Bitcoin Forum
June 23, 2024, 12:37:16 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Zcaslerinizi satmayın bi yükselsin  (Read 1320 times)
ugr_erkn92 (OP)
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 250

View Profile
November 14, 2016, 12:47:51 PM

Abi çatır çatır satış var alış Yok alanda alanda az buz almıyor 40-50 zec bi satmayınca yükselsin
TheCarm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 502

View Profile
November 14, 2016, 12:49:56 PM

Bu iş tr forumdaki 3-5 madencinin satmamasıyla olcak iş değil ki. Binlerce insan kazıyor hadi gel onlarada anlat satmayın yükselsin de  Cheesy

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
November 14, 2016, 12:59:53 PM

balinalara söyle sen onu bizler hamsiyiz.
torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
November 14, 2016, 02:28:02 PM

satıcılı olduğunda sende sat parayla evlenmeyin stoplos yapmak en iyisi
tabi bu düşüşü kaçırmadığınız sürece geçerli çok düşünce mecbur bekliceksin yoksa eritirsin kendni
kriptom
Hero Member

Activity: 644
Merit: 502

View Profile
November 14, 2016, 04:48:57 PM

Ben çok ümitliyim zcash den ama sabır çok önemli bu işlerde.
CoolnQuiet
Sr. Member

Activity: 388
Merit: 288

Living the dream

View Profile
November 14, 2016, 05:05:09 PM

millet satıp monero alıyor muhtemelen, sen de öyle yap, fiyat sabitlenince tekrar geçersin zcash e.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
November 14, 2016, 07:13:43 PM

İki gün öncesine göre işlemci ile nicehash programı ile gün başına gösterdiği fiyat karşılığı olan dolar bugün hemen hemen yarıya düşmüş durumda yani iki üç gün önce kazımı sürdürüyordum ama değil işlemci ekran kartıyla bile kazılacağı kalmadı.
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
November 14, 2016, 07:23:45 PM

İki gün öncesine göre işlemci ile nicehash programı ile gün başına gösterdiği fiyat karşılığı olan dolar bugün hemen hemen yarıya düşmüş durumda yani iki üç gün önce kazımı sürdürüyordum ama değil işlemci ekran kartıyla bile kazılacağı kalmadı.

2 gün önce  5 ekran kartından aldım değeri suan 2 karttan alıyorum. Fiyat %30 düştü hızım %100 arttı. Şuan yine zcash 1. sırada karlılıkta.
bitpazari
Hero Member

View Profile
November 14, 2016, 07:30:52 PM

2 gün önce  5 ekran kartından aldım değeri suan 2 karttan alıyorum. Fiyat %30 düştü hızım %100 arttı. Şuan yine zcash 1. sırada karlılıkta.

Anladım tabii ki çok sayıda ekran kartı ile durum değişiyor. Elektrik masrafınızı çıkarsak şuan ki haliyle bir ayda 500 tl kazanç bırakır mı, hesap yaptınız mı diye soracak olursam merak ettiğimdendir. Smiley Hala kazandırıyorsa fiyatı yine düşmeye devam edecek diyebilir miyiz.
sonerbo
Copper Member
Hero Member

View Profile
November 14, 2016, 07:38:32 PM

Anladım tabii ki çok sayıda ekran kartı ile durum değişiyor. Elektrik masrafınızı çıkarsak şuan ki haliyle bir ayda 500 tl kazanç bırakır mı, hesap yaptınız mı diye soracak olursam merak ettiğimdendir. Smiley Hala kazandırıyorsa fiyatı yine düşmeye devam edecek diyebilir miyiz.

sorduğunuz soru yanlış. Elektiriği kenera koyalım. Ben standart nicehash a satıyorum. 0.025 btc / ksol suanki fiyat. siz isterseniz 100 tane cpu çalıştırın isterseniz 10 tane rx 470 ekran kartı alacagınız ucret günlük 0.025 btc ye gelir. yani 1000 sol/s üretinde istediğiniz donanımla üretin. Fiyat konusunda benim ŞAHSİ kanaatim yok Smiley Block ödülü 12.5 e çıktıktan sonra ancak fiyat kendini belli edecek. hala daha slow start devam ediyor. düşmesi normal fakat artarsada kimse niye arttı diyemez Smiley
bitpazari
Hero Member

View Profile
November 14, 2016, 08:05:16 PM

Şimdi anlamadığım şey şu 1ksol ile kiralama yapmanız haricinde daha düşük hatta çok daha düşük bir hız ile kiraya verirseniz alacağınız ücret orantısı değişiyor mu? Çünkü ben iki gün önce tek bir işlemci ile günlük kazanç olarak 0,60 dolar gösteriyorken bugün dediğim üzere 0,30 dolar civarında seyrediyor yarı yarıya düştü dersem yalan olmaz.
sonerbo
Copper Member
Hero Member

View Profile
November 14, 2016, 08:13:48 PM

Şimdi anlamadığım şey şu 1ksol ile kiralama yapmanız haricinde daha düşük hatta çok daha düşük bir hız ile kiraya verirseniz alacağınız ücret orantısı değişiyor mu? Çünkü ben iki gün önce tek bir işlemci ile günlük kazanç olarak 0,60 dolar gösteriyorken bugün dediğim üzere 0,30 dolar civarında seyrediyor yarı yarıya düştü dersem yalan olmaz.

https://www.nicehash.com/?p=stats&a=24

bakın bu grafikte ilk testnet açıldıgından beriki fiyat grafiği var. nicehash bir borsa. en yüksek fiyatı veren hash gücünü alır. genel olarak fiyatı belirleyen ise coinin fiyatı. kimse 3 paralık x coini kazmak için 5 para vemez. sizin iki günden kastınız nedir bilmiyorum fakat şuan için zcash yani equihash diğerlerine göre bir tık önde. yarın zcash fiyatı biraz daha düşer o zaman yine ether karlı olur. ilk çıktıgı gün olan 20 0ct bakrsanız tavan fiyat 0.6 btc /ksol ki iyi para Smiley

Edit: İkinciye okuyunca anladım sorunuzu pordon. Bakın rx 470 iki gün önce 70 sol/s veriyordu . bugun 115-120 sol/s veriyor. cpuda herhangi bir optimazyon olmadığı için sizin düşüş fazla. Ekran kartları 2 kat hızlanırken fiyatın düşmesi otomatikman az etkiliyor Smiley
forbidden
Hero Member

Activity: 1532
Merit: 560

View Profile
November 14, 2016, 10:32:21 PM
Last edit: November 14, 2016, 10:45:38 PM by forbidden

bakın bu grafikte ilk testnet açıldıgından beriki fiyat grafiği var. nicehash bir borsa. en yüksek fiyatı veren hash gücünü alır. genel olarak fiyatı belirleyen ise coinin fiyatı. kimse 3 paralık x coini kazmak için 5 para vemez. sizin iki günden kastınız nedir bilmiyorum fakat şuan için zcash yani equihash diğerlerine göre bir tık önde. yarın zcash fiyatı biraz daha düşer o zaman yine ether karlı olur. ilk çıktıgı gün olan 20 0ct bakrsanız tavan fiyat 0.6 btc /ksol ki iyi para Smiley

Edit: İkinciye okuyunca anladım sorunuzu pordon. Bakın rx 470 iki gün önce 70 sol/s veriyordu . bugun 115-120 sol/s veriyor. cpuda herhangi bir optimazyon olmadığı için sizin düşüş fazla. Ekran kartları 2 kat hızlanırken fiyatın düşmesi otomatikman az etkiliyor Smiley

iyi de hız sadece sende artmıyor ki, GPU çalıştıran tüm madencilerde doğru orantılı olarak artıyor, hatta adamlar 7xxx kartlarla 120 sol alıyor. Hızların yükselmesi de fiyatı aşağı çekiyor ki çekilmemesi saçmalık olurdu zaten, kazımı kolay olan bir coinin neden fiyatı aşırı pahalı olsun..
muhtemelen 2 güne ethereum ile aynı parayı bırakacak ki mantık da onu söylüyor zaten, ethereum madencileri aptal değil ki 2 kat kazançlı bir coin varken eth kazsın. şu an çok cüzi fark var 2 gün sonra ethereum zorluğunda artış bekliyorum ben, ayrıca fiyatta da yukarı yönde hareket.
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
November 14, 2016, 11:00:59 PM

iyi de hız sadece sende artmıyor ki, GPU çalıştıran tüm madencilerde doğru orantılı olarak artıyor, hatta adamlar 7xxx kartlarla 120 sol alıyor. Hızların yükselmesi de fiyatı aşağı çekiyor ki çekilmemesi saçmalık olurdu zaten, kazımı kolay olan bir coinin neden fiyatı aşırı pahalı olsun..
muhtemelen 2 güne ethereum ile aynı parayı bırakacak ki mantık da onu söylüyor zaten, ethereum madencileri aptal değil ki 2 kat kazançlı bir coin varken eth kazsın. şu an çok cüzi fark var 2 gün sonra ethereum zorluğunda artış bekliyorum ben, ayrıca fiyatta da yukarı yönde hareket.
Anlamsız bir çıkış ve bir o kadar düşüş, hiç uğraşamam ben ethere döndüm çoktan, satan satsın.
forbidden
Hero Member

Activity: 1532
Merit: 560

View Profile
November 14, 2016, 11:09:33 PM

auto sell açıp her gün btc ye dönüştürdüm, kazançlar muazzam farklı oldu, çok ümit vaad eden ama hem yatırımcısını hem de maden için yatırım yapanları ters köşe yapan bir coin oldu, tek avantajı ethere alternatif bir kazanç kapısı var gpu madencilerinin. (şimdilik)
Pages: [1]
  Print  

Jump to: