Bitcoin Forum
May 01, 2024, 03:56:31 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Ginseng  (Read 1003 times)
Pumpsx (OP)
Sr. Member

Activity: 280
Merit: 250

View Profile
January 13, 2017, 04:55:31 PM

Ginseng kullanan var mi? Sadece enerji mi veriyor yoksa motivasyonu da yukseltiyor mu?
The forum was founded in 2009 by Satoshi and Sirius. It replaced a SourceForge forum.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714578991
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714578991
Reply with quote  #2

1714578991
Report to moderator
1714578991
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714578991
Reply with quote  #2

1714578991
Report to moderator
Willeampere
Sr. Member

Activity: 462

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile WWW
January 13, 2017, 06:21:04 PM

Burn yada ucuz enerji iceceklerinde rastladim bu maddeye, enerji arttiriyor olabilir, uyarici olabilir bilgim yok.

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
January 13, 2017, 06:28:05 PM

Sende taktın bu kimyasallara bitkilere Smiley ginseng bitki olarak hiç denemedim ama vitamin hapı olarak içinde vardı cinsel istek dışında
pek bir şey verdiğini düşünmüyorum yapay bir pazarlama stratejisi diyebilirim.
Enerji motivasyon arıyorsan önce gidip tahlil yaptır belki düşük çıkar bi sıkıntı yoksa solgar multivitamin tavsiye ederim.  
ugurusta
Sr. Member

Activity: 506
Merit: 251

View Profile
January 13, 2017, 07:50:48 PM

Bilinçsizce yani doktor yada eczacı tavsiyesi almadan kesinlikle kullanma. Tek başına aşırı baş ağrısı yapabilir, ani tansiyon yükselmesi yapabilir ve alkol ile birlikte kalp krizi riski vardır, ayrıca sağlam bir çük krikosudur Grin
igotek
Hero Member

Activity: 2044
Merit: 608

Online Security & Investment Corporation

View Profile WWW
January 13, 2017, 08:46:16 PM

Uykum olduğunda ancak çalışmam gerektiğinde kullandığım bir ilaç var. Motivasyonu arttırıyor, uykusuz olmanıza rağmen uykunuz gelmiyor. Ancak Türkiye'de satışı yoktur. Yurtdışına her çıktığımda bir kutu getiririm yanımda. Yolcu beraberinde sorun yapmıyorlar. Smart drug diye geçiyor. Çok kullanılmadığı sürece zararı olacağını sanmıyorum. Ayda bir iki defa kullandığım oluyor. İki çeşit var. Şuanda adını hatırlamıyorum ama ofisimde mevcut istersen bakıp yazarım. Bunun dışında sürekli reklamlarda çıkan bi hap vardı içinde ginseng içeren. Adını unuttum. Eczanelerde var. Kahverengi bi hap. İlk içtiğimde konuşulanalrı hafif ekolu duymaya başlamıştım. Müzik daha bi hoş çalıyordu. Güzel duygular hissetmiş mutlu olmuştum. Bi kutuyu 3 ayda bitirdim. Arada sırada içiyordum. Eczanelerden reçetesiz temin etmek mümkün. diğer ilk bahsettiğim ilaçta ise bu tarz şeyler hiç olmadı. Uykuyu ortadan kaldırıyor direk. Mesela Hatay ist arası araç kullanırken gözlerim kapanır benim. Arada sağa çekip on dakika gözlerimi dinlendiririm. ama bu ilacı içince hiç moa vermeden yola devam ederim. Sorun olmaz.

I cannot live, I cannot die, trapped in myself.
Hold my breath as I wish for death. Oh please god, help me !
Pumpsx (OP)
Sr. Member

View Profile
January 13, 2017, 09:12:23 PM

Uykum olduğunda ancak çalışmam gerektiğinde kullandığım bir ilaç var. Motivasyonu arttırıyor, uykusuz olmanıza rağmen uykunuz gelmiyor. Ancak Türkiye'de satışı yoktur. Yurtdışına her çıktığımda bir kutu getiririm yanımda. Yolcu beraberinde sorun yapmıyorlar. Smart drug diye geçiyor. Çok kullanılmadığı sürece zararı olacağını sanmıyorum. Ayda bir iki defa kullandığım oluyor. İki çeşit var. Şuanda adını hatırlamıyorum ama ofisimde mevcut istersen bakıp yazarım. Bunun dışında sürekli reklamlarda çıkan bi hap vardı içinde ginseng içeren. Adını unuttum. Eczanelerde var. Kahverengi bi hap. İlk içtiğimde konuşulanalrı hafif ekolu duymaya başlamıştım. Müzik daha bi hoş çalıyordu. Güzel duygular hissetmiş mutlu olmuştum. Bi kutuyu 3 ayda bitirdim. Arada sırada içiyordum. Eczanelerden reçetesiz temin etmek mümkün. diğer ilk bahsettiğim ilaçta ise bu tarz şeyler hiç olmadı. Uykuyu ortadan kaldırıyor direk. Mesela Hatay ist arası araç kullanırken gözlerim kapanır benim. Arada sağa çekip on dakika gözlerimi dinlendiririm. ama bu ilacı içince hiç moa vermeden yola devam ederim. Sorun olmaz.
Adderall mi ilacin adi?
ugurusta
Sr. Member

Activity: 506
Merit: 251

View Profile
January 13, 2017, 09:14:09 PM

Uyku açmak için sağlam bir şey daha var tabi bunda da çarpıntı riski var. Kola ve Nescafe karışımı. 1 tatlı kaşığı nescafe ve yarım çay bardağı kola karıştırın için CİN gibi olursunuz Grin
ozgr
Legendary
*

View Profile
January 13, 2017, 09:23:00 PM

Uyku açmak için sağlam bir şey daha var tabi bunda da çarpıntı riski var. Kola ve Nescafe karışımı. 1 tatlı kaşığı nescafe ve yarım çay bardağı kola karıştırın için CİN gibi olursunuz Grin
Günde 5 6 bardak kahve içiyorum bi halt yaptığı yok ayıltıyor ama ölü gibiyim
ne çalışma ne motivasyon ekran başına geçiyorum oyalanıyorum sadece yapılacak o kadar iş proje varken günlerim geçiyor.

Bu adderall bir çeşit amfetamin heralde nzt benzetmesi yapmışlar ama satılmıyormuş artık. Ritalin kullanan var mı peki?
Benim sisteme ritalin lazım sanki belirtilere bakarsak kendime doğru tanıyı koymuş oluyorum ama şimdi tanıdık psikiyatra gitsem vermeyecek  Cheesy
Pumpsx (OP)
Sr. Member

View Profile
January 13, 2017, 10:10:22 PM

Günde 5 6 bardak kahve içiyorum bi halt yaptığı yok ayıltıyor ama ölü gibiyim
ne çalışma ne motivasyon ekran başına geçiyorum oyalanıyorum sadece yapılacak o kadar iş proje varken günlerim geçiyor.

Bu adderall bir çeşit amfetamin heralde nzt benzetmesi yapmışlar ama satılmıyormuş artık. Ritalin kullanan var mı peki?
Benim sisteme ritalin lazım sanki belirtilere bakarsak kendime doğru tanıyı koymuş oluyorum ama şimdi tanıdık psikiyatra gitsem vermeyecek  Cheesy
Tyrosine kullan. Sansliysan baya ise yarar. Kucuk bi ritalin etkisi gorebilirsin.
igotek
Hero Member

View Profile WWW
January 14, 2017, 12:46:28 AM

Modafinil zeka hapı diye araştır istersen. Şimdi hatırladım ilacın adını. Kahve gibi sersemletmez. Motivasyonun sadece o an ne yapıyorsan ona olur. Uyku isteğini ortadan kaldırır. Yalnız özellikle uyarmalıyım sürekli ullanırsan zarar görebilirsin çünkü vücudumuzun uykuya ihtiyacı var. Enerji verir. Dikkat dağınıklığını giderir. Tanesi 50 TL ye geliyor o ayrı bir konu. Türkiye de yok bildiğim kadarıyla varsa da sahtedir diye düşünüyorum. Çünkü yasak satılması. Ben Hollandaya gittiğimde alıyorum. En son yazın gitmiştim hala kutuyu bitirmedim. Değerli bir ilaç Cheesy acil durumlarda kullanıyorum sadece.

Pumpsx (OP)
Sr. Member

View Profile
January 14, 2017, 01:41:17 AM

Modafinil zeka hapı diye araştır istersen. Şimdi hatırladım ilacın adını. Kahve gibi sersemletmez. Motivasyonun sadece o an ne yapıyorsan ona olur. Uyku isteğini ortadan kaldırır. Yalnız özellikle uyarmalıyım sürekli ullanırsan zarar görebilirsin çünkü vücudumuzun uykuya ihtiyacı var. Enerji verir. Dikkat dağınıklığını giderir. Tanesi 50 TL ye geliyor o ayrı bir konu. Türkiye de yok bildiğim kadarıyla varsa da sahtedir diye düşünüyorum. Çünkü yasak satılması. Ben Hollandaya gittiğimde alıyorum. En son yazın gitmiştim hala kutuyu bitirmedim. Değerli bir ilaç Cheesy acil durumlarda kullanıyorum sadece.
Modafinil zaten var bende. Ama kullanmiyorum. Sevmiyorum daha dogrusu.
ozgr
Legendary
*

View Profile
January 14, 2017, 01:56:25 AM

Ne çok uyarıcı kimyasal var ya biri hayatımızı kurtaracak ama hangisi bakalım Smiley
Pumpsx (OP)
Sr. Member

View Profile
January 14, 2017, 02:09:33 AM

Ne çok uyarıcı kimyasal var ya biri hayatımızı kurtaracak ama hangisi bakalım Smiley
Kimyasal kullanma zaten. Solgar L-Tyrosine kullan.
igotek
Hero Member

View Profile WWW
January 14, 2017, 09:48:17 AM

Modafinil zaten var bende. Ama kullanmiyorum. Sevmiyorum daha dogrusu.

Modafinil güzel bence. 200mg. Hatta bir üstününü çıkarttılar 150mg ile daha etkili. Bence değerini bil. Onun gibisini bulamazsın.

Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
January 14, 2017, 06:15:15 PM

Ginseng daha çok hafızayı arttırır,Mide sorunlarına iyi gelir enerji veriyormu tam olarak bilmiyorum ama çok fazla bir etkisi yok bana kalırsa genelde kullananlara sorduğumda bende bir etki olmadı diyor kişiden kişiye değişiyor tabi.
Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2394
Merit: 1358

View Profile
January 15, 2017, 08:31:21 AM

Hocam bu tarz şeylerin ginseng olsun, goji berry olsun, bir ara da japon mantarı vardı vs.
Dandik pazarlama ürünleri olduğunu düşünüyorum.
Ayrıca kafein haricinde bir ton uyarıcı madde yazılmış buraya.
Hepsi zararlıdır. Vücudumuzun kapasitesini arttırmaya çalışmamız nasıl daha çok elektrik verilen işlemci bir müddet sonra çabuk eskiyor hatta yanıyorsa, aynı sonuçları doğuracaktır.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
January 16, 2017, 01:50:39 PM

redbull ic geç.dozunu ayarlıyamazsan sıkıntı yasarsın. redbullda gunde 3 kutuyu gecme. arka arkaya icme. gerekli dikkat ve uyanıklıgı sağlar.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: