Bitcoin Forum
May 02, 2024, 03:52:10 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: MERCATOX'ın beta sürümü. Crowdfunding Kampanyası  (Read 4089 times)
torikan (OP)
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
November 24, 2016, 08:07:48 PM

Aha çöktü , demek ki ponzi Smiley

Edit : 5$ a  VPS almışlar bunun altına Exchange sitesi mi kuracaklar?

Grin nasıl çökertiyorsunuz siteleri ? ddos saldırısı diyorlar, bunun gibi birşeymi?

Aynen öyle.
kesin digitaloceanda yeni üye olanlara  beleş verilen 10 dolarlık kuponla almışlardır  Grin vultrden alsalardı +10 dolara ddos korumasıda ekleyebilirlerdi 7 ay ada bu kadar ilerleme sağlayabilmişler gelecekleri parlak yiyecekleri yar.ım bardak soğuk su  olma ihtimali yüksek  Grin

Digital Ocean  bile değil  aha bu:  hostus.us

açık için para verceklermiş msj at bi bakalım gerçekten onu göndericekler mi.
bakarsın üç beş yol bulursun.  Grin

kim demiş onu, hani nerede ?

saldırı yaptın mı kuzen bence dene ödül veriyorlarmış kesin.
Once a transaction has 6 confirmations, it is extremely unlikely that an attacker without at least 50% of the network's computation power would be able to reverse it.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714621930
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714621930
Reply with quote  #2

1714621930
Report to moderator
1714621930
Hero Member
*

Ignore
1714621930
Reply with quote  #2

1714621930
Report to moderator
1714621930
Hero Member
*

Ignore
1714621930
Reply with quote  #2

1714621930
Report to moderator
torikan (OP)
Hero Member

View Profile
November 29, 2016, 03:45:40 PM

Ekiller ana konudaki yorumunu gördüm siteyi indiriceğini söylemişsin durum nasıl!
ödül konusunu tartışalım demişi adam ödül gönderildimi bilgi verebilirsen sevirim
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
December 03, 2016, 01:17:52 PM

Ekiller ana konudaki yorumunu gördüm siteyi indiriceğini söylemişsin durum nasıl!
ödül konusunu tartışalım demişi adam ödül gönderildimi bilgi verebilirsen sevirim

Al indirdim şuan.   unutmuştum topiği ,  reward sormuştum da  mail at demişlerdi

Edit : bunlardan  para çıkacağını sanmam Smiley   site ponzi  bence

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1680517.new#new
torikan (OP)
Hero Member

View Profile
December 04, 2016, 06:59:12 PM

kuzen ordaki msj görmüştüm:D bakalım eğer sana bunun karşılığında ödeme yaparlarsa iste benim için sağlamdır.
yok dediğin gibi teşekür edip ödeme olmazsa ponzi !
sen şuandan referanssın !
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
December 04, 2016, 08:13:09 PM

Al indirdim şuan.   unutmuştum topiği ,  reward sormuştum da  mail at demişlerdi

Edit : bunlardan  para çıkacağını sanmam Smiley   site ponzi  bence

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1680517.new#new
Var mı bi gelişme hocam Smiley şöyle sağlam bi saldırı yap 2 gün boyunca kapalı kalacak yaz konularına bakalım ne tepki verecekler
torikan (OP)
Hero Member

View Profile
December 20, 2016, 11:33:46 AM

Borsamıza yeni bir sipariş türü verildi - Dur emri.

Yeni başlayanlar, SSS bölümünde https://mercatox.com/faq adresindeki bağlantıyı tıklatarak açıklama ve tanımla borsadaki mevcut siparişler hakkında bilgi bulabilir

ekiller dur emrini boz durmasın Cheesy
torikan (OP)
Hero Member

View Profile
February 04, 2017, 02:09:42 PM

valla bununlar baya bir hızlı birşeyler yapıyorlar. oldukça geçerli yeni coinleri listeledirler ama anlamış değişim .
ekiller çok uğraşmıştı bunlarla şuanda  sitemleri sağlam mı bilemiyorum ama çok çalıştıkları bir gerçek
torikan (OP)
Hero Member

View Profile
February 04, 2017, 02:18:39 PM

Güncelleme: Ticaret sayfası yeni kullanıcı arayüzü geldi.

Sevgili MERCATOX platformu kullanıcıları!

Ticaret sayfası kullanıcıları arayüzünü güncelledik ve sizin için daha uygun hale getirmeye çalıştık.

Web sayfasının kullanılabilirliğini gerçekleştirerek tüm faydalı öneriler için tüm aktif üyelere teşekkür etmeyi bir borç biliriz.

Platformumuzu daha iyi hale getirmek için önerilerinizi her zaman dinlemeye hazırız!

P.S. Tarayıcınızın güncellemeleri yansıtmaması durumunda lütfen tarayıcının önbelleğini güncellemek için Ctrl + F5 tuşlarına basın.
beyinsi
Hero Member

Activity: 742
Merit: 501

View Profile
February 04, 2017, 08:20:23 PM

bu borsaya ben güvenemedim, sitesi hiç güven vermiyor.
torikan (OP)
Hero Member

View Profile
February 04, 2017, 09:05:11 PM

bu borsaya ben güvenemedim, sitesi hiç güven vermiyor.

gerekli bilgilendirmeyi bende yaptım adamlara çok çalışıyorlar ama siteniz çok amatör bir görüntüsü var
ayrıca bir ekleme yapayım bu exchange stesinde yenilerin bir çoğunda olmayan özellikler mevcut
mesela stop-loss yapabiliyorsunuz poloniex te olduğu gibi ama dediğim gibi yeni exchange  sitelerde neden dir diye
sormama gerek olmadığı için bilerek eklemiyorlar diyeyim eldeki malı aldırmak için!
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
February 05, 2017, 09:10:52 AM

valla bende sürekli servisler başlığında en tepelerde görüyorum.sürekli bişeyler  çıkarı yeni coinler listeliyor baya aktif actionman gibi Smiley
bende site girip bakayım dedim site çok basit tasarlanıştı beğenmedim. ama beklenen coinleri adamlar sürekli listeliyor. muhtemelen dev lerden para istemiyordur
ben listeliyeyim maksat burda işlem görsün hacim artıksın diye  aslına bakarsanda mantık güzel. ama kesinlikle sitenin tasarımı düzeltilmeli malı satadan görüntüdür kalite önemli evet ama ilk olarak
gördüğünü de beğenmen gerek.
torikan (OP)
Hero Member

View Profile
February 05, 2017, 04:40:56 PM

MERCATOX sadakat programı başlatıldı!

MERCATOX kullanıcılarımız için daimi sadakat programı başlattı.

MERCATOX'u tanıtın ve platformumuzda ayrıcalıklar edinin!

Platform tanıtımında bize yardımcı olmanız karşılığında puan alacaksınız. Daha sonra puanları ayrıcalıklarla değiştirebileceksiniz.

Program katılımcılarına ne gibi imtiyazlar sunuyoruz?

- Ticarette indirimli ücret

- Çift ortaklık programı

- MERCATOX cüzdanınızdaki varlıkların günlük faiz ödemeleri

- Paranın eklenmesi için oylamayla sesli ayrıcalık

Liste düzenli olarak güncellenecek, yeni olasılıklar ve puanlarınızı tanıtım beceriniz eklenecektir.

Puan alacağınız promosyon türleri:

Haberi sosyal medyada yayınlama
    Popüler forumlarda MERCATOX ile ilgili konuları oluşturun ve ve aktif tutun
    Bitcointalk'da çeviri ve yönlendirme konuları
    Blogunuzda MERCATOX ile ilgili başlık yürütmek (web sitesi)

Liste düzenli olarak güncellenecektir. Birey dahil olmak üzere önerileriniz veya fikirleriniz dikkate alınacaktır.

Ayrıntılı koşullar ve katılım başvurusu Kişisel Profil bölümünde bulabilirsiniz. https://mercatox.com/profile/loyalty bağlantısını takip edin

Örnek olarak bağımsız promosyon türleri:
1. YouTube blog yazarı mısınız? YouTube kanalınızda bizimle ilgili bir başlık yapabilirsin.
2. Resmi sayfamız olmayan sosyal medyada bir topluluğu açmayı ve sürdürmeyi düşünüyoruz.
3. Eğer bir analistseniz, teknik ya da temel analizlerle haberi serbest bırakmaktan memnuniyet duyarız.
Sunduğunuz her türlü fırsat için açılıyoruz. Sadakat programı, beta safhasından sonra resmen hazır olacak. İşinizi bekliyoruz! Teşekkür ederim!

Lütfen, platform promosyonlarına ve news@mercatox.com 'da puan almaya ilişkin tüm önerilerinizi ve düşüncelerinizi bize e-posta ile gönderin.

Takım MERCATOX
torikan (OP)
Hero Member

View Profile
February 05, 2017, 04:44:01 PM

Ortaklık Programı:
MERCATOX daha da geliştirmek için, bağlı programımız aracılığıyla her bir kullanıcıya ek gelir elde etme fırsatı sunuyoruz.
Arkadaşlarınızı davet edin ve daha fazla para kazanın.
Tavsiye linkiniz sayesinde davet edilen ortaklarınızın (tavsiyeleri) yaptığı her değişim işlemi için karın yüzdesinden sizde alacaksınız.

Birinci seviye (kişisel davetiye) -İşlemden% 15 komisyon
İkinci seviye (misafir seviyesi 1 sizin ortaklarınız) -İşlemden% 5 komisyon

Kâr anında hesaplanır. Cüzdanınızda alınan tutar, döviz alım satımına ve havale işleminizin işlem yaptığı döviz çiftine bağlıdır.(burda ne demek istediğini anlamadım direk yazdım Smiley )
torikan (OP)
Hero Member

View Profile
February 06, 2017, 02:46:20 PM

Madeni paralara yapılan kayıt ve şartlar

Değerli kullanıcılar ve Coin geliştiricileri!

İşlem yapmak için para eklemenin şu anda ücretsiz olduğunu ve oylama sonuçlarına bağlı olduğunu lütfen unutmayın. Her bir kullanıcı başına para birimi için yalnızca 1 oy. Ayrıca Premium oy sayıyoruz. Sadakat Programımıza (5, 10 ve 20 oy) uygun olarak alınabilirler.

Paraları eklemek ücretsizdir ve yakın gelecekte onu ücretli servise dönüştürmeyi düşünmüyoruz. Sadece adil oylama bize kullanıcı paralarımız arasında popülerlik kazandırma fırsatı verir. Oylama yaparken lütfen dürüst ol. sahte oy kullanmayın böyle oy kullandığı tespit edilen kullanıcılar veya e-posta hesapları atılıp bu tür oylar geçersiz sayılır.

Bazı durumlarda, perspektif paraları oy olmadan listelenir.
P.S. : Oylarınıza uygun olarak kazanılan tüm paraları entegre etmeye çalışıyoruz ancak bize bağlı olmayan sebeplerden ötürü ender istisnalar olabilir: örneğin, madeni paranın eksik API dokümantasyonu, senkronizasyon sorunları vb.
beyinsi
Hero Member

View Profile
February 06, 2017, 06:13:04 PM

bu mercatox'un 24saatlik hacimi nekadar ki? 3-5btc anca dönüyordur...
temmuz
Sr. Member

View Profile
February 06, 2017, 08:09:43 PM

bu mercatox'un 24saatlik hacimi nekadar ki? 3-5btc anca dönüyordur...
,

açıkcası bende merak ediyorum site koftiden bişey gibi duruyor ama sürekli yenilik getiriyorlar gelecek vaadeden coinleri listelemişlar ama hacimleri yok sayılır
aslında abritaj yapılabilicek bir seviye olabilir düşük hacimliden uzuca düşüre bilme imkanı olursa fena sayılamaz Grin
dnz gns
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
February 08, 2017, 11:55:30 AM

her yerde görmeye başladım bu exchange sitesini ama hacimi az . iş görürmü dersiniz ilerde.
torikan (OP)
Hero Member

View Profile
February 19, 2017, 01:08:49 PM

Sevgili kullanıcılar!

İsteğe bağlı olarak yeni para birimi Qiwi Cüzdan ekledik.
Yeni döviz çiftleri mevcuttur: BTC / QIWI ve MERCA / QIWI.
Steem birlikte şu an yeni para birimi çiftleri mevcuttur:
STEEM / BTC, SBD / BTC, REP / BTC

Ayrıca, sadakat programında bir değişiklik olduğunu bildirmek isteriz: Fırsatlarınıza göre "Cüzdanınızda serbest varlıkların günlük faiz ödemeleri" cüzdanındaki dönüştürülen varlıklar için yıllık faiz ödemesi "olarak değiştirildi. Bu ayrıcalık şu an için kullanıcılar için daha uygundur, çünkü ticaret gelişimine yardımcı olacaktır.
Ayrıcalık "Cüzdanınızda serbest varlıkların günlük faiz ödemeleri" daha sonra eklenecektir.
temmuz
Sr. Member

View Profile
February 19, 2017, 03:20:44 PM

oldukça yenilikçi bir exchange sitesi ama daha önce yazanlarlada ve yazdığım gibi sitesi çok kötü daha iyi bir dizany yapsalar güzel olur. gerçi önemli olan sitenin hacimi olduğunu düşünürsek o kısma daha gelmelerine çok var.
hacimlerini coinmarketcapte takip ettiğim coinleri listelediklerinden artışları dikatimi çekiyor. çok düşük olsada alım satım yaplıyor olduğunu görüyorum. ancak hacmi artıracak daha çok iş yapmaları lazım
bana kalırsa coin listelemek yerine balinalarla bağlantı kurup bunların sitelerinden işlem yapması için anlaşma yapmalı  bence.
zaten çıkardığı kampanyalar bunalara yönelikdeğilmi sonuçta.
beyinsi
Hero Member

View Profile
February 23, 2017, 12:56:54 AM

hacmi çok düşük mercatox'un..

https://exchangewar.info/
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: