Bitcoin Forum
May 12, 2024, 09:44:42 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Warning: One or more bitcointalk.org users have reported that they strongly believe that the creator of this topic is a scammer. (Login to see the detailed trust ratings.) While the bitcointalk.org administration does not verify such claims, you should proceed with extreme caution.
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: bulgar_84 gel buraya konuyu kilitleyipte kaçmak yakışmaz  (Read 498 times)
Bitcocoin (OP)
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 271

View Profile
October 06, 2016, 11:33:06 PM
Last edit: October 06, 2016, 11:43:56 PM by Bitcocoin

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1637135.0
Konusunun devamı olarak bulgar84 adlı korkağın mesajına cevap olarak açılmıştır. Çünkü kendisi konuyu kilitleyip kaçmayı tercih etmiştir.
Baltalı mesajım çok fena saplandığı için kartı satamayacağını anlamıştır.

ulan gerizekalı ben sana vatanda rx480 800 lira demişmiyim bak bakalım.
neymiş efendim powercolor en iyi en hızlı kartmış. neye göre hızlı kardeşim. senin ürünlerin hep en iyi olmak zorunda mı?
powercolor bana gore piyasadaki en merdivenaltı en dandik kartlardan biri.
buradaki insanlar salak mı sendeki kartı piyasa fiyatından alıp (1250tl) garantisiz kullanacak?
Vatanda stok yoksa buradaki kişiler gelip senden garantisiz kart mı alacak sırf sen kar yap cebine para at diye???
isterse en dandik veya en iyi kart olsun bios mod attığın zaman hepsi 31mh basıyor.
sen buradaki saygıdeğer forum üyelerini keriz mi sanıyorsun g-ö-t-o-ş?
yurtdısından bağlantın var belli ki ucuza getirtiyorsun burada garantisiz kartı türkiye fiyatına kakalamaya çalışıyorsun.
Nedense hep powercolor ürünlerini tercih ediyorsun cünkü en ucuz markalardan birisi yurtdısındada en ucuza satılan kartlardan birisi powercolor.
Ayrıca iphone örneğin cidden mide bulandırıcıydı. Eğer ipone dışarki ülkelerde 650 dolar ve türkiyede 3200 liraysa senin sattığın ekran kartıda dışarda garantili olduğu gibi türkiyedede garantili olmalı. Senin kral ilan ettiğin powercolor markasının türkiye garantisi var mı? kart yanıp patladığı zaman zararı karşılıyor musun d-i-n-g-i-l?
Şimdi adam ol senin bütün satış mesajlarını baltalamazsam gözüme uyku girmez bu piyasada artık yoksun adamım. kolay gele.
1715550282
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715550282
Reply with quote  #2

1715550282
Report to moderator
1715550282
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715550282
Reply with quote  #2

1715550282
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
lodos2005
Sr. Member

Activity: 464
Merit: 264

Hakan Yavuz

View Profile WWW
October 07, 2016, 06:54:28 AM

birbirinizle sataşmaya ne meraklısınız ya isteyen istediği fiyatı yazar almak isteyen zaten işin piyasasını bilen kişiler olacaktır.

Burada satıcılar ürünlerine istedikleri fiyatı biçmekte serbest olduğu gibi alıcılar da konulara yorum yapmakta serbesttir.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=727870.0
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
October 07, 2016, 10:47:40 AM

birbirinizle sataşmaya ne meraklısınız ya isteyen istediği fiyatı yazar almak isteyen zaten işin piyasasını bilen kişiler olacaktır.

Burada satıcılar ürünlerine istedikleri fiyatı biçmekte serbest olduğu gibi alıcılar da konulara yorum yapmakta serbesttir.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=727870.0
katılıyorum zaten ucuk rakam cekenlerin hepsi satamadan ayrılıyorlar forumdan. ha bence yuksek olmuş su fiyat uygunmu diye sorulur veriyorsa verir vermiyorsada cokta uzatmaya gerek yok. ben bazen urun satanlara fıyatı uygun yada pahalı olmuş dıye yazıyorum ozellikleki satıcıda fiyatı konusunda bir fikri olusabilsin.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: