Bitcoin Forum
July 01, 2024, 08:20:42 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Altcoinler için node hizmeti verilip para kazanılabilir mi ?  (Read 362 times)
t2yax (OP)
Sr. Member

Activity: 462
Merit: 250

Arianee:Smart-link Connecting Owners,Assets,Brands

View Profile
January 04, 2017, 11:02:43 AM

bugün bunu düşündüm.mantıksız değil,networku destekliyorsun paranın geliştiricisi sana ödeme yapabilir yani,ne diyorsunuz ?

arianee
• • • ━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
Smart-link Connecting Owners, Assets And Brands
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━ • • •
Discord
Telegram ⊐●⊏ Reddit
Twitter ⊐●⊏ Instagram
Medium ⊐●⊏ Linkedin
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
January 04, 2017, 11:13:55 AM

bugün bunu düşündüm.mantıksız değil,networku destekliyorsun paranın geliştiricisi sana ödeme yapabilir yani,ne diyorsunuz ?

Zamanında mhanbostanci, starin, xrawenx ve bir çok kullanıcımız stake sunucuları ve node lar devreye aldılar. ancak ilgili coinlerin popülaritesi düşünce node lar da ellerinde patladı.
en zon mhanbostanci nxt node u kurdu olmadı. bobmarley lisk node kurdu olmadı. daha önce starin crave node u kurmuş hatta forumdan yatırım yapanlar olmuş ama hepsi gümlemiş.
mantıklı olmuyor anladığım kadarıyla
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
January 04, 2017, 11:28:02 AM

Zamanında mhanbostanci, starin, xrawenx ve bir çok kullanıcımız stake sunucuları ve node lar devreye aldılar. ancak ilgili coinlerin popülaritesi düşünce node lar da ellerinde patladı.
en zon mhanbostanci nxt node u kurdu olmadı. bobmarley lisk node kurdu olmadı. daha önce starin crave node u kurmuş hatta forumdan yatırım yapanlar olmuş ama hepsi gümlemiş.

NHZ den bayaa bayaa kazanmistim zamaninda ...
emrebey
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
January 04, 2017, 11:50:39 AM

NHZ den bayaa bayaa kazanmistim zamaninda ...

NHZ çok iyiydi bir dönem hakikaten. Günlük ödemeler ve fiyat dengesi çok güzeldi. Digitalocean'da sunucu çiftliği kurmuştum NHZ node'u açmaya Smiley.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: