Bitcoin Forum
May 21, 2024, 03:50:19 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Dogecoin  (Read 1306 times)
islamduha (OP)
Newbie
*

Activity: 5
Merit: 0

View Profile
October 07, 2016, 04:07:53 AM

Beyler dogecoinin yükselmesine az kaldı tahminimce son silkelemeleride yaptı whale. Siz ne düşünüyorsunuz dogecoin hakkında ?
acemibtc
Sr. Member

Activity: 456
Merit: 261

View Profile
October 07, 2016, 04:19:32 AM

Beyler dogecoinin yükselmesine az kaldı tahminimce son silkelemeleride yaptı whale. Siz ne düşünüyorsunuz dogecoin hakkında ?
Yükselsin artık doge almaktan helak oldum. Sürekli yükselecek diye alım yapıyoruz ama nafile 42 Den yukarıyı göstermediler.
nasituygun
Legendary
*

Activity: 952
Merit: 1006

View Profile WWW
October 07, 2016, 01:03:47 PM

Haftalardır yükselecek diye tutuyordum elimde ama yükselmeyi bırak hareket bile etmedi bende tümünü çıkardım elimden.Eğer birden fırlarsa kafamı duvarlara vurarım  Roll Eyes

▄▄███████████▄▄
     ▄██▀▀           ▀▀██▄
   ▄█▀   ▄▄█████████▄▄   ▀█▄
  █▀  ▄███████▌ █▌ █████▄  ▀█
 █▀  ██  ██         ▀█████  ▀█
▐█  ██▀▀█████   ▄▄▄   █████  █▌
█▌ ▐██▄▄████▌  ████   █████▌ ▐█
█  ███  ████        ▄███████  █
█▌ ▐█▀▀████▌   ▄▄▄  ▀██████▌ ▐█
▐█  █▄▄████   ████   ▐█████  █▌
 █▄  ████           ▄█████  ▄█
  █▄  ▀████  ███  ██████▀  ▄█
   ▀█▄   ▀▀█████████▀▀   ▄█▀
     ▀██▄▄           ▄▄██▀
        ▀▀███████████▀▀
bitcore.
...The Future Is Now...
▄▄▄▄▄▄▄▄    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄

██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
                 ▄▄██
 ▄██████████████████████▄
█▀         ▄▄██▀▀   ██  ▀█
█▄     ▄▄██▀▀        ██  █
█▀█████████████████████████▄
█                          ▀█
█                           █
█              ▄████▄       █
█             ██▀  ▀██      █
█            ▐█▌    ▐████████
█             ██▄  ▄██      █
█              ▀████▀       █
█                           █
█▄                         ▄█
 ▀█████████████████████████▀
.
iOs
Android

██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███               ███
▐██   ▐█▄   ▄███▄   ██▌
██▌    ███▄██████▀  ▐██
██▌    ▐████████    ▐██
▐██     ▐██████     ██▌
 ███   ▀█████▀     ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███       ▄███    ███
▐██       █████     ██▌
██▌       ███       ▐██
██▌     ███████     ▐██
▐██       ███       ██▌
 ███      ███      ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███         ▄▄█▌  ███
▐██      ▄▄█████    ██▌
██▌   ▄████████     ▐██
██▌  ▐████████      ▐██
▐██    ▀▀████       ██▌
 ███     ▀██       ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀
Website
ANN
Block Explorer
redhack
Legendary
*

Activity: 1858
Merit: 1015

View Profile
October 07, 2016, 02:20:58 PM

DOGE için 38 sayfa 760 mesajlık tartışma konusu varken neden içi boş gereksiz bir konu açtın islam? 37 sattan aldığın coinler 36'ya düştüğü için panik mi oldun yoksa? Korkma bir şey olmaz, en fazla 30'a düşer sonra yeniden toparlanır.
islamduha (OP)
Newbie
*

Activity: 5
Merit: 0

View Profile
October 08, 2016, 09:03:49 AM

neden bu kadar kızdınız acaba forumdan yeni olduğumu farkındasınızdır umarım  Huh
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
October 08, 2016, 10:26:21 AM

Dogecoin icin zaten baslık oldugundan arkadas size cemkirmiş. doge 30-45 arası gider gelir. 35-36 alır 40 satar keyfime bakarım. en guvenli limanlardan biridir bence. sempatik geliyor bana
Penguen
Hero Member

Activity: 714
Merit: 500

View Profile
October 08, 2016, 10:53:01 AM

Bence duygusal bağ oluşturmuşsunuz. Dogede bekleteceğiniz parayla daha fazla kazanabilirsiniz.
emrek
Sr. Member

Activity: 409
Merit: 250

View Profile
October 08, 2016, 04:37:05 PM

Bence duygusal bağ oluşturmuşsunuz. Dogede bekleteceğiniz parayla daha fazla kazanabilirsiniz.

Sizin yönteminiz nasıl?

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▄▄▄███████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▀▀▀████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

INTRODUCING WAVES
ULTIMATE ASSET/CUSTOM TOKEN BLOCKCHAIN PLATFORM

★ Hero/Legendary Member:
Penguen
Hero Member

View Profile
October 08, 2016, 05:27:01 PM

kendime uygun bir strateji belirledim o stratejiye göre trade yapıyorum. Parayı bekletecek kadar param olmadığından ben tercih etmiyorum. Kullanmadığınız, trade yapmayacağınız paranız varsa, alıp tutabilirsiniz. Kimseye akıl vermek haddim değil. Ben sadece kendi düşüncemi söyledim.
emrek
Sr. Member

View Profile
October 08, 2016, 06:45:37 PM

kendime uygun bir strateji belirledim o stratejiye göre trade yapıyorum. Parayı bekletecek kadar param olmadığından ben tercih etmiyorum. Kullanmadığınız, trade yapmayacağınız paranız varsa, alıp tutabilirsiniz. Kimseye akıl vermek haddim değil. Ben sadece kendi düşüncemi söyledim.
Daha çok aniden artan veya ani düşen coinler ile mi ilgileniyorsunuz.
Stratejiniz nasıl, biraz ayrıntı verirseniz belki bize de faydası olur.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▄▄▄███████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▀▀▀████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

INTRODUCING WAVES

★ Hero/Legendary Member:
Penguen
Hero Member

View Profile
October 08, 2016, 06:59:44 PM

piyasada bir çok strateji var bunları araştırdığınızda hareketli ortalama, macd, rsi , bolinger band vs vs gibi. Hepsi aslında piyasanın ayımı boğamı olduğunu anlamaya çalışıyor. Ben şahsım adıma kaybetme sebebim hep biraz daha çıkacak gibi düşünüp aldığımı satamıyorum. Bu yüzden piyasanın hareketini bu indikatörlerle tayin edip, kar hedefi belirlemek ve o hededefe ulaştığında elinizdekini satmak. Burada kastettiğim strateji sizin kendizi tanımaktır; yatırım stratejinizi sadece siz belirliyebilirsiniz. bunu sizin için bir başkası yapamaz. Benim çok başarılı trade yaptığım strateji sizde işe yaramayabilir. yada sizinki bende. Bu yüzden kendi zaaflarınızı tespit edip; alma ve satma için kendinize kural koymaktır.  Bunu bulduğunuzda doğru al satları yaptığınızı göreceksiniz.
Ancak sizin probleminiz piyasanın yukarı mı yoksa aşağımı olduğunu tespit edemiyorsanız indikatörlerin neyi gösterdiğini internetteki eğitim videolarından çok rahat öğrenebilirsiniz. Bu işin kolay kısmıdır. Zor olanı kendinizi yenmektir.  
emrek
Sr. Member

View Profile
October 08, 2016, 07:52:57 PM

piyasada bir çok strateji var bunları araştırdığınızda hareketli ortalama, macd, rsi , bolinger band vs vs gibi. Hepsi aslında piyasanın ayımı boğamı olduğunu anlamaya çalışıyor. Ben şahsım adıma kaybetme sebebim hep biraz daha çıkacak gibi düşünüp aldığımı satamıyorum. Bu yüzden piyasanın hareketini bu indikatörlerle tayin edip, kar hedefi belirlemek ve o hededefe ulaştığında elinizdekini satmak. Burada kastettiğim strateji sizin kendizi tanımaktır; yatırım stratejinizi sadece siz belirliyebilirsiniz. bunu sizin için bir başkası yapamaz. Benim çok başarılı trade yaptığım strateji sizde işe yaramayabilir. yada sizinki bende. Bu yüzden kendi zaaflarınızı tespit edip; alma ve satma için kendinize kural koymaktır.  Bunu bulduğunuzda doğru al satları yaptığınızı göreceksiniz.
Ancak sizin probleminiz piyasanın yukarı mı yoksa aşağımı olduğunu tespit edemiyorsanız indikatörlerin neyi gösterdiğini internetteki eğitim videolarından çok rahat öğrenebilirsiniz. Bu işin kolay kısmıdır. Zor olanı kendinizi yenmektir.  
Biraz daha yükselecek diye düşünüp satamıyorum demişsiniz. sonra da düşüşbaşlıyor sanırım. Poloniex deki Stop loss özelliği düşüşlerde işe yaramıyor mu?

INTRODUCING WAVES

★ Hero/Legendary Member:
Penguen
Hero Member

View Profile
October 08, 2016, 08:31:29 PM

Tabiki yarıyor ama ben o özelliği sadece işim olduğunda ; dışarı çıkacaksam kullanırım. Sorun zaten başındayken; hep çıkacak sanıyorum. Nedense  Huh
Pages: [1]
  Print  

Jump to: