Bitcoin Forum
May 25, 2024, 08:38:55 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Multibit cüzdan şifremi değiştirdim ama sorun var?  (Read 580 times)
tempo7 (OP)
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
October 23, 2016, 07:55:41 AM

Merhaba arkadaşlar multibit kullanıyorum cüzdan olarak son versiyonu olması lazım indirdim herneyse güvenlik için bu sabah şifremi değiştirdim ve tekrar giriş yaptığımda hesabımdaki btcler gözükmüyor onun yerine sağ üstte + Unconfirmed olarak benim normal hesaptaki btc miktarı yazıyordu. Endişe etmem gereken birşey varmı bu düzelir mi yoksa bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?
koinsever
Hero Member

Activity: 882
Merit: 524

For Rent

View Profile
October 23, 2016, 12:05:09 PM

az önce aynı sorun ile karşılaştım. işlemler belirsiz diyordu. multibit hd türkçeye göre anlatacağım durumu. bir deneyin.
soldaki menüden "Cüzdanı Yönet" seçiyoruz
gelen kısımda "Cüzdanı Onar" seçiyoruz
ileriye bastığımızda tüm işlemleri silip, ağda işlemleri tekrar senkronize ediyor. sonra işlem tamamlandı ya da artık kaç conf aldıysa onu gösteriyor. bakiye de onaylı harcanabilir hale geliyor.

For rent...
tempo7 (OP)
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
October 23, 2016, 09:48:58 PM

az önce aynı sorun ile karşılaştım. işlemler belirsiz diyordu. multibit hd türkçeye göre anlatacağım durumu. bir deneyin.
soldaki menüden "Cüzdanı Yönet" seçiyoruz
gelen kısımda "Cüzdanı Onar" seçiyoruz
ileriye bastığımızda tüm işlemleri silip, ağda işlemleri tekrar senkronize ediyor. sonra işlem tamamlandı ya da artık kaç conf aldıysa onu gösteriyor. bakiye de onaylı harcanabilir hale geliyor.
Hocam gerçekten sorun düzeldi galiba şuanda yine eskisi  gibi solda bakiyem yazıyor para transferi denemedim ama tam önceki gibi oldu ve o sağ üstteki unconfirmed yazısı kalktı. Çok teşekkür ederim ilginden dolayıSmiley
Pages: [1]
  Print  

Jump to: