplanıp durum analizi yaptık adeta Cheesy Ogün ortamda bizim ileri mahalledeki bi çocuğun bulunduğunu farkettik . Sonra 5 6 tane pale gittik diğer mahalleyi basıp çocukları dövüp tasolarımızı geri almıştık elemandan Cheesy
Pages: [1] 2 3  All
  Print  

Jump to: