Bitcoin Forum
June 03, 2024, 11:12:43 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bitshares vs Waves  (Read 674 times)
by rallier (OP)
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
January 13, 2017, 04:36:25 PM

İkisi arasındaki fark nedir?
İkisi üzerinde de kripto asset tanımlanabiliyor. Hali hazırda biri aktif piyasada, biri hazırlanıyor.
Ben mi yanlış anlıyorum olayı yoksa.

signature not found.
beyinsi
Hero Member

Activity: 742
Merit: 501

View Profile
January 13, 2017, 04:56:42 PM

İkisi arasındaki fark nedir?
İkisi üzerinde de kripto asset tanımlanabiliyor. Hali hazırda biri aktif piyasada, biri hazırlanıyor.
Ben mi yanlış anlıyorum olayı yoksa.

aynı gibi aralarında birkaç fark olabilir,araştırmak lazım.

jollytrade in bitkapitali önce waves te açılacaktı, şimdi vazgeçmişler bitshares te açıyorlar https://cuzdan.bitkapital.com/#/create-account

waves in farkı; dolar,avro,yen gibi ülkelerin paralarını sistemine bağlıyor galiba ama wavesin yapacağını ripple yapıyor zaten..

xsentus
Legendary
*

Activity: 1301
Merit: 1000

📌 peerguess.com 📌

View Profile
January 13, 2017, 07:06:21 PM

bitshares uzun süredir kullanılan sistem ayrıca bir yere geldiler.
aralarında ufak tefek farklar olsada waves daha portakalda vitamin

For security, your account has been locked. Email acctcomp15@theymos.e4ward.com
by rallier (OP)
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
January 13, 2017, 11:39:03 PM

Yok waves daha ortaya çıkacak mı belli değil de. Ben hedefler olarak bize bitshares de olmayan ne sunuyor farkını anlamaya çalışıyorum.
Waves çok yatırım aldı merkezi olmayan borsa mantığı ile ama bitshares hali hazırda bunu sundu bize malum

signature not found.
emrek
Sr. Member

Activity: 409
Merit: 250

View Profile
January 14, 2017, 06:26:31 AM

Yok waves daha ortaya çıkacak mı belli değil de. Ben hedefler olarak bize bitshares de olmayan ne sunuyor farkını anlamaya çalışıyorum.
Waves çok yatırım aldı merkezi olmayan borsa mantığı ile ama bitshares hali hazırda bunu sundu bize malum
Waves baslığı altındaki Jolly Trades in yazılarında bu sorunun cevabı vardı. Daha önce ben bitshares den farkını sormuştum. O dacevaplamıştı. Jolly trades in yazılarını okumak lazım.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▄▄▄███████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▀▀▀████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

INTRODUCING WAVES
ULTIMATE ASSET/CUSTOM TOKEN BLOCKCHAIN PLATFORM

★ Hero/Legendary Member:
xsentus
Legendary
*

Activity: 1301
Merit: 1000

📌 peerguess.com 📌

View Profile
January 14, 2017, 09:39:18 AM

bitshares iyi bir proje olabilir ama marketing gücü yok.
waves'in sahibi ürün çıktıktan sonra marketing'e iyi para harcayacaklarını söylüyor.

For security, your account has been locked. Email acctcomp15@theymos.e4ward.com
Pages: [1]
  Print  

Jump to: