Bitcoin Forum
June 19, 2024, 11:43:53 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Satılık 1 Haftalık Asrock H81 + Pentium G3240+ Corsair 8 GB Ram + 1 adet riser  (Read 1913 times)
bulgar_84
Sr. Member

Activity: 779
Merit: 253

View Profile
December 22, 2016, 11:18:22 AM

Urunlerin sifirlari toplansa ayni para eder. Alicak olan arkadaslar bunu goz onunde bulundurmali ve fiyati revize etmen gerekiyor tabi satmak istiyorsan.

H81 i 380 TL ye Almanya dan getirttim.
Siz Bulgaristantan 266 tl ye alıyorsunuz, öyle hesaplayınca.

Lütfen diğer insanlara tavsiye vermeden kendi satış fiyatlarınız hakkında düşünün.

Ben belki bedavaya aliyorum o kimseyi ilgilendirmez ve benim sattiklarim R2.0 versiyon dostum. Bana adetli olarak bulgaristandan alip getirebilirmisi  266liraya sen al ben senden 366liradan adetli alirim adet basi 100 lira iyi para olsa gerek. Mali herkes alabilir ama o malin buraya gelmesi var. Getirebilirsen saka yapmiyorum 25-30 adetnakit elden teslim alirim.

Kimseyi ilgilendirmezse benim konuma gelip konuşmamalısın, sen karışırsan sana da karışırlar

Ayrıca istesem her haftasonu Sofyaya gider herseferde 7-8 adet rahatlıkla getiririm.

Post kasmak istiyorsan başka topic e ....

Amacim post kasmak degil , her hafta bana 7-8 tane getir aldigin fiyatin uzerine 100 lira kar veririm sana. Keske öyle olsa isler Smiley gumrukten sadece 1 tane gecirebilirsin 2 tane oldugu zaman 1'ine el koyarlar ambara atarlar tekrar yurtdisina cikarken 60 lira ambarda bekleme ucretini odersin alirsin. Bi suru tatavasi var. O yuzden yine soyluyorum. Cok kolaysa 266liraya alinabiliyor ve adetli getirebilen varsa adetli alim yapabilirim. Davulun sesi uzaktan hos gelir. İcraata gelince herkes kivirmaya basliyo nedense. Hadu getirde gorelim dostum

Bulgar84 hangi konuya baksam kesin senin bir baltalamanı görüyorum. Hiç adetim değil ama yarın senin konuna 60 tl ye sattığın riser nasıl 15 tl ye alınır. Asrock h81 ler 270 tl ye nasıl alınır linkleriyle beraber yazacağım. Belki akıllanırsın. Ayrıca ben sana 10 adet h81 2.0 ı 366 tl den satacağım. Hadi alıyor musun. 20 gün içince teslim etcem?

Abisi sen söyle bi kenarda kumda oyna istersen. 16 kasimda yazismisiz hala duruyor. 1 tane rig kurucam deniycem olursa cigaltirim diyen 3-5 kurusun pesinde olan adamlardansin senin gibi gunde 2-3 kisi ariyor beni. Getirebiliyorsan getirirsin ilanini acar 366liradan satarsin bende helal olsun disli rakip geldi der bukemedigim bilegi öperim. Bu isler öyle klavyeden yazmayla olmaz. 20 gunder teslim demissin kac tane istiyosun onu soyle bende teslimat suresi diye bisey yok. 6 tane riser kablo getirtmissin cinden laga luga yapiyosun. Bende surekli 100-150 arasi stok oluyor. İlanimda son alis veris yapan arkadasin kullanici ismini paylastim o arkadaslarda cinden riser getirtmisler , ama is anakart ve ekran kartina gelince direk beni aradilar , 5 adet anakart ve son kalan 4 adet islemciyi kargoladim. Ben 2008 yilindan beri piyasadayim senin gibi dunden baslamadim. Hadi kal salicakla ama sunu soyliyim ve unutma bunu. Muhakkak bi gun beni ariycaksin bi ihtiyacin bi eksigin olunca Wink

sana benim işim düşmez kardeş . her aldığım ürünü fazlasıyla alıyorum.  sen sözünde  dur 366 tl den anakart alıyor musun adetli onu söyle. boş yapma

kardeş İQ seviyende bi sorun var sanırım senin. 20 günde teslim ediceksen hic bi anlamı yok insanlarda biliyor neyin ne kadar oldugunu sen bunu anlamakta zorluk cekiyorsun sanırım. adam yatırım yapıyor 15-20 tane rig kuruyor. 20gün beklemek yerine benden alıyor ve o 20 günü zaten 15 rigle aradaki farkı kapatıyor. senin gibi 1-2 tane rig kurup laga luga yapan adamlarla calısmıyorum ben.ok konuyuda uzatma istersen kendini küçük düşüyorsun diycem ama oda nafile Smiley

'
WSPX.
║║
║║
[/b]
▬▬ ● W ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● S ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● P ● ▬▬▬▬▬▬ ● X ● ▬▬

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   
WebSpaceX Technology Artificial Intelligence Solutions
ANN Thread ► Whitepaper ► Github ► Twitter ►  YouTube ► Reddit ► Medium

.SALE ..01 JAN 2019.
KartalGrup
Full Member

Activity: 191
Merit: 101

View Profile WWW
December 22, 2016, 11:32:04 AM

simsar  laga luga yapma pazartesi 3 tane   geliyor anakart   366 tl den alıyor musun onu söyle ?

1oZANGqb96jhKjTGVWFZsyALCeRw5mpZQ
35jahWAD4MupYdmVQFQtVMbfmSrBB78qt9
1ASszmsG61s1AEbqpayGmERoAqst5oiu4u
bulgar_84
Sr. Member

View Profile
December 22, 2016, 11:48:20 AM

simsar  laga luga yapma pazartesi 3 tane   geliyor anakart   366 tl den alıyor musun onu söyle ?

236 liraya alıyordun hani bende adet bası 100 lira kar veririm demiştim , söylediğimin arkasındayım. istanbulda elden teslim fatura fiyatının 100 lira fazlasına sürekli alım yaparım sorun yok. faturası veya garanti belgesi olası şart Wink

'
WSPX.
║║
║║
[/b]

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   

.SALE ..01 JAN 2019.
KartalGrup
Full Member

View Profile WWW
December 22, 2016, 12:06:41 PM

236 liraya alıyordun hani bende adet bası 100 lira kar veririm demiştim , söylediğimin arkasındayım. istanbulda elden teslim fatura fiyatının 100 lira fazlasına sürekli alım yaparım sorun yok. faturası veya garanti belgesi olası şart Wink

üstte adama 366 tl ye getir alacağım demedin mi ?  kıvırtkan gördümde senin gibisini görmedim. 3 kuruş için söylemedeğin yalan kalmadı.  işi yokuşa sürmek içinde  koyduğu şartlara bak ya. kişilik bozukluğu var sende.  delikanlı ol sözünde dur 366 tl den yollayayım anakartları   escrow kullanalım. kıvırtma delikanlı ol.

bulgar_84
Sr. Member

View Profile
December 22, 2016, 12:14:59 PM

üstte adama 366 tl ye getir alacağım demedin mi ?  kıvırtkan gördümde senin gibisini görmedim. 3 kuruş için söylemedeğin yalan kalmadı.  işi yokuşa sürmek içinde  koyduğu şartlara bak ya. kişilik bozukluğu var sende.  delikanlı ol sözünde dur 366 tl den yollayayım anakartları   escrow kullanalım. kıvırtma delikanlı ol.

tamam 366 liradan alıcam , ben nakit ve elden calısırım dostum. gönder istanbulda elden teslim alıyım sorun yok. kıvırmam ben. fatura ve garanti belgeleri varmı ürünlerin ?

'
WSPX.
║║
║║
[/b]

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   

.SALE ..01 JAN 2019.
KartalGrup
Full Member

View Profile WWW
December 22, 2016, 12:22:14 PM

tamam 366 liradan alıcam , ben nakit ve elden calısırım dostum. gönder istanbulda elden teslim alıyım sorun yok. kıvırmam ben. fatura ve garanti belgeleri varmı ürünlerin ?

seninkilerin nasıl faturası varsa öyle faturası var. almanyadan alınma garantisi var. 360 lira için istanbula mı gelcem? escrow niye kabul etmiyorsun ?

bulgar_84
Sr. Member

View Profile
December 22, 2016, 12:56:16 PM

seninkilerin nasıl faturası varsa öyle faturası var. almanyadan alınma garantisi var. 360 lira için istanbula mı gelcem? escrow niye kabul etmiyorsun ?

escrow kullanmıyorum. bi sürü referansım var benim senin neyin var ? istanbulda tanıdıgın biri varsa gönder elden alıyım.

'
WSPX.
║║
║║
[/b]

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   

.SALE ..01 JAN 2019.
KartalGrup
Full Member

View Profile WWW
December 22, 2016, 12:58:22 PM

senin neyin var diyor ya.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1663608.0
gir konuya bak senin gibi 30 40 tl lerle uğraşmıyorum. ayrıca altta imzamda btc adreslerim var gir hacimlere bak boş yapma.

Heardalis
Sr. Member

Activity: 453
Merit: 264

View Profile
December 22, 2016, 01:04:51 PM

@Kartalgrup
Dur dur neden 366 ya veriyosun ki ? Önce biz bir meyvesini yiyelim kalan artıkları satarız bulgar84 e.
O bizim için tek tek uğraşadursun satmaya  Wink
bulgar_84
Sr. Member

View Profile
December 22, 2016, 01:11:00 PM

@Kartalgrup
Dur dur neden 366 ya veriyosun ki ? Önce biz bir meyvesini yiyelim kalan artıkları satarız bulgar84 e.

Artıklarımı bana kalıcak suan stokta ne kadar malım var bi bilsen kimin artıkcı oldugunu anlarsın dostum. ben her zaman söylüyorum. daha uyguna getirip satabilen varsa satsın hic sorun yok herkes kendi rıskını yer. o yüzden benim acımdan sorun yok. yeterince müsterim var ve bana yetiyor. ha sunuda söyliyim 2008 yılından beri ugrasıyorum bu işlerle böyle çöplük bi forum görmedim.

'
WSPX.
║║
║║
[/b]

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   

.SALE ..01 JAN 2019.
KartalGrup
Full Member

View Profile WWW
December 22, 2016, 01:27:39 PM

@Kartalgrup
başkan zaten  bunun alcağı yok herzamanki gibi blöf yapıyor. millet nasıl çakal olduğunu anlasın diye uğraşıyorum.  neyse @bulgar84  kardeş senden cacık olmaz. bu kadar zaman ayırdım sana yeter. daha satabiliyorsan satarsın artık Smiley  fazla stoklu girme 15 gün sonra 350 tl den satmaya başlıyoruz bilgin olsun. riserlarda 25 tl Smiley

bulgar_84
Sr. Member

View Profile
December 22, 2016, 01:48:20 PM

@Kartalgrup
başkan zaten  bunun alcağı yok herzamanki gibi blöf yapıyor. millet nasıl çakal olduğunu anlasın diye uğraşıyorum.  neyse @bulgar84  kardeş senden cacık olmaz. bu kadar zaman ayırdım sana yeter. daha satabiliyorsan satarsın artık Smiley  fazla stoklu girme 15 gün sonra 350 tl den satmaya başlıyoruz bilgin olsun. riserlarda 25 tl Smiley

bloö yapmıyorum dostum istanbulda elden teslimat yapabiliceksen 20 tane alıyım madem 350 liradan satıcaksın. riser kablo stokum yeterince var ama ihtiyac olursa ararım sıkıntı yok. ben blöf yapmam. senin gibide 3 tane veya 5 tane getirip sidik yarıstırmam kimseyle varsa elinde stok veya pazartesimi gelicek hic sorun degil malın geldiginde ara param hazır benim. blöf kim yapıyo görelim.

'
WSPX.
║║
║║
[/b]

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   

.SALE ..01 JAN 2019.
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
December 22, 2016, 04:06:28 PM

Bitmedi Riser kavganız  Grin Biz imal edecez bunları sonunda. Adamın ilanı piç olmuş bunu düşünün birde . Konu dışı bölümünde açın bir konu orada  takip edelim. Bakalım kim  getiriyor, kim kaça satabiliyor. Seyretmek eğlenceli de, konu sahibi arkadaşa ayıptır.
KartalGrup
Full Member

View Profile WWW
December 22, 2016, 04:40:31 PM

Bitmedi Riser kavganız  Grin Biz imal edecez bunları sonunda. Adamın ilanı piç olmuş bunu düşünün birde . Konu dışı bölümünde açın bir konu orada  takip edelim. Bakalım kim  getiriyor, kim kaça satabiliyor. Seyretmek eğlenceli de, konu sahibi arkadaşa ayıptır.

kendi konusunu kitleyip milletin satışını baltalıyor. @bulgar84 kardeşimin konusunda riser nasıl 15 tl ye alınır anlattım. yoksa alıp burda satma gibi  ne derdim var ne de zamanım var. isteyen 15 tl ye alsın.

timbereagle (OP)
Hero Member

Activity: 881
Merit: 502

View Profile
December 22, 2016, 05:14:04 PM

teşekkürler, istesem kilitlerim de bulgar'ın komikliklerini okuyorum. 1-2 gün daha devam etsin.

herkonuya baltalama girişimi komik bir hal alıyor.
bulgar_84
Sr. Member

View Profile
December 22, 2016, 05:32:04 PM

teşekkürler, istesem kilitlerim de bulgar'ın komikliklerini okuyorum. 1-2 gün daha devam etsin.

komik olan sensin dostum , al sana ufak bi hesap

asrock H81 Pro BTC V1  sıfırını 400 liradan veriyordum ben
intel celeron G1820 veya G1840 175 liradan satıyorum hatta her hafta 10 taneye yakın gidiyo allaha şükür
8 GB ram ortalama 150 lira desek
1 adet riser 50 lira olarak hesapla  Totalde 775 lira yapar , toplu alımda ufakta bi indirim desek 750 lira diyelim.  100 lira fazla verip sıfırını almak varken neden ikinci el ürünlere 650 lira verilsinki.

istersen konuyu kilitle cünkü gittice boku cıktı konunun ve bu fiyatada alıcak olan varsa gelsin sıfırını 750 liraya vericem söz veriyorum Smiley

Hatta sana inat anakartı R2.0 versiyonu vericem totalde 750 liraya oldumu , hadi sana rasgele dahada yazmam bu konuya.

'
WSPX.
║║
║║
[/b]

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   

.SALE ..01 JAN 2019.
timbereagle (OP)
Hero Member

Activity: 881
Merit: 502

View Profile
December 22, 2016, 05:51:42 PM

Zaten
600 e vericektim ama vazgeçtim senin gibiler yüzünden, umarım dersini aldın baltalama konusunda.

komik olan sensin dostum , al sana ufak bi hesap

asrock H81 Pro BTC V1  sıfırını 400 liradan veriyordum ben
intel celeron G1820 veya G1840 175 liradan satıyorum hatta her hafta 10 taneye yakın gidiyo allaha şükür
8 GB ram ortalama 150 lira desek
1 adet riser 50 lira olarak hesapla  Totalde 775 lira yapar , toplu alımda ufakta bi indirim desek 750 lira diyelim.  100 lira fazla verip sıfırını almak varken neden ikinci el ürünlere 650 lira verilsinki.

istersen konuyu kilitle cünkü gittice boku cıktı konunun ve bu fiyatada alıcak olan varsa gelsin sıfırını 750 liraya vericem söz veriyorum Smiley

Hatta sana inat anakartı R2.0 versiyonu vericem totalde 750 liraya oldumu , hadi sana rasgele dahada yazmam bu konuya.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: