Bitcoin Forum
June 30, 2024, 05:43:13 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Konu silinebilir.  (Read 758 times)
kenanzz (OP)
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1000

View Profile
November 07, 2016, 05:07:41 PM
Last edit: November 12, 2016, 10:47:06 AM by kenanzz

Arkadaşlar beklenen ilgi olmadığı için konu silinebilir.
koinsever
Hero Member

Activity: 882
Merit: 524

For Rent

View Profile
November 07, 2016, 10:52:10 PM

ben eğer ilgi görürse 0,05BTC'ye kadar gönderebilirim. katılmayı düşünen var mı? yatırım yapılmadan yazarsanız millet ona göre girmeyi düşünebilir.

For rent...
kenanzz (OP)
Legendary
*

View Profile
November 08, 2016, 12:05:32 AM

ben eğer ilgi görürse 0,05BTC'ye kadar gönderebilirim. katılmayı düşünen var mı? yatırım yapılmadan yazarsanız millet ona göre girmeyi düşünebilir.

Haklısınız bu konuyu birazda bunun için açmak istedim herkes bob a yatırım yapmak istiyor ancak limit yüksek diyor bakalım limitlere ulaşabilecekmiyiz?
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
November 08, 2016, 09:11:48 PM

Haklısınız bu konuyu birazda bunun için açmak istedim herkes bob a yatırım yapmak istiyor ancak limit yüksek diyor bakalım limitlere ulaşabilecekmiyiz?

Öncelikle fon un ismini düzeltmek gerektiğine inanıyorum.
Bobmarley kişisel portföy yönetim fonu alt fonu yapsan daha ilgi çekici olur Smiley nede olsa adam marka artık konusunda.
bu fonun toplanması zor. neden derseniz?
minimum 3000 mbtc toplanacak. ve bu fon minik yatırımcılar için. yani adam başı çıksa çıksa 50 mbtc çıkar. bu durumda 60 kişinin fon göndermesi lazım.
ama kenanz tutup ben koydum 2000 mbtc gelin millet bana yancı olun dese. kısa zamanda 20 kişiden mbtc ler toplanır.
kenanzz (OP)
Legendary
*

View Profile
November 08, 2016, 09:37:23 PM

Öncelikle fon un ismini düzeltmek gerektiğine inanıyorum.
Bobmarley kişisel portföy yönetim fonu alt fonu yapsan daha ilgi çekici olur Smiley nede olsa adam marka artık konusunda.
bu fonun toplanması zor. neden derseniz?
minimum 3000 mbtc toplanacak. ve bu fon minik yatırımcılar için. yani adam başı çıksa çıksa 50 mbtc çıkar. bu durumda 60 kişinin fon göndermesi lazım.
ama kenanz tutup ben koydum 2000 mbtc gelin millet bana yancı olun dese. kısa zamanda 20 kişiden mbtc ler toplanır.

Açıklama kısmında herşeyi bahsettiğim için gerek duymamıştım ismin ne olmasına ancak haklısınız galiba açıklama uzun gelip okunmamış olabilir bu yüzden teşekkür ediyorum ve konunun ismini değiştiriyorum elbetteki herkes sadece 50 mbtc koyunca ulaşabileceğimiz bir meblağ değil ancak birazda talebe bağlı minimum tutara yaklaştıkça fonun başlatılabilmesi için bende destekte bulunacağım.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: