Bitcoin Forum
June 29, 2024, 11:50:49 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Her Hafta %4 net kazanç.  (Read 6495 times)
arancra
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile WWW
October 11, 2016, 10:24:09 AM

Güven Konusundada : bobmarley650 , MesutCan , MorpheWQ, yussuf89 arkadaşlarımızdan referans alabilirsiniz. teşekkürler.

Bahsettiğiniz arkadaşlardan olumlu bir referans yazısı gelirse, güven sorunu bir nebze de olsa aşılmış olur.

Neden kredi çekmiyorsunuz diye soran arkadaşlara: Daha önce bankalar ile temasınız olmamış ise, maaş aldığınız banka dahi size kredi vermiyor. Özellikle asgari ücret ve yakın tutarlarda bordronuz var ise. Günümüz şartlarında da maalesef asgari ücretten fazla maaş veren işletme pek fazla yok. Özellikle bu konuyu açıklama gereği duydum, anlaşılan bazı arkadaşlarımızın memleketin durumundan haberi yok.

▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄
                     ▄▄▀▀ ▄▄▄█▀▀▀▀▀█▄▄▄ ▀▀▄▄
                   ▄▀ ▄▄▀▀             ▀▀▄▄ ▀▄

▄▀          ██  ██       ▀█▄ ▀▄
    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄██▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
  ▄█████████████▄▄███████▀███████████████▄ █████████ ███████████████
▄████████▀█████████████▀  █████    ▀██████   █████        █████
    █████  ▀██████████▀   █████    ▄█████▀   █████        █████
    █████    ██████████   ██████████████▄    █████        █████
    █████  ▄██████████▄   █████    ▀██████   █████        █████
    █████▄█████████████▄  █████    ▄██████   █████        █████
    ████████████▀▀███████▄███████████████▀ █████████      █████
    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀     ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██▀▀██▀▀▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀      ▀▀▀▀▀
                             ██  ██       ▄█▀ ▄▀
                       ▀▄▄             ▄▄▀▀ ▄▀
                          ▀▀▀█▄▄▄▄▄█▀▀▀ ▄▄▀▀
                                ▄▄▄▄▄▀▀▀

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│
MesutCan
Hero Member

Activity: 714
Merit: 503

www.mesutcandemir.com.tr

View Profile
October 11, 2016, 12:57:20 PM

Kendisi benimle sürekli btc alışverişi yapmaktadır. Sürekli olarak çalışıyoruz diyebiliriz, Normalde borsada zaten kazandığı için fon açması gerektiği önerisinde bulunmuştum,önerimi dikkat almış kendisi, Umarım bol kazançlı bir fon olur

Fonda escrow nasıl olabilir bilmiyorum ama formülü bulursanız Escrow Olabilirim
yussuf89
Legendary
*

Activity: 1792
Merit: 1030

View Profile
October 11, 2016, 04:18:32 PM

Selamlar,
leonar76 ile ticaretimiz olmuştu, sorunsuz alışveriş yapmıştık. Bugün ya da yarın ufak bir miktar ile uzun vadeli yatırım yapmayı düşünüyorum.

Fondan istediğimiz zaman çıkabiliyor muyuz?
bobmarley650
Legendary
*

Activity: 1232
Merit: 1001

View Profile
October 11, 2016, 04:44:26 PM

Merhabalar,

leonar76 ile uzun süre önce 1 ay süren bir coin takibimiz olmuştu, tavsiyesiyle haberdar olmuştum, kripto-para konusunda bilgili biri.

Ancak hiç ticaretimiz olmadı, yalnızca şunu söyleyebilirim; gözü insanların cebindeki 1-2 bitcoinde değildir, o zamanlar hacimli işlemler yapıyordu.

Güvenip güvenmemek siz kalmış, bana da güvenen güvenmeyen var elbette, zaten bu forumun biraz da genel hali bu; risk, yatırım, şans.

Aylık yüzde 12 kötü bir rakam değil, küçük bir miktarla başlayıp ana-paranızın büyümesini de izleyebilirsiniz.

Ama dediğim gibi hiç ticaretimiz olmadı.

Saygılar.

bobbtc@protonmail.com / Working day and night
cakir
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1000

★ BitClave ICO: 15/09/17 ★

View Profile WWW
October 11, 2016, 04:46:00 PM

yanlış hatırlamıyorsam bunu leonar76 ile  türkçe forum için yapmayı denemiştik, ama pek ilgi görmemişti,
anladığım kadarıyla arkadaş yurtdışı pump-dump grupları ile ortak çalışıyor. elinde yeterince sermaye yok.
bizden fon istiyor.
yanlışım varsa düzeltin , ben öyle anladım. gözümüzün önündeki pot pumpını hepimiz gördük
böyle bir tüyo yakalasa, 1 ayda bir yıllık vereceği faizin kaç katı çıkıyor zaten.

arkadaşın dediği gibi altcoin trade piyangodan farksız, pump gruplarının içinde olmadıktan sonra kazanmak gerçekten her geçen gün  çok zor.

birde sabit değilde, kar paylaşımlı bir sistem de denenebilir belki

Piyango'dan farksız derken?
Şuraya yazdıklarım piyango mu yani?
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1601511.msg16091291#msg16091291

Güven
Özveri
Tecrübe değil yani Grin

,'#██+:                 
              ,█████████████'             
            +██████████████████           
          ;██████████████████████         
         ███████:         .███████`       
        ██████               ;█████'      
      `█████                   #████#     
      ████+                     `████+    
     ████:                        ████,   
    ████:    .#              █     ████   
   ;███+     ██             ███     ████  
   ████     ███'            ███.    '███, 
  +███     #████           ,████     ████ 
  ████     █████ .+██████: █████+    `███.
 ,███     ███████████████████████     ████
 ████     ███████████████████████'    :███
 ███:    +████████████████████████     ███`
 ███     █████████████████████████`    ███+
,███     ██████████████████████████    #███
'███    '██████████████████████████    ;███
#███    ███████████████████████████    ,███
████    ███████████████████████████.   .███
████    ███████████████████████████'   .███
+███    ███████████████████████████+   :███
:███    ███████████████████████████'   +███
 ███    ███████████████████████████.   ███#
 ███.   #██████████████████████████    ███,
 ████    █████████████████████████+   `███
 '███    '████████████████████████    ████
  ███;    ███████████████████████     ███;
  ████     #████████████████████     ████ 
   ███#     .██████████████████     `███+ 
   ████`      ;██████████████       ████  
    ████         '███████#.        ████.  
    .████                         █████   
     '████                       █████    
      #████'                    █████     
       +█████`                ██████      
        ,██████:           `███████       
          ████████#;,..:+████████.        
           ,███████████████████+          
             .███████████████;            
                `+███████#,               
redhack
Legendary
*

Activity: 1860
Merit: 1015

View Profile
October 11, 2016, 05:23:12 PM

Aylık yüzde 12 kötü bir rakam değil, küçük bir miktarla başlayıp ana-paranızın büyümesini de izleyebilirsiniz.

Yüzde 16 demek istediniz sanırım. Forumda son zamanlarda bu fonlar iyice artmaya başladı, birileri büyük vurgun yapıp kaçacak gibi hissediyorum. Hangisi olur bilemem ancak dikkatli olmakta fayda var. Uzun vadede bu fonların yürümesi mümkün değil. Bu iş bahsedildiği gibi kârlı olsaydı yasal olarak takip edilmesi/geri dönüşü mümkün olmayan kriptoparalarla borç isteyip böyle yüksek faiz oranları vermek yerine çok daha ucuza para bulma yöntemleri kullanılırdı. Wink
kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036

View Profile
October 11, 2016, 06:48:20 PM

Yüzde 16 demek istediniz sanırım. Forumda son zamanlarda bu fonlar iyice artmaya başladı, birileri büyük vurgun yapıp kaçacak gibi hissediyorum. Hangisi olur bilemem ancak dikkatli olmakta fayda var. Uzun vadede bu fonların yürümesi mümkün değil. Bu iş bahsedildiği gibi kârlı olsaydı yasal olarak takip edilmesi/geri dönüşü mümkün olmayan kriptoparalarla borç isteyip böyle yüksek faiz oranları vermek yerine çok daha ucuza para bulma yöntemleri kullanılırdı. Wink

Eğer askeri ücretli veya yasal olarak geliri olmayan biriyseniz (öğrenci vs) daha ucuza para bulma yöntemi dediğiniz banka kredileri nakit avans vs tarzında şeyleri ya hiç kullanamıyorsunuz yada limitleriniz çok az oluyor ayrıca banka hesaplarınızda aylık geliriniz 1500 lirayken aylık 10 bin 20 bin tl lik hacimli işlemlere ulaşıyorsanız başınız devletle derde giriyor ancak kriptopara transferlerinde isterseniz milyon dolarlık hacimlere ulaşabilirsiniz.
deblue
Legendary
*

Activity: 1484

View Profile
October 11, 2016, 06:49:47 PM

Eğer askeri ücretli veya yasal olarak geliri olmayan biriyseniz (öğrenci vs) daha ucuza para bulma yöntemi dediğiniz banka kredileri nakit avans vs tarzında şeyleri ya hiç kullanamıyorsunuz yada limitleriniz çok az oluyor ayrıca banka hesaplarınızda aylık geliriniz 1500 lirayken aylık 10 bin 20 bin tl lik hacimli işlemlere ulaşıyorsanız başınız devletle derde giriyor ancak kriptopara transferlerinde isterseniz milyon dolarlık hacimlere ulaşabilirsiniz.
asgari ücretli, öğrenci vs isen ve topladığın parayı batırırsan nolacak?
geri nasıl ödemeyi düşünüyorsun?
farzet 2 bin tl'lik bu fon battı, napacan kaçıp gidecen mi?
kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036

View Profile
October 11, 2016, 07:06:46 PM

asgari ücretli, öğrenci vs isen ve topladığın parayı batırırsan nolacak?
geri nasıl ödemeyi düşünüyorsun?
farzet 2 bin tl'lik bu fon battı, napacan kaçıp gidecen mi?

Ben sadece neden bu şekilde fon toplamalarını belirttim. Kendimi örnek vereyim örneğin ben 1500 lira sabit gelirim olsaysa gidipte aylarca ödeyemeceğim yüksek bir limit koymazdım. maximum bütün paramı batırsam bile 3-5 ayda anaparayı geri ödeyebileceğim bir fon oluştutururdum ki ilk deneme fonumuda özellikle çok küçük tuttum ayrıca bu trade lending ticaret yapan insanların %99 u komple bütün parayı alıp bir pozisyona girmez yani bütün parayı bir anda kaybetme ihtimali çok ama çok düşük. Ancak kafasında bir ponzi çakallığı yatıyorsa buna yapılabilecek bir şey yok sonuçta burda kimse babasının oğlu değil kimisi güvenip yatırıyor kimisi üzülmeyeceği bir miktar zaten diye yatırıyor kimiside risk alıp yatırıyor ama kimse kimsenin boğazına yapışıp para ver demiyor.
Pumpsx
Sr. Member

Activity: 280

View Profile
October 11, 2016, 07:12:33 PM

parayi btc olarak almalari da biraz riskli oluyor bizim icin. 1 yilda parayi 7 katina cikarma sozu veriyorsaniz, normal banka hesabi koyun ona gönderelim. neden anonim kalma ihtiyaci duyuyorlar acaba?
guwera
Legendary
*

Activity: 1153
Merit: 1001

Coin-Turk.com

View Profile WWW
October 12, 2016, 06:44:31 AM

parayi btc olarak almalari da biraz riskli oluyor bizim icin. 1 yilda parayi 7 katina cikarma sozu veriyorsaniz, normal banka hesabi koyun ona gönderelim. neden anonim kalma ihtiyaci duyuyorlar acaba?

konu fonlar olduğu için yazmak istedim. bu fon ve diğer arkadasları bilemem ama Cryptomerian olarak biz anonim değiliz, aleni ortadayız kim olduğumuz belli, yasal süreçleri 2017 içerisinde de tamamlamayı hedefliyoruz. ama yine de inandığımız Bitcoin den şaşmıyoruz,..

leonar76 (OP)
Hero Member

Activity: 678
Merit: 501

View Profile
October 12, 2016, 10:22:09 AM
Last edit: February 13, 2017, 09:52:45 AM by leonar76

Merhaba Arkadaşlar,

Öncelikle düşünceleriniz ve yorumlarınız için teşekkür ederim, güven konusundaki endişelerinizi anlıyorum,  yukarıdaki mesajlardada anlattığım gibi, karımızın bir kısmını sizlerle paylaşıyoruz. Yatırım yapabilirsiniz ufak olur buyuk olur, yada yatırım yapmazsınız, bu sizin tercihiniz. ben aşağada tekrar bilgileri geçiyorum. anapara koruması olmadan, bu her hafta devam edecek. 1. hafta bu akşam saat 24:00 te bitiyor, ve bu saate kadar yatırım yapan arkadaşların , anapara + %4 faizi önümüzdeki hafta perşembe günü öğlene kadar ilgili BTC hesabına yollanacaktır, devam etmek isteyen olursa 2. hafta içinde uzatabilir. herşey için teşekkürler. Bol kazançlar.

Min Yatırım Tutarı  : 10 mBTC (0.010 BTC)
Max Yatırım tutarı : 5000 mBTC (5 BTC)

Deposit Address : 1C2MM7MK27yQB795g4Zpgwm1m1zuBeqm5f

12.10.2016 24:00 ' a kadar yatırabilirsiniz.

TXID leri mesaj olarak gönderin lütfen. tesekkurler.

Şuana Kadar Katılan arkadaşlar :
-------------------------------------------------------
needmoney -------- 1 BTC --- https://blockchain.info/tx/2b192a0b89d766a3816eded97284eb1551f8436b1ee70b456dc18867bcaab8e7
memo19071907 --- 40mbtc --- Txid: 555e51c17beadc5239ace45e3f24effc9ad18c99eefa2172ddb0857f221408c4

Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
October 12, 2016, 03:00:42 PM

Fon Başlangıcınızı cuma ya çekerseniz iyi olur bence.
imza gelirleri gelir milletin cebinde harcayacak BTC olur. ayrıca blockchain.info down. çoğu kullanıcı web cüzdan kullanıyor. bu yüzden erteleme öneriyorum.
leonar76 (OP)
Hero Member

View Profile
October 12, 2016, 05:45:21 PM

memo19071907 , bol kazançlar. , fonu ertelemiyoruz, haftaya çarşamba günküne arkadaşlar katılabilir. tesekkurler.
hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
October 13, 2016, 06:03:47 PM

Merhaba  ,merak ediyorum bu oluşturduğunuz fona ilgi ne durumdaydı beklediğiniz ilgiyi görebildiniz mi ? malüm beklenen çarşamba geçti kaç kişi yatırım yaptı sizlere sakıncası yoksa açıklayabilir miziniz?
leonar76 (OP)
Hero Member

View Profile
October 14, 2016, 11:45:14 AM

Merhaba  ,merak ediyorum bu oluşturduğunuz fona ilgi ne durumdaydı beklediğiniz ilgiyi görebildiniz mi ? malüm beklenen çarşamba geçti kaç kişi yatırım yaptı sizlere sakıncası yoksa açıklayabilir miziniz?

Merhaba Aşağada ismi bulunan arkadaşlarımız yatırım yaptı. 27.10.2016 perşembe günü öğlen anapara +  faizleri ödenecek. 28.10.2016 09:00 - 29.10.2016 09:00 2. fon toplanacak, onların ödemeside anapara + faiz 7.11.2016 pazartesi günü öğlen. teşekkürler.

İLK FON TOPLAM = 1.040 BTC

1. Fona yatırım yapan arkadaşlar.
-------------------------------------------------------
needmoney -------- 1 BTC --- https://blockchain.info/tx/2b192a0b89d766a3816eded97284eb1551f8436b1ee70b456dc18867bcaab8e7
memo19071907 --- 40mbtc --- Txid: 555e51c17beadc5239ace45e3f24effc9ad18c99eefa2172ddb0857f221408c4
koinsever
Hero Member

Activity: 882
Merit: 524

For Rent

View Profile
October 14, 2016, 03:38:35 PM

benim bir önerim var. ilk bir kaç hafta için ödemeyi salı akşamına çekin. böylece insanların aklında eğer ufacık bir ponzi şüphesi varsa da kalmasın. bu sizin daha çok güven toplamanız için küçük bir tüyo. umarım kısa sürede güven sorununu aşıp beklediğiniz yatırımı toplarsınız. gerçi ilk hafta için 1,04BTC'de güzel rakam. yatırımcı sayısı artarsa sizi de forumumuzun efsana yatırım yöneticileri arasında saymaktan gurur duyacağız. şimdiden kolay gelsin. ben takipteyim.

For rent...
leonar76 (OP)
Hero Member

View Profile
October 14, 2016, 05:52:46 PM

benim bir önerim var. ilk bir kaç hafta için ödemeyi salı akşamına çekin. böylece insanların aklında eğer ufacık bir ponzi şüphesi varsa da kalmasın. bu sizin daha çok güven toplamanız için küçük bir tüyo. umarım kısa sürede güven sorununu aşıp beklediğiniz yatırımı toplarsınız. gerçi ilk hafta için 1,04BTC'de güzel rakam. yatırımcı sayısı artarsa sizi de forumumuzun efsana yatırım yöneticileri arasında saymaktan gurur duyacağız. şimdiden kolay gelsin. ben takipteyim.

Tavsiyeniz için teşekkürler. Fon için aşağıdaki düzenlemeyi yaptık. her salı ödeme günü anapara + faiz, her çarşamba sadece 1 gün boyunca saat 09:00 gece 12 ye kadar fona katılım.Boylece akılda daha çok kalacağını düşünüyorum. İlk fona katılan arkadaşlarımıza da bir jest yapıp salı öğlen ödeme yapacağız. Teşekkürler.
Defloration
Sr. Member

Activity: 448

View Profile
October 15, 2016, 11:06:55 AM

Dünyada %100 garantili hiçbir zımbırtı yoktur. Aylık %16 net kazanç nasıl veriyosunuz anlamadım. Aksilik olduğunda sizi bulabilcekmiyiz buralarda?
Diyelimki ben 100btc size verdim her ay bana 16btc verebilecekmisiniz?
koinsever
Hero Member

Activity: 882
Merit: 524

For Rent

View Profile
October 15, 2016, 06:21:16 PM

Dünyada %100 garantili hiçbir zımbırtı yoktur. Aylık %16 net kazanç nasıl veriyosunuz anlamadım. Aksilik olduğunda sizi bulabilcekmiyiz buralarda?
Diyelimki ben 100btc size verdim her ay bana 16btc verebilecekmisiniz?
100BTC veremezsiniz. op'da maksimum tutar 5BTC olarak belirlenmiş. 5BTCnin aylık %16'sı 0,8BTC yapıyor. bir aksilik/başarısızlık durumunda fonu durdurup 5BTC geri ödemek zor olmasa gerek. sanırım arkadaşlar 0'lanacak coinlere girmiyorlardır Cheesy

For rent...
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: