Bitcoin Forum
May 13, 2024, 07:27:39 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bitcoin ve coinler HK.  (Read 724 times)
efeaydin (OP)
Full Member

Activity: 181
Merit: 102

View Profile
December 04, 2016, 03:19:25 PM

Merhaba. Bu işlere yeni merak saldım ve biraz araştırma yaptım. Anladığım kadarıyla mine yapmak ASIC makinelerle dolu bir binaya sahip olmadıkça pek karlı olmuyormuş. Ayrıca mine yapmak için onlarca hatta yüzlerce GB'lik bir dosya indirmek gerekiyormuş. Kazanmak için online cloudlar da varmış onlar daha karlı oluyormuş ama onlarda da uzun süre beklemek gerekiyormuş kar elde etmek için. Zaten faucetlerden anca birkaç kuruş kazanılabiliyormuş.

O zaman nasıl coin kazanılıyor?
1715628459
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715628459
Reply with quote  #2

1715628459
Report to moderator
Bitcoin addresses contain a checksum, so it is very unlikely that mistyping an address will cause you to lose money.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715628459
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715628459
Reply with quote  #2

1715628459
Report to moderator
t2yax
Sr. Member

Activity: 462
Merit: 250

Arianee:Smart-link Connecting Owners,Assets,Brands

View Profile
December 04, 2016, 03:48:09 PM

mine yapmak için gb'larca veri indirmen gerekmez bu yanlış,çok düşük bir veri boyutu kullanılıyor ay olarak hesaplarsak,
gb'larca dosya'yı indimek düğüm olmak için veya cüzdan seçimi yüzünden olabilir.cloudların karlı olduğu tartışılır yatırımınızı karşılamayabilir,çoğu aldatıcı(scam) ayrıca.nasıl kazanacağız sorusuna gelince:sana tavsiyem biraz forumda takıl rütbeni arttır.ardından imza kampanyalarından kazanırsın.
birçok kazanma yolu var.mesela bir faucet sitesinden kazanırsın referansı olduğun kullanıcılar üzerinden.veya bir sayfa çevirirsin türkçeye bu forumda ordan kazanırsın.bir de kumar siteleri var ama bence bulaşma hiç.

arianee
• • • ━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
Smart-link Connecting Owners, Assets And Brands
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━ • • •
Discord
Telegram ⊐●⊏ Reddit
Twitter ⊐●⊏ Instagram
Medium ⊐●⊏ Linkedin
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
December 04, 2016, 05:50:34 PM

Satın alınarak borsalarda işlem yaparak kazanılıyor yada kaybettiriyor elektrik masrafın yoksa ve doğru cihazları alırsan yeterli sermayeyle kazanılıyor hala.
Onun dışında bir çok yöntem var illa madencilik yapacak değilsin bir para birimini nasıl kazanıyorsan kazanabilirsin.
Roronoa
Full Member

Activity: 201
Merit: 100

View Profile
December 04, 2016, 09:18:52 PM

Onun dışında bir çok yöntem var illa madencilik yapacak değilsin bir para birimini nasıl kazanıyorsan kazanabilirsin.
Esas mesele işte bu. Mesela ben şu sıralar en çok bloglarıma koyduğum Bitcoin'le ödeme yapan reklam platformlarından Bitcoin kazanıyorum. Tabi fazla kazandırmadığından başka yöntemler düşünüyorum şu sıralar. Bir ara Yobit'in imza kampanyasından kazanıyordum bir kaç kuruş ama attılar beni. Yine imzada da şansımı deniyorum ama eskisi gibi kampanyalar yok. Altcoin borsası çok heyecanlı ve riskli bir kaç kere işlem yapıp o heyecanı tatmanı öneririm. Ama ben ekmek yiyemedim altcoinlerden. Uzun zamandır bu forumdaki yatırım fonlarına katılsam mı diye düşünüyorum. Cloud mining'e bulaşma bence. Ona yatıracağın parayı burada yatırım fonu açan arkadaşlara yatırırsan hem daha kazançlı çıkarsın hem de daha güvenilirdir.
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
December 04, 2016, 09:48:50 PM

Esas mesele işte bu. Mesela ben şu sıralar en çok bloglarıma koyduğum Bitcoin'le ödeme yapan reklam platformlarından Bitcoin kazanıyorum. Tabi fazla kazandırmadığından başka yöntemler düşünüyorum şu sıralar. Bir ara Yobit'in imza kampanyasından kazanıyordum bir kaç kuruş ama attılar beni. Yine imzada da şansımı deniyorum ama eskisi gibi kampanyalar yok. Altcoin borsası çok heyecanlı ve riskli bir kaç kere işlem yapıp o heyecanı tatmanı öneririm. Ama ben ekmek yiyemedim altcoinlerden. Uzun zamandır bu forumdaki yatırım fonlarına katılsam mı diye düşünüyorum. Cloud mining'e bulaşma bence. Ona yatıracağın parayı burada yatırım fonu açan arkadaşlara yatırırsan hem daha kazançlı çıkarsın hem de daha güvenilirdir.
Bloglarına btc ile ödeme yapan reklam platformları yerine altcoinlerin blog post için ödülleri oluyor reklamdan alacağının 10 katını alırsın ufak bi tavsiye.  Smiley
efeaydin (OP)
Full Member

Activity: 181
Merit: 102

View Profile
December 05, 2016, 02:10:10 PM

Bloglarına btc ile ödeme yapan reklam platformları yerine altcoinlerin blog post için ödülleri oluyor reklamdan alacağının 10 katını alırsın ufak bi tavsiye.  Smiley

Bloglarda reklam için ödeme yapan en iyi siteler hangisi?
Roronoa
Full Member

Activity: 201
Merit: 100

View Profile
December 13, 2016, 11:57:39 AM

İmzamdaki coinin kampanyası Türkçe makale kabul etmiyor. Etse direk yazıp deneyecektim. Makale yazacak kadar İngilizceme güvenmiyorum. Yine de başka coinlerin konularına da bakacağım. Öneri için teşekkürler.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: