Bitcoin Forum
June 03, 2024, 09:20:01 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Satıldı silinebilir.  (Read 4092 times)
bulgar_84 (OP)
Sr. Member

Activity: 779
Merit: 253

View Profile
October 05, 2016, 03:06:14 PM
Last edit: May 01, 2017, 07:58:19 PM by bulgar_84

satıldı silinebilir.

'
WSPX.
║║
║║
[/b]
▬▬ ● W ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● S ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● P ● ▬▬▬▬▬▬ ● X ● ▬▬

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   
WebSpaceX Technology Artificial Intelligence Solutions
ANN Thread ► Whitepaper ► Github ► Twitter ►  YouTube ► Reddit ► Medium

.SALE ..01 JAN 2019.
nasituygun
Legendary
*

Activity: 952
Merit: 1006

View Profile WWW
October 06, 2016, 05:45:54 AM

Hayırlı satışlar arkadaşım.
Ekran kartı referans model mi yoksa güncel modelmi.Fiyata son nediyorsun.

▄▄███████████▄▄
     ▄██▀▀           ▀▀██▄
   ▄█▀   ▄▄█████████▄▄   ▀█▄
  █▀  ▄███████▌ █▌ █████▄  ▀█
 █▀  ██  ██         ▀█████  ▀█
▐█  ██▀▀█████   ▄▄▄   █████  █▌
█▌ ▐██▄▄████▌  ████   █████▌ ▐█
█  ███  ████        ▄███████  █
█▌ ▐█▀▀████▌   ▄▄▄  ▀██████▌ ▐█
▐█  █▄▄████   ████   ▐█████  █▌
 █▄  ████           ▄█████  ▄█
  █▄  ▀████  ███  ██████▀  ▄█
   ▀█▄   ▀▀█████████▀▀   ▄█▀
     ▀██▄▄           ▄▄██▀
        ▀▀███████████▀▀
bitcore.
...The Future Is Now...
▄▄▄▄▄▄▄▄    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄

██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
                 ▄▄██
 ▄██████████████████████▄
█▀         ▄▄██▀▀   ██  ▀█
█▄     ▄▄██▀▀        ██  █
█▀█████████████████████████▄
█                          ▀█
█                           █
█              ▄████▄       █
█             ██▀  ▀██      █
█            ▐█▌    ▐████████
█             ██▄  ▄██      █
█              ▀████▀       █
█                           █
█▄                         ▄█
 ▀█████████████████████████▀
.
iOs
Android

██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███               ███
▐██   ▐█▄   ▄███▄   ██▌
██▌    ███▄██████▀  ▐██
██▌    ▐████████    ▐██
▐██     ▐██████     ██▌
 ███   ▀█████▀     ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███       ▄███    ███
▐██       █████     ██▌
██▌       ███       ▐██
██▌     ███████     ▐██
▐██       ███       ██▌
 ███      ███      ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███         ▄▄█▌  ███
▐██      ▄▄█████    ██▌
██▌   ▄████████     ▐██
██▌  ▐████████      ▐██
▐██    ▀▀████       ██▌
 ███     ▀██       ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀
Website
ANN
Block Explorer
bulgar_84 (OP)
Sr. Member

View Profile
October 06, 2016, 07:03:33 AM

Hayırlı satışlar arkadaşım.
Ekran kartı referans model mi yoksa güncel modelmi.Fiyata son nediyorsun.

su msjı yazmadan önce keske google amcaya ekran kartının marka ve modelini yazsaydınız ,

ekran kartı referans tasarım falan değil 3 fanlı ve en hızlı olan modellerden biridir ve türkiyede satışı yoktur bu modelin.  en azından simdilik.

'
WSPX.
║║
║║
[/b]

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   

.SALE ..01 JAN 2019.
Bitcocoin
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 271

View Profile
October 06, 2016, 06:33:56 PM

Herkese google amcayı önereceğinize adam gibi cihazın tüm bilgilerini verseniz böyle sorularla karşılaşmazsınız. Bütün ilanlarınız hep soru işareti dolu. Asus iki-üç fanlı model vatanda 2 yıl garantili ve bu fiyat civarıda satılıkken neden sizin yurtdışından getirdiğiniz garantisiz ürünü alalım?
İnsanları keriz yerine koymayın 800 900 liraya kart getiriyorsunuz yurtdışından hem pahalıya satıyorsunuz hemde garantisiz kart satıyorsunuz.
bulgar_84 (OP)
Sr. Member

View Profile
October 06, 2016, 07:33:38 PM

Herkese google amcayı önereceğinize adam gibi cihazın tüm bilgilerini verseniz böyle sorularla karşılaşmazsınız. Bütün ilanlarınız hep soru işareti dolu. Asus iki-üç fanlı model vatanda 2 yıl garantili ve bu fiyat civarıda satılıkken neden sizin yurtdışından getirdiğiniz garantisiz ürünü alalım?
İnsanları keriz yerine koymayın 800 900 liraya kart getiriyorsunuz yurtdışından hem pahalıya satıyorsunuz hemde garantisiz kart satıyorsunuz.

1 önce adam olup konuşmayı öğren.
2 tüm ilanlarımda sor işareti varsa bu seni ilgilendirmez. alıcı olmayıp gelip ilan baltalamaktan başka bişey yapmayan tiplerdensin bariz belli.
3 vatanda stok bulabilirsen alırsın
4 bu marka model türkiyeye gelmiyor özel bi seri.
5 hayatında satın alıp kullanmadıgın ekran kartlarını alıp kullanıp sattım ben. kart piyasasını senden ögrenicek degilim
6 vatanda 800-900 liraya 8gb rx480 satıyorlarsa gel beraber gidelim adetli olarak ciddi ciddi 50-60 tane alıcam.

Sacma sapan yorumlar yapıp kendini kücük düşürme istersen. insanlar para verip alıyorsa birazda arastırmasını bilicek. kimseye zorla bişey satmıyorum.

amerikada 650 dolar olan iphone için 3200 lira verenler keriz oluyor demek Smiley

'
WSPX.
║║
║║
[/b]

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   

.SALE ..01 JAN 2019.
beyinsi
Hero Member

Activity: 742
Merit: 501

View Profile
October 19, 2016, 12:36:55 PM

bin tl uygunmu acaba?
bulgar_84 (OP)
Sr. Member

View Profile
October 19, 2016, 08:45:46 PM

bin tl uygunmu acaba?

1100 liraya verebilirim son , daha aşağısını düşünmüyorum

'
WSPX.
║║
║║
[/b]

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   

.SALE ..01 JAN 2019.
kmntrci
Member
**

Activity: 439
Merit: 10

View Profile
November 16, 2016, 01:42:41 AM

adetli olarak alabilirmiyiz fiyatı konuşuruz. adetli alıp alamak önemli benim için.
Teşekkürler....

yukarıdaki saçma yorumlara saçma diyorum. MAL alıcısına SATILIR bakıcısına değil....
bulgar_84 (OP)
Sr. Member

View Profile
November 16, 2016, 07:28:54 PM

adetli olarak alabilirmiyiz fiyatı konuşuruz. adetli alıp alamak önemli benim için.
Teşekkürler....

yukarıdaki saçma yorumlara saçma diyorum. MAL alıcısına SATILIR bakıcısına değil....

adetli almak istiyorsanız ilanda cep numaram var ordaki numaradan veya whatsapp yolu ile iletişim kurabilirsiniz. saygılar

'
WSPX.
║║
║║
[/b]

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   

.SALE ..01 JAN 2019.
herzlos1985
Hero Member

Activity: 662

View Profile
January 14, 2017, 03:02:52 PM

Yanlış anlamazsan birşey sorcam..neden muadili burda daha ucuza hemde garantili satılan bir ekran kartını satın alacak kişi senden alsın..?Garanti belki bu kartı oyun için alacak insana pek önemli olmayabilir 7/24 full güçte çalışmayacağı için kart fazla yıpranmaz..Fakat burdaki alacak kişilerin %90 ı mining için alır ve garanti çok önemli bir kriter çünkü hiç durmadan full yükte çalışıyor kartlar..

Antminer vb. cihaz getirirsiniz üzerine istediğiniz kar ı ekler satarsınız ona kimse bişi diyemez çünki Tr de satılan bişi değil..Diğer konunuzda intel 1820 ye 190 tl demişsiniz mesela intel g3250 tr de 190 tl zaten?

-Ekran kartı Hb de Sapphire
-İşlemci n11 de
KartalGrup
Full Member

Activity: 191
Merit: 101

View Profile WWW
January 14, 2017, 06:13:16 PM

Bulgar84 ün sana vereceği cevabı söyleyeyim.
-daha ucuzu nerde kim satıyor hadi getir daha ucuzunu 100 adetli alayım. Benim mallarım şöyle iyi böyle iyi. Hormonsuz doğal ortamda yetişmiş. Hadi getir 100 tane alcam. Vs vs.

Yanlış anlamazsan birşey sorcam..neden muadili burda daha ucuza hemde garantili satılan bir ekran kartını satın alacak kişi senden alsın..?Garanti belki bu kartı oyun için alacak insana pek önemli olmayabilir 7/24 full güçte çalışmayacağı için kart fazla yıpranmaz..Fakat burdaki alacak kişilerin %90 ı mining için alır ve garanti çok önemli bir kriter çünkü hiç durmadan full yükte çalışıyor kartlar..

Antminer vb. cihaz getirirsiniz üzerine istediğiniz kar ı ekler satarsınız ona kimse bişi diyemez çünki Tr de satılan bişi değil..Diğer konunuzda intel 1820 ye 190 tl demişsiniz mesela intel g3250 tr de 190 tl zaten?

-İşlemci n11 de

1oZANGqb96jhKjTGVWFZsyALCeRw5mpZQ
35jahWAD4MupYdmVQFQtVMbfmSrBB78qt9
1ASszmsG61s1AEbqpayGmERoAqst5oiu4u
beyinsi
Hero Member

Activity: 742

View Profile
January 14, 2017, 06:26:40 PM

-daha ucuzu nerde kim satıyor hadi getir daha ucuzunu 100 adetli alayım. Benim mallarım şöyle iyi böyle iyi. Hormonsuz doğal ortamda yetişmiş. Hadi getir 100 tane alcam. Vs vs.

-İşlemci n11 de

yazmayım,yazmayım dedim.. size hak vermek için yazıyorum. Ama mutlaka yeni başlayan madencilerden ağına düşürüyordur. kandırıyor milletide engel olamazsın.. bırakın takılsın işte..

hem powercolor marka, hem garantisiz, hem tr ile yakın fiyat.... tutulacak yeri yok.. salla gitsin.
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
January 14, 2017, 06:42:04 PM

Arkadaşlar, serbest piyasa. İsteyen, istediğini, istediği fiyata satışa çıkartabiliyor.  O kadar takılmayın ya bu konulara.
Bugün ŞOK marketten aldığın şey Carrefoursa'da 2-3 TL daha fazla, Migrosta da öyle. 
Elektronik ürünlerde de : aynı ürünün fiyatları Teknosa, Vatan, Gold  gibi firmalarda farklılık gösteriyor.

Yani herkes tutturabildiğine satıyor. Veya satıcı ne kadara mal edebiliyorsa birazda üzerine kar koyup satmaya çalışıyor.

Bu arkadaşa bu kartın maliyeti belkide 1200 TL dir.  oda 1300 TL ye satıp 100 lira cebine koymak istiyor.
Herkes malı satılsın ister. Belli ki ona da maliyeti  yüksek o yüzden yüksek fiyat çekiyor zarar etmek istemiyor.
Bir alıcı çıkar, yada çıkmaz belli olmaz.  Aynı marka, aynı karta ihtiyacı olan birisi çıkar belki.

Sıkılacak başka şey mi yok buna sıkılıyorsunuz   Smiley

bulgar_84 (OP)
Sr. Member

View Profile
January 14, 2017, 07:55:24 PM

-İşlemci n11 de

arkadaşım isteyen istediği ürünü istediği yerden alabilir kimseye zorla bişey satmıyorum ben. sattıgım ürünler yurtdısıda olsa ürünlerin faturaları ve garantileri mevcut.

örnek olsun diye yazıyorum :

ankarada bi müşterim anakartını psu'dan dolayı yakmış , bildiğin kullanıcı hatası. ama ben kendisine garanti konusunda her konuda yardımcı oldum ve değişimini sagladım. he ben müşterime al kardeşim bu fatura fotokopisi kendi basının cagresine bakta diyebilirdim ama bunu yapmadım.

demek istediğim şu ben malı sattım paramı aldım , öküz öldü ortaklık bozuldu demem sattıgım malın her zaman arkasındayımdır. o yüzden herkes istediği ürünü istediği yerden almakta özgür ama şu sizin yaptıgınızı elin gavuru yapmıyor buna emin olabilirsin.

bok atıp milletin malını kötülemekte dünyada birinci sıradayız. son olarak sunu söyliyim s9 antminer diyorsun ya ondanda cok sattım ama bu sitede bedavayada versem eminimki neden bedava diye söylenen tipler cıkacaktır. yurtdısından ne olursa olsun her ürünü getiriebilirim o konuda kendime sonsuz güvenim var ama sizin gibilere asla yardımcı olmam.

'
WSPX.
║║
║║
[/b]

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   

.SALE ..01 JAN 2019.
bulgar_84 (OP)
Sr. Member

View Profile
January 14, 2017, 07:58:25 PM

-İşlemci n11 de

yazmayım,yazmayım dedim.. size hak vermek için yazıyorum. Ama mutlaka yeni başlayan madencilerden ağına düşürüyordur. kandırıyor milletide engel olamazsın.. bırakın takılsın işte..

hem powercolor marka, hem garantisiz, hem tr ile yakın fiyat.... tutulacak yeri yok.. salla gitsin.

hem powercolor hem garantisiz demişsinde be mübaretk önce bi sorsana ürünün garantisi varmı fiyatta pazarlık payı varmı. yırtık dondan cıkar gibi gelip ilanı baltalamakta üstünüze yok. ürünler faturalı ve garantili. garantilik bi durum söz konusu oldugundada sonun kadar yardımcı olurum buna herkes emin olabilir.

ama sizin gibilere yagmurlu havada su vermem o baska bi konu. nick'in basındaki beyin kısmı düşünce ve davranıslarınıza pek pek yakışmamış.

'
WSPX.
║║
║║
[/b]

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   

.SALE ..01 JAN 2019.
KartalGrup
Full Member

View Profile WWW
January 30, 2017, 10:33:22 AM

hayırlı satışlar. fiyat gerçekten çok uygun. aşşağıdaki linkten  1200 tl ye adıma faturalı 2 yıl garantili kredi kartına 6 taksitle alacağıma senden alırım daha iyi.  param olsaydı kaçırmazdım.

http://www.vatanbilgisayar.com/sapphire-rx480-nitro-gddr5-8gb-256bit-amd-radeon-dx12-ekran-karti.html

bulgar_84 (OP)
Sr. Member

View Profile
January 30, 2017, 01:01:07 PM

hayırlı satışlar. fiyat gerçekten çok uygun. aşşağıdaki linkten  1200 tl ye adıma faturalı 2 yıl garantili kredi kartına 6 taksitle alacağıma senden alırım daha iyi.  param olsaydı kaçırmazdım.

http://www.vatanbilgisayar.com/sapphire-rx480-nitro-gddr5-8gb-256bit-amd-radeon-dx12-ekran-karti.html

Parab yoksa bos muhabbete ne yorum yapiyosun , bi kere linkteki ekran karti ile benum sattigim ekran karti arasinda cok fark var. İyi bi atastir ondan sonra gel diycem ama neyse

'
WSPX.
║║
║║
[/b]

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   

.SALE ..01 JAN 2019.
bulgar_84 (OP)
Sr. Member

View Profile
March 04, 2017, 01:09:25 PM

güncel

'
WSPX.
║║
║║
[/b]

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   

.SALE ..01 JAN 2019.
KartalGrup
Full Member

View Profile WWW
March 06, 2017, 07:39:04 PM

Kaç aydır satılmıyor kartın garantisi bitmiştir zaten. 650 tl vereyim. Eğer kabulse pm den adres bilgilerimi atıyorum kargoya vermene mütakip ödemeni yaparım Smiley

bulgar_84 (OP)
Sr. Member

View Profile
March 06, 2017, 08:28:57 PM

Kaç aydır satılmıyor kartın garantisi bitmiştir zaten. 650 tl vereyim. Eğer kabulse pm den adres bilgilerimi atıyorum kargoya vermene mütakip ödemeni yaparım Smiley

kardes allah rızası için rica ediyorum ugrasmayın benile. sen bana iban numarası ver ben sana sadaka gönderiyim ama yazma bana bi daha lütfen. karaktersizligin dibine vurdunuz ya ne yüzssüz insanlarsınız.

'
WSPX.
║║
║║
[/b]

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]