Bitcoin Forum
July 04, 2024, 05:24:02 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Iphone 6s varken 7 Alınır mı?  (Read 2160 times)
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2268
Merit: 1284

View Profile WWW
November 21, 2016, 10:14:01 PM

Bu nasıl bi alet hocam nasıl çalıştığını anlamadım. Telefonun neresine takıyoruz bunu çalıştırmak için?

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
November 21, 2016, 10:17:27 PM

Bu nasıl bi alet hocam nasıl çalıştığını anlamadım. Telefonun neresine takıyoruz bunu çalıştırmak için?

Ben baktım bu alete hepsiburada nın sitesinden bildiğin USB bellek bu, güzel yanı iphone un kışına takabiliyorsun.
yani aktarmak için sürekli takılı dolanmak için değil.
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
November 22, 2016, 12:04:55 AM

Ben konuyu bu gün ciddi ciddi irdeledim ve gördüm ki iphone cihazlar malesef donanım olarak birbirine çok yakın.

http://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/31579-49723-61487/apple-iphone-6s-64gb_apple-iphone-se-64gb_apple-iphone-7-128gb/

ayrıca iphone 6 veya 7 4.7 inc kullanan bir arkadaştan elime aldım kullandım biraz fazla büyük geldi bana.

baya bir ölçüp biçip tarttıktan sonra şu kombinde karar kıldım.

http://www.hepsiburada.com/sandisk-i-xpand-128gb-usb-bellek-sdix30c-128g-gn6ne-p-BD805335 400 TL

benim oyum iphone SE 64GB + i-xpand 128 GB dan yana
Hocam 64gb aletin ustune bide 128gb harici bellek almak cok sacma. Telefon bu sonucta, tiki hippi aynalı gozluklu selfie-video manyagi bi kiz degilse bu telefonun kullanicisi 64gb dolduramaz bile  Grin ben 16gb 5kullaniyorum yetiyor dersem yalan olur fakat yinede 1 yilda zor doluyor hafiza, oda fotograf birikintisi yuzunden  Smiley

mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3192
Merit: 1517

View Profile WWW
November 22, 2016, 12:07:52 AM

Hocam 64gb aletin ustune bide 128gb harici bellek almak cok sacma. Telefon bu sonucta, tiki hippi aynalı gozluklu selfie-video manyagi bi kiz degilse bu telefonun kullanicisi 64gb dolduramaz bile  Grin ben 16gb 5kullaniyorum yetiyor dersem yalan olur fakat yinede 1 yilda zor doluyor hafiza, oda fotograf birikintisi yuzunden  Smiley

Sana katılıyorum. adam olana 64GB yeterde artar bile. Ama görgüsüz bir takım arkadaşlar telefonda 128GB - 256GB depolama alanı olsun diyorlar niyeyse Smiley
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
November 22, 2016, 12:15:11 AM

Hocam 64gb aletin ustune bide 128gb harici bellek almak cok sacma. Telefon bu sonucta, tiki hippi aynalı gozluklu selfie-video manyagi bi kiz degilse bu telefonun kullanicisi 64gb dolduramaz bile  Grin ben 16gb 5kullaniyorum yetiyor dersem yalan olur fakat yinede 1 yilda zor doluyor hafiza, oda fotograf birikintisi yuzunden  Smiley

Sana katılıyorum. adam olana 64GB yeterde artar bile. Ama görgüsüz bir takım arkadaşlar telefonda 128GB - 256GB depolama alanı olsun diyorlar niyeyse Smiley
Onlar gb ne demek oldugunu bilmeyen tayfa. Herseyin son seviyesi olsun en pahali olsun diye alip geciyor görgüsüzler. 256gb bilgisayarda bile doldurmak güç. Telefonda imkansiza yakin. İphonelarda 16yetersiz 32ideal ( fiyat geçirme aşaması ) 64ise gereksizdir. Surekli yuruyen araba videosu snapi veya gunde yuzlerce foto cekinen kiza yetmez cunku 1foto benim 8mp kamerada 2-3mb yer kapliyor 2-3 dakikalik video 500mb-1gb arasi yer kapliyor yeni 4k video ceken ayfonlari dusunemiyorum Cheesy

DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
November 22, 2016, 02:02:18 AM

Hocam 64gb aletin ustune bide 128gb harici bellek almak cok sacma. Telefon bu sonucta, tiki hippi aynalı gozluklu selfie-video manyagi bi kiz degilse bu telefonun kullanicisi 64gb dolduramaz bile  Grin ben 16gb 5kullaniyorum yetiyor dersem yalan olur fakat yinede 1 yilda zor doluyor hafiza, oda fotograf birikintisi yuzunden  Smiley

Onlar gb ne demek oldugunu bilmeyen tayfa. Herseyin son seviyesi olsun en pahali olsun diye alip geciyor görgüsüzler. 256gb bilgisayarda bile doldurmak güç. Telefonda imkansiza yakin. İphonelarda 16yetersiz 32ideal ( fiyat geçirme aşaması ) 64ise gereksizdir. Surekli yuruyen araba videosu snapi veya gunde yuzlerce foto cekinen kiza yetmez cunku 1foto benim 8mp kamerada 2-3mb yer kapliyor 2-3 dakikalik video 500mb-1gb arasi yer kapliyor yeni 4k video ceken ayfonlari dusunemiyorum Cheesy

Akilli telefonlar sadece selfi cekip sosyal medyada takilmak icin uretilmis cihazlar degil malesef. Ozelliklede bircok isinizi tel uzerinden goruyorsaniz zaman zaman 256 bile yetersiz olabiliyor. Ozellikle email ekleri ( excel, pdf vb)
Iphonler son 3 nesildir zaten 4k cekiyor yeni birsey degil ki ( iphone 6, 6+ icin 3. parti app gerekliydi Vizzywig  gibi mesela)

4k video yaklasik 375 mb 1 dakika icin. Cocugunuzun okul musameresini cekeyim deseniz yarim saatte 13 14 GB doldu bile, e email ekleriniz, whatsup eklentileri, yuklu olan uygulamalariniz. 64 simdiden doldu bile .  Iphoneda ustelik taktiginiz o bellek sadece resim ve video transferi icin bunun haricinde baska hic bir ise yaramiyor. Ya dropbox benzeri birsey kullanacaksiniz yada yaninizda devamli soyle birsey kulanmakniz gerekecek.Diger dosyalariniz icin. Yuksek alan ihtiyacinin gorgusuzlukle alakasi yok bence. Bu kadar onyargili olmayin.

Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: