Bitcoin Forum
May 12, 2024, 03:48:03 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Warning: One or more bitcointalk.org users have reported that they strongly believe that the creator of this topic is a scammer. (Login to see the detailed trust ratings.) While the bitcointalk.org administration does not verify such claims, you should proceed with extreme caution.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Bana kaban alabilecek var mi?  (Read 3528 times)
Pacavra (OP)
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

View Profile
October 09, 2016, 11:14:26 AM
Last edit: October 12, 2016, 10:24:17 PM by Pacavra

Mrb arkadaslar gittigidiyordan bi kaban almak istiyorum havalar sogudu ve usuyorum.. ama bitcoinle alamiyorum. kabanin fiyati 139tl gittigidiyordan kredi kartiyla alabilen var mi acaba? bitcoin olarak gereken miktari yollarim, escrow bile kullanabiliriz..

http://urun.gittigidiyor.com/giyim-aksesuar/italyan-kesim-kase-trenckot-mont-kislik-ceket-dlp-491-240594543
1715485683
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715485683
Reply with quote  #2

1715485683
Report to moderator
1715485683
Hero Member
*

Ignore
1715485683
Reply with quote  #2

1715485683
Report to moderator
1715485683
Hero Member
*

Ignore
1715485683
Reply with quote  #2

1715485683
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715485683
Hero Member
*

Ignore
1715485683
Reply with quote  #2

1715485683
Report to moderator
1715485683
Hero Member
*

Ignore
1715485683
Reply with quote  #2

1715485683
Report to moderator
niko83
Sr. Member

Activity: 340
Merit: 278

View Profile
October 09, 2016, 05:36:40 PM

O işin oluru var. Efektif kur ne olacak?
Pacavra (OP)
Member
**

View Profile
October 09, 2016, 06:53:02 PM

efektif kur ne demek?
Lider34
Member
**

Activity: 90

View Profile
October 09, 2016, 07:59:56 PM

Hocam yardımcı olayım gelim pm to skype

İMZA BÖLÜMÜM KİRALIK VEYA SATILIKTIR LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ
Pacavra (OP)
Member
**

View Profile
October 12, 2016, 09:41:04 PM

yardim eder misiniz?
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
October 12, 2016, 10:15:53 PM

Arkadaşım  hangi kabanı istiyorsun? linkini koy buraya.
Pacavra (OP)
Member
**

View Profile
October 12, 2016, 10:21:35 PM

Arkadaşım  hangi kabanı istiyorsun? linkini koy buraya.

istedigim kaban bu http://urun.gittigidiyor.com/giyim-aksesuar/italyan-kesim-kase-trenckot-mont-kislik-ceket-dlp-491-240594543
xsentus
Legendary
*

Activity: 1301
Merit: 1000

📌 peerguess.com 📌

View Profile
October 12, 2016, 10:35:44 PM

kabanın fiyatı sanki şişirme gibi.. markalı mı bu kaban

For security, your account has been locked. Email acctcomp15@theymos.e4ward.com
Pacavra (OP)
Member
**

View Profile
October 12, 2016, 10:37:08 PM

kabanın fiyatı sanki şişirme gibi.. markalı mı bu kaban

markaya bakmam ki gorunusu cok guzel tam yakisir bana.. ama guzel urunler satiyor
ekiller
Legendary
*

View Profile
October 12, 2016, 11:17:35 PM

Tamam,  beden ve renk seçimini belirt bana ,    Ödemeni bu adrese  yap : 1BKwUmD8zoL2WG1xz1N5g8JuF5szv7En9N

140 TL karşılığı BTC yatır.  Bende alıp sana gönderteyim , adresini de yazarsın bana.
xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
October 13, 2016, 01:28:14 AM

Tamam,  beden ve renk seçimini belirt bana ,    Ödemeni bu adrese  yap : 1BKwUmD8zoL2WG1xz1N5g8JuF5szv7En9N

140 TL karşılığı BTC yatır.  Bende alıp sana gönderteyim , adresini de yazarsın bana.
Olurmu canım önce kaban sonra ödeme, adam nerden bilsin kabanı alıcağını.

Şaka bir yana postları okurken sizin post dan sonra böyle birşey bekliyordum.
koinsever
Hero Member

Activity: 882
Merit: 524

For Rent

View Profile
October 13, 2016, 10:05:52 AM

aslında önce btc sonra sipariş olacaksa ben de yardımcı olmak isterim. kredi kartıyla btc almak gibi bişey oluyor bu. sıfır komisyonlı. direk kurdan hesapla al.

For rent...
ekiller
Legendary
*

View Profile
October 13, 2016, 03:40:11 PM

Tamam,  beden ve renk seçimini belirt bana ,    Ödemeni bu adrese  yap : 1BKwUmD8zoL2WG1xz1N5g8JuF5szv7En9N

140 TL karşılığı BTC yatır.  Bende alıp sana gönderteyim , adresini de yazarsın bana.

aslında önce btc sonra sipariş olacaksa ben de yardımcı olmak isterim. kredi kartıyla btc almak gibi bişey oluyor bu. sıfır komisyonlı. direk kurdan hesapla al.

Valla  ben arkadaşa yardımcı olmak amaçlı alayım dedim, mesaj attı  "sonra alırız şimdi uykum var yatıcam" dedi , sonrada haber çıkmadı bir daha.   Daha da  uğraşmam,  ben acil ihtiyacı var sanmıştım. işi görülsün dedim. Demek  o kadar da önemli değil.
ekiller
Legendary
*

View Profile
October 13, 2016, 11:05:03 PM

-----------   ÖNEMLİ -- Değmezmiş --------------

Bu konuyu gördüğümde  dün aklımdan şöyle  bir şey geçti : Bu arkadaşın her halde kredi kartı yok yada nakit parası yok, beğendiği kabanı alayım göndereyim ben ona sevinsin , muhtemelen genç bir arkadaştır diye de düşündüm, belki öğrencidir dedim bir iyiliğim dokunsun ve  dün gece kendisine  mesaj attım .  Kabanın linkini istedim,  renk ve beden tercihlerini sordum.

Forumda yeni olduğu için ödeme yapması için ona  BTC adresimi verdim,  Özelden mesaj attı bana  mesajı şöyle  : Yarin halledebilir miyiz su an uyumam lazim.. 50 dolar btc yollarim yarin.. 2-3 gibi mesaj atarim musaitsen

Tamam dedim benim için fark etmez ne zaman istersen hallederiz. (o anda şöyle düşündüm, demekki o kadarda acil ve önemli değilmiş)

Neyse  ertesi gün oldu,  Yani bugün. Ve arkadaştan bana mesaj gelmedi, Bende kendisinin yardım istemiş olduğu bu konu üzerinde ki kendi ciddiyetsizliği ve sallaması sonucu işin acil olmadığı kanaatine vararak  forumda ki konuya durumu belirttim ve yardım etmekten vaz geçtiğimi söyledim.

Demin arkadaştan yine bana özel mesaj geldi : 
Pacavra : mesutcan escrow kullanabilir miyiz

ekiller : Arkadaşım, senin işin acil sandım, ihtiyacın var sandım , havalar soğuk kaban lazım falan demişsin bende durumuna yarcımcı olmak istedim, ama anladığım kadarı ile o kadar aciliyeti yok işinin. O yüzden kendin hallet. Hayırlı geceler.

Pacavra :   escrow diyince tersledin bakiyorum? seni tanimiyorum guvenmemi bekleme. dolandirmaya calisma milleti.

işte yukarıda ki mesajı attı  bana , ve ona cevap vermiyorum buraya yazıyorum . 

Ulan hırpan, birincisi ben seni terslemedim , nazikçe etmek istediğim yardımdan vaz geçtiğimi söyledim, çünkü sen salladın kendi işini.

ikincisi BEn kimi dolandırmışım ve dolandırmaya çalışmışım ki sen bana  böyle bir ithamda  bulunuyorsun deve ?  Şuradan biri çıkıp desin ki bakayım bu adam beni dolandırmıştır !  Sana hem kızdım  hemde güldüm, üstünede  acıdım , beni duygu seline boğdun resmen . Yazık sana
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
October 13, 2016, 11:15:16 PM

50 dolarlık btc atacağım demiş çocuk. Yani 154.5 TL ediyor. Mont da 139 TL. Yani 15 lira karda kalacaksın, escrow kullanmanın ne sakıncası var? Gayet normal bir istek. Bence escrow kullanmaktan siz de kaçmayın ki foruma yeni gelip dolandırılan arkadaşlara da örnek olsun. Herkes öğrensin escrow'un gerekliliğini.  Wink
ekiller
Legendary
*

View Profile
October 13, 2016, 11:21:06 PM

50 dolarlık btc atacağım demiş çocuk. Yani 154.5 TL ediyor. Mont da 139 TL. Yani 15 lira karda kalacaksın, escrow kullanmanın ne sakıncası var? Gayet normal bir istek. Bence escrow kullanmaktan siz de kaçmayın ki foruma yeni gelip dolandırılan arkadaşlara da örnek olsun. Herkes öğrensin escrow'un gerekliliğini.  Wink

Ben escrow kullanmaktan kaçınmadım Olcay,  ben o daha escrow istemeden önce zaten vaz geçmiştim zaten almaktan.  Çünkü zaten arkadaş yarın yapalım dedi 1. salladı ,  yarın oldu yine salladı mesaj atmadı.  Bende   vaz geçtiğimi belirttim ona.   Bunun  üzerine  o dedi  escrow kullanarak yapalım.   Ayrıca ben adamın işi görülsün niyetindeyim  kar falan değil beklentimde .  

Escrow  kullanmak  tabi ki iyidir.  Zaten kullanıyorum, kullanılmasını tavsiye ediyorum. MEvzu o değil yani
Pumpsx
Sr. Member

Activity: 280
Merit: 250

View Profile
October 13, 2016, 11:41:29 PM

Alt tarafi bi kaban icin cikan olaylara bak ya Cheesy
xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
October 14, 2016, 01:12:33 AM

Alt tarı bir kaban diyip geçme. Burada 20 lira için kaçanları gördük Smiley.

@ekillerin durumunu gayet iyi anlıyorum. Bende aynı düşünceye kapılırdım. Fakat eksik bir yanı var. Arkadaşın bulunduğu bölgede şuaralar yağmur yağmıyor hatta havalar sıcak dahi olabilir. Ekillerin kapıldığı ilk duyguda ufak sorun oluşmuş okadar. Genel olarak herhangi bir problem yok. Ekiller yardım etmekden vazgeçmiş okadar.
ekiller
Legendary
*

View Profile
October 14, 2016, 01:33:17 AM

Alt tarı bir kaban diyip geçme. Burada 20 lira için kaçanları gördük Smiley.

@ekillerin durumunu gayet iyi anlıyorum. Bende aynı düşünceye kapılırdım. Fakat eksik bir yanı var. Arkadaşın bulunduğu bölgede şuaralar yağmur yağmıyor hatta havalar sıcak dahi olabilir. Ekillerin kapıldığı ilk duyguda ufak sorun oluşmuş okadar. Genel olarak herhangi bir problem yok. Ekiller yardım etmekden vazgeçmiş okadar.

Kim "Bir kaban almak istiyorum, üşüyorum, havalar soğuk"  diyen birisine yardımcı olmak istemez ki ? Bu arkadaşta böyle bir konu açmış olduğu için herhangi bir kar gözetmeksizin ona yardımcı olmak istedim. Fakat önemsemedi, yarın yaparız, sonra yaparız diye geçiştirdi. O sallayınca bende vaz geçtim. Çünkü onun bu tavrı sonucunda durumun onun için önemsiz olduğu kanaatine vardım.  Ve vaz geçtiğimi yazdım.

Daha sonra o bana mesaj attı tekrardan  escrow ile  yapalım dedi bu sefer.  Bende zaten vaz geçmiş olduğumu söyledim ona tekrar, kendin hallet dedim.

Sonrada o bana  bu yukarıda yazdıklarımı söyledi. Neyse önemli değil, konu gereksiz fazla uzadı. 

Pacavra (OP)
Member
**

View Profile
October 14, 2016, 06:52:19 AM

-----------   ÖNEMLİ -- Değmezmiş --------------

Bu konuyu gördüğümde  dün aklımdan şöyle  bir şey geçti : Bu arkadaşın her halde kredi kartı yok yada nakit parası yok, beğendiği kabanı alayım göndereyim ben ona sevinsin , muhtemelen genç bir arkadaştır diye de düşündüm, belki öğrencidir dedim bir iyiliğim dokunsun ve  dün gece kendisine  mesaj attım .  Kabanın linkini istedim,  renk ve beden tercihlerini sordum.

Forumda yeni olduğu için ödeme yapması için ona  BTC adresimi verdim,  Özelden mesaj attı bana  mesajı şöyle  : Yarin halledebilir miyiz su an uyumam lazim.. 50 dolar btc yollarim yarin.. 2-3 gibi mesaj atarim musaitsen

Tamam dedim benim için fark etmez ne zaman istersen hallederiz. (o anda şöyle düşündüm, demekki o kadarda acil ve önemli değilmiş)

Neyse  ertesi gün oldu,  Yani bugün. Ve arkadaştan bana mesaj gelmedi, Bende kendisinin yardım istemiş olduğu bu konu üzerinde ki kendi ciddiyetsizliği ve sallaması sonucu işin acil olmadığı kanaatine vararak  forumda ki konuya durumu belirttim ve yardım etmekten vaz geçtiğimi söyledim.

Demin arkadaştan yine bana özel mesaj geldi :  
Pacavra : mesutcan escrow kullanabilir miyiz

ekiller : Arkadaşım, senin işin acil sandım, ihtiyacın var sandım , havalar soğuk kaban lazım falan demişsin bende durumuna yarcımcı olmak istedim, ama anladığım kadarı ile o kadar aciliyeti yok işinin. O yüzden kendin hallet. Hayırlı geceler.

Pacavra :   escrow diyince tersledin bakiyorum? seni tanimiyorum guvenmemi bekleme. dolandirmaya calisma milleti. + escrowluga zaman kaybi demis oldun.

işte yukarıda ki mesajı attı  bana , ve ona cevap vermiyorum buraya yazıyorum .  

Ulan hırpan, birincisi ben seni terslemedim , nazikçe etmek istediğim yardımdan vaz geçtiğimi söyledim, çünkü sen salladın kendi işini.

ikincisi BEn kimi dolandırmışım ve dolandırmaya çalışmışım ki sen bana  böyle bir ithamda  bulunuyorsun deve ?  Şuradan biri çıkıp desin ki bakayım bu adam beni dolandırmıştır !  Sana hem kızdım  hemde güldüm, üstünede  acıdım , beni duygu seline boğdun resmen . Yazık sana

Cocuk 50 dolara anasini kesenler bile var sen ne diyorusun? seni tanisam tanimasam fark etmez... ben her isimi escrow ile yaparim.  reddedildin diye gelip burada aglama. elbet delikanli adam cikar isimi halleder. + escrowlugun zaman kaybi oldugunu soylemis oldun. cok bos konustun.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: