Bitcoin Forum
June 27, 2024, 03:35:34 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: GOLEM - Ethereum Tabanlı İşlemgücü Satışı  (Read 2816 times)
hckdeface
Full Member

Activity: 364
Merit: 102

View Profile
December 27, 2017, 05:10:32 PM

bende izlemeye aldım golem'i bir miktar alacam bakalım uzun vadede kalsın bu da kasamızda ne olacak. mth'de sabrettik birazda bunda sabredelim
CoolnQuiet (OP)
Sr. Member

Activity: 388
Merit: 288

Living the dream

View Profile
April 10, 2018, 05:14:03 PM

Golem faaliyete başlamış, gerçi beta halen : https://www.coindesk.com/golem-arrives-one-ethereums-ambitious-apps-finally-live/ burada belirtildiğine göre. Buradan indirip https://golem.network/rendering/download/ sisteme render yapmaya başlayabiliyorsunuz. Haberin de etkisiyle bugün baya bi artıda. burda da nasıl kuracağınızı vs. anlatan tutorial tarzı açıklayıcı bilgiler var : https://golem.network/documentation/understanding-beta/
acmrl
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
April 10, 2018, 05:17:43 PM

Bugün %25 yapmış, elimde bir miktar vardı ayı sezonundan önce almıştım, baya kar vardı ama çoğu eridi tabi, zararda değil dedim başka projeye geçireyim 4-5 kat düşen, şansa 2 gün sonra güzel yükseliş yapmış neyse kısmet tabi.
Republicofizmir
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
April 10, 2018, 09:22:04 PM

Ekibi baya kalabalık, hatta içlerinde genç bir türk de varmış. Aslında proje tam tutulmaz dediğim türden fakat hefledikleri şeyi daha geniş kitlelere hitap edecek şekilde gerçekleştirebilirlerse tutulacak bir proje olabilir ama net bi şekilde söylemek gerekirse bu şekilde biraz zor.
stil3tto
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 1

View Profile
April 13, 2018, 11:48:57 AM

Bugün coştu ama hala elimden çıkarma konusunda kararsızım. Beklentim büyük bu coinden...
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
April 13, 2018, 01:04:11 PM

Ya bu golemin adını sık sık duymaya başladım.Bir abimin tavsiyesiyle alacaktım vazgeçtim ama şu an pişmanım.Araştıracaktım kaldı öyle nedir numarası bu aralar böyle çoşmuş
usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
April 13, 2018, 01:48:15 PM

Ya bu golemin adını sık sık duymaya başladım.Bir abimin tavsiyesiyle alacaktım vazgeçtim ama şu an pişmanım.Araştıracaktım kaldı öyle nedir numarası bu aralar böyle çoşmuş

Elimde baya bir vardi.  Ihtiyactan dolayi satmistim.  Simdi baktim,  pisman oldum.  Nasil bir seydir diye soran arkadaslara,  iyi bir tokendir.  Gelecegi parlaktir derim

icegeekfresh
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
April 14, 2018, 12:44:21 PM

Bunların mainnet yapacağı belliydi, nasıl oldu da çok büyük patlama oldu 3 kata yakın artmış bir anda fiyatı, biri çok büyük alım mı yaptı nedir burdaki durum arkadaşlar, mainnet yapmaları bukadar etkilemesi garip.

sweerty1
Sr. Member

Activity: 453
Merit: 251

Presale Starting May 1st

View Profile
April 30, 2018, 08:50:50 AM

Bu sonm ile beraber tutarsa feci derecede işe yarayacak ve de patlayacak coinlerden. Ama çok sağlam bir yazılım gerektirdiği ve geliştirme süreci zahmetli olduğundan nasıl olup bitecek hiç bilmiyorum. Alınır ama.

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
INVESTA████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 30, 2018, 11:34:49 AM

Geçen gün Binance'ye girdikten sonra adını daha fazla duyuran token. CMC listesinde 55. sırada. Beklenen pump henüz gerçekleşmiş sayılmaz.
18 Kasım 2016'da borsalara girdikten sonra 2 defa güçlü pump almış. Tarihi zirvesini 2 Ocak 2018'de 1.15 USD ile görmüş.
maximhkn
Newbie
*

Merit: 0

View Profile
April 30, 2018, 12:03:59 PM

Golem diyince hep aklıma kaplumbağa pokemon geliyor çok severdim  Smiley   Binance ye girince yükselebilir diye alsam mı dedim ama sürekli satış görüyor fiyatı sürekli düşüyor
Mobi Coin
Newbie
*

Activity: 182

View Profile WWW
April 30, 2018, 12:09:10 PM

Son dönemde haberler ve fiyat hareketleri ile yine gündemde. Çok değil 3-4 ay önce scam denilmeye başlanmıştı, bu piyasa da böyle işte.
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
May 03, 2018, 05:03:28 AM

Dün akşam binancede gordum 76 satoshilerdeydi şuan itibariyle  %50 artmış durumda. Binanceye beklendikten sonra baya yol katetti. Yani o beklenen pump gerçekleşmiş şuan. Akşam o fiyattan almadigima şuan o kadar pismanim ki birazda arastirmistim eski fiyatlarini felan. Ne olur ne olabilir diye ama kacirdik .

zafa
Newbie
*

Activity: 136

View Profile
May 03, 2018, 05:48:53 AM

Güzel proje, Binance'e girmeden önce 2 ileri 1 geri süründü durdu. Bundan sonra iyi bir hacimle daha iyi yerlere gelecektir.
by rallier
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
May 03, 2018, 02:16:51 PM

binance coin eklerken aldığı coinlerden 1m dolar yada %10 şartı güttüğünden ötürü kendileri bile pump liyorlar.

signature not found.
megadeth1992
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

W12 – Blockchain protocol

View Profile
May 03, 2018, 03:04:30 PM

Binance öyle önüne gelen coini ekleniyor maalesef. Zaten binance de listelendikten sonra artışlar gerçekleşiyor.suan iyi yükselişte bana gore yukarıya tırmanış var gibi. Tabi btc nin de bu yönde artması ile daha ilerilere ucacaktir.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
vezirrr
Full Member

Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
May 03, 2018, 03:41:15 PM

Golem in bu teknolojisi gerçekten müthiş, hani gerçek hayata uygulanabilirliği oranı dersek %100 derim. Örneğin 3d animasyon render alacaksınız işlemciniz yetersiz, diğer kullanıcıların işlemcileri sisteme dahil ediliyor ve karşılığında gnt ile ödüllendiriliyorsunuz. Ama beni bir taraftan da korkutuyor. Düşünsenize dünyadaki binlerce milyonlarca bilgisayar bir işlem yapacakları için katılıyor, resmen kuantum bilgisayar oluşuyor ve kırılamayan en güçlü sistem veya şifre bile saniyeler içinde güm oluyor. Bir yandan mükemmel bir teknoloji bir yandan da çok tehlikeli. Yapay zeka gibi...

complexity7
Member
**

Activity: 252

View Profile
May 30, 2018, 03:36:24 PM

tüm yatırımlarımı goleme gömdüm şu düşük piyasadada biraz kazandırdı bitcoin düşüsünü tamamlasın hedef en az 2 dolar o kadar çok güveyorum projede zaten harika iliride marketcapta ilk 10 unun içersinde göreceyız

mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
May 30, 2018, 07:05:38 PM

Yaklaşık son 1-1.5 aylık süreçte çok güzel artışlar yaptılar ve yatırımcısının yüzünü güldüren nadir projelerden biri oldu, bende de az bir miktar var hodl devam ediyorum.
blogmanya
Member
**

GR

View Profile WWW
May 30, 2018, 07:25:43 PM

Bu kotu zamanlarda Golem cephesinde guclu alim emirleri var.  Pump mi yapiyorlar acaba yoksa gercekten iyi bir gelisme mi var bilmiyorum.  Ama golem uzun zamandir piyasada oldugu icin guvenilebilir diye dusunuyorum.

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: