Bitcoin Forum
May 09, 2024, 08:26:10 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Btc-e sitesinden para göndermek/almak istiyorum. Yardım  (Read 1141 times)
murathr (OP)
Newbie
*

Activity: 18
Merit: 0

View Profile
January 01, 2017, 06:48:41 AM

Arkadaşlar btc- sitesine euro yatırmak istiyorum ama bir türlü beceremedim. Moneypolo ve okpay siteleri üzerinden %1  komisyon ile ödeme alıyor en uygun bu yöntemler gibi. Sizlerden btc-e ye para gönderen alan var mı moneypolo sitesine kimlik bilgilerimi dpğruladım ancak yinede kredi kartı ile ödeme yapamıyorum.
Daha önceden bu tarz kredi kartı ile ödeme yapan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
1715243170
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715243170
Reply with quote  #2

1715243170
Report to moderator
1715243170
Hero Member
*

Ignore
1715243170
Reply with quote  #2

1715243170
Report to moderator
1715243170
Hero Member
*

Ignore
1715243170
Reply with quote  #2

1715243170
Report to moderator
"I'm sure that in 20 years there will either be very large transaction volume or no volume." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715243170
Hero Member
*

Ignore
1715243170
Reply with quote  #2

1715243170
Report to moderator
ugr_erkn92
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 250

View Profile
January 01, 2017, 11:26:15 PM

Arkadaşlar btc- sitesine euro yatırmak istiyorum ama bir türlü beceremedim. Moneypolo ve okpay siteleri üzerinden %1  komisyon ile ödeme alıyor en uygun bu yöntemler gibi. Sizlerden btc-e ye para gönderen alan var mı moneypolo sitesine kimlik bilgilerimi dpğruladım ancak yinede kredi kartı ile ödeme yapamıyorum.
Daha önceden bu tarz kredi kartı ile ödeme yapan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

google btc-e bitcointalk yaz bi araştır millet dava açmaya hazırlanıyor siz para yatırayım yardım edin diyorsunuz

hesap numaramı veriyim bana gönderin yabancıya gitmesin
Kubar
Newbie
*

Activity: 25
Merit: 0

View Profile
January 02, 2017, 11:31:29 PM

google btc-e bitcointalk yaz bi araştır millet dava açmaya hazırlanıyor siz para yatırayım yardım edin diyorsunuz

Sazan.Avi heralde.
Btc-e kim dava açıyormuş, kimi dolandırmış merak ettim.Sürekli işlem yaptığım bir platform.Milleti dolandırmayı bırakın.
koinsever
Hero Member

Activity: 882
Merit: 524

For Rent

View Profile
January 03, 2017, 12:51:43 AM

Sazan.Avi heralde.
Btc-e kim dava açıyormuş, kimi dolandırmış merak ettim.Sürekli işlem yaptığım bir platform.Milleti dolandırmayı bırakın.
arkadaşın dediği gibi google amcanıza sorun en üstte gelen forum linkine gidip son mesajlara bakabilirsiniz. çoğu kişi şikayetçi, dava açacağını belirten de var parasını yatırdığı halde hesaba işlemediğini söyleyen de. forumda ponzicilerin yeni üyelikleri arttırmasıyla birbirini dolandırıcı diye itham etme popüler oldu. biri araştırmış btc-e sitesinin dolandırıcı olduğuna dair söylemler var dikkatli olun diyor, diğeri de gelmiş sensin dolandırıcı ben sürekli işlem yapıyorum diyor. tam türk zihniyeti.

For rent...
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
January 03, 2017, 05:38:09 AM

Varsa sikayetiniz temasa gecin

BTC-E is represented by: Alexey Demedov "Balthazar" (Bitcointalk.org)

Ok pay icin ise

Sergey Mayzus,  Mayzus firmasinin kurucusu. Mayzus ve OKPay a BTC-E ile cok yakin calismaktadir.

Mayzus London

Mayzus Financial Services Ltd
Bldg 3, of. 201
Chiswick Park
566 Chiswick High Road
London W4 5YA
UK

Mayzus Cyprus

22 Georgiou Griva Digeni Avenue
Sergides Court
3106 Neapoli Limassol
Cyprus