Bitcoin Forum
June 13, 2024, 04:51:41 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Geliştiricilik İçin Hangi Coin'i Kullanmalıyım  (Read 494 times)
kartveli1 (OP)
Newbie
*

Activity: 5
Merit: 0

View Profile
January 07, 2017, 07:48:17 PM

Merhaba.Ben bir yazılım geliştiricisiyim ve herhangi bir coin için yazılım geliştirmeyi düşünüyorum.Size hangisine yönelmeliyim?Daha önce bitcoin ile ilgili geliştirdim ama şuan farklı bişeyler yapmayı düşünüyorum.Sizce Geliştiricilik için en uygun olan coin hangisidir?
beyinsi
Hero Member

Activity: 742
Merit: 501

View Profile
January 07, 2017, 11:50:35 PM

Merhaba.Ben bir yazılım geliştiricisiyim ve herhangi bir coin için yazılım geliştirmeyi düşünüyorum.Size hangisine yönelmeliyim?Daha önce bitcoin ile ilgili geliştirdim ama şuan farklı bişeyler yapmayı düşünüyorum.Sizce Geliştiricilik için en uygun olan coin hangisidir?

zec
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
January 08, 2017, 08:19:48 AM

geliştirme süreci kolay olsun istiyorsan Lisk.
beni uğraştırsın ama ilerde bu bilgi birikimim ile para kazanayım diyorsan zcash.
beni uğraştırsın, ilerde bilgi birikimim ile para kazanabileyim aynı zamanda yaptığım bu geliştirmenin topluluğa da bir faydası olsun diyorsan monero.
Önerim monero yu seçmenizdir hatta howto yazın paylaşın insanlarla. Bilgi paylaşıldıkça büyüyen bir şey.
lodos2005
Sr. Member

Activity: 464
Merit: 264

Hakan Yavuz

View Profile WWW
January 08, 2017, 10:41:59 AM

Ethereum,

http://solidity.readthedocs.io/en/latest/

solidity'i görmezden gelmemeliyiz, gözümde ethereum'u ethereum yapan "akıllı kontrat"lardır.
kartveli1 (OP)
Newbie
*

Activity: 5
Merit: 0

View Profile
January 08, 2017, 12:24:30 PM

geliştirme süreci kolay olsun istiyorsan Lisk.
beni uğraştırsın ama ilerde bu bilgi birikimim ile para kazanayım diyorsan zcash.
beni uğraştırsın, ilerde bilgi birikimim ile para kazanabileyim aynı zamanda yaptığım bu geliştirmenin topluluğa da bir faydası olsun diyorsan monero.
Önerim monero yu seçmenizdir hatta howto yazın paylaşın insanlarla. Bilgi paylaşıldıkça büyüyen bir şey.

Dediğinize kesinlikle katılıyorum.Muhtemelen sadece uygulama geliştirmekle kalmayıp nasıl geliştirileceğini anlatan ingilizce konular açarım forumda.Coin olaraksa dünden beri lumcoin'i araştırıyorum.Çok ilginç buldum.Kendi sitesi dışında hiçbir makale yok internette ama kendi sitesinde herşeyi bebeğe anlatırmış gibi anlatıp örnek vermişler.Sanırsam bunu seçeceğim
Pages: [1]
  Print  

Jump to: