Bitcoin Forum
April 30, 2024, 04:52:10 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] WINGS - DAO mucizelerin gerçek olduğu yer  (Read 13238 times)
wings.ai
Hero Member

Activity: 840
Merit: 523

Turn your financial ideas into reality

View Profile WWW
May 15, 2017, 10:36:45 AM

https://www.coindash.io/single-post/2017/05/15/CoinDash-gets-ready-to-fly-with-WINGS-DAO

▄          ▄▄▄▄    ▄
            ███      ▄██████▀  ▀█▀
            ███     ▄██▀
            ███     ███        ▄█▄   ▄█▄ ▄█████▄▄         ▄▄██████▄      ▄█▄ ▄█████▄▄         ▄▄█████▄▄        ▄▄█████▄▄
    ▄▄▄▄▄▄  ███     ███        ███   ██████▀▀▀▀███▄     ▄███▀▀▀▀▀███▄    ██████▀▀▀▀███▄     ▄███▀▀▀▀▀███▄    ▄███▀▀▀▀▀███▄
  ▄████████▄███  ▄█████████▄   ███   ████▀      ▀███   ▄██▀       ▀██▄   ████▀      ▀███   ▄██▀       ▀█▀   ▄██▀       ▀██▄
▄███▀    ▀█████   ▀▀███▀▀▀▀    ███   ███         ███   ███         ███   ███         ███   ███              ███████████████
███   ▄▄   ▀███     ███        ███   ███         ███   ███         ███   ███         ███   ███              ███▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
███   ▀▀   ▄███     ███        ███   ███         ███   ███         ███   ███         ███   ███         ▄    ███         ▄
▀███▄    ▄█████     ███        ███   ███         ███    ███▄▄   ▄▄████   ███         ███    ███▄▄    ▄███    ███▄▄   ▄▄███
  ▀████████▀███     ███        ███   ███         ███     ▀████████▀███   ███         ███     ▀█████████▀      ▀█████████▀
    ▀▀▀▀▀▀   ▀       ▀          ▀     ▀           ▀         ▀▀▀▀▀   ▀     ▀           ▀         ▀▀▀▀▀            ▀▀▀▀▀

▄▄▄▄▄▄▄
   ▄▄▀▀       ▀▀▄▄
  █               █ ▄
 █   █▀▄ ▀█▀ ▀█▀   █ ▀▄
 █   █▀▄  █   █    █  ▀▄
  █  ▀▀   ▀   ▀   █    █
▄▀ ▄▄           ▄▀    ▄▀
 ▀▀  ▀▀▄▄▄▄▄▄▄▀▀      ▀▄
        ▀▄▄      ▄▄▀▀▄▄▀
           ▀▀▀▀▀▀

▄▄▄
  ▄█▄              ▄███████▄
  ▀████▄▄         ██████▀██████▀
    ▀▀▀████▄▄     ███████████▀
    ▀██▄███████▄▄███████████
     ▄▄▄▀██████████████████
      ▀████████████████████
▀█▄▄     ▀████████████████
  ▀████████████████▀█████
    ▀████████████▀▄▄███▀
       ▀▀██████████▀▀
           ▀▀▀▀▀

▄▄   ▄▄
              ▄▀ ▀▀█  █
             ▄▀     ▀▀
         ▄▄▄▄█▄
     ▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
 ▄▀▄▀              ▀▄▀▄
█  █   ▄█▄    ▄█▄   █  █
 ▀█    ▀█▀    ▀█▀    █▀
  █                  █
   █   ▀▄      ▄▀   █
    ▀▄   ▀▀▀▀▀▀   ▄▀
      ▀▀▄▄▄▄▄▄▄▄▀▀
New Age of DEFI
A Non-Code Platform for
Decentralized Trading Instruments

▄▄███████████████▄▄
 ▄█████████████████████▄
▄██████████████▀▀███████▄
████████████▀▀    ███████
█████████▀▀   ▄   ███████
██████▀▀     █    ███████
████▀       █     ███████
█████▄▄   ▄█      ███████
████████ ██▄      ███████
▀████████ ▀▄███▄▄███████▀
 ▀█████████████████████▀
   ▀▀███████████████▀▀

▄              ▄
   ▄███▄          ▄███▄
   █████▄  ▄▄▄▄  ▄█████
  ▄████████████████████▄
 ▄██████████████████████▄
 ████████████████████████
██████▀▀          ▀▀██████
█████▀   ▄      ▄   ▀█████
 ████   ███    ███   ████
  ████   ▀      ▀   ████
   ▀████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄████▀
     ▀▀████████████▀▀

▄▄████████████████▄▄
 ▄█████▀▀▀██████▀▀▀█████▄
▄████▀  ▀▀▀    ▀▀▀  ▀████▄
████▀                ▀████
███▀                  ▀███
███       ▄    ▄       ███
██▀      ███  ███      ▀██
██       ▀█▀  ▀█▀       ██
██▄     ▄        ▄     ▄██
▀██▄     ▀▀▄▄▄▄▀▀     ███▀
 ▀███▄▄▄▄▄▄████▄▄▄▄▄▄███▀
   ▀▀████████████████▀▀
1714495930
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714495930
Reply with quote  #2

1714495930
Report to moderator
1714495930
Hero Member
*

Ignore
1714495930
Reply with quote  #2

1714495930
Report to moderator
1714495930
Hero Member
*

Ignore
1714495930
Reply with quote  #2

1714495930
Report to moderator
BitcoinCleanup.com: Learn why Bitcoin isn't bad for the environment
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714495930
Hero Member
*

Ignore
1714495930
Reply with quote  #2

1714495930
Report to moderator
karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
May 15, 2017, 11:01:47 PM

Buraya kadar gelmiş yazık etmiş, bundan sonra sizin duyurduğunuz ico'ya giren mi olur Smiley Ömrümüzden çaldınız resmen. Neyseki bir aptallık yaptınız ve bir sürü kişi coinini alamadı. Bu sayede fiyat iyi seviyelerde. Şimdi  kanatlanıp uç burdan lütfen  Grin
sezyumx
Hero Member

Activity: 686
Merit: 500

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
May 16, 2017, 06:14:13 AM

Buraya kadar gelmiş yazık etmiş, bundan sonra sizin duyurduğunuz ico'ya giren mi olur Smiley Ömrümüzden çaldınız resmen. Neyseki bir aptallık yaptınız ve bir sürü kişi coinini alamadı. Bu sayede fiyat iyi seviyelerde. Şimdi  kanatlanıp uç burdan lütfen  Grin

%100 katılıyorum birisi gelse 10 dolar olacak "AL" dese niyede almam. Rezil bir proje yönettiler.

karmenali
Hero Member

View Profile
May 16, 2017, 11:15:35 AM
Last edit: June 01, 2017, 11:32:27 AM by karmenali

Buraya kadar gelmiş yazık etmiş, bundan sonra sizin duyurduğunuz ico'ya giren mi olur Smiley Ömrümüzden çaldınız resmen. Neyseki bir aptallık yaptınız ve bir sürü kişi coinini alamadı. Bu sayede fiyat iyi seviyelerde. Şimdi  kanatlanıp uç burdan lütfen  Grin

%100 katılıyorum birisi gelse 10 dolar olacak "AL" dese yinede almam. Rezil bir proje yönettiler.
Adamlar mal zaten de, işin içine para kazanmak girince şahsen ben bu kadar duygusal davranmadım, 8k dan aldım. Daha da yükseleceğini düşünüyorum. Smiley

edit: Konuyu öldürdük resmen 3. sayfada buldum Smiley Arkadaşlar bunun transaction için belirli bir gas ayarı varmıydı. Birkaç defa denedim, onay vermesine rağmen tx id yi izlerken ilk blok onayında şu hatayı veriyor: Warning! Error encountered during contract execution [Out of gas]
farklı farklı gas miktarı denedim olmadı.
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
June 03, 2017, 11:17:15 AM

Arkadaslar wings hakkında ne düsünüyorsunuz suan ?? 3-4 dolara çıkma potansiyeli varmı sizce?
karmenali
Hero Member

View Profile
June 03, 2017, 12:19:04 PM

Arkadaslar wings hakkında ne düsünüyorsunuz suan ?? 3-4 dolara çıkma potansiyeli varmı sizce?
Uzun süre sonra belki, fakat wings teki balinalar diğer coinlere göre daha fazla. Coin sayısı göründüğünden az olabilir. Çünkü çok fazla kişi alamadı coini. Ama satın almak için acele etme. Bekle biraz daha şu an pump yemiş hali bu. Ben 8k dan almıştım 18k dan sattım.
ben_btctalk
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
June 03, 2017, 07:56:58 PM

vings ingilizcede kanatlar demek.

uçarmı uçmazmı bakalım. koindaş bi kullansın bi beta çıksın. rengini belli eder.

çok adam koinini alamadı urdan o kötü oldu.
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
June 05, 2017, 02:44:38 PM

https://news.bitcoin.com/bancor-launches-first-crowdfunding-valuation-and-promotion-by-a-dao-on-the-wings-platform/?utm_source=OneSignal%20Push&utm_medium=notification&utm_campaign=Push%20Notifications

"Members of the WINGS DAO will be able to forecast on the result of the upcoming Bancor token sale this June, and share their forecasts with their social networks. Accurate forecasts will receive higher payments rewards which could be as high as $250,000."

Arkadaslar wings sağlam sekilde ilerlemeye devam ediyor...
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
June 05, 2017, 02:59:28 PM

Wings platformu şuan test yapıyor ve şu yapıştırdığın alıntı onunla alakalı.

eposta adresime bilet gelmiş, girip test etmem için, wings platformunda geçerli 10 token.

22 hours left to forecast on Qtum's last 24 hours! 👏👏

Bu konulu bir mail içinde sana özel ticket kodu var, altındaki linke tıklayarak site ye üye olmanız gerekiyor. sistemi nasıl test edeceğinizi şu videoda anlatmışlar:

https://www.youtube.com/watch?v=hSFb6hUilI8

girdim,üye oldum. 10token gelmiş. Qtum projesine scam deyip yorum yazdım. ve başarılı olamayacağına dair olumsuz puan verdim. bir kaç tane daha yaparım.

Bu davetiyeler sanırım sadece yumurta avcılarına geldi, girip sistemi sizde deneyin.

2500$ dağıtacaklarmış, tester'lara...  Grin

beyinsi burdaki ödülden bir haber var mı
beyinsi (OP)
Hero Member

Activity: 742
Merit: 501

View Profile
June 05, 2017, 03:45:25 PM

Wings platformu şuan test yapıyor ve şu yapıştırdığın alıntı onunla alakalı.

eposta adresime bilet gelmiş, girip test etmem için, wings platformunda geçerli 10 token.

22 hours left to forecast on Qtum's last 24 hours! 👏👏

Bu konulu bir mail içinde sana özel ticket kodu var, altındaki linke tıklayarak site ye üye olmanız gerekiyor. sistemi nasıl test edeceğinizi şu videoda anlatmışlar:

https://www.youtube.com/watch?v=hSFb6hUilI8

girdim,üye oldum. 10token gelmiş. Qtum projesine scam deyip yorum yazdım. ve başarılı olamayacağına dair olumsuz puan verdim. bir kaç tane daha yaparım.

Bu davetiyeler sanırım sadece yumurta avcılarına geldi, girip sistemi sizde deneyin.

2500$ dağıtacaklarmış, tester'lara...  Grin

beyinsi burdaki ödülden bir haber var mı
evet ya biara katılmıştık bu testlere, ödülü vardı noldu bende bilmiyorum.. fırsat bulursam bi araştırayım..
brainpans
Member
**

Activity: 91
Merit: 10

View Profile
June 06, 2017, 04:24:54 PM

uzun zamandır bunu taip etmiyorum. 147 gibi gereksiz bir tutar adamların fly.wings.ai'de bekliyor. Ne transfer ediliyor ne de birşey !!

karmenali
Hero Member

View Profile
June 06, 2017, 08:26:57 PM

Aranızda bunu bir ben takip ettim galiba Smiley İmza ve diğer bountyden gelenlerden bir cacık çıkmadı. Fakat potansiyeli bildiğim için yatırım yaptım 8k dan satın aldım. 18k dan sattım bu kadar yükseleceğini en azından bu kısa süre içerisinde hiç tahmin edemedim. Gitti güzelim ucuz wings ler uçtu uçtu kuş uçtu.
herromerro
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
June 06, 2017, 10:52:22 PM

Aranızda bunu bir ben takip ettim galiba Smiley İmza ve diğer bountyden gelenlerden bir cacık çıkmadı. Fakat potansiyeli bildiğim için yatırım yaptım 8k dan satın aldım. 18k dan sattım bu kadar yükseleceğini en azından bu kısa süre içerisinde hiç tahmin edemedim. Gitti güzelim ucuz wings ler uçtu uçtu kuş uçtu.

Yok, ben de takipteyim  Cheesy
Ben 12k dan satmıştım  Grin
Önce Coindash duyurusu yapıldı artış oldu. Sonra yakında beta versiyonunu yakında dedikodusu çıktı. Ardından Bancor'un kullanacağı haberi geldi. Yavaş ve sağlam ilerliyorlar izlenimi var son günlerde, başlarda yaşanan bazı aksaklıklara rağmen. Özellikle seed ler konusunda ciddi tepki çekmişlerdi.

Hayırlı forumlar!
sealofsun
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
June 06, 2017, 11:14:41 PM

Maalesef benimde 120wings sitede kaldı çekemiyorum. İlerde 10 20 usd olursa ağlarım  Huh
polat90
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
June 07, 2017, 11:20:27 AM

Bu seviyelerden girilir mi acaba 37k şu an çok olumlu görüşler var piyasada, xvg yi bozup buna girmeyi düşünüyorum?
onesalt
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
June 07, 2017, 12:01:20 PM

Poloniex hala coin eklemedi toplu olarak ekleyeceklerini düşünüyorum içimden güçlü bir ses bunu ekleyeceklerini söylüyor  Smiley
Bence daha çok yolu var coindash bancor derken daha bir sürü haber gelir takım iyi çalışıyor.
wings.ai
Hero Member

Activity: 840
Merit: 523

Turn your financial ideas into reality

View Profile WWW
June 15, 2017, 11:26:39 AM

One of the next ICO using WINGS will be Adex Network - 2% using WINGS Bounty App http://bounty.adex.network and 2% for forecasting & promotion more details at https://bitcointalk.org/index.php?topic=1965467.msg19540248#msg19540248

▄          ▄▄▄▄    ▄
            ███      ▄██████▀  ▀█▀
            ███     ▄██▀
            ███     ███        ▄█▄   ▄█▄ ▄█████▄▄         ▄▄██████▄      ▄█▄ ▄█████▄▄         ▄▄█████▄▄        ▄▄█████▄▄
    ▄▄▄▄▄▄  ███     ███        ███   ██████▀▀▀▀███▄     ▄███▀▀▀▀▀███▄    ██████▀▀▀▀███▄     ▄███▀▀▀▀▀███▄    ▄███▀▀▀▀▀███▄
  ▄████████▄███  ▄█████████▄   ███   ████▀      ▀███   ▄██▀       ▀██▄   ████▀      ▀███   ▄██▀       ▀█▀   ▄██▀       ▀██▄
▄███▀    ▀█████   ▀▀███▀▀▀▀    ███   ███         ███   ███         ███   ███         ███   ███              ███████████████
███   ▄▄   ▀███     ███        ███   ███         ███   ███         ███   ███         ███   ███              ███▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
███   ▀▀   ▄███     ███        ███   ███         ███   ███         ███   ███         ███   ███         ▄    ███         ▄
▀███▄    ▄█████     ███        ███   ███         ███    ███▄▄   ▄▄████   ███         ███    ███▄▄    ▄███    ███▄▄   ▄▄███
  ▀████████▀███     ███        ███   ███         ███     ▀████████▀███   ███         ███     ▀█████████▀      ▀█████████▀
    ▀▀▀▀▀▀   ▀       ▀          ▀     ▀           ▀         ▀▀▀▀▀   ▀     ▀           ▀         ▀▀▀▀▀            ▀▀▀▀▀

▄▄▄▄▄▄▄
   ▄▄▀▀       ▀▀▄▄
  █               █ ▄
 █   █▀▄ ▀█▀ ▀█▀   █ ▀▄
 █   █▀▄  █   █    █  ▀▄
  █  ▀▀   ▀   ▀   █    █
▄▀ ▄▄           ▄▀    ▄▀
 ▀▀  ▀▀▄▄▄▄▄▄▄▀▀      ▀▄
        ▀▄▄      ▄▄▀▀▄▄▀
           ▀▀▀▀▀▀

▄▄▄
  ▄█▄              ▄███████▄
  ▀████▄▄         ██████▀██████▀
    ▀▀▀████▄▄     ███████████▀
    ▀██▄███████▄▄███████████
     ▄▄▄▀██████████████████
      ▀████████████████████
▀█▄▄     ▀████████████████
  ▀████████████████▀█████
    ▀████████████▀▄▄███▀
       ▀▀██████████▀▀
           ▀▀▀▀▀

▄▄   ▄▄
              ▄▀ ▀▀█  █
             ▄▀     ▀▀
         ▄▄▄▄█▄
     ▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
 ▄▀▄▀              ▀▄▀▄
█  █   ▄█▄    ▄█▄   █  █
 ▀█    ▀█▀    ▀█▀    █▀
  █                  █
   █   ▀▄      ▄▀   █
    ▀▄   ▀▀▀▀▀▀   ▄▀
      ▀▀▄▄▄▄▄▄▄▄▀▀
New Age of DEFI
A Non-Code Platform for
Decentralized Trading Instruments

▄▄███████████████▄▄
 ▄█████████████████████▄
▄██████████████▀▀███████▄
████████████▀▀    ███████
█████████▀▀   ▄   ███████
██████▀▀     █    ███████
████▀       █     ███████
█████▄▄   ▄█      ███████
████████ ██▄      ███████
▀████████ ▀▄███▄▄███████▀
 ▀█████████████████████▀
   ▀▀███████████████▀▀

▄              ▄
   ▄███▄          ▄███▄
   █████▄  ▄▄▄▄  ▄█████
  ▄████████████████████▄
 ▄██████████████████████▄
 ████████████████████████
██████▀▀          ▀▀██████
█████▀   ▄      ▄   ▀█████
 ████   ███    ███   ████
  ████   ▀      ▀   ████
   ▀████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄████▀
     ▀▀████████████▀▀

▄▄████████████████▄▄
 ▄█████▀▀▀██████▀▀▀█████▄
▄████▀  ▀▀▀    ▀▀▀  ▀████▄
████▀                ▀████
███▀                  ▀███
███       ▄    ▄       ███
██▀      ███  ███      ▀██
██       ▀█▀  ▀█▀       ██
██▄     ▄        ▄     ▄██
▀██▄     ▀▀▄▄▄▄▀▀     ███▀
 ▀███▄▄▄▄▄▄████▄▄▄▄▄▄███▀
   ▀▀████████████████▀▀
kronik
Newbie
*

Activity: 45
Merit: 0

View Profile
August 23, 2017, 05:25:30 PM

beyler yabancı bölümde wings karşılıgı CDT verildiği söyleniyor anladıgım kadarıyla, tam olarak ne oluyor bilen var mı?
kim-yon
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 251

View Profile
August 23, 2017, 06:09:50 PM

beyler yabancı bölümde wings karşılıgı CDT verildiği söyleniyor anladıgım kadarıyla, tam olarak ne oluyor bilen var mı?

Elimdeki WINGS ler ile tahmin yarışmasına katılıyorsun. Tahminin ne kadar yakınsa o kadar bounty alıyorsun. Coindash, Adex te falan vermişlerdi.
kronik
Newbie
*

Activity: 45
Merit: 0

View Profile
August 23, 2017, 09:24:10 PM

öncelikle cevap için teşekkürler.

bu tahmin yakın değilse elimizdeki waveslerin gitmeside mümkün mü? bu tarz şeyleri oldukca sık yapıyorlar sanırım. Bancor da dagıtmıslar sanırım zamanında.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 »  All
  Print  

Jump to: