Bitcoin Forum
May 22, 2024, 12:08:24 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 »
  Print  
Author Topic: Dolar ne olur ?  (Read 30554 times)
karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
February 26, 2017, 10:18:07 PM

Sizlere önemli bir öneri dolardan uzak durun!
Neden 1: abd deki belirsilik trump 'ın belirsiziliği. Bunu kestirmek çok zor. Neden o kadar önemli : çünkü faiz arttırma veya çin e karşı alınacak önlemler en iyi ihtimalle bir süreliğine güvence sağlar.Uzun vadede bizi ciddi bir ekonomik kriz bekliyor. Çin , zamanında abd 'nin 1 ons altına doları sabitlemesi ile dünya ekonomisini ele geçirmesi ile Şu an Çin'in kur çıpası kullanması arasında bir fark yok. Tek sorun Çin'in yüksek teknoloji üretim yapamaması yani bu kur çıpası elinde sonunda kalkacak ve o da 2050 de mi olur bu yıl belli olmaz. Diğer senaryo abd 'nin kendi parasını değer kaybetmesi karşısında üretim araçlarını geliştiren ilk ülke olması onun bu durumda zarar etmesini engeller. Bu konu çok ayrı ama yazılması gereken tonlarca şey var.
Neden 2: Türkiye de herşey belirsiz üretim , eğitim bir yana yönetim bile belirsiz. Bu durum %100 doların değerinin artmasına sebep olmalıyken.
Üstte yazdığım abd belirsizliği bizi şu an koruyon yegane şey aslında. Ama bunun etkileri abd ne kadar değer kaybederse kaybetsin yine biz en çok gerileyen ülke olacağız. Gelişigüzel bir cümle...

Şimdi yatırım yapmayı düşünenler ve sermayesini korumak isteyenlere önerim: Dolardan veya diğer paralardan uzak durun bir süre... Kendi paranızı yani tl 'yi enflasyonda erimemesi için faize koyun , bu en azından sermayenizin erimesini önler. Bana göre en iyi yatırım ise btc almak. Hem kar getiri hemde sermayenizi korursunuz. Ama gelecekte bizi 2008 ekonomik krizinden daha büyük krizler bekliyor bunu bilin.

Hocam amerikalılar bize yapacağı şeyi söylemezler, sürekli herkesi kandırırlar, Trump'a gelirsek bu adamın söylediği şeylerden biri Clintina inat fede faiz artırımına gitmesi şeklindeydi, hani nerede güçsüz dolar politikası, Güçsüz dolar, üzerine faizde binerse, enflasyon riski sonları olur, bu adam gerizekalı değil.
Trump Çin gibi olmak istiyor diye halkını ateşe atmaz.
Kim takar Trump'ı diyesim geldi şimdi de ve geçerli bir sebebim var.Abd ' nin yaklaşık dış ticaret açığı 700 milyar dolar , Çin' in dış ticaret fazlası yaklaşık 500 milyar dolar. Abd 'nin hazine bono ve tahvillerinin en büyük alıcısı Çin.Bu abd ye düşük faizli borç sağlıyor. Bu şekilde de abd halkı düşük faizle kendini zengin hissediyor. Çok güzel , abd faiz arttırsın o zaman Çin verdiği dış fazlayla aldığı hazine değerlerinin tadını çıkarsın. Doların değeri artsın , Yuan dolar karşısında daha da düşsün ve Çin üretim maliyeti düşüklüğü ile abd yi , ucuz ürün yağmuruna tutsun. Çin'in üretim maliyeti daha da düşsün ve üretim araçlarının yüksek teknolojiye evrimi Çin için hız kazanıp gelişmiş ülkeye seviyesine gelsin.Sence abd bunu ister mi?
Anladınız mı şimdi neden abd çin'den o kadar nefret ediyor? Bu konu hakkında yüzlerce senaryo yapılıyor dış piyasalarda , kapalı kapılar arkasında ama nafile. Yılanın başını küçükken ezecektin. Şimdi alın size Kapitalizm alın size Tam rekabet piyasası  Grin
ssantur
Sr. Member

Activity: 387
Merit: 252

View Profile
February 26, 2017, 10:51:28 PM

Trump'ın şuan görünen stratejisi zaten devalüasyon üzerine kurulu, aynı RTE gibi.. tek bir sözüyle grafikleri alt üst edebilen parasını da ona göre basar.
karmenali
Hero Member

View Profile
February 27, 2017, 07:50:44 AM

Trump'ın şuan görünen stratejisi zaten devalüasyon üzerine kurulu, aynı RTE gibi.. tek bir sözüyle grafikleri alt üst edebilen parasını da ona göre basar.
Rte devalüasyon yapsa dış borcu arttırmaktan başka işe yaramaz. Rte devalüasyon falan yapmadı.
Uluslararası piyasalarda kural olarak dış açık veren ülke , dış fazla veren ülkeyi dengelemek için kendi para biriminin değerini düşürmeli.Çok saçma birşey  daha önce Korkut Boratov ' un bir konuşmasında bu konuyu daha detaylı anlatmıştı.
Şunu bilmelisiniz ki Çin şu an sadece usd ile abd bono ve tahvillerrinin alıcısı değil , aynı zamanda ingiltere ve euro alanınada girmiş durumda. O zaman ne olacak. O ülkelerde mi devalüasyon yapcak.
Hadi abd doları düştü diyelim ve Çin aynı politikayı (kur çıpası)  o zamanda sürdürürse ne olacak.Çin' in para değeri artmamış ve diğer ülkelere göre daha çok düşmüş olup. Diğer ülkelerın üretim maliyetlerinin çok daha altına üretim yapıyor olacak.Abd de kendi yaptığıyla kalacak Smiley Diyorum ya bu iş öyle bir kalemde çözülecek şey değil.
CyberCombat
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 250

View Profile WWW
February 27, 2017, 08:25:52 AM

Abd'nin ticaret açığı olsa ne yazar, olmasa ne yazar  17,4 trilyon dolarlık Gayri Safi Yurtiçi Hasılası (GSYH) ile ilk sırada zaten, 700 milyar çerez parası onlar için, zaten çinin sattığı şeyler Abd patentli ürünler ve hammaddeler, Abd üretim yapmasi çok saçma zaten hazır ucuz iş gücü olan çinden kendi patentli ürünlerini alıyor, yatırımların kaynağı çine, ucuz iş gücüne bono tahvil satmayacak Turkiyeyemi satacak, ondan sonra itibar yerlerde,
 Kadldıkı faizler arttıkça bononun getirisi azalır.Trump ucuz ürün istemiyorsa çinden. Abd'nin 3te 1'i zaten boş, Çinden daha iyi teknolojiye sahip, kursun fabrikalari kim çalışacak ?
Bir amborgaya bakar, Çin ihracatını kesmesi, kendi topuğuna sıkar, geçtim patentli urunleri, ham madde alıyor çinden.
Uzun lafın kısası nasıl bugune kadar devam ettiyse, bundan sonra böyle.

██▄▄▄
                  ██████▄▄

▄█▄             ████████▄
  █████▄    ▄▄▄▀▀▀        ███
 ███████▄▄▀▀           ▄▄█████
███████▀             ▐█████████
█████                ▐█████████
█████▄▄▄▄             █████████
 █████████             ▀██████
  ████████▄▄             ▀▀██
   ▀██████████▄  ▄▌    ▄█▄
     ▀▀███████████▀  ███▀▀
         ▀▀▀██▀▀▀     ▀
.
FortuneJack
.██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
MIAMI Garage
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
MAJESTIC7
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
6 BTC WELCOME OFFER
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
█▀▀▀▀▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄▄▄▄▄
.
Join Now

▀▀▀▀▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄▄▄▄▄█
karmenali
Hero Member

View Profile
February 27, 2017, 08:52:04 PM

Abd'nin ticaret açığı olsa ne yazar, olmasa ne yazar  17,4 trilyon dolarlık Gayri Safi Yurtiçi Hasılası (GSYH) ile ilk sırada zaten, 700 milyar çerez parası onlar için, zaten çinin sattığı şeyler Abd patentli ürünler ve hammaddeler, Abd üretim yapmasi çok saçma zaten hazır ucuz iş gücü olan çinden kendi patentli ürünlerini alıyor, yatırımların kaynağı çine, ucuz iş gücüne bono tahvil satmayacak Turkiyeyemi satacak, ondan sonra itibar yerlerde,
 Kadldıkı faizler arttıkça bononun getirisi azalır.Trump ucuz ürün istemiyorsa çinden. Abd'nin 3te 1'i zaten boş, Çinden daha iyi teknolojiye sahip, kursun fabrikalari kim çalışacak ?
Bir amborgaya bakar, Çin ihracatını kesmesi, kendi topuğuna sıkar, geçtim patentli urunleri, ham madde alıyor çinden.

abd 2008 yılı gsyih=15,006,629 milyon abd doları                          abd 2016 gsyih=18,558,130 milyon abd doları
            çin  2008 yılı gsyih=4,040,756     "        "       "                            çin  2016 gsyih=11,383,030 "          "      "
Şimdi  geleceği düşünmeyelim gelecek belirsizdir.Dediğiniz Gsyih ile 700 milyar çerez diyorsunuz ama  bu ülkelerin vergi sistemi , harcamaları , gelirin nüfüsa dağılımı o paranın ne kadarı dolanıyor ne kadarı yatırıma gidiyor bilmeden. Çerezdir demenizin arkasındaki mantığı merak ediyorum?
Ben abd ile çin arasında sidik yarıştırmıyorum abd nin Trump'ın deyimiyle First olduğunuda biliyorum.

Çin'e ihracat yapan ülkelerin başında Güney Kore , Japonya ve Tayvan geliyor.Çin'in ihracat ettiği ürünler 1 hong kong - 2 abd 3 japonya
Çin'in ihrac ettiği ürünler arasında en önemli kalemler 1=elektrikli makina ve cihazlar 2=mineral yakıt 3=nükleer reaktör

Amerikanın en fazla ithalat yaptıgı ülkeler

1. Çin
2. Kanada
3. Meksika
Abd nin en fazla ihracat yaptıgı ülkeler

1. Kanada
2. Meksika
3. Çin
çin'e ambargo koyorsa hem kendini vurur hem de global dünya anlayışının dışında kalır.(dediğiniz gibi)  Kendi büyük firmaları abd falan dinlemez en karlı yere akıtır parayı. Vergi kaçırmalarıda bunun göstergesi. Sonuçta liberaller Smiley Ayrıca transfer fiyatlandırması ile vergi kaçırmalarından da söz etmeliyiz.

Çinin sattığı ürünler abd patentli , bu daha kötü abd istihdamı değil çin istihdamı arttırılmış oluyor.Abd li firmalar kendi ülkelerindeki istihdamı etkiliyor.
=>istihdam artarsa => çalışanların maaşı artar => Tüketim artar =>üreticinin geliri artar ve yeni yatırım yapar => tekrar istihdam artar
bu küçük bir tam istihdam ekonomisi gösterimi  bu arada bulunduğumuz ekonomik koşulların temeli istihdama bağlıdır.

Sonuç olarak ne Abd elini kolunu sallaya sallaya bu işten kurtulabilir , ne de Çin kendi insanlarını sömürerek dünya gücü olabilir. Sorun başta yazdığım gibi ciddi bir krizi beraberinde getirmesi.Ayrıca faizler artarsa Bono'nun getirisi azalmaz , artar.Dolar anavatanına döner ve değeri artar.Sonra çin'in üretim maliyeti düşer Abd'nin istihdam açığı artar Smiley   Komik değil mi ? Süper güç olmak ne kadar da zormuş abi
CyberCombat
Sr. Member

View Profile WWW
February 27, 2017, 11:02:27 PM

Abd'nin ticaret açığı olsa ne yazar, olmasa ne yazar  17,4 trilyon dolarlık Gayri Safi Yurtiçi Hasılası (GSYH) ile ilk sırada zaten, 700 milyar çerez parası onlar için, zaten çinin sattığı şeyler Abd patentli ürünler ve hammaddeler, Abd üretim yapmasi çok saçma zaten hazır ucuz iş gücü olan çinden kendi patentli ürünlerini alıyor, yatırımların kaynağı çine, ucuz iş gücüne bono tahvil satmayacak Turkiyeyemi satacak, ondan sonra itibar yerlerde,

abd 2008 yılı gsyih=15,006,629 milyon abd doları                          abd 2016 gsyih=18,558,130 milyon abd doları
            çin  2008 yılı gsyih=4,040,756     "        "       "                            çin  2016 gsyih=11,383,030 "          "      "
Şimdi  geleceği düşünmeyelim gelecek belirsizdir.Dediğiniz Gsyih ile 700 milyar çerez diyorsunuz ama  bu ülkelerin vergi sistemi , harcamaları , gelirin nüfüsa dağılımı o paranın ne kadarı dolanıyor ne kadarı yatırıma gidiyor bilmeden. Çerezdir demenizin arkasındaki mantığı merak ediyorum?
Ben abd ile çin arasında sidik yarıştırmıyorum abd nin Trump'ın deyimiyle First olduğunuda biliyorum.

Çin'e ihracat yapan ülkelerin başında Güney Kore , Japonya ve Tayvan geliyor.Çin'in ihracat ettiği ürünler 1 hong kong - 2 abd 3 japonya
Çin'in ihrac ettiği ürünler arasında en önemli kalemler 1=elektrikli makina ve cihazlar 2=mineral yakıt 3=nükleer reaktör

Amerikanın en fazla ithalat yaptıgı ülkeler

1. Çin
2. Kanada
3. Meksika
Abd nin en fazla ihracat yaptıgı ülkeler

1. Kanada
2. Meksika
3. Çin
çin'e ambargo koyorsa hem kendini vurur hem de global dünya anlayışının dışında kalır.(dediğiniz gibi)  Kendi büyük firmaları abd falan dinlemez en karlı yere akıtır parayı. Vergi kaçırmalarıda bunun göstergesi. Sonuçta liberaller Smiley Ayrıca transfer fiyatlandırması ile vergi kaçırmalarından da söz etmeliyiz.

Çinin sattığı ürünler abd patentli , bu daha kötü abd istihdamı değil çin istihdamı arttırılmış oluyor.Abd li firmalar kendi ülkelerindeki istihdamı etkiliyor.
=>istihdam artarsa => çalışanların maaşı artar => Tüketim artar =>üreticinin geliri artar ve yeni yatırım yapar => tekrar istihdam artar
bu küçük bir tam istihdam ekonomisi gösterimi  bu arada bulunduğumuz ekonomik koşulların temeli istihdama bağlıdır.

Sonuç olarak ne Abd elini kolunu sallaya sallaya bu işten kurtulabilir , ne de Çin kendi insanlarını sömürerek dünya gücü olabilir. Sorun başta yazdığım gibi ciddi bir krizi beraberinde getirmesi.Ayrıca faizler artarsa Bono'nun getirisi azalmaz , artar.Dolar anavatanına döner ve değeri artar.Sonra çin'in üretim maliyeti düşer Abd'nin istihdam açığı artar Smiley   Komik değil mi ? Süper güç olmak ne kadar da zormuş abi

Öncelikle klavyene sağlık, değerli yorumun için, Umarım bu konuda hemfikir olduk, çin zaten abd için ürün üretiyor, haftada 170.000 konteynir düzenli olarak pasifiği geçip abd'ye gidiyor, ama söylemeyi unuttum, bom boş geri gitmiyorlar, tabi abd çine en fazla ihraç ettiği 3 şey; uçak parçaları, soya fasulyesi, ama inanmayacaksın abd'nin çöplerini götürüyorlar çine. yani irgat gibi kullanıyorlar Çini. Çinden 20 tane ismi o ülkeden çıkarsınlar, çin batar. ayrıca bonoların değeri, faizler düşerken yükselir, faizler yükselirken düşer.

Teşekkürler

██▄▄▄
                  ██████▄▄

▀██████████▄  ▄▌    ▄█▄
     ▀▀███████████▀  ███▀▀
         ▀▀▀██▀▀▀     ▀
.
FortuneJack
.██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
MIAMI Garage
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
MAJESTIC7
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
6 BTC WELCOME OFFER
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
█▀▀▀▀▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄▄▄▄▄
.
Join Now

▀▀▀▀▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄▄▄▄▄█
karmenali
Hero Member

View Profile
February 28, 2017, 08:13:43 AM

Öncelikle klavyene sağlık, değerli yorumun için, Umarım bu konuda hemfikir olduk, çin zaten abd için ürün üretiyor, haftada 170.000 konteynir düzenli olarak pasifiği geçip abd'ye gidiyor, ama söylemeyi unuttum, bom boş geri gitmiyorlar, tabi abd çine en fazla ihraç ettiği 3 şey; uçak parçaları, soya fasulyesi, ama inanmayacaksın abd'nin çöplerini götürüyorlar çine. yani irgat gibi kullanıyorlar Çini. Çinden 20 tane ismi o ülkeden çıkarsınlar, çin batar. ayrıca bonoların değeri, faizler düşerken yükselir, faizler yükselirken düşer.

Teşekkürler

bakış açından dolayı bende teşekkür ederim . Yukarıda bononun getirisi azalır demiştin o yüzden onu yazdım.Eski faiz oranlı bono ve tahvil veya herhangi bir kıymetli evrakta faiz artınca , düşük faizli olan o eski kıymetlerin değeri azalır mantıklı olarak.Yeni satışa sürülen yüksek faizli olanların ise fiyatı artar.Ayrıca vade süresi önemlidir işleyen faiz oranına göre vade yaklaştıkça değeri düşer zaten.Buna iskontolu işlem görme denir. Diğer yandan nominal değerin üstüne çıkması durumundada primli işlem gördüğü söylenebilir.
Çin her yıl alım yaptığı için pek bir fark olmuyor Smiley
Siktir et kendileri düşünsün.  Undecided

cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
February 28, 2017, 08:29:07 AM

Doları 3.95lerden 3.55e kadar asağı çektiler simdi 3.60 civarında dolanıyor.Bence bu kura herkes razı şuan.önümüzdeki 60 gün cok hareketli günler olacaktır.Bunlar son soluk almalar.
CyberCombat
Sr. Member

View Profile WWW
March 01, 2017, 11:53:32 AM

Son piyasa inceleme sonucunda cumaya kadar kur bu şekilde gidecek ve 3. 63- 3. 65 arası kapatacak gibi. Haftaya 3. 70 e kadar çıkabilir sonraki hafta 3. 58- 360 a doğru salabilir.

██▄▄▄
                  ██████▄▄

▀██████████▄  ▄▌    ▄█▄
     ▀▀███████████▀  ███▀▀
         ▀▀▀██▀▀▀     ▀
.
FortuneJack
.██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
MIAMI Garage
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
MAJESTIC7
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
6 BTC WELCOME OFFER
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
█▀▀▀▀▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄▄▄▄▄
.
Join Now

▀▀▀▀▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄▄▄▄▄█
Willeampere
Sr. Member

Activity: 462

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile WWW
March 02, 2017, 10:41:37 AM

Nerede düşecek diyen arkadaşları görmek istiyorum
dolara yatırım olmaz diyenler acaba dolar almayamı gitti
görünen köy kılavuz istemez arkadaşlar
biz sanki istemiyoruz 1.7, 2 seviyesine insin, biraz analitik düşünün

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
zokora
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 251

View Profile
March 03, 2017, 02:24:15 PM

25 şubat tarihli yorumum hala geçerlidir.

3,55ten tepki bekliyordum ve gerçekleşti, 3,75-80 üzerinde tutunursa yeni zirve görebiliriz ki bu 4,50 olur en fazla. 7tl imkansız görüyorum.
ama bu tepki sınırlı kalır ise çok daha aşağı seviyeler, 3,30-3,10 gibi yerler mümkün.
coinmetelik
Member
**

Activity: 91
Merit: 10

https://litecointalk.io

View Profile
March 03, 2017, 07:04:25 PM

3,55ten tepki bekliyordum ve gerçekleşti, 3,75-80 üzerinde tutunursa yeni zirve görebiliriz ki bu 4,50 olur en fazla. 7tl imkansız görüyorum.
ama bu tepki sınırlı kalır ise çok daha aşağı seviyeler, 3,30-3,10 gibi yerler mümkün.

Merhaba,
Kısa vade 3,76 gibi satış yerse 3,67'yi öngörüyor musunuz? 3,67 sonrasında tekrar 3,74 olabilir mi? İyi forumlar dileklerimle.

zokora
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 251

View Profile
March 03, 2017, 07:58:20 PM

Merhaba,
Kısa vade 3,76 gibi satış yerse 3,67'yi öngörüyor musunuz? 3,67 sonrasında tekrar 3,74 olabilir mi? İyi forumlar dileklerimle.

şu an zaten kısa vadede 3,7466dan satış geldi. 3,61 kırmazsa yukarı gitmeyi ve 3,80 test etmeyi isteyecektir.
3,55ten alanlar satıp karı cebe koydular ve izliyorlar.
coinmetelik
Member
**

Activity: 91
Merit: 10

https://litecointalk.io

View Profile
March 03, 2017, 09:06:47 PM

şu an zaten kısa vadede 3,7466dan satış geldi. 3,61 kırmazsa yukarı gitmeyi ve 3,80 test etmeyi isteyecektir.
3,55ten alanlar satıp karı cebe koydular ve izliyorlar.
Yorumunuz için teşekkürler... Ben sizin tahmininizi öğrenmek istiyorum. Sizce 3,61 kırılacak mı? Teşekkürler şimdiden

Willeampere
Sr. Member

View Profile WWW
March 04, 2017, 10:00:34 PM

Cuma günü al sat yaptım 45 dakika da dolar başı 1, 8 kuruş kazandım. Yaklaşık 2 kuruş. Yüklü aldığım için iyi para bıraktı.

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2226
Merit: 1255

View Profile
March 04, 2017, 10:44:41 PM

Cuma günü al sat yaptım 45 dakika da dolar başı 1, 8 kuruş kazandım. Yaklaşık 2 kuruş. Yüklü aldığım için iyi para bıraktı.

10 bin dolarda 200 lira yapıyor. 100 bin dolarda 2000 lira. Wink

Yüklü trade yapınca güzel para bırakıyor.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
CyberCombat
Sr. Member

View Profile WWW
March 04, 2017, 10:54:40 PM

şahsi kanaatim dip olarak gördüğüm nokta 3. 698 den dönmesidir zaten oraya değdi denermi bilmem pzts 3. 745 doğru yolabilir. bu noktayı geçemez ise bu aralıkta kısa süre olacaktır. daha sonrası için 3. 880 e yönelebilir, geçerse sonrası için 4  bölgesidir. ytd

-

██▄▄▄
                  ██████▄▄

▀██████████▄  ▄▌    ▄█▄
     ▀▀███████████▀  ███▀▀
         ▀▀▀██▀▀▀     ▀
.
FortuneJack
.██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
MIAMI Garage
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
MAJESTIC7
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
6 BTC WELCOME OFFER
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
█▀▀▀▀▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄▄▄▄▄
.
Join Now

▀▀▀▀▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄▄▄▄▄█
Pumpsx
Sr. Member

Activity: 280

View Profile
March 04, 2017, 11:42:24 PM

borsa acildiktan 3 gun icinde hersey daha da netlesecektir ama muhtemelen yeni bir high gorecegiz malesef.
Willeampere
Sr. Member

View Profile WWW
March 09, 2017, 01:15:00 PM

Ben. dün. 371- 372 den girdim. 3760 hedefti. öğlende görmüş. Satamadım. Ama beklicem. duruma göre. Her an satabilirim. :)rakam belirsiz.

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
hhk1045
Hero Member

Activity: 644
Merit: 504

View Profile
March 09, 2017, 01:18:57 PM

10 bin dolarda 200 lira yapıyor. 100 bin dolarda 2000 lira. Wink

Yüklü trade yapınca güzel para bırakıyor.

100.000 dolarım olacak dolarla uğraşmazdım. altcoin borsasalarında neler yapılmaz ki o parayla 2 kuruş aşağı beş kuruş yukarı beklemekle ömür mü geçer  Grin
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 »
  Print  

Jump to: