Bitcoin Forum
June 19, 2024, 01:40:18 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] WINGS - DAO mucizelerin gerçek olduğu yer  (Read 13250 times)
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
April 27, 2017, 12:14:16 PM

wings borsalarda işlem görmeye başlamış, niye kimse haber vermiyor ya, iyice unutludu giti coin, bittrex e girmiş.

şuanda 8400 sat civarından işlem görüyor , ico fiyatına göre 3x yapmış durumda.beklenen süreye göre az bile

https://bittrex.com/Market/Index?MarketName=BTC-WINGS
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
April 27, 2017, 12:40:09 PM

wings borsalarda işlem görmeye başlamış, niye kimse haber vermiyor ya, iyice unutludu giti coin, bittrex e girmiş.

şuanda 8400 sat civarından işlem görüyor , ico fiyatına göre 3x yapmış durumda.beklenen süreye göre az bile

seed doğruladım ama cüzdanda göremiyorum aletleri. nasıl olacak anlamadım
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
April 27, 2017, 12:43:19 PM

Hesabımda tanımlı bir ether adresi var ama bu ether adresi benim verdiğim adres değil. Passphrase su deneme sitesi icin vermişlerdi onu deniyorum olmuyor.
Haricinde herseyi kaydederim ayrı bir passphrase bulamadım. cok fazla bir wings yok hesapta ama yinede durum cok saçma geldi bana.
lordzc
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 253

View Profile
April 27, 2017, 12:46:29 PM

Benimde tecrübesiz zamanlarıma denk gelmişti. Seed i almamıştım. Okuma eksikliği yüzünden  Grin . Ne kaydetmişim nede kopyalamışım . Cheesy Cheesy
Kanatlarım uçtu gitti.  Shocked Shocked Shocked
Hesabımda tanımlı bir ether adresi var ama bu ether adresi benim verdiğim adres değil. Passphrase su deneme sitesi icin vermişlerdi onu deniyorum olmuyor.
Haricinde herseyi kaydederim ayrı bir passphrase bulamadım. cok fazla bir wings yok hesapta ama yinede durum cok saçma geldi bana.

Bendede wings e ait 2 tane seed im var bilgisayarda ama demekki ilk seed i almamış bi. Adamlar 2-3 defa oluşturmuşlardı.
vincetcm
Hero Member

View Profile
April 27, 2017, 12:55:55 PM

Benimde tecrübesiz zamanlarıma denk gelmişti. Seed i almamıştım. Okuma eksikliği yüzünden  Grin . Ne kaydetmişim nede kopyalamışım . Cheesy Cheesy
Kanatlarım uçtu gitti.  Shocked Shocked Shocked

Bendede wings e ait 2 tane seed im var bilgisayarda ama demekki ilk seed i almamış bi. Adamlar 2-3 defa oluşturmuşlardı.

kaç kanat vardı
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
April 27, 2017, 01:39:22 PM

Beceremeyenler varsa özet geçeyim  Smiley

Myetherwallet.com giriş yapın send ether tıklayın mnemonic phrase seçip daha önce aldıysanız 12 kelimelik seed yapıştırın unlock yapın.
Burada en alttaki custom yazan yere gelip "     m/0'/0'/0'   " tırnak içindeki yeri yapıştırın ardından ilk sırada sizin ether adresiniz gözükecek wings bakiyesiyle birlikte onu seçip unlock yapın.

Şimdi hesap açıldı geriye custom token yapmak kaldı. Add custom token kısmına

Address: 0x667088b212ce3d06a1b553a7221E1fD19000d9aF
Token Symbol: WINGS
Decimals: 18

Bu bilgileri girip kaydedin tebrikler artık wings sahibisiniz Grin ömür törpüsü resmen nihayet kurtulduk.

Transfer yapmak için az miktar ether ile birlikte vermişler direk borsalara gönderim yapabilirsiniz.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
April 27, 2017, 01:50:07 PM

ne kadar wings verdiler ortalama bounty de filan?
goraset
Legendary
*

View Profile
April 27, 2017, 05:12:05 PM

Beceremeyenler varsa özet geçeyim  Smiley

Myetherwallet.com giriş yapın send ether tıklayın mnemonic phrase seçip daha önce aldıysanız 12 kelimelik seed yapıştırın unlock yapın.
Burada en alttaki custom yazan yere gelip "     m/0'/0'/0'   " tırnak içindeki yeri yapıştırın ardından ilk sırada sizin ether adresiniz gözükecek wings bakiyesiyle birlikte onu seçip unlock yapın.

Şimdi hesap açıldı geriye custom token yapmak kaldı. Add custom token kısmına

Address: 0x667088b212ce3d06a1b553a7221E1fD19000d9aF
Token Symbol: WINGS
Decimals: 18

Bu bilgileri girip kaydedin tebrikler artık wings sahibisiniz Grin ömür törpüsü resmen nihayet kurtulduk.

Transfer yapmak için az miktar ether ile birlikte vermişler direk borsalara gönderim yapabilirsiniz.

bu yöntemle denedim, hesapta sıfır gösterdi,
 burdaki ikinci yöntem ile ulaştım wingslerime
https://blog.wings.ai/using-myetherwallet-with-wings-7b2db0424fd9
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
April 27, 2017, 05:29:06 PM
Last edit: April 27, 2017, 05:52:26 PM by alpsea

O kadar uzun bekleme süresi vardı ki çoğu kişi unutmuştur bile myetherwallet giriş dalgalarını. Benimde diğer laptopta kalmış UTC dosyası duruyorsa çekeceğim bakalım.
MONTUN CEBİNDE UNUTULAN 5 LİRA MİSALİ  Grin
edit: ether adresini onlar vermiş kopyalayıp kaydetmemiz gereken yazıları kopyalamamışım

karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
April 27, 2017, 08:21:30 PM
Last edit: April 27, 2017, 08:36:12 PM by karmenali

sitelerine ulaşamıyorum ben bunların ne fly.wings.ai açılıyor ne de alpha wings.ai , nereye gelmişti bu coinler unuttum. Yaşlandırdı resmen bizi.
edit: firefox'ta açılmadı , chrome açtı. Bunada gerek yokmuş aslında herşey myetherwallet'ten seed ile çözülüyor. Bence milyonlarca token kayboldu. Smiley
cabsav
Legendary
*

View Profile
April 28, 2017, 10:37:55 AM

sitelerine ulaşamıyorum ben bunların ne fly.wings.ai açılıyor ne de alpha wings.ai , nereye gelmişti bu coinler unuttum. Yaşlandırdı resmen bizi.
edit: firefox'ta açılmadı , chrome açtı. Bunada gerek yokmuş aslında herşey myetherwallet'ten seed ile çözülüyor. Bence milyonlarca token kayboldu. Smiley
Eger cozum bulmazlarsa en az %25i kayıp olur cunku ether adresi verdik biz bunlara bunlar bize baska adres vermişler passphrase verilmiş ama hatırlayan yok. ben bi passphrase kaydetmisim wingsle ilgili ama bu verdiği adresinki değil. Hayatımda gordugum en beceriksiz ico takımı birşey bu kadar user unfriendly yapılamaz.
vincetcm
Hero Member

View Profile
April 28, 2017, 10:43:51 AM

Eger cozum bulmazlarsa en az %25i kayıp olur cunku ether adresi verdik biz bunlara bunlar bize baska adres vermişler passphrase verilmiş ama hatırlayan yok. ben bi passphrase kaydetmisim wingsle ilgili ama bu verdiği adresinki değil. Hayatımda gordugum en beceriksiz ico takımı birşey bu kadar user unfriendly yapılamaz.

ben de 2 tane passphrase kaydettiğimi hatırlıyorum bir ara 3 farklı site güncellemesi oldu, herşeyi birbirine karıştırılar.
karmenali
Hero Member

View Profile
April 28, 2017, 10:46:11 AM

katılıyorum fakat bu kadar süre sonra ether adresini bile kaybeden sayısı az olmazdı. Etherscan'de token holders gözükmüyor zaten Smiley coinmarketcap'te sirkülasyondaki wings miktarı 79 milyon gösteriyor. Projede ne kadarı dağıtıldı ne kadarı dev de kaldı bunları bizimle paylaşmaları gerekiyor.
Bence bu sorun çok rahat çözülebilir kayıt olmuş olduğunuz mail adresinize bir daha form göndersinler yeniden girin ether adresini ya da seedlerinizi yeniden oluştursunlar. Ne diye bu kadar kasıyorlar anlamadım.
goraset
Legendary
*

View Profile
April 28, 2017, 11:24:55 AM

katılıyorum fakat bu kadar süre sonra ether adresini bile kaybeden sayısı az olmazdı. Etherscan'de token holders gözükmüyor zaten Smiley coinmarketcap'te sirkülasyondaki wings miktarı 79 milyon gösteriyor. Projede ne kadarı dağıtıldı ne kadarı dev de kaldı bunları bizimle paylaşmaları gerekiyor.
Bence bu sorun çok rahat çözülebilir kayıt olmuş olduğunuz mail adresinize bir daha form göndersinler yeniden girin ether adresini ya da seedlerinizi yeniden oluştursunlar. Ne diye bu kadar kasıyorlar anlamadım.

wingsler ether adreslerine dağıtılmış şuanda, seed yoksa adrese erişim yok, erişim yoksa o adreslerdeki coinler dolaşıma hiç katılamyacak, yeni den seed oluşturmak bu sorunu çözmez. ben mail adresinde taslaklara kaydetmişim seedleri. coinlerime ulaştım. aktif kullandığım adrese çektim. adamlar ufakta eth atmışlar adrese trasfer sorun olmasın diye  Smiley
cabsav
Legendary
*

View Profile
April 28, 2017, 12:53:30 PM

wingsler ether adreslerine dağıtılmış şuanda, seed yoksa adrese erişim yok, erişim yoksa o adreslerdeki coinler dolaşıma hiç katılamyacak, yeni den seed oluşturmak bu sorunu çözmez. ben mail adresinde taslaklara kaydetmişim seedleri. coinlerime ulaştım. aktif kullandığım adrese çektim. adamlar ufakta eth atmışlar adrese trasfer sorun olmasın diye  Smiley
Bu adresleri biz değil onlar oluşturdu dolayısıyla aslında seedler bunların elinde de vardır. Eğer yoksa tahminim milyonlarca wingse kimse ulaşamıcak belkide amacları buydu.
Bu arada wings supportla maillerime ulaştım.Ether adresimi deiştirmek istemişim onlarda değiştirmiş ama bu wingslerin yattıgı adreste değil elimde bi passphrase var oda bunların oluşturduguyla eşleşmiyor. 0.001 ether atmıslar adreslere gas price icin onu dusunmusler ama adrese ulasabılecek kımse yok..
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
May 01, 2017, 11:44:15 AM

Eposta yoluyla konuştuk, tek dedikleri şey HATIRLAMAYA ÇALIŞ. Seed kaydetmedim diyorum ısrarla oraya bak şuraya bak belgelerime bak epostana bak diyorlar. İyiki yatırım yapmadık giden bounty olsun zaten üç kuruş bişey gelecekti koygöte..

cabsav
Legendary
*

View Profile
May 02, 2017, 06:09:27 AM

Eposta yoluyla konuştuk, tek dedikleri şey HATIRLAMAYA ÇALIŞ. Seed kaydetmedim diyorum ısrarla oraya bak şuraya bak belgelerime bak epostana bak diyorlar. İyiki yatırım yapmadık giden bounty olsun zaten üç kuruş bişey gelecekti koygöte..
aynen vermiyorlar seedleri bizde yok falan diyorlar. giden toplam 0.03 btc falanlık coin allahtan. Bu şekilde cok kaybeden var. elimde 2 tane passphrase var ama ikiside olmadı. adamlara ether adresi gondermişim mailden onaylamıslar ama o adrese değil kendi belirledikleri adrese atmışlar. hayır sen niye bana ether adresi olusturuyorsunki.
kriptom
Hero Member

Activity: 644
Merit: 502

View Profile
May 02, 2017, 07:03:06 AM

Yatırımcıları 6-7 ay süründürdüler her şeyi ellerine yüzlerine bulaştırdılar. Bir caçık olmaz bunlardan.
karmenali
Hero Member

View Profile
May 04, 2017, 12:34:54 PM

Yatırımcıları 6-7 ay süründürdüler her şeyi ellerine yüzlerine bulaştırdılar. Bir caçık olmaz bunlardan.
aksine ben pump bekliyorum bundan, bunca zamanın acısını çıkaracaklar gibime geliyor.
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
May 04, 2017, 01:02:50 PM

yumurtalar beş para etmiyor anca yemek yenir  Grin unuttum gitti belki ilerde bi halta yarar.
ico fiyatı ortalama 2.7k sat bi 5x yapacak gibi his bıraktı ilgi gören düşük fiyatlı coinler hep pump görüyor ilerde.
Bingo!

aksine ben pump bekliyorum bundan, bunca zamanın acısını çıkaracaklar gibime geliyor.
Katılıyorum her iki ihtimal pump yolunu gösteriyor yeter artık diyenler direk çıkış yaparsa akümülasyon
yada o kadar bekledim ümidi kestim diyenler varsa bu fiyatlardan borsanın yüzüne bile bakmazlar. En azından telegram vb gördüğüm topluluk bu kafayı yaşıyor o yüzden ciddi bir pump bekliyorum an itibariyle btc yükselişine rağmen 11k olmuş zaten  Smiley
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 »  All
  Print  

Jump to: