Bitcoin Forum
May 30, 2024, 09:27:40 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Baskanlık Sistemi Meclisten Geçecek Mi?  (Read 2109 times)
hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
December 16, 2016, 07:37:13 PM

Belkide hayırlı olan budur. Bir Atatürk çıkarmak için bıçağın kemiğe dayanması gerekmişti. Bu güne kadar her krizi atlattık. Her dönemeçten geçtik. Belkide milletçe uyanmamız için bunun da olması gerekiyor.
Bu millet hep yüzeye çıkmak için önce dibe vurmayı beklemiş.

Ben eğer dibe vuracak olursak Atatürk dönemindeki gibi insanlarınımızın birliktelik gösterip toparlanacağı ve çıkarsız fedakarlık yapacağı konusunda kuşkulanıyorum ayrıca dış siyaset te o dönemdeki gibi değil artık na mert bir düzen var Allah bizi o durumlara düşürmesin çok kötü durumlara düşebiliriz dua edelimde taktiri ilahi kendini göstersin ve devletimiz dosdoğru yönetilsin !
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
December 16, 2016, 07:51:56 PM

Belkide hayırlı olan budur. Bir Atatürk çıkarmak için bıçağın kemiğe dayanması gerekmişti. Bu güne kadar her krizi atlattık. Her dönemeçten geçtik. Belkide milletçe uyanmamız için bunun da olması gerekiyor.

Ben eğer dibe vuracak olursak Atatürk dönemindeki gibi insanlarınımızın birliktelik gösterip toparlanacağı ve çıkarsız fedakarlık yapacağı konusunda kuşkulanıyorum ayrıca dış siyaset te o dönemdeki gibi değil artık na mert bir düzen var Allah bizi o durumlara düşürmesin çok kötü durumlara düşebiliriz dua edelimde taktiri ilahi kendini göstersin ve devletimiz dosdoğru yönetilsin !
Dönemin mandacılarını yobazları unutmayın onlar hep vardı günümüzde hala buradalar sadece şekil değiştirdiler ve nüfus oranına göre çoğalmış gözüküyorlar.
Kurtuluş savaşı sırasında cepheden kaçan askerlerin oranı %46 falan diye hatırlıyorum hatta celal hoca seçim sonucu için örnek vermişti.

Bakın milli mücadele dönemi ve Atatürk ile ilgili en ufak duygusal şey bile tüylerimizi diken diken ediyor bunu geçen dizi fragmanında bizzat yaşadık.
Milli mücadeleyi biz yobazlarla mandacılarla kazanmadık Türk milletinin tek vücut olmasıyla kazandık. Ben açıkcası yakın tarihte bu milletin tüm dünyayı şaşırtacağını düşünüyorum çünkü genetik yapımız çözülebilmiş değil yumurta tavuğun götüne gelince bi acayip oluyoruz..
Patlamayı bekleyen bir milli enerji var milyonların içinde o gün geldiğinde özümüze döneceğiz bu enerjiyi bilinçli bi şekilde gezi zamanı boşaltmaya kalktılar planladılar ama işe yaramadı  Wink
oli123123
Legendary
*

Activity: 1445
Merit: 1000

View Profile
December 16, 2016, 10:49:12 PM

Bu olanları gördükten sonra bunu başarabileceğimizi sanmıyorum, bilmiyorum bir çıkış yolu var mıdır...
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: