Bitcoin Forum
June 16, 2024, 04:41:21 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: Bazı bankalar bitcoin depoluyor mu?  (Read 6787 times)
sufferer123
Member
**

Activity: 574
Merit: 55

View Profile WWW
October 26, 2017, 05:43:21 AM

Bankanın kendisi değil ama bankaların görevlendirdiği çalışanlar güzel kazanıyorlardır öğreniyoruz ayağına.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
PLINKO    |7| SLOTS     (+) ROULETTE    ▼ BIT SPINBITVESTPLAY or INVEST ║ ✔ Rainbot  ✔ Happy Hours  ✔ Faucet
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
zody
Member
**

Activity: 81
Merit: 10

View Profile
October 26, 2017, 06:58:27 AM

Banka para tranfesi yapıp bunu Böyle bir yatırım yapamaz . Proje geliştiriyoruz ayağına yatırım yapabilirler.Bence bankacılık sistemi artık bitti. Kendileri araştırdıkça bankalarını yavaş yavaş küçültüp crypto exchange ve investment tarzı konulara yoğunlaşabilirler.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
THE FABRIC TOKEN ECOSYSTEM   ▲   WHITE PAPER  •  ANN THREAD  •  SLACK   ▲   DRAG-AND-DROP SMART CONTRACTS
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
zorbit
Full Member

Activity: 218
Merit: 100

View Profile
October 26, 2017, 05:38:22 PM

kesinlikle evet. sonucta para yonetiyorlar. btc den onlarda kazanmak istiyorlardir. ama yuksek risk almadan yapiyorlar bu isi bence
karma580
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
October 26, 2017, 10:38:00 PM

bankalar bu para işlerinin kurdu olduğu için kesinlikle böyle gizli yatırımları vardır..bitcoinde istedikleri anonimliği sağladığı için kimbilir neler dönüyor bilemiyoruz.bitcoin bir çağ kapayıp bir çağı açtı gibi bir şey oldu bu nokta da
muteahhit
Member
**

Activity: 364
Merit: 20

View Profile
October 27, 2017, 04:56:07 AM

Bankacı ile konuşurken bitcoinden bahsedeyim görüşü ney diye konuşayım dedim adam bitcoinden birhaber ve bu adam bankacı  Huh

eğer söylediğin adam bireysel de çalışan veya veznede çalışan ise bilmemesi gayet normal. çünkü onların alanları kredi verelim, kredi kartı satalım, su faturası gelmiş onu yatır, hesaba para yatıralım, besler.

bana göre onların marketlerde ki kasiyerlerden pek farkı yok. barkodu okut para al para ver.

banka müdürlerinin bile çalışma tarzı genel merkezden bir kota gelir onu doldurmaya çalışırlar. alttakiler esnaf kesimi ile ilgilenirken konum yükseldikçe daha büyük iş adamlarıyla çalışmaya başlarlar.

bu işler oluyorsa bile asıl genel merkezlerden yürür. orada çalışan uzmanlardan. hiç bir şube kalkıp da bu şekilde bir işlem yapamaz.

benim tahminim her banka yapamaz bunu. cem uzan vakasını biliyoruz geçmişimizden imar bankası ile uzan holding arasında para çevrildiği için sıkıntıya girmişti. zaten devirmeye çalışıyorlardı uzanı ellerine koz geçti. haberler çıktı banka hortumlanıyor diye sonra insanlar parasını çekmeye çalıştı ve banka patladı. bunu yaparsa siyasete hükümete yakınlığı olan kimsenin dokunmayacağı bankalar yapabilir.

hiç bir bankanın hackerlara kalkıp fidye verdiğini düşünmüyorum ben. böyle bir mantıksızlık da olmaz. bu adamlarında bu siber saldırılara karşı çalışan elemanları var.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
October 27, 2017, 06:36:14 AM

I think that the bank that managed the bank is bitcoin depot. jp morgan chief said once for the balloon for bitcoin. $ 2950 buys himself a bitcoin
MarcosCr
Member
**

Activity: 215
Merit: 13

View Profile
October 27, 2017, 08:45:53 AM

Bankaların bitcoin yatırımı yaptıklarından hiç şüphem yok.
akturk
Newbie
*

Activity: 47
Merit: 0

View Profile
October 27, 2017, 09:43:16 AM

Amerikayı bilmem ama çin bankaları kesinlikle yapıyorlardı . Adamlar ticaretini digital para ile vergilendirmeden yapma peşinde zaten.bankalarının bunu yapmasıda ekonomilerini daha da güçlendirecektir.
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
October 27, 2017, 01:49:36 PM

Sadece bankalar değil işin ciddiyetinde olan büyük firmalar dahi bitcoin topluyordur

apocado35
Newbie
*

Activity: 37

View Profile
October 27, 2017, 02:14:57 PM

Büyük ve para babası olan kişiler bile artik bitcoin depolamaya baslamisken bankalarin depolamasi cok normal. Depoladigini düşünüyorum ben
Ebat
Member
**

Activity: 90

View Profile
October 27, 2017, 02:53:02 PM

Gecen internette haberlerde denk gelmistim , asya da bir bankanin muduru , bankadan habersiz bi sekilde buyuk miktar bi parayi BTC ye yatirmis , parayi 3 e katlayip yerine koymus , ama yakalanmis  Grin Grin bi 10 sene yatar cikar , private keyleride ezberlemistir buyuk ihtimal , ciktiginda 1 BTC 30-40 bin dolar olur en az Smiley
radagast34
Member
**

Activity: 89

View Profile
October 28, 2017, 05:29:12 AM

Cevabı Yorumdan öteye geçilmesi mümkün olmayan bir soru. Bunun cevabını kim bilebilirki basında böyle bi haberin yer alması mümkün değil. Resmi açıklama ve kaynak haber olmadan sorunun cevabı evet de olamaz. Eğer gizli saklı yapılıyor diye yorum yapılıyosa ben sanmıyorum açıkçası. Bankanın işi parayı kontrol etmektir. Dilediği gibi yön vermektir. Ve yapacağı her yatırımın maliyeti onunla yapabileceği alternatif yatırımlardan vazgeçmenin bedelidir. Hangi banka milyar yada milyon doları günde 100 lerce dolar inen çıkan bi parabirimine yatırır ki .. saçma yani bu işin garanti yolları varken niye risk alsın ..

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
October 28, 2017, 07:59:22 AM

Bankalar depoluyormu bilemeyeceğim ama bankacılar alıyor. Geçen günlerde Akbank a gittim bankodaki çalışan frtmr bey birikim yapabiliyor musunuz dedi işte bireysel emekliliklerden bahsedecek ya. Bitcoin aldığımı ve altcoinlerde işlem yaptığımı söyledim,  kendisininde türk borsalarından aldığını söyledi altcoin konusunda falan pek bilgisi yoktu.
ahmetsamsa
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
October 28, 2017, 06:49:46 PM

kesinlikle depoluyorlardır.
MarcosCr
Member
**

View Profile
October 29, 2017, 07:23:12 AM

Abi depolamaz olurlar mı? Nerede böyle karlı bir yatırım var. Adamların işi bu zaten.Bitcoinin bu kadar yükselmesinin nedeni de bu balinaların piyasaya girmesi diye düşünüyorum.
gileri
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
October 30, 2017, 01:01:40 AM

türkiye de yapabileceklerini zannetmiyorum da yurtdışında nasıl olur onların denetim mekanizmasını bilmeden bir şey söyleyemeyiz.

nasıl hesap veriyor bunlar hem yatırımcısına hem merkez bankalarına? ellerinde ki fonu nasıl yönettiklerine dair hangi sorumlukları var rahatlar mı bu konuda?

denetime giriyorlar mı inceleniyor mu yaptıkları işlem? olaya sadece kar odaklı bakamazsınız. şu anda yasal bir zeminde olmayan bir şeyin ticaretini ellerini kollarını sallaya sallaya yapabilecekler mi?
membis
Full Member

Activity: 336

View Profile
October 30, 2017, 01:41:53 AM

Gecen internette haberlerde denk gelmistim , asya da bir bankanin muduru , bankadan habersiz bi sekilde buyuk miktar bi parayi BTC ye yatirmis , parayi 3 e katlayip yerine koymus , ama yakalanmis  Grin Grin bi 10 sene yatar cikar , private keyleride ezberlemistir buyuk ihtimal , ciktiginda 1 BTC 30-40 bin dolar olur en az Smiley

Enteresan bir habermiş valla nasıl farkedilmesin üçe katlaması baya zaman almıştır. 3-4 sene önce yaşanmışsa o zaman kısa sürede denk getirebilir ancak.
CrayzHackeR
Full Member

Activity: 219

View Profile
October 30, 2017, 02:18:07 AM

JPMorgan ın bitcoin e yatırım yaptığı gündeme gelmişti Jamie Dimon ın açıklamalarından sonra
fkose58
Newbie
*

Activity: 32

View Profile
October 30, 2017, 05:17:26 PM

JPMorgan ın bitcoin e yatırım yaptığı gündeme gelmişti Jamie Dimon ın açıklamalarından sonra
Aynen Bitcoinin arkasından atıp tutarken sonrasında Bitcoine yatırım yaptığı haberleri çıkmıştı. Durum böyle olunca bankaları geçtim büyük para babalarının bile yatırım yapmama gibi ihtimali olduğunu düşünmüyorum.
MarcosCr
Member
**

View Profile
October 31, 2017, 06:05:45 AM

Gizliden yapıp her türlü kılıfına uyduruyorlardır. Açgözlüler böyle bir piyasa görecek ve girmeyecek, sanmıyorum.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: