Bitcoin Forum
May 14, 2024, 07:15:31 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Uçakların geri vitesi YOKTUR. Çünkü Allah söküp atmıştır..  (Read 1362 times)
sammys (OP)
Hero Member

Activity: 1111
Merit: 525

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
December 04, 2016, 12:07:55 PM

Bu neyin kafasıdır bilen varmidur daaa Cheesy

https://www.facebook.com/652064228292177/videos/662042320627701/?hc_ref=NEWSFEED

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
.YoBit AirDrop $.|.Get 700 YoDollars for Free!.🏆
1715670931
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715670931
Reply with quote  #2

1715670931
Report to moderator
1715670931
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715670931
Reply with quote  #2

1715670931
Report to moderator
The forum was founded in 2009 by Satoshi and Sirius. It replaced a SourceForge forum.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
redhack
Legendary
*

Activity: 1858
Merit: 1015

View Profile
December 04, 2016, 05:02:41 PM

Saçma bir video olduğuna emin olduğum için açmadım bile. Başlık üzerinden yorum yapacak olursam, uçakların geri gidebildiğini uçağa binen veya havaalanında 15 dakika zaman geçiren herkes bilir. Cahillikte sınır yok.
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
December 04, 2016, 06:16:48 PM

Ben adamın tipine güldüm onun dışında adamın konuşması tam bir saçmalık bence adamda bunu düşünürken herhalde kafayı sıyırmış olabilir.
gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
December 05, 2016, 12:18:08 PM

bunların karsısına oturupta bu tıplerı dınleyenler var ya ne desem bılemedım Cheesy
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
December 05, 2016, 03:05:10 PM

Adam hakli, ucak muhendisi bu adam yakinen taniyorum, en az 20ye yakin lisansli patenti var
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
December 06, 2016, 04:51:58 AM

hahahah 1e 2 ye hatta 3 e takabilirsiniz 5e takıp gidebilrisiniz ordan 3e hatta 2 ye 1 e geri dusurebilirsiniz ama geri takamazsınız yoktur.
bu arada ucaklarda geri vites vardır ama ucagın motorunu yormamak vede zorlamamak icin kullanmaz.yerine yardımcı arac vasıtasıyla geri dogru cekilir.
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
December 06, 2016, 06:22:09 AM

hahahah 1e 2 ye hatta 3 e takabilirsiniz 5e takıp gidebilrisiniz ordan 3e hatta 2 ye 1 e geri dusurebilirsiniz ama geri takamazsınız yoktur.
bu arada ucaklarda geri vites vardır ama ucagın motorunu yormamak vede zorlamamak icin kullanmaz.yerine yardımcı arac vasıtasıyla geri dogru cekilir.

Ucaklarda geri vites yoktur, hatta ucaklarda vites diye birsey yoktur nereden cikariyorsunuz bunlari ...
cabsav
Legendary
*

View Profile
December 06, 2016, 07:46:13 AM

Ucaklarda geri vites yoktur, hatta ucaklarda vites diye birsey yoktur nereden cikariyorsunuz bunlari ...
uçaklar geri gidebilir ama bu hem motora asırı yuklenme hemde asırı yakıt kullanımına neden olur bu sebeble geri gitme işlemini yardımcı araçlar yapar. pilotlar zornda kalmadıkca bu özelliği kullanmaz. hafif araştırın google da görürsünüz.
DeepCoin
Legendary
*

View Profile
December 06, 2016, 07:48:25 AM

uçaklar geri gidebilir ama bu hem motora asırı yuklenme hemde asırı yakıt kullanımına neden olur bu sebeble geri gitme işlemini yardımcı araçlar yapar. pilotlar zornda kalmadıkca bu özelliği kullanmaz. hafif araştırın google da görürsünüz.

Ben ucaklar geri gidemez demedim, geri vites hatta vites yoktur dedim ...  Bu arada ben bing kullaniyorum sagol onerin icin.
cabsav
Legendary
*

View Profile
December 06, 2016, 09:55:58 AM

Ben ucaklar geri gidemez demedim, geri vites hatta vites yoktur dedim ...  Bu arada ben bing kullaniyorum sagol onerin icin.
önce videoyu izle sonra gel ahkamını kes sonrada ac bingine arastırmanı yap. google diye birsey var bu arada aklında olsun.bingde ulaşamadığın sonuc olursa ordan bakarsın.
DeepCoin
Legendary
*

View Profile
December 06, 2016, 04:45:46 PM

önce videoyu izle sonra gel ahkamını kes sonrada ac bingine arastırmanı yap. google diye birsey var bu arada aklında olsun.bingde ulaşamadığın sonuc olursa ordan bakarsın.

Uslubuna dikkat et, 25 yillik pilotami ogretiyorsun sen bunu, googla bak mis. siz yeni nesil amma bilmissiniz herseyi, saygi falan kalmamis sizde. Sen kisa pantolonla gezerken biz altavistalarda geziyorduk, elbette biliyoruz google i.
Bonzai
Sr. Member

Activity: 350
Merit: 250

Presale Starts on 30th of November

View Profile
December 10, 2016, 08:48:19 PM

Uçakta vites yoktur ama topuz vardır. Vites var diyenler için topuz kullanıyorlar Grin
Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2408
Merit: 1358

View Profile
December 11, 2016, 09:00:32 AM

Bu adam bir şeye gönderme yapmaya çalışıyor ama yaparken o kadar tekrar etti ki,
hem çok anlamsızlaştı hem de çok sıktı. yok arkadaş geri vites, anladık.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: