Bitcoin Forum
May 29, 2024, 05:04:04 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin 1000 $ sınırını aştı . 🤔  (Read 2426 times)
Muhesat (OP)
Full Member

Activity: 235
Merit: 100

View Profile
January 01, 2017, 06:47:27 PM

Bugün akşam saatlerinde bir anda atağa geçen bitcoin 1000 $ sınırını aştı . Bu durum beklenenin aksine altcoinlerin durumunda vurguna sebep olmasa da bitcoin için bir milad olabilir bence. Bundan sonraki gelişmeler nasıl olacak merak içinde izleyeceğim. Ve bu durum benim beklediğim bir durumdu ve trade getirisi çok güzel ve yerinde oldu. Aslında yılbaşı gecesi bekliyordum ama olsun 😂

▐   FootballCoin                 FANTASY FOOTBALL MANAGER REVOLUTION                         More Info
▐   FootballCoin                    GAME RULES | SCORING SYSTEM | FAQ                             JOIN NOW
▐   FootballCoin      Collectible Cards and Tokens Issued on the Bitcoin Blockchain         ANN Thread
basemode
Newbie
*

Activity: 16
Merit: 0

View Profile
January 01, 2017, 06:49:33 PM

Bende sizin gibi bunu ilk fark edenlerdenim ve düşüncelerimde ne kadar haklı olduğumu doğruladığımı düşünüyorum. Eğer spekülatif bir hadise yaşanmazsa ki ümit ederiz yaşanmaz, bitcoin yavaş yavaş yükselmeye devam edecektir. Smiley
Muhesat (OP)
Full Member

View Profile
January 01, 2017, 06:56:29 PM

740 $ lardan toparladigim BTC nin, 1001 kurundan yaklaşık 18000 $ lik kadar elden çıkardım ve 30 dk ya kadar geri 980 seviyelerine düşmesini bekliyorum.

▐   FootballCoin                 FANTASY FOOTBALL MANAGER REVOLUTION                         More Info
▐   FootballCoin                    GAME RULES | SCORING SYSTEM | FAQ                             JOIN NOW
▐   FootballCoin      Collectible Cards and Tokens Issued on the Bitcoin Blockchain         ANN Thread
hhk1045
Hero Member

Activity: 644
Merit: 504

View Profile
January 01, 2017, 08:16:19 PM

740 $ lardan toparladigim BTC nin, 1001 kurundan yaklaşık 18000 $ lik kadar elden çıkardım ve 30 dk ya kadar geri 980 seviyelerine düşmesini bekliyorum.

gerçekleşirse güzel kar yazar hangi borsada işlem yapıyorsunuz?
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2534
Merit: 1518

View Profile
January 01, 2017, 10:20:59 PM

3 saat geçti ama 980'e geri çekilme yaşanmadı. 1000 üzerinde tutmaya çalışıyorlar, yükseliş durdu dar bir bantta yerini sağlamlaştırmaya çalışıyor. Sabaha kadar 1000'in üzerinde tutarlarsa destek olması için ilk adım atılır. Aksi takdirde 3 gün içinde geri çekilme yaşanacaktır.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
███████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
Muhesat (OP)
Full Member

View Profile
January 02, 2017, 05:01:14 AM

gerçekleşirse güzel kar yazar hangi borsada işlem yapıyorsunuz?

Poloniex tahminim gibi olmadı hızlı bir düşüş yaşamadı anxak geri 980 leri görmesi muhtemel diyorum ben, görmese bile çok önemli değil elimde olan meblağ ile artışı sürdürmesine kâr 😂

mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
January 02, 2017, 08:09:11 AM

1000 üzeri tutunursa yavaş ivmeli artış trendinde olduğunu düşünüyorum, ocak sonu biraz daha orta vade için yol gösterici olacaktır, bekleyelim görelim, lakin ben yıl sonu olarak 900 civarı tahmin ediyordum, yanıldım.
Gorkem07
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
January 04, 2017, 06:15:08 PM

Uctu ya Suanda 4077 tl Smiley 12 gundur btc ile ugrasiyorum umarim bir sknti yasanmaz fena yukseliyor Smiley
Muhesat (OP)
Full Member

View Profile
January 05, 2017, 09:54:01 AM

Uctu ya Suanda 4077 tl Smiley 12 gundur btc ile ugrasiyorum umarim bir sknti yasanmaz fena yukseliyor Smiley
Büyük balinalar topluluğu piyasayı felaket derecelerde dump ladi. Bu manipulasyonu iyi kullanıp fiyatları tavan yaptırıp cekilecekler diye düşünüyorum. Bakalım ne olacak?

HartmaniA
Hero Member

Activity: 953

View Profile
January 05, 2017, 01:18:50 PM

Çekilmeye başladılar. 870 Doları Gördü
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
January 05, 2017, 02:40:54 PM

Hafiften geri çekilmeler var şu anda 950 civarlarında geziyor nerdeyse 1100$ seviyesinde olacakken şimdi baya bir çekilme yaşandı bakalım bu düşüş dahada fazla olabilcekmi sanırım dumpladılar dumpladılar bir anda aşağıya düşüş oldu.
Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2408
Merit: 1358

View Profile
January 05, 2017, 03:47:06 PM

Sanırım karı toplayanlar gitti artık uzun vadeliler kalıyor.
Yeniden 950 üstüne çıktı çok hareketli olmasına rağmen 900den aşağıya hemencecik ineceğini sanmıyorum.
arancra
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile WWW
January 05, 2017, 07:10:33 PM

Birileri güzel kar yaptı bu dalgalanmada. Ama büyük cesaret bence. Durmayıp aşağı devam edebilirdi de. Şimdilik 900 üzerinde tutunuyor gibi görünüyor ama, pek güven vermiyor vaziyet. Merakla izlemeye devam.

▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄
                     ▄▄▀▀ ▄▄▄█▀▀▀▀▀█▄▄▄ ▀▀▄▄
                   ▄▀ ▄▄▀▀             ▀▀▄▄ ▀▄

▄▀          ██  ██       ▀█▄ ▀▄
    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄██▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
  ▄█████████████▄▄███████▀███████████████▄ █████████ ███████████████
▄████████▀█████████████▀  █████    ▀██████   █████        █████
    █████  ▀██████████▀   █████    ▄█████▀   █████        █████
    █████    ██████████   ██████████████▄    █████        █████
    █████  ▄██████████▄   █████    ▀██████   █████        █████
    █████▄█████████████▄  █████    ▄██████   █████        █████
    ████████████▀▀███████▄███████████████▀ █████████      █████
    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀     ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██▀▀██▀▀▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀      ▀▀▀▀▀
                             ██  ██       ▄█▀ ▄▀
                       ▀▄▄             ▄▄▀▀ ▄▀
                          ▀▀▀█▄▄▄▄▄█▀▀▀ ▄▄▀▀
                                ▄▄▄▄▄▀▀▀

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
January 06, 2017, 03:35:41 PM

Bence başlık değişsin bitcoin 1000$ seviyesine tekrar çıkacakmı yapmak lazım. Şu anda hızla bir düşüş yaşanıyor keşke elimdeki Btc'leri çıkarsaydım dedim bir ara ama bu inişin inşallah bir çıkışı olur yoksa eski günlere gerimi dönecek acaba Btc diye düşünüyorum.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
January 07, 2017, 10:09:07 AM

Ne oldu böyle fiyatlara, dalgalanmalar çok arttı yıl başı günü 2 dolar 5 dolar değişimi gözlemlerken şimdi 40-50 dolar birden değişim oluyor.
hhk1045
Hero Member

Activity: 644

View Profile
January 07, 2017, 09:16:40 PM

Ne oldu böyle fiyatlara, dalgalanmalar çok arttı yıl başı günü 2 dolar 5 dolar değişimi gözlemlerken şimdi 40-50 dolar birden değişim oluyor.

rezalet şuan, beşik gibi sallanıyor piyasa, sebebi ise hala madencilik ödülünün çok olması bence, 2020 yılından sonra btc nin kendini toplayacağını düşünüyorum. bir yarılanma daha şart, büyük madenciler ellerindeki bitcoinlerle piyasa ile çok iyi oynuyorlar.
Pumpsx
Sr. Member

Activity: 280

View Profile
January 08, 2017, 03:53:03 AM

rezalet şuan, beşik gibi sallanıyor piyasa, sebebi ise hala madencilik ödülünün çok olması bence, 2020 yılından sonra btc nin kendini toplayacağını düşünüyorum. bir yarılanma daha şart, büyük madenciler ellerindeki bitcoinlerle piyasa ile çok iyi oynuyorlar.
Ne alaka madencilerle? Parasi olan bitcoin alir, oynar. Madencilerde mi cok BTC var sadece sanki.
petahashminer
Legendary
*

Activity: 1890
Merit: 1037

View Profile
January 08, 2017, 02:50:36 PM

madenci mi ?

yaw ne madencisi, gunluk uretilen azami btc miktari 1800 adet.

sadece okcoin 1 saatlik islem hacmi 70.000-100.000 arasi. gunde urettigin 1800 btc ile mi piyasayi manupule edecek madenciler. okcoin gibi onlarca borsa var ustune ustluk.

Bitcoin is the path to lambo. Lambo leads to women. Women lead to marriage. Marriage leads to...suffering.
ugr_erkn92
Sr. Member

Activity: 630

View Profile
January 08, 2017, 03:23:20 PM

şu aralar dikkatli hareket edin

865 lere inerde sonraki denemeler 830 olursa 700e kadar iner
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
January 08, 2017, 03:54:55 PM

Normal bir durum bekleniyordu aslında çünkü yükselişi bile güven vermiyordu şu anda. Çok fazla dump yemiş oldu ve sonuç ortada dahada düşer gibi bir durum bitcoin bu sonuçta dalgalanma elbet olacak o seviyede kalmasını bekleyemeyiz.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: