Bitcoin Forum
June 17, 2024, 03:39:17 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Sapphire R9 390 Nitro'lu Mining Sistemi  (Read 2207 times)
deliman (OP)
Newbie
*

Activity: 25
Merit: 0

View Profile
October 24, 2016, 10:32:04 AM
Last edit: November 10, 2016, 09:27:56 AM by deliman

Merhaba Adana'da yaşıyorum ben.Sağlıkdan dolayı paraya ihtiyaç olmasından dolayı elimde bulunan;
10 adet ''Sapphire R9 390 NITRO GAMING 8GB GDDR5 512Bit AMD Radeon DX12 '' Çekirdek hızı 1080 olan ekran kartlarını
Asus M5a97 Anakart,fx6300 işlemci,750 wattlık high powerlar.Harddiskler,ramler,riser kablolar ve diğer parçaları ile satıyorum.
Toplam 3 anakart üzerinde birinde 4 diğerlerinde 3er adet ekran kartı takılıdır.Tamamı toplamda 6 power ile çalışmaktadır ve
o şekilde verilecektir.Herbir ekran kartı Overclocksuz en az 25- MH ethereumda vermektedir.Toplam MH değeri sistemlerin 250-260 MH arasında.

Tüm kurulu sistemin satış fiyatı: 15.500 TL'dir.Adana ve çevresinde bu konuda bilgisi olmayanlara yardımcı olmak için kendım kurabilirim.

Sistemlerimden birkaç görüntü.
http://i.hizliresim.com/D3jZW1.jpg
http://i.hizliresim.com/mE0Bgy.jpg

Alacak kişi eğer götürebilirse resimde görünen metal rafın bir bölümünü,6'lı priz ve diğer eksiklerdende verebilirim.

Herkese iyi çalışmalar.[/b][/font]

EDİT:
FORUMDIŞI ÜRÜNLERİN TAMAMI SATILMIŞTIR.
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
October 24, 2016, 10:44:03 AM

Hocam sistemin sifiri zaten bu fiyatlarda yapiyor, ki baktigim vatan fiyatlari. Ayri ayri riser vs satmak isterseniz haberimiz olsun.
deliman (OP)
Newbie
*

View Profile
October 24, 2016, 10:54:41 AM

Hocam sistemin sifiri zaten bu fiyatlarda yapiyor, ki baktigim vatan fiyatlari. Ayri ayri riser vs satmak isterseniz haberimiz olsun.
Vatanda gördüğünüz 1347 TL olan fiyatlar 1010 mhz çekirdek hızı olanlar hocam 1080 hızı olanları internette araştırın 1500'den aşağı bulmanız çok zor.
Ayrı ayrı ne lazım hocam?
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
October 24, 2016, 10:59:34 AM

Vatanda gördüğünüz 1347 TL olan fiyatlar 1010 mhz çekirdek hızı olanlar hocam 1080 hızı olanları internette araştırın 1500'den aşağı bulmanız çok zor.

Hocam varsa riser olabilir, 1600luk ram, dandik hdd olabilir. Tabii sistem butunlugunuzu bozmadan ekstra varsa talip olabilirim. Riserlar usb degil mi?
deliman (OP)
Newbie
*

View Profile
October 24, 2016, 11:07:17 AM

Hocam varsa riser olabilir, 1600luk ram, dandik hdd olabilir. Tabii sistem butunlugunuzu bozmadan ekstra varsa talip olabilirim. Riserlar usb degil mi?

Elimde fazladan riser kablolar var onları satabilirim hocam,usb değil ancak.Yine fazladan 1 adet 4 GB ram ve 2 tane 160 GB'lık harddisk var.
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
October 24, 2016, 01:24:51 PM

Neden her rigin yanına pet şişe koydunuz?
deliman (OP)
Newbie
*

View Profile
October 24, 2016, 03:23:58 PM

Soğutma amaçlı buz kalıpları vardı içerisinde.İyi faydasını gördüm Smiley
Cyper_BLC
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 270

Reverse Engineer

View Profile
October 25, 2016, 12:38:54 AM

Gerçek sıvı soğutma  Cheesy

For donations : 1CYPERv5yZ4c9FRzPyCz5u8vhttyKmVkto
Emeğe Saygı Göstermeyenler, BECERIKSIZ kişilerdir.
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
October 25, 2016, 02:49:51 AM

O halde PET şişeleri ben satın alabilirim. Smiley

Vay be, ben içerde çalışan cihazlar için 11 bin TL ye klima alıyorum, Outdoor çalışan rig tasarlıyorum, en iyi termal kremleri getirtiyorum, gümüş oksitten termal krem yapmaya çalışıyorum, peltierli soğuk hava üfleyiciler yapıyorum,   

Adam pet şişe ile işi çözüyor. Tebrik ederim  Smiley
deliman (OP)
Newbie
*

View Profile
October 25, 2016, 07:47:01 AM

O halde PET şişeleri ben satın alabilirim. Smiley

Vay be, ben içerde çalışan cihazlar için 11 bin TL ye klima alıyorum, Outdoor çalışan rig tasarlıyorum, en iyi termal kremleri getirtiyorum, gümüş oksitten termal krem yapmaya çalışıyorum, peltierli soğuk hava üfleyiciler yapıyorum,   

Adam pet şişe ile işi çözüyor. Tebrik ederim  Smiley

Teşekkür ederim Smiley
zerog26
Member
**

Activity: 65
Merit: 10

View Profile
October 25, 2016, 08:05:27 AM

Bende zamaninda laptop um icin buzdolaplari icine konulan biyerimiz incindimi soguk pres olarak kullanilan posetlerden kullandim laptopa stand yapip bu sogutucu posetleride islemci faninin hava emis kismina denk gelicek sekilde yerlestirmistim makina cok verimli valisiyordu. neyse hersey bi tarafa sistemi satma nedeninizi ogrenmek isterim kazandirmadigi icinmi yoksa paraya ihtiyac oldugu icinmi, hani fiyatiniz ikinci el fiyati degil sifirada ayni sistemi ayni paraya toplanir dusuncesindeyim hatta bazi gereksiz donanimlarida cikartirsak baya sistem maliyeti azalir ornek her anakarta hdd gerekmiyor server kur ordan baslat epsini her anakarta power supleyde gereksiz bence en iyi yontem endustriyel power suplyy almak istenilen guze gore siemenste hepsi var hatta sistemi sanayi gibi ortamlarada calistirmak istenirse bahsettigim power sup larin 3 faz olanlari var. kolay satislar hocam.
deliman (OP)
Newbie
*

View Profile
October 25, 2016, 02:36:12 PM

Bende zamaninda laptop um icin buzdolaplari icine konulan biyerimiz incindimi soguk pres olarak kullanilan posetlerden kullandim laptopa stand yapip bu sogutucu posetleride islemci faninin hava emis kismina denk gelicek sekilde yerlestirmistim makina cok verimli valisiyordu. neyse hersey bi tarafa sistemi satma nedeninizi ogrenmek isterim kazandirmadigi icinmi yoksa paraya ihtiyac oldugu icinmi, hani fiyatiniz ikinci el fiyati degil sifirada ayni sistemi ayni paraya toplanir dusuncesindeyim hatta bazi gereksiz donanimlarida cikartirsak baya sistem maliyeti azalir ornek her anakarta hdd gerekmiyor server kur ordan baslat epsini her anakarta power supleyde gereksiz bence en iyi yontem endustriyel power suplyy almak istenilen guze gore siemenste hepsi var hatta sistemi sanayi gibi ortamlarada calistirmak istenirse bahsettigim power sup larin 3 faz olanlari var. kolay satislar hocam.
Senin kullandığın yöntemde yaratıcı olmuş hocam Smiley
Sağlıkdan dolayı para ihtiyacı var o yüzden satıyorum hocam.Sıfır fiyatlarına baktığımızda ekran kartlarının fiyatları 1.500 üzerinde burdan yola cıkaraktan fiyat belirledim.Belki dediğin gibi amaç 250 mh üzeri değer almaksa aynı fiyata başka ekran kartlarıyla toplanabilir.Ama bu ekran kartlarıyla zor.Birde ekran kartları 4/5 aylık genelde çok eski sayılmaz.
Teşekkür ederim.
sealofsun
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
October 26, 2016, 09:54:28 AM

300-330mh arasında hız almanız gerek bunca zaman boşa çalışmış rigler hocam
deliman (OP)
Newbie
*

View Profile
October 26, 2016, 11:45:03 AM

300-330mh arasında hız almanız gerek bunca zaman boşa çalışmış rigler hocam

Doğrusunuz hocam ben standart olan değerleri yazdım.İnsanlara daha net bilgi verebilmek adına.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
October 26, 2016, 02:24:36 PM

İçi su dolu şişelerin soğutmada başarı sağlayacağını sanmam. Aksine nemden dolayı zarar verebilir kartlara. Hayırlı satışlar dilerim.
pisquare
Sr. Member

Activity: 395
Merit: 250

View Profile
October 31, 2016, 09:09:12 PM

Ağzı kapalı şişe nasıl nem yaratabilir?Şişe üzerinde oluşacak damlalar zaten odada bulunan nemdendir.

Arkadaş, sağlık nedeniyle diyor, satışını baltalamak yerine herkes ihtiyacı neyse onun için teklif verse daha doğru olur.
risinqsun
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 273

-

View Profile
November 01, 2016, 03:37:54 PM

Satışı baltalamamakta fayda var arkadaşlar.Herkes isteyen fiyattan satabilir.
deliman (OP)
Newbie
*

View Profile
November 10, 2016, 09:26:46 AM

Ağzı kapalı şişe nasıl nem yaratabilir?Şişe üzerinde oluşacak damlalar zaten odada bulunan nemdendir.

Arkadaş, sağlık nedeniyle diyor, satışını baltalamak yerine herkes ihtiyacı neyse onun için teklif verse daha doğru olur.

Satışı baltalamamakta fayda var arkadaşlar.Herkes isteyen fiyattan satabilir.

Teşekkürler hocalarım.

Ürünler forumdışı toplu halde satılmıştır.
RoyaLunique
Sr. Member

Activity: 383
Merit: 272

Legend is back.

View Profile
November 10, 2016, 01:02:17 PM

Biraz konu dışı olacak ama, ekran kartlarını koyduğunuz metal rafın linkini verebilir misiniz bana da böyle bir şey lazım da Cheesy
deliman (OP)
Newbie
*

View Profile
November 10, 2016, 02:55:12 PM

Biraz konu dışı olacak ama, ekran kartlarını koyduğunuz metal rafın linkini verebilir misiniz bana da böyle bir şey lazım da Cheesy
http://urun.n11.com/dosya-dolabi-ve-raf/metal-raf-sistemi-celik-raf-arsiv-rafi-31x93-7-rafli-2li-P118443767 bu üründen hocam.Alt taraflarına metale temas etmesin diye anakartlar.Özel kontraplak kestirip koymustum.Ekran kartları içinde özel çıta kestirdim yine aynı şekilde.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: