Bitcoin Forum
May 26, 2024, 09:38:10 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: btc ve Eth ile yatirim olanaklari  (Read 8361 times)
ETHtrade_turk (OP)
Newbie
*

Activity: 6
Merit: 0

View Profile WWW
January 20, 2017, 02:41:23 AM

Kazandiğiniz Btc ve Eth lari nasil degerlendiriyorsunuz?
ardacik
Sr. Member

Activity: 259
Merit: 250

Bitcoin Freak

View Profile
January 21, 2017, 07:10:39 AM

bunun en güzel cevabı "hiçbir şey yapmayarak" olacaktır.

eğer biraz cesaretiniz varsa yükseldiği ya da ucuzladığı dönemlerde alım satım yaparak sadece elinizdeki bitcoin miktarını arttırmak olacaktır.
ETHtrade_turk (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
January 21, 2017, 10:02:15 AM

Ayda 15% - %25 çoğaltma imkani varken "hiçbirşey yapmamak" Undecided Huh
yussuf89
Legendary
*

Activity: 1792
Merit: 1030

View Profile
January 21, 2017, 02:48:59 PM

ardacik, katılıyorum
Ayda %15-25 kâr etme ihtimali olduğu gibi, bir o kadar zarar etme hatta tamamını kaybetme (hack olayları vs.) olanağı da var. Trade yaparak para kazanmak basit bir iş değil, kafa yorup zaman ayırmak gerek.
Altcoinlerin çoğu çöp oldu gitti. Bitcoin tutmayı tercih ederim.
Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2408
Merit: 1358

View Profile
January 22, 2017, 08:51:43 AM

Açıkçası şu an güvendiğim hesapların fonlarına yatırarak değerlendiriyorum.
Fakat yatırımdan ziyade piyasa hareketliliklerinden faydalanarak btc yükseltiğinden satıp altcoinlere zıplamak, düştüğünde geri almak çok mantıklı.
bircoin
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 251

Presale Starting May 1st

View Profile
January 23, 2017, 10:56:11 AM

Uzun vade düşünmek daha mantıklı geliyor ETH ve zec için. KMD veya WİNGS çıktıklarınında kısa vade kar edilebilir.

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
INVESTA████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
alex219
Sr. Member

Activity: 628
Merit: 251

View Profile
January 25, 2017, 04:13:18 PM

kötü reklam  Grin bali bu kadar belli etmeseydiniz yada direkt ben buradan geldim temsilcisiyim, olursa sorunuz sorununuz iletişime geçebilirsiniz diye bir de tanıtım yapsaydınız bence daha etkili olurdu ..
ETHtrade_turk (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
January 25, 2017, 04:27:49 PM

Temsilciliğini açabileceğim kadar beğendiğim bir şirket ama garantisi yok.bu yüzden benzer şirketler ariyorum.eh az biraz reklamda var işin içinde  Grin
gileri
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
January 25, 2017, 05:17:55 PM

az miktarda coinim var onunlada kendim trade yapıyorum bu işi yavaştan öğrenmek adına. olur olur birgün kafam atarda kredi çekersem veya birikim yaparsam o da çok değil 20 25bin tl kadar forumdaki fonlara 1er 1er dağıtırım.

sağolsun benim için bu işi yöneten ustalar var Smiley
karates
Newbie
*

Activity: 65

View Profile
January 26, 2017, 01:56:04 PM

Bir dolandırıcılık organizasyonu daha. Zibidinin biri de gelmiş, keriz toplamaya çalışıyor aklınca.

Sitede içi boş söylemlerden başka bir şey yok, crypto currency dünyasının gördüğü zilyon tane diğer dolandırıcılık yapılarıyla aynı.

Adminlere rica: lütfen bu başlığı çöpe kaldırın ya da başına SCAM vs bişey ekleyin de, yeni yetme saf kardeşlerimiz inanıp parasını kaptırmasın.
ETHtrade_turk (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
January 26, 2017, 03:50:20 PM

Söylemlerin içinin boş olduğunu nasil bir araştirma ile tesbit ettiğinizi merak ettim şimdi.ben deneyimlerimi aktariyorum ve herkesin akli kendine yeter. Keriz ve zibidi kelimelerine teessüf ederim
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
January 26, 2017, 03:59:08 PM

https://ethtrade.org/ diye bir site turemis. 3 ay falan oldu takip ediyorum. haftalik surekli finansal raporlar yayinlayarak piyasa analizleri yapiyorlar. gunluk 0.83% gibi bir faiz oraninda kazanc sunuyorlar.
vadeye gore oran %1 i bulup gecebiliyor. fakat yalnizca haftaici gunleri uzerinden islem yaptiklarini yazmislar. 10 gunluk bir vade 2 haftalik bir takvim gunune tekabul ediyor.
cekim islemleri 2 is gunu suruyormus. inceliyorum fakat bir yatirimda bulunmadim henuz.
deneyen herhangi bir sorun yasayan oldu mu aramizdan?
ETHtrade_turk (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
January 26, 2017, 04:09:34 PM

Kasimdan beri yatirim yapiyorum Support un yavaşliği dişinda bir sorun yaşamadim.memnun olduğum için bu konuyu açtim ve benzer şirketler arayişi içindeyim.
yussuf89
Legendary
*

Activity: 1792
Merit: 1030

View Profile
January 26, 2017, 04:12:19 PM

https://ethtrade.org/ diye bir site turemis. 3 ay falan oldu takip ediyorum. haftalik surekli finansal raporlar yayinlayarak piyasa analizleri yapiyorlar. gunluk 0.83% gibi bir faiz oraninda kazanc sunuyorlar.
vadeye gore oran %1 i bulup gecebiliyor. fakat yalnizca haftaici gunleri uzerinden islem yaptiklarini yazmislar. 10 gunluk bir vade 2 haftalik bir takvim gunune tekabul ediyor.
cekim islemleri 2 is gunu suruyormus. inceliyorum fakat bir yatirimda bulunmadim henuz.
deneyen herhangi bir sorun yasayan oldu mu aramizdan?
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1410682.msg14305078#msg14305078 (coince de patlamış bu arada Smiley )
Ponzi. Hepsi birbirine benziyor. Şu sayfaya bakmak yeterli zaten https://ethtrade.org/agent
fixmod
Full Member

Activity: 288
Merit: 100

View Profile
January 31, 2017, 01:16:21 PM

kumar sitelerinde zevkime yatırıyorum Smiley
şu sıralar bitslere takılıyorum güzel gayet adaletli gibi duruyor. en azından henüz patlamadım ondan öyle sanırım Smiley

Gorkem07
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
February 28, 2017, 03:40:22 AM

Ben zcash ve eth ye 10 sar dolar yatirdiydim fiyatlar en dipteyken simdin2side ucuyor . Sabredecekseniz girin derim. Bence mantikli is Smiley
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
February 28, 2017, 05:02:39 AM

şu sıralar bitslere takılıyorum güzel gayet adaletli gibi duruyor. en azından henüz patlamadım ondan öyle sanırım Smiley

daha seni denklememiş hoca Smiley %90 chance ile 17 el üst üste kaybettim kasayi sifirladim bi kere. oluyo öyle yani. sistem farkedince seni affetmiyo yapiştiriyo. ilk başta kazandiriyor gibi duruyo tipik kumarhane mantigiyla yani sonra kafayi yiyor. yani 1-100 arasi bir seride 90'in üstünde bir sayının gelme ihtimali bellidir yani.üst üste 17 kez nasil olur yani  Huh  Roll Eyes
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
February 28, 2017, 06:24:49 AM

En hileli yer orası  Wink
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
February 28, 2017, 07:53:13 AM

daha seni denklememiş hoca Smiley %90 chance ile 17 el üst üste kaybettim kasayi sifirladim bi kere. oluyo öyle yani. sistem farkedince seni affetmiyo yapiştiriyo. ilk başta kazandiriyor gibi duruyo tipik kumarhane mantigiyla yani sonra kafayi yiyor. yani 1-100 arasi bir seride 90'in üstünde bir sayının gelme ihtimali bellidir yani.üst üste 17 kez nasil olur yani  Huh  Roll Eyes

Mümkün değil. Yani mümkün tabi de 1 in yanında 17 tane sıfır adet oyundan sonra bekleyebiliriz bunu. Tüm dice sitelerinde bu kadar oyun oynandığını sanmıyorum henüz. Ayrınca 17 kere üst üste %90 ihtimalle kaybederek kasayı nasıl eritebildiniz? Martin girişseniz bakiyenin 1 in yanında 18 sıfır bir bakiyeniz olması lazım. O kadar bitcoin de yok Smiley Haydi 1 satoshiden başlasanız yine o kadar satoshi de yok. Onu da bıraktım 0,00000001 BTC lik bir coinle oynasanız ondan da o kadar yok. Şans yanlışlıkla %50 de kamış olmasın? Smiley

Eğer bu yapılabiliyorsanız dice sitelerinin birleşip 100K BTC jackspot vermeleri gerekir size!
kacakkipri
Full Member

Activity: 350
Merit: 171

View Profile
June 09, 2017, 04:54:47 PM

Bunun birçok yolu var mesela günlük trade deneyebilirsin başlangıç olarak yobit gibi küçük sitelerde.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: