Bitcoin Forum
September 14, 2024, 07:16:14 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.1 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Poll
Question: Siz hangisini yapıyorsunuz ?
Zclassic - 1 (6.7%)
Zcash - 9 (60%)
Eth - 1 (6.7%)
Kiralamak - 1 (6.7%)
Madenci değilim. - 3 (20%)
Total Voters: 15

Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Ne Kazmalı ?? Zcash Zclassic eth ? yoksa nicehash mi ?  (Read 974 times)
sonerbo (OP)
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
November 11, 2016, 02:58:30 PM

Ortam çok değişik bir hal aldı. Düne kadar Eth kazıyorduk kafalar berraktı fakat şuan değişik bir durum söz konusu. Gün içinde bile karlılık oranları değişiyor. Kazmak mı kazmaksa ne kazmak yoksa rigleri kiraya vermek mi ? Sizce hangisi mantıklı yada hangisini yapıyorsunuz?

Ne Kazmalı ?? Zcash Zclasic eth ? yoksa nicehash mi ?
RoyaLunique
Sr. Member

Activity: 383
Merit: 272

Legend is back.

View Profile
November 11, 2016, 03:38:25 PM

Ortam çok değişik bir hal aldı. Düne kadar Eth kazıyorduk kafalar berraktı fakat şuan değişik bir durum söz konusu. Gün içinde bile karlılık oranları değişiyor. Kazmak mı kazmaksa ne kazmak yoksa rigleri kiraya vermek mi ? Sizce hangisi mantıklı yada hangisini yapıyorsunuz?

Ne Kazmalı ?? Zcash Zclasic eth ? yoksa nicehash mi ?

Zcash şuan da en karlısı.
sonerbo (OP)
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
November 11, 2016, 04:11:18 PM

elektrik masrafı çıkartınca aşşağıdaki gibi bir durum var. günü kurtarmak bana daha mantıklı geliyor. artı direk btc olarak ödeme almakta avantaj.

edit: 90mhs ethahash vs 240 h/s Equihash . benim aldıgım degerler bunlar. tabiki herkez kartlarına göre değerlendirmeli. Equihash ta daha başarılı benimkiler.
RoyaLunique
Sr. Member

Activity: 383
Merit: 272

Legend is back.

View Profile
November 11, 2016, 05:47:12 PM

elektrik masrafı çıkartınca aşşağıdaki gibi bir durum var. günü kurtarmak bana daha mantıklı geliyor. artı direk btc olarak ödeme almakta avantaj.

Nicehash e satmak zcash kazmaktan daha mı karlı?

edit: 90mhs ethahash vs 240 h/s Equihash . benim aldıgım degerler bunlar. tabiki herkez kartlarına göre değerlendirmeli. Equihash ta daha başarılı benimkiler.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: