Bitcoin Forum
May 17, 2024, 10:30:55 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: genesis miming bitcoin hız satın alma ve eth için yatırım fikirleriniz  (Read 1240 times)
risinqsun (OP)
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 273

-

View Profile
December 18, 2016, 11:15:34 AM

Merhaba,

Genesis'de Diamond Paket  $1950 dolar bunu almayı planlıyorum ve aynı zamanda eth $7.70 civarında sizce 100 adet eth alıp ocaktan sonra $10 üstüne çıkarmı nasıl bir yatırıyım yapayım önerilerinizi bekliyorum.

Teşekkürler.
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
December 18, 2016, 12:58:19 PM

Merhaba,

Genesis'de Diamond Paket  $1950 dolar bunu almayı planlıyorum ve aynı zamanda eth $7.70 civarında sizce 100 adet eth alıp ocaktan sonra $10 üstüne çıkarmı nasıl bir yatırıyım yapayım önerilerinizi bekliyorum.

Teşekkürler.

Valla kardeşim rig e yatırdğım paraya yanıyorum ben şimdilerde, al sat yapsam daha iyiydi, sen bir de  bunu hizmet olarak almak istiyorsun, o en beteri.
YAtırım yap daha iyi.
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
December 18, 2016, 01:04:58 PM

Merhaba,

Genesis'de Diamond Paket  $1950 dolar bunu almayı planlıyorum ve aynı zamanda eth $7.70 civarında sizce 100 adet eth alıp ocaktan sonra $10 üstüne çıkarmı nasıl bir yatırıyım yapayım önerilerinizi bekliyorum.

Teşekkürler.
Kanka eth al ama genesis alma.. Benim birikmişim olsa yüklü miktar eth alırdım.

vincetcm
Hero Member

View Profile
December 18, 2016, 01:07:00 PM

Merhaba,

Genesis'de Diamond Paket  $1950 dolar bunu almayı planlıyorum ve aynı zamanda eth $7.70 civarında sizce 100 adet eth alıp ocaktan sonra $10 üstüne çıkarmı nasıl bir yatırıyım yapayım önerilerinizi bekliyorum.

Teşekkürler.

Ben de böyle düşünüyorum.
redhack
Legendary
*

Activity: 1858
Merit: 1015

View Profile
December 18, 2016, 01:11:52 PM

Bu karar neden birikmişin olmadığını kanıtlar nitelikte olmuş. Grin
Ethereum büyük hardforklardan sonra son çırpınışlarını yapıyor, POS'a geçtiğinde işi tamamen bitecek.
risinqsun (OP)
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 273

-

View Profile
December 18, 2016, 02:32:29 PM

Merhaba,

Teşekkürler.

bende öyle düşünüyorum Smiley
prowas
Full Member

Activity: 240
Merit: 102

View Profile
December 18, 2016, 02:47:55 PM

cloud ethereum madencilik konusunda yardımcı olabilirim.

kartlar ve cihaz toplayıp 1 yıl boyunca barındırma işlemi yapabilirim.

yıl sonunda tekrardan %20 + 1 yıl elektrik ücreti ile birlikte çalışabiliriz.

alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
December 18, 2016, 03:07:32 PM

cloud ethereum madencilik konusunda yardımcı olabilirim.

kartlar ve cihaz toplayıp 1 yıl boyunca barındırma işlemi yapabilirim.

yıl sonunda tekrardan %20 + 1 yıl elektrik ücreti ile birlikte çalışabiliriz.

Grin Grin Grin

ugr_erkn92
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 250

View Profile
December 18, 2016, 03:12:28 PM

430 adet eth aldım bekliyorum ben çıkacağı kanısındayım aşırı derecede toplama var
Bitcocoin
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 271

View Profile
December 18, 2016, 03:37:46 PM

430 adet eth aldım bekliyorum ben çıkacağı kanısındayım aşırı derecede toplama var
Ekran görüntüsü atsana 430ether gözükcek şekilde:)))))
vincetcm
Hero Member

View Profile
December 18, 2016, 04:19:58 PM

ugr_erkn92
Sr. Member

View Profile
December 18, 2016, 04:42:47 PM

neden böyle bişey sorma gereği duydun bilmiyorum ama buyur
Bitcocoin
Sr. Member

View Profile
December 18, 2016, 06:55:11 PM

Eth adresini paylaşsana kontrol etcem. Web sayfasında düzenleme yapmak çok kolay  Roll Eyes
ugr_erkn92
Sr. Member

View Profile
December 18, 2016, 07:08:21 PM

Eth adresini paylaşsana kontrol etcem. Web sayfasında düzenleme yapmak çok kolay  Roll Eyes

web sayfasında oynama yapmak kadar başkasını eth adresini paylaşmakta kolay.

senin gibi gerizekalı insanlar varken gavurlar bu işten payını alır keyfine bakar bizde burda milletimize beyin nakli yapmakla uğşarışız

siteye davetli üyelik şart

bisiktirol
Bitcocoin
Sr. Member

View Profile
December 18, 2016, 07:13:02 PM

senin gibi gerizekalı insanlar varken gavurlar bu işten payını alır keyfine bakar bizde burda milletimize beyin nakli yapmakla uğşarışız

bisiktirol
Troll hesap olduğun besbelli a.k hadi yol al burada 430ether olan eth adresi paylaş yada bidaha konuşma
ugr_erkn92
Sr. Member

View Profile
December 18, 2016, 07:25:49 PM

Eth adresini paylaşsana kontrol etcem. Web sayfasında düzenleme yapmak çok kolay  Roll Eyes

bisiktirol
Troll hesap olduğun besbelli a.k hadi yol al burada 430ether olan eth adresi paylaş yada bidaha konuşma

beynini s... salağı

coin transferleri adresten adresemi olması gerek illaki.  bir trade sitesinde btc verip eth almak eth verip etc almak için adresler arası gönderimmi yapılıyor akşam akşam sinirlerini zıplattın yolunu s... senin.

eskiden olan 10-15 eth vardı üstünede aşagıdan hesapla işe al matematiğin varsa hesapla onuda beceremezsen bu resmin çıktısını al evir çevir büz ilgili montajı bana ait

insanlar konu açıyor fikir edinmek için birileride kalkıyor benim ethler g.. sikti sanki hesap soruyor valla siktir git
Bitcocoin
Sr. Member

View Profile
December 18, 2016, 11:38:55 PM

Eth adresini paylaşsana kontrol etcem. Web sayfasında düzenleme yapmak çok kolay  Roll Eyes

bisiktirol

beynini s... salağı

coin transferleri adresten adresemi olması gerek illaki.  bir trade sitesinde btc verip eth almak eth verip etc almak için adresler arası gönderimmi yapılıyor akşam akşam sinirlerini zıplattın yolunu s... senin.

eskiden olan 10-15 eth vardı üstünede aşagıdan hesapla işe al matematiğin varsa hesapla onuda beceremezsen bu resmin çıktısını al evir çevir büz ilgili montajı bana ait

insanlar konu açıyor fikir edinmek için birileride kalkıyor benim ethler g.. sikti sanki hesap soruyor valla siktir git

Bebeğim neden bu kadar sinirlendin fake hesap olduğunu deşifre ettiğim için mi? sadece basitçe ethereum adresini paylaş ve bakiyene bakalım dedim. Demekki troll hesapsın ve 430 ethereum hesabında yok o yüzden bu kadar sinirlendin senide anlıyorum küfür etmene gerek yok klavye erkeği Smiley
ozkan_samet
Member
**

Activity: 102
Merit: 10

View Profile
August 18, 2017, 12:48:53 PM

Risingsun 300 Dolar oldu ethereum alsaymışsın şu an 30 kat kar etmişmişsin :S
Ben de üretime yatırmam gerekirken haziranda tutup Bitclub networke kaydoldum.. Paran gitmiyor ama amorti süresi uzun işte 1 sene bekleyeceksin de ondan sonra kara geçecek..

C *
Pages: [1]
  Print  

Jump to: