Bitcoin Forum
May 25, 2024, 09:49:36 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Epitelyum group hakkında  (Read 4143 times)
Penguen (OP)
Hero Member

Activity: 714
Merit: 500

View Profile
January 10, 2017, 09:04:25 AM
Last edit: January 10, 2017, 09:16:26 AM by Penguen

Arkadaşlar hatırlarsınız daha önce buradan Network marketing sistemleri hakkında sizlere soru sormuştum. Gelen cevaplar hepsi ponzi olduğu fakat zamanında çıkılırsa para kazanılabileceği yönünde idi. Doğrudur ponzi olduğunu bende kabul ediyorum ama bu işe doğru zamanda girilirse para kazanılabilir diye düşünüyorum.
Araştırırken Türkiye de yeni başlayan ve bu konuda ciddi çalıştıklarını düşündüğüm bir firma ile tanıştım. Konuşmaları ve açıklamaları bana çok mantıklı geldi. Sisteme deneme amaçlı dahil oldum ve incelemeye devam ediyorum. Hem sizlerle paylaşmak hemde danışmak istedim. Yeni kurulan bir iş, reklam üzerine çalışan bir ekip. Yurt dışında bu iş yapılıyor hiç tanımadığımız hatta yerlerini bile görmediğimiz insanlara güvenip para veriyoruz. Bu işi ciddi yapmayı düşünen bir ekip olduğunu düşündüğüm için hem fikirlerinizi almak istiyorum.
Buradaki forumdaşlar ciddi yatırım düşünen ve piyasada oldukça tecrübeli , yani hayatın sillesini yemiş yoğurdu üfleyerek yiyen insanlar olduğu için sizin fikir ve görüşleriniz benim için önemli ve değerli. Bu yüzden çekinerekte olsa bu konuyu açtım. Sistemi kuran firmayı yeni kurdular hatta belgelerinide dün aldılar. İzmir de kurulan bir firma. İzmir deki arkadaşlar müsait olunca gidip baksalar inceleseler çok memnun olurum aslında. Firmayla ilgili bilgisi olan arkadaşların görüşlerini bekliyorum. Sistem hakkında bilgi isteyen arkadaşlar özel mesaj yoluyla bütün bilgilerimi paylaşabilirim.
Ayrıca imzama ref adresimi koymamda sakınca olurmu bilmiyorum. Olursa onuda kaldırırım, sıkıntı olmaz.
Anlayışınız ve görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim.
Saygılar.

https://www.epitelyum.com/
ugurusta
Sr. Member

Activity: 506
Merit: 251

View Profile
January 10, 2017, 10:15:50 AM

Siteye kısaca bir göz gezdirdim. Anladığım kadarı ile bu benim girmiş olduğum GMA ve TNA sistemlerinin Türk versiyonu.

Fikirlerim:
- Eğer başlangıçta girecekseniz ve alt üye getirme mecburiyeti olmadan kazandıracaksa girilir.
- Türk sitesi ve yurtiçi bir firma olması kısa sürede dikkatleri üzerine çekecek ve hukuki yaptırımlara maruz kalacaktır.
- Yalandan da olsa bir adres telefon bilgisi olmalıydı, sitede göremedim. Kıçı kırık GMA ve TNA bu bilgileri paylaşıyorlar ama ulaşabilirsen ne mutlu Grin

Not: koinsever bu tarz ponzi olduğunda ve yeni başlamışsa bana da haber verin demişti ona da haber verin incelesin.

Edit: GMA ve TNA nın aynısı. Girecekseniz dikkatli olun, yerliler yabancılar kadar etik olmuyor. Yabancılar kazanırken kazandırıyor.
Penguen (OP)
Hero Member

Activity: 714
Merit: 500

View Profile
January 10, 2017, 10:40:32 AM

Doğru dediniz ancak firma bu hafta kuruldu , belgelerini pazartesi aldılar ve yerlerini yeni tuttular bu yüzden henüz telefon bağlantıları yok mail yoluyla yada cep telefonu ile kendileriyle görüşebiliyorum. bu hafta içinde yerleşecekler ofislerine telefonları da yakında bağlanır sanırım.
ugurusta
Sr. Member

Activity: 506
Merit: 251

View Profile
January 10, 2017, 10:41:51 AM

Doğru dediniz ancak firma bu hafta kuruldu , belgelerini pazartesi aldılar ve yerlerini yeni tuttular bu yüzden henüz telefon bağlantıları yok mail yoluyla yada cep telefonu ile kendileriyle görüşebiliyorum. bu hafta içinde yerleşecekler ofislerine telefonları da yakında bağlanır sanırım.

Her an uçup gideceklermiş gibi düşünerek hareket edin.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: