Bitcoin Forum
May 10, 2024, 08:37:12 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bitcoin Api  (Read 936 times)
peske (OP)
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
December 30, 2016, 12:07:10 PM

Merhabalar arkadaşlar, bitcoin apisi ile otomatik kontrol yapmak istiyorum.Amacım benim bitcoin hesabıma para yatıran kullanıcıyı tespit edip onaylamak fakat bitcoin apisinden bunu nasıl yaparım tam anlayamadım , bana gelen son isteklerden gelen miktar ve ne zaman geldiği vb. bilgileri alıyorum fakat kimin attıgını nasıl alıyorlar tam çözemedim.
The trust scores you see are subjective; they will change depending on who you have in your trust list.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
lodos2005
Sr. Member

Activity: 464
Merit: 264

Hakan Yavuz

View Profile WWW
December 30, 2016, 02:21:04 PM

Herkese verdiğin bitcoin adresi farklı oluyor. 10 müşterin var ise 10 ayrı bitcoin adresi oluşturup her müşterine farklı bitcoin adresi veriyorsun.
herhangi bir bitcoin adresine ödeme gelince hangi müşterine o adresi vermiş isen o kişi parayı yatırmış oluyor.
peske (OP)
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
January 01, 2017, 11:24:49 AM

Herkese verdiğin bitcoin adresi farklı oluyor. 10 müşterin var ise 10 ayrı bitcoin adresi oluşturup her müşterine farklı bitcoin adresi veriyorsun.
herhangi bir bitcoin adresine ödeme gelince hangi müşterine o adresi vermiş isen o kişi parayı yatırmış oluyor.

eski btc adreslerinide kullanınca para geliyor ya hesabımıza benim yazdıgım sistemde sadece 1 kere btc adresi istiyorum hep o adrese yatırtıyorum her biri için farklı adres vermiyorum.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: