Bitcoin Forum
May 18, 2024, 03:36:44 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: SATILIK EKŞİ SÖZLÜK HESABI  (Read 1391 times)
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
December 25, 2016, 07:57:14 PM
Last edit: May 03, 2018, 08:32:20 PM by Kubra Dam

Herkese selam arkadaşlar. Onaylanmış, kullanılmamış, sıfır şekilde Ekşi Sözlük hesabı satılıktır. Hesaba ait mail kutusu da alıcıya aynı şekilde teslim edilecektir. Nick konusunda sıkıntınız olmasın, iyidir. Ekşi sözlüğün zengin platformunu, ordaki imkanları anlatmaya çok gerek duymuyorum zaten. Bilen biliyor. Yeni açılan bir hesabın onaylanması 2 sene veya daha fazla sürmektedir ve reddedilme ihtimali de bariz biçimde vardır.

Onaylı hesabın özellikleri:
-Sözlükte başlık açabilme
-Sözlükte başlıklara entry girebilme
-Sözlükte istediğiniz herkesle mesajlaşabilme
-Diğer tüm sözlük imkanlarından yararlanabilme

Fiyat 200 TL veya karşılığı Bitcoindir.

**İlan 30 Aralık 2016 İtibariyle Aktiftir.

Yazmaktan, sormaktan çekinmeyin.
ugurusta
Sr. Member

Activity: 506
Merit: 251

View Profile
December 25, 2016, 11:52:11 PM

Herkese selam arkadaşlar. Onaylanmış, kullanılmamış, sıfır şekilde Ekşi Sözlük hesabı satılıktır. Hesaba ait mail kutusu da alıcıya aynı şekilde teslim edilecektir. Nick konusunda sıkıntınız olmasın, iyidir. Ekşi sözlüğün zengin platformunu, ordaki imkanları anlatmaya çok gerek duymuyorum zaten. Bilen biliyor. Yeni açılan bir hesabın onaylanması 2 sene veya daha fazla sürmektedir ve reddedilme ihtimali de bariz biçimde vardır.

İletişim: Özel mesaj veya brave.told@gmail.com

Ekşide nasıl onaylanmış ama kullanılmamış sıfır bir hesap olabilir ki ?
Hesabın onay alıp çaylaklıktan çıkabilmek için en az 10 kaliteli entry girmeniz gerekli. 10 entry girilip suser olduysanız zaten hesap sıfır değildir.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
December 26, 2016, 09:06:04 AM

İletişim: Özel mesaj veya brave.told@gmail.com

Ekşide nasıl onaylanmış ama kullanılmamış sıfır bir hesap olabilir ki ?
Hesabın onay alıp çaylaklıktan çıkabilmek için en az 10 kaliteli entry girmeniz gerekli. 10 entry girilip suser olduysanız zaten hesap sıfır değildir.

Hesap onaylandıktan sonra kullanılmazsa, nick altında yazı yoksa buna sıfır hesap deniyor. Derdiniz ilk başta girilen mecburi olan 10 entry ise onlar silinebiliyor zaten dilerseniz. Yani iyi niyetli yazdığınızı düşünmüyorum ama yine de bu şekilde cevap vereyim.
ugurusta
Sr. Member

Activity: 506
Merit: 251

View Profile
December 26, 2016, 02:07:03 PM

Hesap onaylandıktan sonra kullanılmazsa, nick altında yazı yoksa buna sıfır hesap deniyor. Derdiniz ilk başta girilen mecburi olan 10 entry ise onlar silinebiliyor zaten dilerseniz. Yani iyi niyetli yazdığınızı düşünmüyorum ama yine de bu şekilde cevap vereyim.

İyi niyetli olmasam seninle pazarlığa girer kullanıcı adını öğrenir SS alır sonra da bunu ekşi yönetimine gönderirdim Grin Sonuç itibari ile ekşide hesap satışı yasak.
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
December 26, 2016, 03:14:37 PM

Değerli bitcoinlerimi sözlük hesabına veremem, zira 20 bitcoine bir pizza alanın durumunu yaşamak istemem 😀😀 alana hayırlı olsun ne deyim Smiley

10 bin bitcoin, 20 değil. Wink
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
December 28, 2016, 10:07:09 AM

Bir sözlük hesabı ne işe yarıyor, bu kadar para etmesine şaşırdım hiçbir sözlüğe üye değilim kullanmıyorum imkanlarına değinmişsiniz nasıl imkanlarınız mevcut. Neden onaylanması iki sene kadar sürebiliyor.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
December 28, 2016, 11:06:39 AM

Bir sözlük hesabı ne işe yarıyor, bu kadar para etmesine şaşırdım hiçbir sözlüğe üye değilim kullanmıyorum imkanlarına değinmişsiniz nasıl imkanlarınız mevcut. Neden onaylanması iki sene kadar sürebiliyor.

Onaylı sözlük hesabıyla, yani yazarlıkla ekşi sözlükte kurallar dahilinde gündemi belirleyen bir başlık açabilirsiniz veya mevcut başlıklara mesaj girebilirsiniz. Ayrıca ilginizi çeken konularda mesaj (entry) giren tüm kişilerle özel mesajlaşma yapabilirsiniz. Onaylanmasının 2-3 sene sürmesi eskilerden beri böyle. Bu sayede sözlükteki ortamın bozulmaması amaçlanıyor. Zaten 2-3 sene sonra sıra geldiğinde de kesin onaylanacaksınız diye bir kural yok, reddedilebiliyorsunuz sözlük formatına hakim değilseniz. Ama onaylı hesap zaten onaylanmış olduğu için böyle bir derdi yok. Ömür boyu kullanılır. Ekşi Fest gibi etkinlikler olunca davetiye gönderiliyor. Onun dışında da https://eksisozluk.com/sub-etha kısmından sözlüğün diğer bileşenlerine bakabilirsiniz.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
December 30, 2016, 02:46:16 PM

İlan 30 Aralık güncel tarihiyle aynen aktiftir arkadaşlar. Ulaşabilirsiniz bana.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: