Bitcoin Forum
June 30, 2024, 01:53:40 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 »
  Print  
Author Topic: Dolar ne olur ?  (Read 30561 times)
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1526

View Profile
February 23, 2017, 12:54:00 PM

elliott bilenler bilir ki dolar artık alınmaz. 1-2 sene bekleyin. hiç bulaşmayın, tlde fırsatlar arayın

Günceli takip edenler bilir ki ülkede kaos ortamı varken dolar teknik meknik dinlemez. Temel tekniği öyle bir yer ki şaşırırsınız. Referandum sonucuna göre doların 7-8 liraları görmesi hayal değil gerçekçi bir beklentidir.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
zokora
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 251

View Profile
February 23, 2017, 01:08:20 PM

elliott bilenler bilir ki dolar artık alınmaz. 1-2 sene bekleyin. hiç bulaşmayın, tlde fırsatlar arayın

Günceli takip edenler bilir ki ülkede kaos ortamı varken dolar teknik meknik dinlemez. Temel tekniği öyle bir yer ki şaşırırsınız. Referandum sonucuna göre doların 7-8 liraları görmesi hayal değil gerçekçi bir beklentidir.

tamam. referandumdan ne kadar süre sonra size bu mesajınızı hatırlatayım? Smiley
bir iki ay yeterli mi?

dolar tamamen tekniğe göre hareket ediyor. ocaktan bu yana siyasi ne değişti ki dolar düştü?
Pumpsx
Sr. Member

Activity: 280
Merit: 250

View Profile
February 23, 2017, 01:19:16 PM

tamam. referandumdan ne kadar süre sonra size bu mesajınızı hatırlatayım? Smiley
bir iki ay yeterli mi?

dolar tamamen tekniğe göre hareket ediyor. ocaktan bu yana siyasi ne değişti ki dolar düştü?
Bircok kisinin oldugu ortamda teknik analiz daha cok ise yarar, dogru soyluyorsun.

Dolar gibi. Veya buyuk sirketlerin hisse senetleri gibi.
Mihaylovic
Sr. Member

Activity: 910
Merit: 255

View Profile
February 23, 2017, 02:58:03 PM

bir iki ay yeterli mi?

Hocam düşüş öncesi ne olmuştuda 3.9 lara fırlamıştı. Ne olduda düşüşe geçti? Düşüşe sebep olan sıcak para girişi nereden saglandı vs vs.
zokora
Sr. Member

View Profile
February 23, 2017, 03:54:20 PM

bir iki ay yeterli mi?

Hocam düşüş öncesi ne olmuştuda 3.9 lara fırlamıştı. Ne olduda düşüşe geçti? Düşüşe sebep olan sıcak para girişi nereden saglandı vs vs.

aynen. ben de bunları soruyorum zaten. temel analizci arkadaşlar cevap versinler bu sorulara Smiley
hhk1045
Hero Member

Activity: 644
Merit: 504

View Profile
February 23, 2017, 05:06:18 PM

Bekledigim seviyelere geliyor 3.45 destek seviyeleridir. 3.52 ye kadar salacaktır. Yaz aylarını bu seviyelerden kapayacağımızı düşünüyorum. Referandum pek etkilemeyecektir zira bu ülke beleri gördü referandum çerezlik kalır. Dolar bildiğini okuyacaktır.
twn
Legendary
*

Activity: 1204
Merit: 1011

View Profile
February 23, 2017, 05:44:55 PM

bir iki ay yeterli mi?

Ocaktan beri değişen tek sey piyasaya surekli nakit akısı saglıyorlar referandum öncesi. Korfez turu varlık fonu bosuna yapılmadı.
zokora
Sr. Member

View Profile
February 23, 2017, 05:49:23 PM

bir iki ay yeterli mi?

Ocaktan beri değişen tek sey piyasaya surekli nakit akısı saglıyorlar referandum öncesi. Korfez turu varlık fonu bosuna yapılmadı.

hayır sonucu çıkarsa ne zamana kadar 7-8 lira bekliyorsunuz?

evet sonucu çıkarsa ne olur?
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
February 23, 2017, 06:07:34 PM

Bu yıl ortalama 4,15
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1526

View Profile
February 23, 2017, 11:12:46 PM

Bunun gibi, ellerinde kalan son varlıkları da sattılar ve artık son kozlarını oynuyorlar. Referandumdan evet çıkarsa oluşacak ekonomik kriz onları etkilemeyecek çünkü zaten padişahlık sistemi gelmiş olacak. Hayır çıkarsa oluşacak ekonomik krizden hayırcıları, dış mihrakları, terör örgütlerini sorumlu tutacaklar yani klasik planlarına geri dönecekler. Böyle bir ortamda doların 8 lira olması kaçınılmazdır.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
█████████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
February 24, 2017, 06:36:35 AM

Bugune kadar gelebilir deyipte gelmedigin yer olmadi. hepsinigorduk cok sukur, 4.5 larade hazir olabiliriz, merkez bankasi doviz reservi azaliyor.
twn
Legendary
*

Activity: 1204
Merit: 1011

View Profile
February 24, 2017, 08:54:58 AM

bir iki ay yeterli mi?

Evette cıksa hayırda cıksa erken secim garanti gibi. Ben 7-8 tl beklemiyorum. Bekleyenler var yazdım. Bence yıl sonu 4.5 ustu 5 altı bir yerde kapanacak. Nisanda 4 uzerine atacaktır.
zokora
Sr. Member

View Profile
February 24, 2017, 10:19:42 AM

bir iki ay yeterli mi?

Evette cıksa hayırda cıksa erken secim garanti gibi. Ben 7-8 tl beklemiyorum. Bekleyenler var yazdım. Bence yıl sonu 4.5 ustu 5 altı bir yerde kapanacak. Nisanda 4 uzerine atacaktır.

afedersin LGD2Business demiş 7-8 lira olur diye. ona sordugum soruya sen cevap verince senle yazıştık sandım.
Granxis
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 536

View Profile
February 25, 2017, 09:34:25 AM

Bekledigim seviyelere geliyor 3.45 destek seviyeleridir. 3.52 ye kadar salacaktır. Yaz aylarını bu seviyelerden kapayacağımızı düşünüyorum. Referandum pek etkilemeyecektir zira bu ülke beleri gördü referandum çerezlik kalır. Dolar bildiğini okuyacaktır.
Katılmıyorum hiçbirine, Benimde bu hafta içi beklentim bu söylediğin rakam çerçevesinde. Ama daha üstede atabilir. Çünkü fed faiz arttırabilir. Faiz arttırımı hala masada. En iyisi parçalı çıkış bence...

.
.Duelbits.
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
TRY OUR
  NEW  UNIQUE
GAMES!
.
..DICE...
███████████████████████████████
███▀▀                     ▀▀███
███    ▄▄▄▄         ▄▄▄▄    ███
███   ██████       ██████   ███
███   ▀████▀       ▀████▀   ███
███                         ███
███   ▄████▄       ▄████▄   ███
███    ▀▀▀▀         ▀▀▀▀    ███
███▄▄                     ▄▄███
.
.MINES.
████████████████████████▄▀▄████
██████████████▀▄▄▄▀█████▄▀▄████
████████████▀ █████▄▀████ █████
██████████      █████▄▀▀▄██████
███████▀          ▀████████████
█████▀              ▀██████████
█████                ██████████
████▌                ▐█████████
██████▄            ▄███████████
████████▄▄      ▄▄█████████████
.
.PLINKO.
█████████▀▀▀       ▀▀▀█████████
██████▀  ▄▄███ ███      ▀██████
█████  ▄▀▀                █████
████  ▀                    ████
████                       ████
█████                     █████
██████▄                 ▄██████
█████████▄▄▄       ▄▄▄█████████
10,000x
MULTIPLIER
NEARLY UP TO
.50%. REWARDS
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
bobmarley650
Legendary
*

Activity: 1232
Merit: 1001

View Profile
February 25, 2017, 09:38:36 AM

Dolarda alım satım yapmanın bir anlamı kalmadı bence.

2.4-2.7 seviyelerinden yakalansaydı bir anlamı olabilirdi, şu anki seviyeden alınsa %10 için bir ralliye ihtiyaç var. Değecek bir risk değil.

Bist'in durumunu ise bir tuzak olarak görüyorum, yabancı yatırımcının çıkabilmesi adına bir hareket var sanki.

En iyisi nakitte beklemek, önümüzdeki 1-2 senelik dönemde konutta çok yüksek olmamakla beraber arsa fiyatlarında düşüş bekliyorum.

Sabır sabır sabır

bobbtc@protonmail.com / Working day and night
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
February 25, 2017, 10:33:05 AM

Dolarda alım satım yapmanın bir anlamı kalmadı bence.

2.4-2.7 seviyelerinden yakalansaydı bir anlamı olabilirdi, şu anki seviyeden alınsa %10 için bir ralliye ihtiyaç var. Değecek bir risk değil.

Bist'in durumunu ise bir tuzak olarak görüyorum, yabancı yatırımcının çıkabilmesi adına bir hareket var sanki.

En iyisi nakitte beklemek, önümüzdeki 1-2 senelik dönemde konutta çok yüksek olmamakla beraber arsa fiyatlarında düşüş bekliyorum.

Sabır sabır sabır
nakitte beklerken tavsiyem tl ye nazaran euro yada dolarda beklemeniz olur. 3.50-60 aralıgından alınan dolar 1-2 senede kaybettirmez.
arsa ve ev fiyatlarının düşmesi ise uzun zamandır olması gereken ama milletin bataklığı bile kıymetli vir umit satmayıp ilerde değerlenir diye bekliyor herkes.
CyberCombat
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 250

View Profile WWW
February 25, 2017, 11:44:51 AM

Dostlar herkesi buyuk resmi gorme kursuna davet ediyorum. Saka biryana cebinizde tl kalmasin dostlar. Yatirim tavsiyesidir.

██▄▄▄
                  ██████▄▄

▄█▄             ████████▄
  █████▄    ▄▄▄▀▀▀        ███
 ███████▄▄▀▀           ▄▄█████
███████▀             ▐█████████
█████                ▐█████████
█████▄▄▄▄             █████████
 █████████             ▀██████
  ████████▄▄             ▀▀██
   ▀██████████▄  ▄▌    ▄█▄
     ▀▀███████████▀  ███▀▀
         ▀▀▀██▀▀▀     ▀
.
FortuneJack
.██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
MIAMI Garage
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
MAJESTIC7
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
6 BTC WELCOME OFFER
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
█▀▀▀▀▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄▄▄▄▄
.
Join Now

▀▀▀▀▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄▄▄▄▄█
Granxis
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 536

View Profile
February 25, 2017, 12:13:17 PM

Dostlar herkesi buyuk resmi gorme kursuna davet ediyorum. Saka biryana cebinizde tl kalmasin dostlar. Yatirim tavsiyesidir.

Keşke bu kadar net konuşmasaydın, bizim milet güdülme iç güdüsüyle hareket  etmeyi sever
Sürü psikolojisini de sever, bir yıl domates para etti mi, ertesi yıl herkes domates eker. sonundada ağlar
Dolar alan yaya kalır denildiğinde korkar, sat diyince satar, al deyince alır.
Devletimiz bize alım fırsatı oluşturmuş...

.
.Duelbits.
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
TRY OUR
  NEW  UNIQUE
GAMES!
.
..DICE...
███▀▀                     ▀▀███
███    ▄▄▄▄         ▄▄▄▄    ███
███   ▀████▀       ▀████▀   ███
███   ▄████▄       ▄████▄   ███
███    ▀▀▀▀         ▀▀▀▀    ███
███▄▄                     ▄▄███
.
.MINES.
████████████████████████▄▀▄████
██████████████▀▄▄▄▀█████▄▀▄████
████████████▀ █████▄▀████ █████
██████████      █████▄▀▀▄██████
███████▀          ▀████████████
█████▀              ▀██████████
████▌                ▐█████████
██████▄            ▄███████████
████████▄▄      ▄▄█████████████
.
.PLINKO.
█████████▀▀▀       ▀▀▀█████████
██████▀  ▄▄███ ███      ▀██████
█████  ▄▀▀                █████
████  ▀                    ████
████                       ████
█████                     █████
██████▄                 ▄██████
█████████▄▄▄       ▄▄▄█████████
10,000x
MULTIPLIER
NEARLY UP TO
.50%. REWARDS
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
February 25, 2017, 12:29:12 PM

herkes "dolar nasil dustu ama" "dolarin belini kirdik" "dolar 3 olacak aga" derken, bu forum farkini belli ediyor, egitimli kulturlu insanlar baska oluyor.
zokora
Sr. Member

View Profile
February 25, 2017, 01:50:55 PM

herkes "dolar nasil dustu ama" "dolarin belini kirdik" "dolar 3 olacak aga" derken, bu forum farkini belli ediyor, egitimli kulturlu insanlar baska oluyor.

dolar yükselecek demek eğitimli kültürlü olmak demek, düşecek demek eğitimsiz kültürsüz olmak demek öyle mi?

bu nasıl bir tutulmadır böyle?

eğer sene sonunda dolar şimdiki seviyesinden daha düşük olursa kendinizi nasıl tanımlayacaksınız peki?
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 »
  Print  

Jump to: