Bitcoin Forum
June 25, 2024, 09:30:43 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Satılık 0.3927 Btc Preev Kuru +%3 (Preev Kuru +%1 'den Satıldı)  (Read 692 times)
TexasofblackseA (OP)
Sr. Member

Activity: 359
Merit: 250

View Profile
December 23, 2016, 09:20:59 AM
Last edit: December 23, 2016, 11:54:06 AM by TexasofblackseA

Bitkapital'e de satış emri koydum. Bilginiz olsun arkadaşlar. Orada satış işlemi gerçekleşirse, buradan satış iptal. Bitkapital'de satış işlemi gerçekleşene kadar buradaki teklifim geçerli. Alışveriş yapmak isteyen arkadaşlar konu altına yazarlarsa, Bitkapital'den emri kaldırırım.

Alım satım işlemi yapan bildiğim, güvendiğim arkadaşlara önce Bitcoini gönderebilirim(Bu arkadaşlar Mesut Can Demir ve mhanbostanci) Tanımadığım ve tanımadığım için henüz güvenim oluşmamış arkadaşlar öncelikle eft işlemi yaparlar daha sonra Bitcoini gönderirim. Tabii ki bana güvenirlerse. Smiley

Sağlıcakla.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3178
Merit: 1517

View Profile WWW
December 23, 2016, 09:53:43 AM

Bitkapital'e de satış emri koydum. Bilginiz olsun arkadaşlar. Orada satış işlemi gerçekleşirse, buradan satış iptal. Bitkapital'de satış işlemi gerçekleşene kadar buradaki teklifim geçerli. Alışveriş yapmak isteyen arkadaşlar konu altına yazarlarsa, Bitkapital'den emri kaldırırım.

Alım satım işlemi yapan bildiğim, güvendiğim arkadaşlara önce Bitcoini gönderebilirim(Bu arkadaşlar Mesut Can Demir ve mhanbostanci) Tanımadığım ve tanımadığım için henüz güvenim oluşmamış arkadaşlar öncelikle eft işlemi yaparlar daha sonra Bitcoini gönderirim. Tabii ki bana güvenirlerse. Smiley

Sağlıcakla.

preev kuru + %3 demişsiniz : 3250 TL yapıyor bu.
koinim kuru : 3276 TL
makas çok kapanmış durumda. binde 8 fark bırakıyorsunuz arada %1 bile değil. Smiley oda binde 4 alım-satım komisyonu EFT derken aynı şeye geliyor. borsadan alırım daha iyi.

preev kuru deseniz bir nebze anlamlı olur şöyle ki:
preev 3.152 TL
koinim : 3276 TL makas %4 olur. %1 alım-satım-eft vs ye gider %3 de bize kalır.

yani toplam bu gürültü 0.390 BTC de %3 kazansak 3 mbtc daha fazla bitcoinim olsun diye Smiley siz güzel güzel bitkapital de satın bence.

TexasofblackseA (OP)
Sr. Member

View Profile
December 23, 2016, 09:59:30 AM

Sağlıcakla.

preev kuru + %3 demişsiniz : 3250 TL yapıyor bu.
koinim kuru : 3276 TL
makas çok kapanmış durumda. binde 8 fark bırakıyorsunuz arada %1 bile değil. Smiley oda binde 4 alım-satım komisyonu EFT derken aynı şeye geliyor. borsadan alırım daha iyi.

preev kuru deseniz bir nebze anlamlı olur şöyle ki:
preev 3.152 TL
koinim : 3276 TL makas %4 olur. %1 alım-satım-eft vs ye gider %3 de bize kalır.

yani toplam bu gürültü 0.390 BTC de %3 kazansak 3 mbtc daha fazla bitcoinim olsun diye Smiley siz güzel güzel bitkapital de satın bence.

İşin bu kısmını hiç düşünmemiştim Smiley

Dün Bitkapital'de ben preev kurundan sattım, kullanıcının biri de 3274 Tl'den satınca biraz koydu da hocam o sebeple Smiley En iyisi dediğiniz gibi Bitkapital'den satmak, teklifiniz için teşekkürler, saygılar.
mhanbostanci
Legendary
*

View Profile WWW
December 23, 2016, 10:15:02 AM

Dün Bitkapital'de ben preev kurundan sattım, kullanıcının biri de 3274 Tl'den satınca biraz koydu da hocam o sebeple Smiley En iyisi dediğiniz gibi Bitkapital'den satmak, teklifiniz için teşekkürler, saygılar.
dün onu ben satmıştım.

şimdi preev kurundan 0,067 btc bulmaya çalışıyorum Smiley bilmem anlatabildim mi?
TexasofblackseA (OP)
Sr. Member

View Profile
December 23, 2016, 10:29:44 AM

dün onu ben satmıştım.

şimdi preev kurundan 0,067 btc bulmaya çalışıyorum Smiley bilmem anlatabildim mi?

Anladım Smiley Hayırlı işler hocam, yalnız elinizde nakit varsa, sizi tanıdığım için ( nereden tanıyorsun derseniz, birlikte Bob'un fonuna katılmışlığımız var, ayrıca sizinle ticaret yapan hiç kimseden herhangi bir şikayet duymadım, görmedim Smiley ) en son preev +%1 yaparım hocam o da size Smiley Saygılar.
mhanbostanci
Legendary
*

View Profile WWW
December 23, 2016, 11:12:36 AM
Last edit: December 23, 2016, 11:44:44 AM by mhanbostanci

%1 ile teklifimi özel mesaj olarak yazdım. uygunsa yapalım işlemi.

edit: anlaştık.

edit2:

https://blockchain.info/tr/tx/cdbbec8dbe52325721d429ef1a1eed602cc631e343bba2209b4a73913d9c26eb

transfer gerçekleşti karşılık ödemesi yapıldı.
TexasofblackseA (OP)
Sr. Member

View Profile
December 23, 2016, 11:52:08 AM

%1 ile teklifimi özel mesaj olarak yazdım. uygunsa yapalım işlemi.

edit: anlaştık.

edit2:

https://blockchain.info/tr/tx/cdbbec8dbe52325721d429ef1a1eed602cc631e343bba2209b4a73913d9c26eb

transfer gerçekleşti karşılık ödemesi yapıldı.

Hızlı ve sorunsuz bir alışveriş oldu, teşekkürler.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: