Bitcoin Forum
May 27, 2024, 09:33:22 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Kolaybtc.com Bol ödeme Seçenekleri ile Bitcoin Al-Sat !  (Read 5352 times)
kertenkele (OP)
Newbie
*

Activity: 24
Merit: 0

View Profile
December 02, 2016, 05:57:27 PM
Last edit: December 08, 2016, 02:23:02 AM by kertenkele

Herkese merhaba arkadaşlar !

Kolaybtc.com

--- Hizmetlerimiz ---

* Bitcoin  Alım Satım  (Bitcoinlerinizi bize satabilir yada bizden bitcoin alabilirsiniz)              

*Bitcoin Al-Sat ilan Panosu  (Fiyatlarımızı beğenmediyseniz, ilan panosu sayesinde bitcoinlerinizi satışa çıkarabilirsiniz.)

*Payeer Alım Satım     (Payeer alım satımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.)    (Payeer bakiyenizi komisyonsuz alıyoruz.)

Daha detaylı bilgi için konunun alt kısmına bakın !

Tüm işlemler için Canlı Desteği Kullanın ! (Şu an için 13:00 - 02:00 arası hizmet vereceğiz.)

13:00 -02:00 saatleri arasında canlı destek açık olmazsa bu adreslerden ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu saatler dışında iletişime geçebilirsiniz.(en kısa sürede geri dönülecektir.)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bitcoinlerinizi ilan panomuzda satışa çıkarabilirsiniz. (Satıcı ve Alıcı arasında güvenli alışveriş sağlanır)

100 TL altı için %5

1000 TL altı için %2

1000 TL ve üzeri - %0.7     komisyon almaktayız.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Payeer bakiyenizi komisyonsuz alıyoruz.

Payeer bakiye satışlarında komisyon için bize bağlanın.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Fiyatlarımızda miktara göre uygulayacağımız komisyon ile en ucuz btc yi sağlayacağız.

Fiyatlarımız koinim.com fiyatı baz alınarak miktara göre aşağıdaki gibi komisyon alınacaktır . (Fiyatlar koinim e göre düşük miktarda değişiklik gösterebilir kesin bilgi için bize ulaşın. )

Koinim.com kuru  + komisyon olarak fiyatlarımız :

100 TL altı  -  5 TL                  (100 TL altı alışverişlerinizde koinim.com kuru + 5 TL alınacak. Diğer miktarlarda aynı şekilde)

100 - 400 TL arası
: 10 TL

400 - 1000 TL arası : 15 TL

1000 - 2000 TL arası : 20 TL

2000 - 2500 TL arası  :25 TL

2500 TL - Güncel btc fiyatı arası : 30 TL

Örneğin 2 btc almak almak isteyenler için komisyon 60 TL

Örneğin 1.5 btc almak isterseniz 45 TL komisyon ödeyeceksiniz.Yani 1 btc üzeri için komisyon olarak 30 tl den hesaplanacak .

Koinim.com kuru için buraya tıklayarak siteye gidin ve sol üst köşeye bakın.
kriptom
Hero Member

Activity: 644
Merit: 502

View Profile
December 02, 2016, 06:17:06 PM

Piyasadaki boşluğu doldurmak için güzel bir altarnatif olabilir. Umarım güvenilirdir.
kertenkele (OP)
Newbie
*

View Profile
December 02, 2016, 06:22:54 PM

Piyasadaki boşluğu doldurmak için güzel bir altarnatif olabilir. Umarım güvenilirdir.

Btctürk veya koinim in yerini almak gibi bir niyetimiz yok ama söylediğiniz gibi daha düşük miktarlarda al-sat için çalışmaktayız.
Güvenilirlik konusuna gelirsek ilerleyen zamanda dha fazla iletişim kanalı ile güvenilirliğimizi arttıracağız. Ayrıca gün geçtikçe güvenilirliğimize siz karar vereceksiniz. Sağolun !
fkod
Sr. Member

Activity: 594
Merit: 252

View Profile
December 02, 2016, 07:46:36 PM

Demin itibariyle "ilk işlem yapan müşteri" olarak kolaybtc.com tarihine geçmiş bulunmaktayım. Bütün işlemler çok hızlı ve kolayca tamamlandı.

Akşamın bu vaktinde, üstelik bildiğiniz gibi btc yükselişi sebebiyle, btc nin satış kıtlığı olduğu bir vakitte ve acilen btc ye ihtiyacım varken hızır gibi yetişmiş bir servistir.

Tüm işlem sürecinin sonuna kadar her aşamada yardımlarıyla kolayca işlemlerinizi tamamlamanızı sağlayan başarılı bir yetkili desteği var. Adına layık bir proje. Kolay btc.

Takdire şayan bir türk projesi. Ülkemiz adına, ülkemiz insanından bu alanda işte böyle değerli girişimler, projeler görmek çok mutlu ediyor.

Allah projenizi daim etsin. Hayırlı, selametli, bol bereketli ve kazançlı işler diliyorum gönülden. Hatta hatta zengin olun inşallah emi Smiley

Herşey için çok teşekkürler. İyi ki varsın kolaybtc.com
kertenkele (OP)
Newbie
*

View Profile
December 02, 2016, 07:51:20 PM

Demin itibariyle "ilk işlem yapan müşteri" olarak kolaybtc.com tarihine geçmiş bulunmaktayım. Bütün işlemler çok hızlı ve kolayca tamamlandı.

Akşamın bu vaktinde, üstelik bildiğiniz gibi btc yükselişi sebebiyle, btc nin satış kıtlığı olduğu bir vakitte ve acilen btc ye ihtiyacım varken hızır gibi yetişmiş bir servistir.

Tüm işlem sürecinin sonuna kadar her aşamada yardımlarıyla kolayca işlemlerinizi tamamlamanızı sağlayan başarılı bir yetkili desteği var. Adına layık bir proje. Kolay btc.

Takdire şayan bir türk projesi. Ülkemiz adına, ülkemiz insanından bu alanda işte böyle değerli girişimler, projeler görmek çok mutlu ediyor.

Allah projenizi daim etsin. Hayırlı, selametli, bol bereketli ve kazançlı işler diliyorum gönülden. Hatta hatta zengin olun inşallah emi Smiley

Herşey için çok teşekkürler. İyi ki varsın kolaybtc.com

Arkadaşın söylediği gibi ilk müşterimizdi kendisi, ilk alışverişimizi yaptık herkes için hayırlı olsun. İnşallah ilerleyen zamanlarda daha düşük btc fiyatları ile yolumuza devam edeceğiz. Açılışımızla birlikte ola büyük btc fiyat dalgalanması fiyatlarımızı fiyat yuksek tuttu. Ayrıca arkadaşımızın güzel yorumlarından dolayı teşekkür ederiz. Daha fazlasını görmek dileğiyle !
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3164
Merit: 1517

View Profile WWW
December 02, 2016, 08:02:03 PM

kolaybtc.com inceleme :

1. Kendi altyapısı yok.
2. kendine ait SSL'i yok.
3. siteyi cloudflare arkasına bile almamışlar
4. namecheap de anam babam hosting.
5. kredi kartı ile ödeme yapmak istediğinizde %7 komisyon farkı ekleniyor
6. kredi kartı ödeme sistemi ise abuse edilebilir bir yapı.

Şöyle ki;
sonteklif.com'a sizin için bir ürün ekliyorlar gidip o ürünü satın alıyorsunuz kredi kartı ile akabinde canlı destekdeki eleman sizin alışverişinizi kendi ekranında görünce adresinize BTC gönderiyor Smiley
Bir sıpa az önce abisinin kredi kartını soymaya kalktı bu yöntemle;
sıpa canlı destekle yazışmış. ürün eklettirmiş. abisine msn den mesaj yazmış dayım bu url yi gönderdi siteyi test ediyorlarmış bu üründen 100 küsür tane satın al diye.
Ama abisi bir whatsup mesajı ile benden doğrulama isteyince olay açığa çıktı.

abisi bana sormasa sıpa btc leri alacaktı.
Abisi benden daha sonra yok böyle bir şey cevabını alınca bankasını arayıp harcama itirazı yapacaktı.
sonra iki taraf içinde zorlu bir süreç başlayacaktı...

kolaybtc sözüm size : kredi kartı ile satış pişmanlıktır. Smiley
kertenkele (OP)
Newbie
*

View Profile
December 02, 2016, 10:38:36 PM

kolaybtc.com inceleme :

1. Kendi altyapısı yok.

Şöyle ki;
sonteklif.com'a sizin için bir ürün ekliyorlar gidip o ürünü satın alıyorsunuz kredi kartı ile akabinde canlı destekdeki eleman sizin alışverişinizi kendi ekranında görünce adresinize BTC gönderiyor Smiley
sıpa canlı destekle yazışmış. ürün eklettirmiş. abisine msn den mesaj yazmış dayım bu url yi gönderdi siteyi test ediyorlarmış bu üründen 100 küsür tane satın al diye.

Abisi benden daha sonra yok böyle bir şey cevabını alınca bankasını arayıp harcama itirazı yapacaktı.

Sitemiz müşterilerimizin trafiğini kaldıracak yapıdadır. Çok güçlü bir alt yapımız yok doğrudur ancak, sitede herhangi bilgi vb. belge saklanmamaktadır. Yani saldırı olsa, siteyi ele geçirseler bile kullanıcılarımızın herhangi bir kaybı olmayacak, en fazla bizim indexi silerler.

Kredi kartı konusuna gelirsek anlattığınız kişiyi hatırlıyorum. Doğrudur abimin kredi kartı ile alacağım demişti. İzinsiz alıp almayacağını biz bilemeyiz. Ödeme siztemleri zaten gereken güvenliği almış durumda. Bizim herhangi bir sorumluluğumuz yok. işlemleri sonteklif üzerinden yapıyoruz işlemleri.

Ayrıca direk bu yorumlarınızla başladığınız için belli ki bizi küçümsemek karalamak için yazmışsınız yorumu.
ugurusta
Sr. Member

Activity: 506
Merit: 251

View Profile
December 02, 2016, 10:47:30 PM

kolaybtc.com inceleme :

1. Kendi altyapısı yok.

Şöyle ki;

Sitemiz müşterilerimizin trafiğini kaldıracak yapıdadır. Çok güçlü bir alt yapımız yok doğrudur ancak, sitede herhangi bilgi vb. belge saklanmamaktadır. Yani saldırı olsa, siteyi ele geçirseler bile kullanıcılarımızın herhangi bir kaybı olmayacak, en fazla bizim indexi silerler.

Kredi kartı konusuna gelirsek anlattığınız kişiyi hatırlıyorum. Doğrudur abimin kredi kartı ile alacağım demişti. İzinsiz alıp almayacağını biz bilemeyiz. Ödeme siztemleri zaten gereken güvenliği almış durumda. Bizim herhangi bir sorumluluğumuz yok. işlemleri sonteklif üzerinden yapıyoruz işlemleri.

Ayrıca direk bu yorumlarınızla başladığınız için belli ki bizi küçümsemek karalamak için yazmışsınız yorumu.

Arkadaşa ben de katılıyorum aynı şeyleri bende yazabilirdim ama bu sizi karalamak değil, yapıcı ve olumlu eleştiri yapmış. Eksik olanları bilmiyorsanız bilin, biliyorsanız uygulamaya geçin tavsiyesi bence.
kertenkele (OP)
Newbie
*

View Profile
December 02, 2016, 10:52:48 PM

kolaybtc.com inceleme :

1. Kendi altyapısı yok.

Şöyle ki;

Arkadaşa ben de katılıyorum aynı şeyleri bende yazabilirdim ama bu sizi karalamak değil, yapıcı ve olumlu eleştiri yapmış. Eksik olanları bilmiyorsanız bilin, biliyorsanız uygulamaya geçin tavsiyesi bence.

Sağolun , arkadaşın yazdıkları sizin gibi iyi niyetli gelmedi pek onun için. Zaten büyük tepkide göstermedim. iyimi kötümü yazdığı belli değil . Tekrar sağolun iyi geceler !
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
December 02, 2016, 10:56:39 PM

Deneyen kurban olursa bizede haber versin  Grin şayet siteyi paylaşanın nicki bile korkutucu 'kertenkele'
Kriptopara olabilir yanlislikla noktayi bosluktan sonra koymus, hatta virgulleri cumle sonu ve basina bosluk atmis kriptopara olmasina 1,05 oran veriyorum Cheesy

kertenkele (OP)
Newbie
*

View Profile
December 02, 2016, 11:04:48 PM

Deneyen kurban olursa bizede haber versin  Grin şayet siteyi paylaşanın nicki bile korkutucu 'kertenkele'
Kriptopara olabilir yanlislikla noktayi bosluktan sonra koymus, hatta virgulleri cumle sonu ve basina bosluk atmis kriptopara olmasina 1,05 oran veriyorum Cheesy

Merak etmeyin mağdur olan olmayacak. Galiba başkasıyla karıştırdınız. "KriptoPara" dolandırıcı birisinin nicki galiba Cheesy
valheru
Full Member

Activity: 487
Merit: 115

View Profile
December 02, 2016, 11:07:13 PM

Tamam hocam eleştiririsin fakat, bu baltalamanın ötesinde olmuş uygunsuz bir yorum. Belki adam ileride mükemmel bir servis kuracak ? hiç denemeden böyle
Sert yorumlar yapmak saçma. Hele bi ilerlesin öyle dersiniz diyeceğinizi, sonra Türkiye niye bişey çıkaramıyor derler, çok teşvik sevici bir ülkeyizdir...

R.R.L.
mhanbostanci
Legendary
*

View Profile WWW
December 02, 2016, 11:17:16 PM

Bakın bu söylediğim şeyleri yapmak para değil sadece işinizi profesyonelleştirme niyetiniz ile ilgili.
siteyi cloudflare arkasına alabilirdiniz. ücretsiz servisi var. hatta ücretsiz SSL servisi bile var.
sitenizde bir bilgi tutmamanız güzel ama son kullanıcı browser da kilit kapanıyorsa kendini daha bi rahat hissediyor. yapın bu SSL olayını.
Eğer siteyi cloudflare arkasına almış olsaydınız www.kolaybtc.com a karşılık gelen IP adresini öğrenemez ve IP adresinden nerede host edildiğini bulamazdım.
kredi kartı ile ödeme alma aracı olarak kullanmayı planladığınız sonteklif.com un TOS unu baştan sona bir daha okumanızı şiddetle tavsiye ederim. Smiley

amacım sizi kötülemek değildi tam tersine servisinizi kurumsallaştırma adına tavsiyelerden ibaret idi, alınganlık yapmayın.
Bu arada bir boşluğu güzel dolduracaksınız. piyasaların kapalı olduğu saatlerde btc alabilmek büyük kolaylık.
Başarılar dilerim.

fkod
Sr. Member

View Profile
December 02, 2016, 11:25:57 PM

Bu Kriptopara nın hikayesini belki birçoğumuz belki azınlığımız bilmiyoruz hatta bilenlerin bilmeyenlere oranını da bilmiyorum şahsen herneyse konunun bu kısmı mühim değil ama anladığım kadarıyla bir rivayete göre kılıktan kılığa girip forumu ziyaret ettiğine inanılan gizemli bir ziyaretçi. İsmi heryerde karşımıza çıkıyor. Konuya yabancı olanlarımızca gizemini çözemediğimiz bu ziyaretçinin yakında forumda hayaleti dolaşan paranormal bir varlık olduğuna inanmaya başlayacağız az kaldı.
fkod
Sr. Member

View Profile
December 02, 2016, 11:29:11 PM

Tamam hocam eleştiririsin fakat, bu baltalamanın ötesinde olmuş uygunsuz bir yorum. Belki adam ileride mükemmel bir servis kuracak ? hiç denemeden böyle
Sert yorumlar yapmak saçma. Hele bi ilerlesin öyle dersiniz diyeceğinizi, sonra Türkiye niye bişey çıkaramıyor derler, çok teşvik sevici bir ülkeyizdir...

Sayın valheru nun sözlerini ayakta alkışlıyorum.
kertenkele (OP)
Newbie
*

View Profile
December 03, 2016, 12:02:57 AM

Bakın bu söylediğim şeyleri yapmak para değil sadece işinizi profesyonelleştirme niyetiniz ile ilgili.
siteyi cloudflare arkasına alabilirdiniz. ücretsiz servisi var. hatta ücretsiz SSL servisi bile var.
sitenizde bir bilgi tutmamanız güzel ama son kullanıcı browser da kilit kapanıyorsa kendini daha bi rahat hissediyor. yapın bu SSL olayını.
Eğer siteyi cloudflare arkasına almış olsaydınız www.kolaybtc.com a karşılık gelen IP adresini öğrenemez ve IP adresinden nerede host edildiğini bulamazdım.
kredi kartı ile ödeme alma aracı olarak kullanmayı planladığınız sonteklif.com un TOS unu baştan sona bir daha okumanızı şiddetle tavsiye ederim. Smiley

amacım sizi kötülemek değildi tam tersine servisinizi kurumsallaştırma adına tavsiyelerden ibaret idi, alınganlık yapmayın.
Bu arada bir boşluğu güzel dolduracaksınız. piyasaların kapalı olduğu saatlerde btc alabilmek büyük kolaylık.
Başarılar dilerim.

Niyetinizi tam olarak anlayamadığım için sert davranmak istemedim. Kusura bakmayın bizde yolun başındayız ve kötülenmek en korktuğumuz şey. Tavsiyeleriniz için sağolun.Yanlış anladıysam sizden de özür dilerim.Bu arada ssl sertifikamız var zaten.
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
December 03, 2016, 05:36:20 AM

Turkiyeye hizmet veriyorlarmi bilmiyorum ama burada oldukca populer ve her gecen gun populerligini artirmaya devam eden bir odeme islemcisi, bir arastirin.

https://www.braintreepayments.com/payment-methods
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
December 03, 2016, 12:30:55 PM

Nesini eleştirdiğinizi anlamıyorum çünkü en başta bir şirket değil. Bireysel olarak açılmış bir site ve burada satış yapanlardan hizmet olarak bir farkı yoktur ödeme yöntemleri haricinde. Zaten konunun bu kategoride açılmasından bile belli. Ucuz bitcoin sağlamak için yola çıktık denilmiş ama fiyatlar bunun aksini gösteriyor. Yapacak pek fazla bir yorum göremiyorum. Yapıcı eleştiri isterseniz uzun süreli bir hizmet vermeyi düşünüyorsanız önce şu kertenkele nickinizi değiştirin daha ciddi bir görünüm kazanın. Bu arada btcturk sitesi hizmeti durduralı epey bir zaman geçti sizinle boy ölçüşmesi mümkün değil.  Cheesy
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
December 03, 2016, 12:45:00 PM

Düşüncen güzel ama  fiyatlar absürt , komik

bu ne böyle

aynı dakika  koinim.com da  2814 - 2803

Sen olsan nereden alırsın ?
mhanbostanci
Legendary
*

View Profile WWW
December 03, 2016, 12:47:31 PM

Düşüncen güzel ama  fiyatlar absürt , komik

bu ne böyle

aynı dakika  koinim.com da  2814 - 2803

Sen olsan nereden alırsın ?

o hiç belli olmaz. Bir çok kişi koinim i kullanmadan bitcoin almak istiyor. herkes nüfus cüzdanıyla selfie çekmek istemiyor hocam.
kör satıcının kör alıcısı vardır. Smiley
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: