Bitcoin Forum
May 07, 2024, 09:49:32 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: 4 Kasım 2016 akp darbesi  (Read 2476 times)
Willeampere
Sr. Member

Activity: 462
Merit: 250

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile WWW
November 04, 2016, 08:26:57 PM

Terörist sensin ulusalcılık fazla kafa yapmış sende. 5 milyonun üstünde oyla seçilmiş milletvekilini hiçbir şekilde polis alıp götüremez. Siz ulusalcılarda bir gram beyin yok, akplilerden farkınız yok yarın sıra size geldiğinde neden böyle oldu diye ağlamayın.

Doğudaki halka aba altından sopa gösterip oy alarak batıda ise şirin baba gibi görünüp ezilip büyülüp oy toplayarak aldı o 5 milyon oyu. Değil 5 milyon 75 milyonun oyunuda alsa cumhurbaşkanıda olsa terör örgütü propagandası yapıyorsan genel başkan olduğun partinin üyeleri açık açık biz sırtımızı pyd pkk ya yaslıyoruz pkk sizi tükürüğüyle boğar derse eş başkanların terörist cenazelerinde en önde yürürse hakkında suç duyurusu çıkar öyle tiwit atarak aklanamazsın gidersin ifade vermeye gitmezsen gelirler kapına dokunulmazlığım var demen yetmez güzel güzel dokunurlar ohal in asıl amacı buydu ve bu pkk itleri için sonunda khk çıktı. İnşallah bunların hepsi bebek katilinin yanına atılırda orda birbirlenine baka baka çürürler.

O zaman sokmayacaklar dostum meclise, istanbulda 3. parti oldu HDP oradadami tehdit zorbalikla aldi ?
Duygusallikla bu isler yurumez, yururde sonu Tr gibi olur.

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
1715075372
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715075372
Reply with quote  #2

1715075372
Report to moderator
1715075372
Hero Member
*

Ignore
1715075372
Reply with quote  #2

1715075372
Report to moderator
1715075372
Hero Member
*

Ignore
1715075372
Reply with quote  #2

1715075372
Report to moderator
If you want to be a moderator, report many posts with accuracy. You will be noticed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715075372
Hero Member
*

Ignore
1715075372
Reply with quote  #2

1715075372
Report to moderator
1715075372
Hero Member
*

Ignore
1715075372
Reply with quote  #2

1715075372
Report to moderator
kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1000

View Profile
November 04, 2016, 08:34:28 PM

Terörist sensin ulusalcılık fazla kafa yapmış sende. 5 milyonun üstünde oyla seçilmiş milletvekilini hiçbir şekilde polis alıp götüremez. Siz ulusalcılarda bir gram beyin yok, akplilerden farkınız yok yarın sıra size geldiğinde neden böyle oldu diye ağlamayın.

Doğudaki halka aba altından sopa gösterip oy alarak batıda ise şirin baba gibi görünüp ezilip büyülüp oy toplayarak aldı o 5 milyon oyu. Değil 5 milyon 75 milyonun oyunuda alsa cumhurbaşkanıda olsa terör örgütü propagandası yapıyorsan genel başkan olduğun partinin üyeleri açık açık biz sırtımızı pyd pkk ya yaslıyoruz pkk sizi tükürüğüyle boğar derse eş başkanların terörist cenazelerinde en önde yürürse hakkında suç duyurusu çıkar öyle tiwit atarak aklanamazsın gidersin ifade vermeye gitmezsen gelirler kapına dokunulmazlığım var demen yetmez güzel güzel dokunurlar ohal in asıl amacı buydu ve bu pkk itleri için sonunda khk çıktı. İnşallah bunların hepsi bebek katilinin yanına atılırda orda birbirlenine baka baka çürürler.

O zaman sokmayacaklar dostum meclise, istanbulda 3. parti oldu HDP oradadami tehdit zorbalikla aldi ?

Hukuk yok demokrasi yok diyorsunuz ya işte olmasaydı giremezdi dostum zaten meclise kendini meclise sokana kadar süt dökmüş kediye çevirmedimi barajı geçebilmek için her taklayı atmadımı o sazı çaldı chp liler oynamadımı tvlerde?
Pumpsx
Sr. Member

Activity: 280

View Profile
November 04, 2016, 08:39:03 PM

Tor Project, VPN Master, Hotshpot Shield, Psiphon, Zenmate, TunnelBear, Zero, Vypr, Express.

Bunlar engellenen VPN'ler, is cigrindan cikti
Tora giriliyor. nerden uyduruyosunuz bunlari?
Willeampere
Sr. Member

View Profile WWW
November 04, 2016, 08:45:30 PM

Hukuk yok demokrasi yok diyorsunuz ya işte olmasaydı giremezdi dostum zaten meclise kendini meclise sokana kadar süt dökmüş kediye çevirmedimi barajı geçebilmek için her taklayı atmadımı o sazı çaldı chp liler oynamadımı tvlerde?

O zaman Hukuk Demokrasi vardida simdi niye yok? 6 milyon oy almis parti ama nede olsa  Herkes zamani gelince harcaniyor, Haticesi neticesi kimseyi ilgilendirmez, bir Nasyososyalist olarak ben bunu soyluyorum dusun.
Mantik kurallari cercevesinden bakiyorum.
Kurtleri istedigi gibi kullanan insanlar oldu, gun geldi oylarini aldiniz, gun geldi haklarina girdiniz.
Gun geldi bize oy vermezseniz beyaz torostlar ortaya cikar diye tehdit ettiniz.
Kurt olarak bu ulkede dogsam HDPye oyumu verirdim kesin net.
Oy kaymalarina bakarsan Hdp ile kolkola olan partinin kim oldugunu gorursun.
Kahve muhabbeti buraya kadar.

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
kenanzz
Legendary
*

View Profile
November 04, 2016, 09:16:09 PM

O zaman Hukuk Demokrasi vardida simdi niye yok? 6 milyon oy almis parti ama nede olsa  Herkes zamani gelince harcaniyor, Haticesi neticesi kimseyi ilgilendirmez, bir Nasyososyalist olarak ben bunu soyluyorum dusun.
Kurtleri istedigi gibi kullanan insanlar oldu, gun geldi oylarini aldiniz, gun geldi haklarina girdiniz.

Pkk propagandasını 6 milyon oy almadan öncemi yapmış sonramı yapmış ona bir bak bakalım ayrıca ifade vermesi için çağırılıyorsa gidecekti ifadesini verecekti ama kendini kaf dağında ulaşılmaz sanıyordu galiba. hiçbir partiyi savunacak yada arkasında duracak değilim. Akp lilerden daha fazla örfüne adetine dinine uygun yaşayan chpden daha fazla atatürke laikliye demoktasiye saygı duyan mhpli bozkurtlardan daha çok milliyetçi ve hdp lilerden daha çok kürtleri seven bir insanım. Ama vatan evlatlarına kurşun sıkarken geberip giden itlerin cenazesine giden soysuzları ve onların başını savunuyorsunuz bunun farkındamısınız olay parti meselesi değil olay doğru yanlış meselesi.
Willeampere
Sr. Member

View Profile WWW
November 04, 2016, 09:24:29 PM

Pkk propagandasını 6 milyon oy almadan öncemi yapmış sonramı yapmış ona bir bak bakalım ayrıca ifade vermesi için çağırılıyorsa gidecekti ifadesini verecekti ama kendini kaf dağında ulaşılmaz sanıyordu galiba. hiçbir partiyi savunacak yada arkasında duracak değilim. Akp lilerden daha fazla örfüne adetine dinine uygun yaşayan chpden daha fazla atatürke laikliye demoktasiye saygı duyan mhpli bozkurtlardan daha çok milliyetçi ve hdp lilerden daha çok kürtleri seven bir insanım. Ama vatan evlatlarına kurşun sıkarken geberip giden itlerin cenazesine giden soysuzları ve onların başını savunuyorsunuz bunun farkındamısınız olay parti meselesi değil olay doğru yanlış meselesi.

Benim neyi savundugum belli, asil sen hicbir seyi savunamiyorsun.

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
oli123123
Legendary
*

Activity: 1445

View Profile
November 04, 2016, 09:33:22 PM

Tor Project, VPN Master, Hotshpot Shield, Psiphon, Zenmate, TunnelBear, Zero, Vypr, Express.

Bunlar engellenen VPN'ler, is cigrindan cikti
Tora giriliyor. nerden uyduruyosunuz bunlari?
http://t24.com.tr/haber/btk-vpn-servislerini-engellemeye-basladi-iste-yasaklanan-vpn-saglayayicilari,369109

Burada belirtilmiş, şu an giriliyor, engellense bile bridge ile girilir zaten... Ama VPNleri engelleyecek düzeye kadar gelmiş durum.
kenanzz
Legendary
*

View Profile
November 04, 2016, 09:45:01 PM

Benim neyi savundugum belli, asil sen hicbir seyi savunamiyorsun.

Ben düşüncelerimi savunurum bir ideoloji bir strateji bir partiyi bir zümreyi değil insanım ve sadece fikirlerim ve düşüncelerim var bunları dile getirir savunurum gün gelir onlarda değişir ama sizin gibi takım tutar gibi bir fikir parti tutmam. Birçok insan var çevrede bir kısmı kötülemek ve başarısız göstermek için elini her pisliğe sokan umarım bu insanlar bundan vazgeçip sadece ve sadece kendi düşünce ve fikirlerini savunurlar düşmanımın düşmanı dostum mantığıyla katilleri kalleşleri savunmazlar.
redhack (OP)
Legendary
*

Activity: 1858
Merit: 1014

View Profile
November 04, 2016, 09:47:23 PM

Türkiye'de interneti neredeyse tamamen kestiler. İletişimin olmadığı yerde neler olabileceğini tahmin bile edemezsiniz. İstedikleri herkesi evinden alıp götürebilirler, sesinizi kimseye duyuramazsınız. Hala tehlikenin farkında olmayan aktroller sıra size de gelecek.
Willeampere
Sr. Member

View Profile WWW
November 04, 2016, 09:57:23 PM

Türkiye'de interneti neredeyse tamamen kestiler. İletişimin olmadığı yerde neler olabileceğini tahmin bile edemezsiniz. İstedikleri herkesi evinden alıp götürebilirler, sesinizi kimseye duyuramazsınız. Hala tehlikenin farkında olmayan aktroller sıra size de gelecek.

Onlara sira gelmeden, sira bize gelecek, siralarini beklesinler

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Akboi
Hero Member

Activity: 686
Merit: 501

Blockchain Just Entered The Real World

View Profile
November 04, 2016, 10:11:57 PM

Mantıklı bence.
https://eksisozluk.com/entry/63875482
beşir atalay: öcalan’ın mesajları bizim de düşüncemiz.
mehmet metiner: öcalan türkiye'nin demokrasisine katkı sağlıyor.
yalçın akdoğan: öcalan’ın olayları okuma kabiliyeti ve tecrübesi var.
yiğit bulut: öcalan ortadoğu’da türkiye’nin önünü açıyor.
bülent arınç: öldürmek için dağa çıkmıyorlar.
sadullah ergin: öcalan bölgenin reel politiğini daha sağlıklı değerlendiriyor.
yasin aktay: öcalan dünyanın geleceğini iyi okuyor .
etyen mahçupyan: öcalan’ın çok geniş bir prestij alanı var; nadir insanlardan birisi.
nihal bengisu karaca: öcalan çıktı; geleceği gösteren bir konuşma yaptı. eğer öcalan'ın nevruz'da uzattığı eli havada bırakırsa, bunun vebali altında kalırız.
emre aköz: pkk bir terör örgütü değildir.
orhan miroğlu: bana göre pkk terörist bir örgüt değildir.
abdülkadir selvi: öcalan bu süreçte sorumluluk bilinciyle hareket ediyor. ilerleyen aşamalarda öcalan’ın konumunu türkiye artık tartışmalı.
hilal kaplan: bir zamanlar “ölmeye hazırım” diyen öcalan, şimdi “yaşatmaya hazırım” diyor.

███████████████████████
     ███▄ ▄▄▄▄   ▄▄▄█▀▀  █████
    ███  █▀  ▀█▀▀▀       ▐█ ███
   ███  ▄██▄▄█▀▄▄▄        █▌ ███
  ███ ▄█▀  █     ▀█▄▄     ▐█  ▐██
 ███▄█▀    █        ▀█▄▄  ▄▄▄ ██
████▀      █           ▀██▀   ▀█ ██
 ██▀█▄     █          ▄█▀▀█▄▄▄█▀██
  ██ ▀█▄   █      ▄▄█▀▀    ▐█  ██
   ██  ▀█▄█▀▀█▄▄█▀▀        █▌ ██
    ███  █▄  ▄█▀█▄▄▄      █▌███
     ███  ▀▀▀▀     ▀▀▀█▄▄▐████
      ███████████████████████

▄▄       ▄▄▄        ▄▄   ▄▄▄▄▄ 
  ▀█▄   ▄█▀ ▀█▄    ▄█▀ ▄█▀▀   ▀▀█▄
    ▀█▄█▀     ▀█▄▄█▀  ▐█         █▌
    ▄█▀█▄      ▄█▀    ▐█         █▌
  ▄█▀   ▀█▄  ▄█▀       █▄       ▄█
▄█▀       ▀██▀          ▀▀█▄▄▄█▀▀

Network
BLOCKCHAIN JUST ENTERED THE REAL WORLD
..Decentralized Crypto-Location Oracle Network.
.........GET WHITELISTED FOR TOKEN SALE ( Limited )..........

.WHITE PAPER.  ││  ANN Thread  Telegram   Medium   Twitter   Reddit
Darkmen
Member
**

Activity: 90
Merit: 10

View Profile
November 05, 2016, 07:10:21 AM

Küfür etmek için konu açacaktım internetin içine sıçtıkları için. Bu konuyu görünce vazgeçtim. Nasılki pkk ve yandaşları savunduklarını iddia ettikleri Kürt halkına zarar veriyor devlette önlem alırken ister istemez zarar veriyor. Hükümet değil devlet diyorum çünkü halkta bunun arkasında sen istediğin kadar bağır çağır yırtın. Senin gibi düşünün 5 milyonsa benim gibi düşünen çok daha fazladır. Bu şerefsizler yüzünden halk birbirine düşüp birbirlerini öldürmelerinin üstünden kaç zaman geçti çoktan hapse atılmaları gerekirdi. Siyasetçi isen siyaset yapacaksın yok terörist isen dağa çıkacaksın. Bu şerefsizler sağda solda bomba patlatacak ben internetimi düşüneceğim hani yarın sıra bana gelir ya bu bakımdan. Bombalar patlarken sesiniz çıkmaz internet kesilmişte gözaltına alınmışlarda. Ben olsam interneti tamamen keserdim sıfır tolerans. Senin gibi düşünenlere bu ülke cennet sen daha vık vık ediyorsun. Amerikada polisler senin gibileri zevk için öldürüyor. Yeminiz fazla geliyor sizin başka bir sorununuz yoktur. Delikanlıysanız çıkın sokağa internetten milletin aklını çelmeye çalışacağınıza. Kimse sokaklara dökülmedi neden? Halk neyin ne olduğunu anladı ne bok olduklarını bugün bizden daha iyi biliyorlar.   
ikm
Sr. Member

Activity: 420

View Profile
November 05, 2016, 08:03:02 AM

Küfür etmek için konu açacaktım internetin içine sıçtıkları için. Bu konuyu görünce vazgeçtim. Nasılki pkk ve yandaşları savunduklarını iddia ettikleri Kürt halkına zarar veriyor devlette önlem alırken ister istemez zarar veriyor. Hükümet değil devlet diyorum çünkü halkta bunun arkasında sen istediğin kadar bağır çağır yırtın. Senin gibi düşünün 5 milyonsa benim gibi düşünen çok daha fazladır. Bu şerefsizler yüzünden halk birbirine düşüp birbirlerini öldürmelerinin üstünden kaç zaman geçti çoktan hapse atılmaları gerekirdi. Siyasetçi isen siyaset yapacaksın yok terörist isen dağa çıkacaksın. Bu şerefsizler sağda solda bomba patlatacak ben internetimi düşüneceğim hani yarın sıra bana gelir ya bu bakımdan. Bombalar patlarken sesiniz çıkmaz internet kesilmişte gözaltına alınmışlarda. Ben olsam interneti tamamen keserdim sıfır tolerans. Senin gibi düşünenlere bu ülke cennet sen daha vık vık ediyorsun. Amerikada polisler senin gibileri zevk için öldürüyor. Yeminiz fazla geliyor sizin başka bir sorununuz yoktur. Delikanlıysanız çıkın sokağa internetten milletin aklını çelmeye çalışacağınıza. Kimse sokaklara dökülmedi neden? Halk neyin ne olduğunu anladı ne bok olduklarını bugün bizden daha iyi biliyorlar.   

katılıyorum
ayrıca eklemek istedim şehitlere bombalı saldırılara bu kadar tepki gelmiyor internet kesintisi kadar.yazık
gerçek şudur dokunulmazlık mecliste olmalı herkes bunu biliyor. ben dokunulmazsın anası satarım diye bişey yok. herkese donuncaklar . pkk öven akp lileride chplileride hdp zaten belki 1-2 kişi kalır onlardna.
silahlı terör örgünütü destekmek nedir arkdaş yeni hakkını savunamıyorsun  silah zoruyla almaya kalkıyorsun. ozman bende geleyim silahla senin karını alayım aynı şey.pkk olupta ben haksızlığı uğruyorum demek içiin allahsız olmanlazım. bu zamana kadar doğuya bedavaya verilenleri kıyafetler dağ taş tarla gösterip ekilmeyen arazilere ödenen trilyonlar devletin kabahati de var bunlarda. haksızlık batıya yapılor eylem yapılacaksa burdakiler yapmalı
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
November 05, 2016, 10:16:47 AM

Nasyososyalist ne yahu? Nasyonel sosyalist ise o daha da komik, herhalde condenismden sonra en cok guldugum sozde ideadir bu. Alfred Rosenberg okuyun da gorun neymis nasyonel sosyalizm.

Hala gereksiz tartisiyorsunuz. Geri kalmis ulkelerde siyasiler catisir olan biz gariban halka olur. Darbe de oyle oldu, biri hirsiz, cikarci, firsatci, din istismarcisi, digeri de hirsiz, cikarci, firsatci, din istismarcisi. Simdi biri hirsiz, cikarci, firsatci, din istirmarcisi digeri de terorist, bolucu, emperyal guclerin masasi. Kisacasi hepsinin amaci ve yaptigi sey tek, halki gotunden sikmek.
oli123123
Legendary
*

View Profile
November 05, 2016, 11:13:50 AM

Ankara'da dünden beri Uydunet download hızı 300kbps'yi geçmiyor! Diğer Uydunet abonelerinde de durum böyle, müşteri hizmetleri ile konuştuğumda bölgesel geçici bir sorun olduğunu söylüyorlar... Rezillik bu, işimi doğru düzgün yapamıyorum.
hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
November 05, 2016, 06:31:01 PM

Ankara'da dünden beri Uydunet download hızı 300kbps'yi geçmiyor! Diğer Uydunet abonelerinde de durum böyle, müşteri hizmetleri ile konuştuğumda bölgesel geçici bir sorun olduğunu söylüyorlar... Rezillik bu, işimi doğru düzgün yapamıyorum.
Rezillik diz boyu kendimizi korumak için yaptığımız işlere bakın ne kadar ilkel kökten internete darbe vurun gitsin diyor devlet ama düşünmüyor internetten para kazanan yada işini internette yapan insanların ne zor durumlara düştüğünü birde bunun ithalat ihtacatta ki düşünülen durumları var yazık ülke 21 yüzyılda böyle korunuyor:(
oli123123
Legendary
*

View Profile
November 05, 2016, 07:02:31 PM

Rezillik diz boyu kendimizi korumak için yaptığımız işlere bakın ne kadar ilkel kökten internete darbe vurun gitsin diyor devlet ama düşünmüyor internetten para kazanan yada işini internette yapan insanların ne zor durumlara düştüğünü birde bunun ithalat ihtacatta ki düşünülen durumları var yazık ülke 21 yüzyılda böyle korunuyor:(
Ki bence bunu engellemez, amaçları protestoları, toplu olayları engellemek ise bunu yapacak olan zaten sadece yazı ile yapıyor, hızlı bir bağlantıya gereksinim duymuyor.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: