Bitcoin Forum
May 13, 2024, 02:48:39 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Kolaybtc.com Bol ödeme Seçenekleri ile Bitcoin Al-Sat !  (Read 5352 times)
varanvaran
Legendary
*

Activity: 1066
Merit: 1013

Bitcoin Trader

View Profile
December 03, 2016, 12:50:10 PM

ben şahsen bu konuda size karşıyım neden derseniz

koinimde 2815 TL ama ona bakarsan prev de 2680 TL sizce hangisinden alırsın

bu durumda şuna denk geliyor alabildiğin yerin fiyatı sana uygun geliyor ben gidip preev fiyatından bir yerden alamıyorum

bunun dışında koinimde gidip şu dakka itibari ile içerde bakiyeniz yoksa yine alamıyorsunuz.

buradaki işlem arkadaşın yaptığı ve benimde yaptığım acil işlemi olan btc almak isteyen yada koinim gibi yerlere kimlik bilgilerini veripde işlem yapmak istemeyen kişilere yönelik.

Unlike traditional banking where clients have only a few account numbers, with Bitcoin people can create an unlimited number of accounts (addresses). This can be used to easily track payments, and it improves anonymity.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715568519
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715568519
Reply with quote  #2

1715568519
Report to moderator
1715568519
Hero Member
*

Ignore
1715568519
Reply with quote  #2

1715568519
Report to moderator
1715568519
Hero Member
*

Ignore
1715568519
Reply with quote  #2

1715568519
Report to moderator
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
December 03, 2016, 12:51:28 PM

o hiç belli olmaz. Bir çok kişi koinim i kullanmadan bitcoin almak istiyor. herkes nüfus cüzdanıyla selfie çekmek istemiyor hocam.
kör satıcının kör alıcısı vardır. Smiley

O da doğru , az çok iş yapabilir. Ama bu fiyatlar ile büyük bir ilerleme kaydedebileceğini sanmıyorum. Mesela acilen ve az miktarda  alacak kişiler için uygun olabilir
koinsever
Hero Member

Activity: 882
Merit: 524

For Rent

View Profile
December 03, 2016, 12:52:19 PM

kredi kartı ile ödemede 3D kullanılıyorsa yani telefona gelen onaylama. benim bildiğim banka itirazı yapılamıyor. direk savcılıktan suç duyurusu üzerine mahkeme gerekiyor. çünkü 3D işlemler provizyondan direk ekstreye düşüyor. ama "Mail Order" dediğimiz "ŞİFRESİZ" kredi kartı işlemlerine direk banka aracılığıyla "Harcama İtirazı" yapılarak işlem ekstreye yansımadan "açık provizyon"dan iptal ediliyor. minimum alım tutarı ne ise sanal kart ile denenebilir çok da şey değil. direk yaftalamak da dolandırıcı kimliği vurmak da şu aşamada kimseye düşmez. mhan hocamın da servisi geliştirmek adına yorum yaptığını düşünüyorum. teknik açıdan yorumlamış. bugün bir SSL site kullanımında büyük güven verir.

For rent...
ekiller
Legendary
*

View Profile
December 03, 2016, 12:57:33 PM

ben şahsen bu konuda size karşıyım neden derseniz

koinimde 2815 TL ama ona bakarsan prev de 2680 TL sizce hangisinden alırsın

bu durumda şuna denk geliyor alabildiğin yerin fiyatı sana uygun geliyor ben gidip preev fiyatından bir yerden alamıyorum

bunun dışında koinimde gidip şu dakka itibari ile içerde bakiyeniz yoksa yine alamıyorsunuz.

buradaki işlem arkadaşın yaptığı ve benimde yaptığım acil işlemi olan btc almak isteyen yada koinim gibi yerlere kimlik bilgilerini veripde işlem yapmak istemeyen kişilere yönelik.

O zaman iyi , bir önce ki  mesaj da da  söyledim. Ufak miktarlar için  düşünülebilir.  Kredi kartı ile  ödeme mevzusu varsa gerçekten o iş yapabilir.  Ben koinim.com a  da  karşıyım zaten Smiley  hiç sevmiyorum.  Ama şuan elimizde anlık alsat yapılabilen o var sadece.

Tek isteğim bu forum sakinleri stabil bir piyasa oluştursun. Kendi pazarımızı koruyalım.
kertenkele (OP)
Newbie
*

Activity: 24
Merit: 0

View Profile
December 03, 2016, 01:02:40 PM

Düşüncen güzel ama  fiyatlar absürt , komik

bu ne böyle

https://tawk.link/583cc7d08a20fc0cac497257/var/chat_bubble/ce2d00599b776c71b113a463894b97d6578a59cb

aynı dakika  koinim.com da  2814 - 2803

Sen olsan nereden alırsın ?

o hiç belli olmaz. Bir çok kişi koinim i kullanmadan bitcoin almak istiyor. herkes nüfus cüzdanıyla selfie çekmek istemiyor hocam.

Çok sağolun. Tamda ben yazmak istiyordum . Arkadaş galiba koinim.com dışında alışveriş yapmamış.

Ayrıca bazı arkadaşlar için söylüyorum evet şirket değil kişisel bir satış yapıyoruz. Yani skype ve whatsapp satış yapanlar gibi sadece sitemiz var o kadar.
ekiller
Legendary
*

View Profile
December 03, 2016, 01:06:57 PM

bu ne böyle

Çok sağolun. Tamda ben yazmak istiyordum . Arkadaş galiba koinim.com dışında alışveriş yapmamış.

Ayrıca bazı arkadaşlar için söylüyorum evet şirket değil kişisel bir satış yapıyoruz. Yani skype ve whatsapp satış yapanlar gibi sadece sitemiz var o kadar.

Yok , yapmadım .  Ben interneti  yeni öğreniyorum da.
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
December 03, 2016, 02:02:58 PM

bu ne böyle

Yok , yapmadım .  Ben interneti  yeni öğreniyorum da.

Grin Grin Grin Grin
cakir
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1000

★ BitClave ICO: 15/09/17 ★

View Profile WWW
December 03, 2016, 02:04:22 PM

Turkiyeye hizmet veriyorlarmi bilmiyorum ama burada oldukca populer ve her gecen gun populerligini artirmaya devam eden bir odeme islemcisi, bir arastirin.

https://www.braintreepayments.com/payment-methods
siteyi açarsan by paypal'ı  görürsün Grin
paypal da TR'den kaçtı Grin

,'#██+:                 
              ,█████████████'             
            +██████████████████           
          ;██████████████████████         
         ███████:         .███████`       
        ██████               ;█████'      
      `█████                   #████#     
      ████+                     `████+    
     ████:                        ████,   
    ████:    .#              █     ████   
   ;███+     ██             ███     ████  
   ████     ███'            ███.    '███, 
  +███     #████           ,████     ████ 
  ████     █████ .+██████: █████+    `███.
 ,███     ███████████████████████     ████
 ████     ███████████████████████'    :███
 ███:    +████████████████████████     ███`
 ███     █████████████████████████`    ███+
,███     ██████████████████████████    #███
'███    '██████████████████████████    ;███
#███    ███████████████████████████    ,███
████    ███████████████████████████.   .███
████    ███████████████████████████'   .███
+███    ███████████████████████████+   :███
:███    ███████████████████████████'   +███
 ███    ███████████████████████████.   ███#
 ███.   #██████████████████████████    ███,
 ████    █████████████████████████+   `███
 '███    '████████████████████████    ████
  ███;    ███████████████████████     ███;
  ████     #████████████████████     ████ 
   ███#     .██████████████████     `███+ 
   ████`      ;██████████████       ████  
    ████         '███████#.        ████.  
    .████                         █████   
     '████                       █████    
      #████'                    █████     
       +█████`                ██████      
        ,██████:           `███████       
          ████████#;,..:+████████.        
           ,███████████████████+          
             .███████████████;            
                `+███████#,               
kertenkele (OP)
Newbie
*

View Profile
December 03, 2016, 02:14:49 PM

Fiyat düşürülmüştür. Canlı destek üzerin ki resimde görebilirsiniz.
ugr_erkn92
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 250

View Profile
December 03, 2016, 02:25:54 PM

allah utandırmasın her yorumu dikkate alma yapmak isteyipte yüregi yetmeyenlerde var sonuç olarak.
hırsa binip zararına ufak karlara satışlar yapma hocam

kriz fırsattır birinin en kritik durumunda. bir satış yaparsın 10 kişiyle uğraşmandan daha mantıklı olur.

alış ve satış fiyatını gösterme açık açık aradaki fark alıcının yada satıcının zoruna gidebilir. sürekli destekdeysen sen ilgilen fiyatı yazıp alan alır satan satar gibi yapma.

siten alıcıyı yada satıcıyı direk işlem sonlandırmaya(başarılı bir şekilde) teşvik edecek şekilde olsun başı sıkışanın aklında kalman açısından. bunlar sana yetecektir ilk etapta.
destek bilgisayarın ve işlem bilgisayarın ayrı olsun. amansız bir anda rat trojan keyloger gibi zararlı yazılımların kurbanı olabilirsin.
kertenkele (OP)
Newbie
*

View Profile
December 03, 2016, 02:30:49 PM

allah utandırmasın her yorumu dikkate alma yapmak isteyipte yüregi yetmeyenlerde var sonuç olarak.
hırsa binip zararına ufak karlara satışlar yapma hocam

kriz fırsattır birinin en kritik durumunda. bir satış yaparsın 10 kişiyle uğraşmandan daha mantıklı olur.

alış ve satış fiyatını gösterme açık açık aradaki fark alıcının yada satıcının zoruna gidebilir. sürekli destekdeysen sen ilgilen fiyatı yazıp alan alır satan satar gibi yapma.

siten alıcıyı yada satıcıyı direk işlem sonlandırmaya(başarılı bir şekilde) teşvik edecek şekilde olsun başı sıkışanın aklında kalman açısından. bunlar sana yetecektir ilk etapta.
destek bilgisayarın ve işlem bilgisayarın ayrı olsun. amansız bir anda rat trojan keyloger gibi zararlı yazılımların kurbanı olabilirsin.

Güzel yorumların için sağol. Tepkiden dolayı düşürmedim fiyatı stok geldi düşürdüm. Onların yazmaları önemli değil cevap veririm hepsinede olumlu olumsuz. Şimdiye kadar alışveriş yapanlar oldu inşallah dahada artacak.
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
December 03, 2016, 11:10:24 PM

Ne diyelim hayırlı olsun profesyonel bi şekilde site açarak ödeme opsiyonları sunmanız güzel fakat bu kadar fahiş fiyat ve farkı absürt olmuş gerçekten.
Sürümden kazanmaya çalışsanız daha güzel olur aksi takdirde pek tercih edileceğinizi sanmıyorum.
kertenkele (OP)
Newbie
*

View Profile
December 04, 2016, 05:20:41 PM

Yeni uygulayacağımız miktara göre komisyon ile daha ucuz btc satışı yapacağız. Konunun alt kısmını okuyabilirsiniz.
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
December 04, 2016, 07:25:09 PM

Turkiyeye hizmet veriyorlarmi bilmiyorum ama burada oldukca populer ve her gecen gun populerligini artirmaya devam eden bir odeme islemcisi, bir arastirin.

https://www.braintreepayments.com/payment-methods
siteyi açarsan by paypal'ı  görürsün Grin
paypal da TR'den kaçtı Grin

Ama diger opsiyonlar kullaniliyor gibi cunku hangi ulkede is yapacaksiniz bolumunde listede Turkiyede var ve sectiginizde yanina yesil tik koyuyor. Arastirmak lazim adamlarda bitcoin opsiyonuda var cunku.
kertenkele (OP)
Newbie
*

View Profile
December 08, 2016, 02:28:29 AM

Payeer alım satım  eklendi. (komisyonsuz bozdurabilirsiniz.)

BTC AL-SAT ilan panosu eklendi.

Tüm detaylar konuya eklendi.
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
December 08, 2016, 06:06:32 AM

Gelişmeler güzel haber. Forum adını da Kolaybtc falan alaydın daha şık dururdu. Wink
gokcey
Full Member

Activity: 208
Merit: 100

View Profile
December 12, 2016, 07:06:37 PM

Komisyonsuz payeer bozduruldu.
fkod
Sr. Member

Activity: 594
Merit: 252

View Profile
December 13, 2016, 07:20:59 AM

Sorunsuz alışverişler yaptım. Yukarıdaki yorumlarda arkadaşların da dediği gibi acil alım satım ihtiyacı olduğunda tercih edilebilir bir servis.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: