Bitcoin Forum
May 29, 2024, 02:25:45 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bu kritik durumda hangi coin alınabilir  (Read 1356 times)
ekiller (OP)
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
December 21, 2016, 03:10:36 PM

Şuan herkes tırsmış durumda , sinmiş bir köşeye bekliyor.  Şu durumda risk almayı düşünsek, hangi coin daha mantıklı olabilir ?
BTC yükseliş ivmesi yavaşladığında yada durduğunda ilk fırlayacak coini merak ediyorum.  Eminim sizde ediyorsunuzdur.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
December 21, 2016, 03:19:07 PM

Şuan herkes tırsmış durumda , sinmiş bir köşeye bekliyor.  Şu durumda risk almayı düşünsek, hangi coin daha mantıklı olabilir ?
BTC yükseliş ivmesi yavaşladığında yada durduğunda ilk fırlayacak coini merak ediyorum.  Eminim sizde ediyorsunuzdur.

milyon dolarlık soru

bende şunlar var lisk, waves, etc, ardor, amp,rep

münkünse bunlardan biri olsun, içlerinden biri 10x yapsa yeter Grin
ekiller (OP)
Legendary
*

View Profile
December 21, 2016, 03:25:11 PM
Last edit: December 21, 2016, 03:35:48 PM by ekiller

Evet herkes suskun oldu. Forumda bile. Tahminler gelmiyor hiç. Bu suskunlukta biraz kafa açalım, belki şansımızda döner.

@goraset   bu arada LSK ten hala umutlu musun ?

Birde şunu sorayım, bütün coinler patır patır dökülürken ARDOR neden hiç düşmüyor?  Ardorun sağlam pump yiyeceğini düşünüyorum ne zaman bilmiyorum fakat, coin çizgisini pek bozmuyor 1100 -  1300  aralığında hep,   genelliklede  1200 civarı.   1 aylık  geçmişte en kritik durumlarda bile en fazla 1100 e düşmüş.
goraset
Legendary
*

View Profile
December 21, 2016, 04:32:56 PM

Evet herkes suskun oldu. Forumda bile. Tahminler gelmiyor hiç. Bu suskunlukta biraz kafa açalım, belki şansımızda döner.

Birde şunu sorayım, bütün coinler patır patır dökülürken ARDOR neden hiç düşmüyor?  Ardorun sağlam pump yiyeceğini düşünüyorum ne zaman bilmiyorum fakat, coin çizgisini pek bozmuyor 1100 -  1300  aralığında hep,   genelliklede  1200 civarı.   1 aylık  geçmişte en kritik durumlarda bile en fazla 1100 e düşmüş.

lisk benim için 2016 ın en karlı coini diyebilirim. launch da   sağlam kar elde ettim.
ve bu seviyeleri ico fiyatının az üzeri, şuanda forging başladığı için fiyat  baskılanıyor.
açılıştan sonra hiç pump görmedi, açıkçası ben pump bekliyorum
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
December 21, 2016, 08:48:27 PM

Birde şunu sorayım, bütün coinler patır patır dökülürken ARDOR neden hiç düşmüyor?  Ardorun sağlam pump yiyeceğini düşünüyorum ne zaman bilmiyorum fakat, coin çizgisini pek bozmuyor 1100 -  1300  aralığında hep,   genelliklede  1200 civarı.   1 aylık  geçmişte en kritik durumlarda bile en fazla 1100 e düşmüş.

lisk benim için 2016 ın en karlı coini diyebilirim. launch da   sağlam kar elde ettim.
ve bu seviyeleri ico fiyatının az üzeri, şuanda forging başladığı için fiyat  baskılanıyor.
açılıştan sonra hiç pump görmedi, açıkçası ben pump bekliyorum

üstad bu lisk in forging olayı bildiğimiz stake gibi mi işliyor? cüzdanda tuttuğumuz için gelir mi oluyor? bir faydası varsa polo dan cüzdana çekelim.
https://lisk.io/documentation?i=lisk-handbooks/DelegateHandbook#1-what-is-forging- şurayı bir daha okudum. ilk 101 de kalan bir delegeyi refere edip enable forging dersem ve o delege gelirini paylaşırsa şeklinde mi çalışıyor tam anlamadım.

Ben önümüzdeki 1 ayda Bitshares de bir zıplama bekliyorum. 475 satoshi fiyata kadar gevşemiş durumda. ilk dalgalanmada 800 - 1000 bandına oturacağını düşünüyorum.
goraset
Legendary
*

View Profile
December 22, 2016, 04:30:29 AM

Lisk forging stake ten farklı sadece ilk 101 delege gelir elde ediyor, ama gelirini paylaşan delegeler var, onlara oy vererek gelirlerinden pay alabilirsin , akmasa damlıyor

Anyone have a list of delegates who share profit
with their voters?

ready to throw many lisk for voting  Wink Cheesy
You can vote for these pools, and will receive lisks.
Lisk Pools List :
    Delegate                                         Rank                                                        Profit share                               Address
liskpool_com_01                                      1                                                           85%                            http://www.liskpool.com
robinhood and liberspirita                       16, 28                                                      100%                            http://robinhood.liberspirita.net/
thepool                                                 3                                                         75%                             http://thepool.io
shinekami                                              51                                                         85%                             https://lskpool.lisk-ua.net
liskpool.top                                           147                                                        90%                             https://liskpool.top
olejegcord                                            148                                                         75%                            https://adlisk.pro
torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
December 22, 2016, 09:28:00 AM

Grafikteki polo icin konusuyorum sari cizgiyle mavi cizginin paralele yakin ve assagiya cok egilmemmis olan coinlere bak.
bobmarley650
Legendary
*

Activity: 1232
Merit: 1001

View Profile
December 22, 2016, 09:33:16 AM

Coin almak yerine satmak, ICO'lara girmek veyahut Lending/Bankroll'dan faydalanmak daha iyi gibi.

bobbtc@protonmail.com / Working day and night
ekiller (OP)
Legendary
*

View Profile
December 22, 2016, 09:41:16 AM

Coin almak yerine satmak, ICO'lara girmek veyahut Lending/Bankroll'dan faydalanmak daha iyi gibi.

Coin alcam .  ama ICO larada göz atıcağım. Hangi ICO ?
bobmarley650
Legendary
*

Activity: 1232
Merit: 1001

View Profile
December 22, 2016, 09:44:09 AM

Coin alcam .  ama ICO larada göz atıcağım. Hangi ICO ?

Az katılımlı ICO'lar her zaman en iyisi

bobbtc@protonmail.com / Working day and night
kurbaga
Newbie
*

Activity: 30
Merit: 0

View Profile
December 22, 2016, 10:21:14 AM

Bugün 4853 den AMP ye , 438 den ZEC'e daldım. An itibarıyla 513'de ZEC pozisyonunu kapattım. Bakalım AMP Synereo 'da ne olacak. AMP için beklentin nedir üstad ?
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
December 22, 2016, 10:35:57 AM

pek hacimi yok ama 25 30lara kadar inerse zcoin düşünülebilir şuan pump yedi btc sarkmazsa 900 bandını aşarsa mecbur düşecek.
Prelektro
Sr. Member

Activity: 281
Merit: 250

View Profile
December 22, 2016, 03:40:41 PM

Poloya yeni giren Nexium takip edilebilir diyorum. Şu an alınacak kadar dibi gördü gibi. ICO zamanı 15 dolarlık eth karşılığında 1000 Nexium civarı almıştım. Şu an ederi 12 dolar civarı, ilk girdiğinde bir süre 5-7k satoshilerde gezdi o ara satabilirdim ama şehir dışında olduğum için ilgilenemedim. Proje daha bu kadar başındayken icoda alanlar bu fiyatlardan kolay kolay dumplamazlar gibi artık. Yüksekten alanların paniği bitince ufaktan hareket gelebilir şu an ufak ufak stokluyor gibi birileri.

ekiller (OP)
Legendary
*

View Profile
December 22, 2016, 04:25:36 PM

Poloya yeni giren Nexium takip edilebilir diyorum. Şu an alınacak kadar dibi gördü gibi. ICO zamanı 15 dolarlık eth karşılığında 1000 Nexium civarı almıştım. Şu an ederi 12 dolar civarı, ilk girdiğinde bir süre 5-7k satoshilerde gezdi o ara satabilirdim ama şehir dışında olduğum için ilgilenemedim. Proje daha bu kadar başındayken icoda alanlar bu fiyatlardan kolay kolay dumplamazlar gibi artık. Yüksekten alanların paniği bitince ufaktan hareket gelebilir şu an ufak ufak stokluyor gibi birileri.

Mantıklı gibi.  tabi hiç bir zaman ne olacağı belli olmuyor. Polo  NXC yi biraz erken soktu borsaya galiba. Çorba meselesi tabi.  Ben aldım biraz. Maliyet  0.00002171   panik satmadım.  Bekliyorum 0.00001366 ya kadar düştü.
Navigo
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

View Profile
December 22, 2016, 07:00:21 PM

Diyorlar ki lisk den umudunuzu kesmediniz mi? 
☺ asıl bu saatten sonra lisk de umut var...

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████