Bitcoin Forum
June 27, 2024, 08:02:08 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Alt coin Üretimi  (Read 908 times)
lqtacy00 (OP)
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
November 09, 2016, 08:47:05 PM

Alt coin kazımına girmeyi planlıyorum hali hazırda güneş paneli ve rüzgar tribünü bulunmakta ancak gerekli donanımlar hakkında yardımcı olabilecekler varmıdır ve tahmini kazançlar ortalama nedir.
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
November 09, 2016, 09:41:29 PM

Alt coin kazımına girmeyi planlıyorum hali hazırda güneş paneli ve rüzgar tribünü bulunmakta ancak gerekli donanımlar hakkında yardımcı olabilecekler varmıdır ve tahmini kazançlar ortalama nedir.

Saatlik kaç Kw üretiminiz var ?
acemibtc
Sr. Member

Activity: 456
Merit: 261

View Profile
November 10, 2016, 07:21:09 AM

Cihazların sayısına gore değişir kazancın kaç kW enerji sağlayabiliyorsun kesintisiz?
caner1384
Newbie
*

Activity: 19
Merit: 0

View Profile
November 11, 2016, 12:52:05 PM

Güneş paneli ve rüzgar tribünü gerçekten güzel biravantaj bu işte. Bence her farmerın sahip olması gereken bir donanım fakat bunu nasıl elde edilmesi gerektiğini bilmiyorum bu konuda da siz bize yardımcı olsanız güzel olur Smiley Sizin sahip olmaya çalıştığınız bilgileride forumdaki değerli üstatların vereceğini düşünüyorum Smiley
Pages: [1]
  Print  

Jump to: