Bitcoin Forum
May 22, 2024, 03:20:02 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: 200 TL İdefix Hediye Çeki Çekilişi  (Read 324 times)
ivanmalakan (OP)
Jr. Member
*

Activity: 40
Merit: 1

View Profile WWW
October 14, 2016, 09:49:59 PM

Selamlar,

Sitemizde ufak bir çekiliş düzenliyoruz. Bir başlık sahibine 100 TL ve bir yorum sahibine 100 TL olmak üzere toplamda 200 TL İdefix hediyesi vereceğiz. Katılmak için bir başlık açmak veya yorum yapmak yeterli =)

Katılmak isteyen buyursun: http://tr.boardest.com/thread/boardest-tan-200-tl-degerinde-idefix-hediye-ceki
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
October 14, 2016, 09:52:35 PM

Dostum iyi güzel burada reklam yapmaya çalışıyorsun da, zaten hem global internette hem Türk internetinde forum mantığının çoğunlukla bitmesi bir yana; zaten burada hepi topu yeni gelip giden newbieler hariç 15-20 kişiyiz. Bakma sen birbiriyle kavga eden onca hesap olduğuna. Millet kendisiyle kavga ediyor imza kampanyası için. Burada körler sağırlar birbirlerini ağırlar. Wink
ivanmalakan (OP)
Jr. Member
*

Activity: 40
Merit: 1

View Profile WWW
October 15, 2016, 12:13:21 AM

Dostum iyi güzel burada reklam yapmaya çalışıyorsun da, zaten hem global internette hem Türk internetinde forum mantığının çoğunlukla bitmesi bir yana; zaten burada hepi topu yeni gelip giden newbieler hariç 15-20 kişiyiz. Bakma sen birbiriyle kavga eden onca hesap olduğuna. Millet kendisiyle kavga ediyor imza kampanyası için. Burada körler sağırlar birbirlerini ağırlar. Wink

Eyvallah =) Sadece burada değil bir çok yerde tanıtım yapıyorum. Klasik forum anlayışlarının bitmesi sebebiyle tek ya da bir kaç konuya odaklı bir forum yerine hemen hemen bütün konuları kapsayan bir forumlar ağı kurdum. Bitcoin sitedeki onlarca konudan sadece biri örneğin.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: