Bitcoin Forum
May 05, 2024, 07:58:07 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: [ANN] [TKS] TOKES Platform ICO CANLI | Blockchain'i Blazing | CannabisRevolution  (Read 3824 times)
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
January 21, 2017, 02:38:30 PM

benim kampanyadaki listede adresim görünüyor ama altta kopya yazana koymamışlar bir sorun olmaz umarım zaten 3-5 bişey gelcek oda gitmesin Smiley
bunların ico çalışmasından sonra hangi borsada işlem görcekler acaba sanki bi yerde bittrex dediler diye hatırlıyorum ama emin olmamdım.

Sorun olacağını sanmam, olursa PM atarsın

Acaba Ico başarılı oldu bilemiyorum, Ico sayfasında çok düşük bir miktar görünüyordu.

Anladığım kadarıyla bu gunden sonra imzayı değiştirebiliyoruz.

ben değiştirdim zaten yapcak bişey yok.
bir de rakip bir coin çıktı bunlara ama açıkcası çok beğendim win cüzdan web cüzdan çok iyi tasarlanmış görsel olarak bildiğin grafikerler dizany etmiş
bu çalışmaya parasal destek bulabileceklerini düşünüyorum . ama bu dev ler birbirlerini yerlermi yoksa biri ucarmı görcez
"This isn't the kind of software where we can leave so many unresolved bugs that we need a tracker for them." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714939087
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714939087
Reply with quote  #2

1714939087
Report to moderator
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
January 24, 2017, 04:48:47 PM

benim kampanyadaki listede adresim görünüyor ama altta kopya yazana koymamışlar bir sorun olmaz umarım zaten 3-5 bişey gelcek oda gitmesin Smiley
bunların ico çalışmasından sonra hangi borsada işlem görcekler acaba sanki bi yerde bittrex dediler diye hatırlıyorum ama emin olmamdım.

Acaba Ico başarılı oldu bilemiyorum, Ico sayfasında çok düşük bir miktar görünüyordu.

bir de rakip bir coin çıktı bunlara ama açıkcası çok beğendim win cüzdan web cüzdan çok iyi tasarlanmış görsel olarak bildiğin grafikerler dizany etmiş
bu çalışmaya parasal destek bulabileceklerini düşünüyorum . ama bu dev ler birbirlerini yerlermi yoksa biri ucarmı görcez

I gave the bittrex address, did I have to do something else?

waves in chrome eklentisi var onu indir, onun sunduğu adresi adamlara ver, yapamam dersen benim adresi ver. (eklentiiyi indirdikten sonra seedi not al bir yere)
temmuz
Sr. Member

View Profile
January 24, 2017, 08:24:23 PM

I gave the bittrex address, did I have to do something else?

waves in chrome eklentisi var onu indir, onun sunduğu adresi adamlara ver, yapamam dersen benim adresi ver. (eklentiiyi indirdikten sonra seedi not al bir yere)

bittrex beğenmediler bene msj attım wave eklentisinden adresi gönderdim kabul ederlerse etmezlerse taa Cheesy
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
March 01, 2017, 02:49:39 PM

35 Tokes göndermişler,
bir cacık olmaz sanırım, zaten proje başarıya ulaşmadı.
temmuz
Sr. Member

View Profile
March 01, 2017, 04:09:15 PM

kötü günler için saklarsın Cheesy
torikan (OP)
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
March 01, 2017, 04:26:38 PM

35 Tokes göndermişler,

bana çeviriden 100 gönderildi ama onuda bittrex adresi vermiştim waves diyince aq oda gitti sanıırm
temmuz
Sr. Member

View Profile
March 02, 2017, 04:45:08 PM

35 Tokes göndermişler,

bana çeviriden 100 gönderildi ama onuda bittrex adresi vermiştim waves diyince aq oda gitti sanıırm

bittrex support aç ordan sor muhtemelen gitti ama belki gönderirler. gerçi şuanda asset çalışmıyor bu ay başlıcak sanırım ozmana gönderebilirler.
ikm
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
March 02, 2017, 04:54:43 PM

banada 35 tokes geldi. 10 dolar olur mu Cheesy lan dalgasına yazdım Cheesy kendim bile inanmadım Cheesy
beyinsi
Hero Member

Activity: 742
Merit: 501

View Profile
March 02, 2017, 05:00:51 PM

şu an nekadar 1 tks?
ikm
Sr. Member

Activity: 420

View Profile
March 02, 2017, 05:03:31 PM

şu an nekadar 1 tks?

ana konuda 5k satoşi muhabbeti var ama bilemicem tam olarak.
temmuz
Sr. Member

View Profile
March 03, 2017, 08:57:40 PM

10 -20 dolar çıkar bana sanırım 100k satoşi var elimde benimde Cheesy 10 dolar bizde 10X yaptımı tamam  Grin Grin
torikan (OP)
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
March 05, 2017, 01:55:03 PM

ekip sağlam çalışıyor sürekli güncelleme gönderilyorlar yaptıklarıyla.
belli bir seviyede kalır bu coin. ama elinde 1 sene tutan kazannçlı olur diye düşünüyorum. tabi terside aynı oranda ihtimal
dnz gns
Sr. Member

Activity: 434

View Profile
March 05, 2017, 02:05:15 PM

exchange ne zaman girecek acaba yada wavesasset uyugulamasını açıcak bu ay içinde ordan mı çalışcaklar NXT gibi
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: